X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Ogólnie ten lekarz u którego byłam nie chce posługiwać się liczbami więc określa moja torbiel wielkości dużej śliwki. Priorytetem jest usunięcie jej żeby zacząć diagnostykę nie dawał nic na wyołanie okresu ani badań hormonalnych bo przy torbieli i tak mogą być zaburzone (wg lekarza) jak pozbędę się torbieli to dostanę kolejne badania i zaczniemy działać już konkretnie


    To faktyczne duza. Jak ja usuna to bedziesz mogla dzialac. A ta torbiel boli?

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Przy ciazy to normalne czuc nawet tak jakby skurcze podobno macicy. A bol to taki jaby przy @ wiec na pewno wszystko ok :)

    No niby podobny, ale czasami mnie złapie taki silniejszy i łączy się z parciem na załatwienie się, a z tym też mam problem :/

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    No niby podobny, ale czasami mnie złapie taki silniejszy i łączy się z parciem na załatwienie się, a z tym też mam problem :/
    Ja na początku ciąży też miałam straszne zaparcia :/ espumisan mi pomagał :) gdzieś tak do 6tyg w pierwszej ciąży. W 2 ciąży przez kilka dni też... (ale obie ciąże zakończone przedwcześnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 14:39

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja na początku ciąży też miałam straszne zaparcia :/ espumisan mi pomagał :) gdzieś tak do 6tyg w pierwszej ciąży. W 2 ciąży przez kilka dni też... (ale obie ciąże zakończone przedwcześnie)

    O jejku, teraz to mnie przeraziłaś :(

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 lutego 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    No niby podobny, ale czasami mnie złapie taki silniejszy i łączy się z parciem na załatwienie się, a z tym też mam problem :/


    Najlepszym i najzdrowszym lekiem na zaparcia jest stary dobry len a jak jestes w ciąży to tym bardziej. Lyzeczke lnu zalej odrobina wrzacej wody i po ostudzeniu mozesz dodac do jogurtu i tak codziennie. Gwarantuje że pomoże

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Najlepszym i najzdrowszym lekiem na zaparcia jest stary dobry len a jak jestes w ciąży to tym bardziej. Lyzeczke lnu zalej odrobina wrzacej wody i po ostudzeniu mozesz dodac do jogurtu i tak codziennie. Gwarantuje że pomoże

    Dzięki za porade :) skorzystam na pewno :)

    34bw2n0a9897alzf.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To faktyczne duza. Jak ja usuna to bedziesz mogla dzialac. A ta torbiel boli?
    Kuje dość często. Myślałam że to coś innego.

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    O jejku, teraz to mnie przeraziłaś :(
    Czemu? To były moje pierwsze objawy ciąży :) i w ogóle nie związane z poronieniem. U wielu kobiet są zaparcia w ciąży, czasm trwają niestety długo... a poronienie było wywołane czymś innym także się nie martw ;) Nie chciałam Cię straszyć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 16:04

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Czemu? To były moje pierwsze objawy ciąży :) i w ogóle nie związane z poronieniem. U wielu kobiet są zaparcia w ciąży, czasm trwają niestety długo... a poronienie było wywołane czymś innym także się nie martw ;) Nie chciałam Cię straszyć!

    Oj, bo przez najblizsze tygodnie to będe siedziec i sie stresować. Tyle kobiet traci ciąże :(

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Również chciałabym się do Was dołączyć, bo właśnie zaczęliśmy ponowne starania <3

    Darinka, nie miej czarnych myśli! Musi być dobrze :) Takie zamartwianie się nic nie da, a wręcz przeciwnie.

    Kiedyś ksiądz mi powiedział, że każdą ciążą należy cieszyć się tak, jakby to była ta właściwa :) Dobrze wiem, że może być z tym ciężko, ale warto się starać :) Pozytywne myślenie przede wszystkim!

    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za nasze powodzenia w staraniach :)

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, ja z natury jestem pesymistka i zawsze się zamartwiam:/ trzymam za nas wszystkie kciuki i mocno wierze ze bedzie dobrze!

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja po wizycie. Mam jeden pecherzyk 19mm. Endometrium 14mm podobno super piekne. Jutro rano mam sobie zrobic zastrzyk na pęknięcie.



    A co to poronien to lekarka mi powiedziala ze jest teraz bardzo duzo przez ta grype co panuje wiec Darinka uwazaj na siebie i nie daj sie chorobie w tych pierwszych tygodniach bo to wazne

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lota życzę owocnych staranek :d trzymam kciuki :)

    Darinka spokojnie :) stres w niczym nie pomoże :) groszek ma się dobrze, rośnie i denerwuje się razem z tobą. Weź kocyk, dobrą książkę, herbatkę i zrelaksuj się :)

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 lutego 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To bedzie na raźniej :) a kredyt bierzecie na dom czy zeby sie starac o dzidzie.
    Na mieszkanie :) Mieszkamy z treściami i już za dlugo, dla dobra nas, naszego dziecka i potencjalnego juniorka drugiego musimy załatwić mieszkanie. Za bardzo się mieszali jak w ciąży byłam i teraz tym bardziej. Ale o tym poematy można pisać.
    Nie jestem w stanie nadrobić dziś co tam pisalyście :D
    Ale w pracy udało się ogarnąć i wszyscy zadowleni tylko trzeba odespać ;)
    W banku pani dała nadzieję więc w marcu próbujemy :)
    Darinka nie stresuj się, ja też miałam bóle jak na @ i lekarz mówił że tam się wszystko rozciąga itd.:)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 lutego 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Mam wynik:1021,0 mIu/ml
    I gratulacje ogromne! :)

    Darinka lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, że mnie tak wspieracie :):) Lola to Ty sie teraz intensywnie staraj, warunki idealne, musi się udać!

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Dzięki dziewczyny, że mnie tak wspieracie :):) Lola to Ty sie teraz intensywnie staraj, warunki idealne, musi się udać!


    Tak tylko mój mąż to nazywa maratonem hehe

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Na mieszkanie :) Mieszkamy z treściami i już za dlugo, dla dobra nas, naszego dziecka i potencjalnego juniorka drugiego musimy załatwić mieszkanie. Za bardzo się mieszali jak w ciąży byłam i teraz tym bardziej. Ale o tym poematy można pisać.
    Nie jestem w stanie nadrobić dziś co tam pisalyście :D
    Ale w pracy udało się ogarnąć i wszyscy zadowleni tylko trzeba odespać ;)
    W banku pani dała nadzieję więc w marcu próbujemy :)
    Darinka nie stresuj się, ja też miałam bóle jak na @ i lekarz mówił że tam się wszystko rozciąga itd.:)


    No tak to z tesciami jest. Najlepiej wpasc czasem w niedziele na obiad i tyle. Ja to mam spokój sami mieszkamy w domu i zadko mnie kto odwiedza bo przewaznie pracuje. Tylko teztez mam kredyt ale juz nie dlugo

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, raz ba jakiś czas :)
    Nam się plany troszkę a nawet całkiem sporo pokrzyżowały po drodze :D Ale mam nadzieję że teraz już prosta przed nami :D
    Ale wiesz możesz zaprosić kogoś i godzisz opiekę nad dzieckiem z życiem towarzyskim. Np. sylwester czy coś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 20:31

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • molisia Autorytet
    Postów: 936 490

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miałam nadzieję,że.jutro będę testować aTu ból jak na okres i chyba.zaczynam płacić :/
    Taka szkoda...

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ