X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:

    Pewnie pracuja moze nawet juz peka. A z tym dzialaniem po zastrzyku to mic przyjemnego wszystko w środku boli jajniki czuc czy nawet macice sama nie wiem i tak przez tydzień.
    A jesteś po pierwszym zastrzyku? Może po kolejnym będzie lepiej? :)

  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie średnio dwa razy na dobe łapie dość mocny ból podbrzusza, chociaż zauwazylam, że wczoraj i dziś troche lżejszy niż ostatnio. No i jest mi zimno. A apetytu zbytnio nie mam na nic, żadnych zachcianek ;) Lola, a może akurat zaskoczy już przy tym zastrzyku:) ja w walentynki mam wizyte u doktora, zobaczymy jak tam to wygląda, czy wogole bedzie coś widać.

    34bw2n0a9897alzf.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D ja mam nadzieję, że będzie widać i że przedstawisz nam fasolka :d

  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam nadzieje, że będzie wszystko na swoim miejscu ;)

    34bw2n0a9897alzf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Witam się w 51 dc :D

    Lola działaj :) dostałaś dużą dawkę hormonu to i jajniki pracują :)

    Darinka a jak u Ciebie :D dokuczają jakieś objawy? :D

    Co do żelu, spotkałam się z różnymi opiniami, sama chciałam zacząć go stosować. W końcu kupiłam małą dawkę na spróbowanie i mojemu niestety nie spasował, czuł że jest za mokro, za duży poślizg i miał problem żeby dojść.

    Miłej niedzieli życzę :)

    U nas czasem wspomaganie ręką ;) niestety .. ale nie jesteśmy już młodzi ... facet też po 35 traci wigor 20 latka ...
    Natura to jakaś kpina - kobiety po 30 mają większe libido niż przed 30..faceci największe do 30... coś tu nie gra ;)
    A płodność największa jest do 25 co nijak się ma do obecnych czasów :)

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    U nas czasem wspomaganie ręką ;) niestety .. ale nie jesteśmy już młodzi ... facet też po 35 traci wigor 20 latka ...
    Natura to jakaś kpina - kobiety po 30 mają większe libido niż przed 30..faceci największe do 30... coś tu nie gra ;)
    A płodność największa jest do 25 co nijak się ma do obecnych czasów :)
    My młodzi szaleni, na szczęście jeszcze problemów nie mamy :) Ale czasami nie ukrywam w ruch idą zabawki i wybujała fantazja łóżkowa :D
    Czasami się zastanawiam skąd mój bierze tyle siły i energi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 14:57

  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 11 lutego 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia wrote:
    Już miałam nadzieję,że.jutro będę testować aTu ból jak na okres i chyba.zaczynam płacić :/
    Taka szkoda...

    Ja też, ale teraz sie już boje bo boli, jak na okres chociaż zero innych objawów. Eh...

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    My młodzi szaleni, na szczęście jeszcze problemów nie mamy :) Ale czasami nie ukrywam w ruch idą zabawki i wybujała fantazja łóżkowa :D
    Czasami się zastanawiam skąd mój bierze tyle siły i energi :P
    Korzystajcie :) ja odkryłam orgazmy po 30... fakt że też przy zmianie partnera ;) ale jest dużo inaczej niż 10 lat temu - duzoooo lepiej :) a zabawki - yhmmm ;) lubimy i ciuszki itp .. ale to chyba nie to forum na takie wyznania ;)

  • Mery32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pozwolcie ze sie przedstawie :) jestem mama 2 corek i staramy sie o nastepne juz okolo 8 miesiecy niestety nie jest tak rozowo:( jestem po amputacji szyjki macicy i od zabiegu wszystko sie rozregulowalo

    Mery32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mery :) cudownie że chcecie 3!!! Tym razem zapewne marzycie o chłopcu ?;)

    A czy ta amputacja szyjki negatywnie wpływa na zajście ? Co ginek mówi ?

  • Mery32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko lekarz twierdzi ze mogę zajść w ciaze tylko problem będzie z donoszeniem maluszka czeka mnie lezenie i jeszcze raz lezenie ale czego się nie robi no marzy nam się synek wkoncu:) maz wpada w kompleksy bo same dziewczyny w domu :)

    Mery32
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Korzystajcie :) ja odkryłam orgazmy po 30... fakt że też przy zmianie partnera ;) ale jest dużo inaczej niż 10 lat temu - duzoooo lepiej :) a zabawki - yhmmm ;) lubimy i ciuszki itp .. ale to chyba nie to forum na takie wyznania ;)


    Nie bylo mnie tu caly dzien a wy dziewczyny widze ze macie ciekawy temat

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cojak doto forum to jestesmy caly czas w temacie tylko troszke z innej perspektywy. Trzeba czasem o czyms innym pogadac zeby nie myśleć caly czas o staraniach i czy sie uda czy nie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    A cojak doto forum to jestesmy caly czas w temacie tylko troszke z innej perspektywy. Trzeba czasem o czyms innym pogadac zeby nie myśleć caly czas o staraniach i czy sie uda czy nie
    :) a propos przyjemności - czytałam, że zalecany jest orgazm kobiety Po wytrysku ... tylko jak ? ;) hehe ... u nas z reguły ja mam pierwsza bo potem to już po zawodach ;)

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    :) a propos przyjemności - czytałam, że zalecany jest orgazm kobiety Po wytrysku ... tylko jak ? ;) hehe ... u nas z reguły ja mam pierwsza bo potem to już po zawodach ;)


    Tez slyszalam o tym ze plemniki szybciej trafiaja tam gdzie trzeba. No ale z orgazmem to roznie jest mi sie czasem udaje razem z M

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Tez slyszalam o tym ze plemniki szybciej trafiaja tam gdzie trzeba. No ale z orgazmem to roznie jest mi sie czasem udaje razem z M
    O rety - zazdroszczę !! :)

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam mogę sprzedać patent jak :D

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Ja wam mogę sprzedać patent jak :D


    No dawaj zawsze sie mozna czegos nauczyc

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba nakręcić partnera grą wstępną jak już będzie odpowiednio nakręcony to zaczynacie działać :) ewentualnie partner się chwile przetrzymuje i orgazmy są plus minus w podobnym czasie :)

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Trzeba nakręcić partnera grą wstępną jak już będzie odpowiednio nakręcony to zaczynacie działać :) ewentualnie partner się chwile przetrzymuje i orgazmy są plus minus w podobnym czasie :)

    U mnie to musi byc na odwrót bo to u mnie dluzej zchodzi

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ