Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za wsparcie :* A czy nagle rozregulowanie cyklu może być przez niedoczynność tarczycy właśnie?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:23

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odebrałam wyniki krwi. Robiłam w 3 dniu okresu :
    TSH 2.584
    normy 0,350 - 4,940
    FSH 4,11
    normy faza folikularna 3,03 - 8,08
    Środek cyklu 2,55 - 16,69
    Faza lutealna 1,38 - 5,47
    LH 11,42
    normy faza folikularna 1,80 - 11,78
    Szczyt w środku cyklu 7,59 - 89,08
    Faza lutealna 0,56 - 14,00
    Prolaktyna 27,16
    normy 5,18 - 26,53
    Co sądzicie?

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 prolaktyna trochę za wysoka i stosunek LH do FSH za wysoki, ale to chyba dlatego, że masz PCOS. A tak to na moje oko ok :) ewentualnie możesz TSH trochę obniżyć ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie idę do ginka 18 czerwca więc zobaczymy co mi powie czy zbijamy czy nie... Ostatnie dwa cykle miałam bezowulacyjne, mam nadzieję, że coś mi przepisze ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Już chyba nie mam na co liczyć - dostałam okres :( dupek nie wydłużyl mi nawet cyklu bo dziś mam niby 27dc czyli 1 dzień nowego więc tamten miał 26 dni tylko :/ beta tylko mnie dobije :(

    :( :(:(
    Trzymaj się :* <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa zaczniesz brać leki i wszystko wróci do normy :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie krew na proga pobrana :) Wyniki może koło 16

    Od dr endokrynolog dostałam skierowania na: FSH, LH, prolaktynę, estradiol, testosteron i kortyzol. Dorobię sobie chyba jeszcze prywatnie SHBG.
    I dostałam Euthyrox 25 na zbicie tego tsh, bo jak na staraczke to już mam tak na pograniczu :/ (2,48)
    No i waga :( muszę przytyć :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    A u mnie krew na proga pobrana :) Wyniki może koło 16

    Od dr endokrynolog dostałam skierowania na: FSH, LH, prolaktynę, estradiol, testosteron i kortyzol. Dorobię sobie chyba jeszcze prywatnie SHBG.
    I dostałam Euthyrox 25 na zbicie tego tsh, bo jak na staraczke to już mam tak na pograniczu :/ (2,48)
    No i waga :( muszę przytyć :(
    Plamka ja mam TSH podobne do Twojego więc pewnie też dostanę coś na zbicie...
    Będzie dobrze, głowa do góry ;) Powodzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 14:08

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Plamka ja mam TSH podobne do Twojego więc pewnie też dostanę coś na zbicie...
    Będzie dobrze, głowa do góry ;) Powodzenia ;)

    Musi być dobrze ;)
    Dziękuję i również życzę powodzenia :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie dziwi? Bo byłam u ginekolog prywatnie i dostalam do skierowanie na październik do szpitala na badania ale tsh zrobiłam sobie sama z siebie i jest ponad 5 więc dostanę receptę. Powinna mi może zlecić badania od razu:/

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Już chyba nie mam na co liczyć - dostałam okres :( dupek nie wydłużyl mi nawet cyklu bo dziś mam niby 27dc czyli 1 dzień nowego więc tamten miał 26 dni tylko :/ beta tylko mnie dobije :(
    :* tule mocno

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    A u mnie krew na proga pobrana :) Wyniki może koło 16

    Od dr endokrynolog dostałam skierowania na: FSH, LH, prolaktynę, estradiol, testosteron i kortyzol. Dorobię sobie chyba jeszcze prywatnie SHBG.
    I dostałam Euthyrox 25 na zbicie tego tsh, bo jak na staraczke to już mam tak na pograniczu :/ (2,48)
    No i waga :( muszę przytyć :(
    Plamka czekamy na wynik :) ja robiłam dziś też poziom witaminy D ale wynik dopiero jutro :)
    Pewnie niezła z Ciebie chudzina skoro musisz przytyć :P dobrze że dostałaś leki :) co ile masz badać tsh teraz?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wsparcie :* bez tego forum nie dałabym rady :(
    Wyniki mojej bety będą lada moment, ale boję się patrzeć żeby jeszcze bardziej się nie dolowac :(
    Taki zblokowany okres dupkiem jest dziwny: leci ze mnie taka żywa krew jak z żyły, nigdy tak nie miałam :/ szykuje się na kolejny cykl :( szkoda że tamten był taki krótki i nieowocny

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:23

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziękuję kochane za wsparcie :* bez tego forum nie dałabym rady :(
    Wyniki mojej bety będą lada moment, ale boję się patrzeć żeby jeszcze bardziej się nie dolowac :(
    Taki zblokowany okres dupkiem jest dziwny: leci ze mnie taka żywa krew jak z żyły, nigdy tak nie miałam :/ szykuje się na kolejny cykl :( szkoda że tamten był taki krótki i nieowocny

    A wspomagacie się czymś? Jakimiś testami owu, albo żelem?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Plamka czekamy na wynik :) ja robiłam dziś też poziom witaminy D ale wynik dopiero jutro :)
    Pewnie niezła z Ciebie chudzina skoro musisz przytyć :P dobrze że dostałaś leki :) co ile masz badać tsh teraz?

    No jestem chudzinka :( Takie geny i przemiana materii. Od 3 lat waga w miejscu stoi :/ A jakoś mało to nie jem, tak normalnie.
    Za 2 miesiące mam zbadać i zjawić się na wizycie :) Dostałam bardzo małą daweczkę. Przez pierwszy tydzień to w ogole tylko 12,5 mam brać :) ale może jeszcze sobie zbadam w międzyczasie jak będę hormony robić :)

    O ciekawe jak Ci witamina D wyjdzie :) Daj znać :) Mi ostatnio wyszedł dość spory niedobór, ale uważam że jeszcze za mało suplementuję, żeby ponownie zbadać.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziękuję kochane za wsparcie :* bez tego forum nie dałabym rady :(
    Wyniki mojej bety będą lada moment, ale boję się patrzeć żeby jeszcze bardziej się nie dolowac :(
    Taki zblokowany okres dupkiem jest dziwny: leci ze mnie taka żywa krew jak z żyły, nigdy tak nie miałam :/ szykuje się na kolejny cykl :( szkoda że tamten był taki krótki i nieowocny

    Po to tu jesteśmy, żeby się wspierać :*
    Wiem, że Ci przykro, ale @ minie i zaczniecie się znowu starać :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka, a Ty kiedy masz dostać @? Kiedy zaczynasz kolejny cykl i starania? :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według ovufriend - 19 czerwca :) Jeszcze około tygodnia muszę wytrwać :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ