X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wie którąś z Was czy takie pęcherzyki mogą po prostu zniknąć? :)

  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Nie wie którąś z Was czy takie pęcherzyki mogą po prostu zniknąć? :)
    Ja tak miałam kilka razy... Pęcherzyk miał 18mm...a na kolejnej wizycie bez oznaki pęknięcia... I bez ciałka żółtego... Także nie wiem. Zapadł sie:(

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    Ja tak miałam kilka razy... Pęcherzyk miał 18mm...a na kolejnej wizycie bez oznaki pęknięcia... I bez ciałka żółtego... Także nie wiem. Zapadł sie:(
    Skomplikowane to wszystko... tylko że ja mam niestety na zewnątrz jajników ale jednocześnie w prawym ciałko żółte...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja do mojej lekarki mam tez zaufanie ale jak jej powiedzialam ze staramy sie o dziecko przy nieregularnych cyklach i nie dala zadnego skierowania to stwierdzilam ze nie bede tracic czasu i jednak zrobie badania na wlasna reke bo nie chce czekac w takiej niewiedzy czemu tak sie dzieje... Malwa a moze sprobuj jeszcze u innego lekarza zobaczyc co powie?
    Myślę że tak zrobię choć ta lekarka ma super opinie ale ta niewiedza mnie zameczy :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:22

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa, ja też Ci radzę iść jeszcze do innej lekarki na konsultację :)
    A ja zamówiłam conceive plus, ale w aplikatorach. Wcześniej używaliśmy z mężem tego w tubie. Może jednak muszę sobie wstrzyknąć głęboko, żeby w końcu zaskoczyło :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Malwa, ja też Ci radzę iść jeszcze do innej lekarki na konsultację :)
    A ja zamówiłam conceive plus, ale w aplikatorach. Wcześniej używaliśmy z mężem tego w tubie. Może jednak muszę sobie wstrzyknąć głęboko, żeby w końcu zaskoczyło :p
    o a o takim czymś nie wiedziałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie macie poziomy TSH, bo ja znalazłam moje stare badania i miałam w wieku 19 lat 4,61, później w wieku 24 lat 3,65 i nikt mi nie powiedział, że to źle, jutro więc wybieram się na badanie...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startowałam z TSH 2.69 i gdyby nie starania to bym nie musiała zbijać. Biorę euthyrox 25 i mój ostatni wynik to 1.73 :) w sierpniu sprawdzam postępy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja startowałam z TSH 2.69 i gdyby nie starania to bym nie musiała zbijać. Biorę euthyrox 25 i mój ostatni wynik to 1.73 :) w sierpniu sprawdzam postępy :)
    Kurczę to wkurza mnie że muszę czekać na te badania kilka miesięcy i do tego czasu mam nic nie robić, skoro @ nie ma A TSH za wysokie. Może faktycznie pójdę gdzieś jeszcze raz :) bo tak to nie ma szans na ciążę zresztą nawet odpuscilismy starania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 06:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI, Miss u Was bez zmian? :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    ABI, Miss u Was bez zmian? :)
    U mnie dziś tempka dalej jest na wysokim poziomie, test negatywny :( zrobiłam bete żeby w spokoju móc odstawic dupka... teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią :( więc pewnie okres się rozkręci :( mój organizm mnie oszukał w tym cyklu...

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaczynałam leczenie tarczycy to miałam 6,8 teraz po kilku latach brania leków mam 1,31

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja melduję, że dziś nowy cykl się zaczął. Walczymy, żeby tym razem się udało ☺

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U mnie, bez zmian,żadnych objawów tylko piersi... W czwartek dopiero jednak zrobie test bo wczoraj mąż nie kupil a wraca dopiero jutro wieczorem. Ale na dzień dzisiejszy probuje sie nie nakrecac :-) dziewczyny, jak mi się dzisiaj nie chce isc do pracy :-)
    Oj tak mi też:) ale ja już w pracy A rano byłam zbadać tarczyce dzisiaj wyniki wieczorem:) to trzymam kciuki nadal:) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Ja jak zaczynałam leczenie tarczycy to miałam 6,8 teraz po kilku latach brania leków mam 1,31
    Hm A czy wysoki tsh wyklucza ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    U mnie dziś tempka dalej jest na wysokim poziomie, test negatywny :( zrobiłam bete żeby w spokoju móc odstawic dupka... teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią :( więc pewnie okres się rozkręci :( mój organizm mnie oszukał w tym cyklu...
    Kiedy wyniki?

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ