X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja juz sie raruje kawa z ekspresu... i chyba cos pomaga... Mniej mnie boli. Tabletki w koncu nie wzielam.
    A powiem wam ze sie w sumie zastanawialam jak spozytkowac czas na urlopie. Mam jedno okno do umycia jeszcze. A tak jak mlody bedzie na obozie to mam wolne. I jakis czas temu natknelam sie na fb na babeczke ktora szukala osob do malowania czesci ciala, kosci itp. No i pojde na szkolenie. Praca na akord ale w domu wszystko sie robi wiec ile wyrobie tyle zarobie :) A przyda sie zawsze dodatkowa kasa na "waciki". Jeszcze kolezanka chce zebym przyszla pare razy jako kelnerka do pizzerii w ktorej pracowalam 2lata bo im brakuje dziewczyn.
    Ja sie czasem wstydze ze nie mam na rozne rzeczy wyjscia itp ale w sumie to co robimy i jak walczymy o swoje cele ksztaltuje nasz charakter. Ale jak mam to ide i sie bawie na calego. Ostatnio gorsze miesiace byly jak moj na l4 siedział ale mam nadzieje ze druga polowa roku nam wszystko wynagrodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 18:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mnie to oczywiście nikt nie pamięta! :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie że @ przyjdzie jutro. Tak się czuję. Dziś wzdecie max! Az mnie rozpycha i Wierci w środku. W sumie może się przyspieszyć. W tym cyklu nic nie wiadomo :( wolę i jutro niż w dniu tej Śnieżki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    O mnie to oczywiście nikt nie pamięta! :P
    Uuu ale wtope zaliczylam D:

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Widze zadna tu nie ma pikantniejszych pytan... Nie ladnie heh opuszczacie sie :-)


    To twoja działka :D

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Współczuje! My zimą też kupiliśmy większe auto dla mnie to auto okazało się jedną wielką usterką. Na szczęście mój brat jest mechanikiem to wszystko porobił inaczej nie wiem, co bym zrobiła. Bo stare bezawaryjne sprzedałam.

    Już mam 37,6 :( Ja nie mogę mieć wolnego, bo i tak nie skorzystam, dawno chora nie byłam.
    Ja już za remont silnika zapłaciłam 7 tys. zaraz potem 500 zł za akumulator a dzisiaj padł całkowicie i niewiadomo co się stało a to wszystko 1,5 tygodnia z czego iecejbauto stało niż jeździło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 2014
    Spokojnie... Bd dobrze :*

    A wy czym sie wozicie??

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opel Astra :)

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdasiowaMama wrote:
    To twoja działka :D
    Eeee no wiecie wy czooo...
    Ale niech wam nd :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeżdżę Citroenem c3 z 2003r. I się na pofarciło z kupnem bo miało przejechane uwaga 44tys udokumentowane w salonie citroena. Babcia każdy przegląd robiła w salonie gdzie kupiła auto więc mam w 100% pewność że nie było nakręcane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seat Alhambra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam forda mondeo 16 lat i teraz opel insignia 9 lat.
    Wiem że będzie dobrze ale aż się boję tym autem ruszyć po za miasto a staram się często jeździć w górki na odstresowanie

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Konieczynka a powiedz jakie masz zdanie odnośnie tego żelu conceive plus? Próbowała któraś? Nie ukrywam ze zakupiłam na nowy cykl, bo czemu nie spróbować nowych możliwości:)

    Sama nie używałam. Ale opinie są dobre. Przyjemny w użyciu i ma odpowiednie ph i konsystencję. Jest takim ślubem płodnym z tubki.

    Applejoy witamy. Dobrze że do nas trafiłaś bo tu wszystkie są Mega Mega plodne i zaraz będziemy wszystkie w ciąży zajadać śledzie z czekolada hehehe

    Didi zdrowiej.

    Ja jeżdżę pelnoletnim mercedesem A klasa. Stary wóz teściowej przejęty po tym jak mój cadillac się rozsypał.

    Applejoy lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl dzisiaj nie czytaja forum...
    Ja wam nakopie do tylka hehe zobaczycie :-D
    Ale delikatnie zeby nie bolalo ❤

    Hmmm... A lodziki to lubicie z biala polewa czy moze raczej bez ??? :D

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez polewy to nie lód :)

    Phia, Sandersik lubią tę wiadomość

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez połknięcia się nie liczy xD

    Phia, Sandersik lubią tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia!!! Zboczuszku nasz Kochany. U mnie raczej bez bo co prawda zaczynamy od deseru ale kończymy daniem głównym.


    Mam dylemat jeszcze taki że jutro jak już się doczekam na męża i będę mogła go wykorzystać seksualnie, a w piątek idę do gina, to będę miała spermę w sobie. I zawsze taka świadomość to dyskomfort. Przynajmniej ja tak to odczuwam. Czy też tak macie czy to ja zfiksowalam.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem? Wiesz, wydzielina to wydzielina. Ja mam tyle śluzu w płodne że raczej nie odróżni od spermy... A już się nie moge doczekać wtorku i ginekologa. Jestem ciekawa co mi powie.
    Ogólnie to mam tak przystojnego ginekologa że mogłabym mu się dawać badać co tydzień ;]

    Sandersik, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdasiowaMama wrote:
    bez polewy to nie lód :)
    Ooo wlasnie haha :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    bez połknięcia się nie liczy xD
    Nooo wlasnie :-) to jiz wtedy nie lod a jajka na cieploo xD

‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ