X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja zamierzam robić ale tylko to co u nas mocno schodzi - jabłka plus przetwory z ogórków i ewentualnie jagody :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogorki góra:-) zapas na zachcianki :-)

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ogórki robię, leczo, grzybki w occie i dżem z jagód, plus jagody do zamrażarki ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo grzybki w occie to bym chętnie zjadła :)
    Pazurki sobie robię, bo spać nie mogę.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lewa noga jestem co do przetworów. Nawet nigdy nie próbowałam. Może i bym. Robiła...
    U mnie pobudka 1:19 i teraz. Norma lekko frustrująca bo zawsze myślę że już chociaż koło 6 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 03:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Pierwsza beta z niedzieli wyszła tylko 20,8 i to 18 dni po owulacji. Po 49 godzinach przyrosła do 35. I muszę uzbroić się w cierpliwość. Idę teraz w poniedziałek. Nerwowa jestem strasznie, na wszystkich warczę, aż sama siebie wkurzam :c
    Trzymam strasznie kciuki. Ja pamiętam jak serce bolało gdy odebrałam betę następna z kolei i była mniejsza.. Mam taki uraz że nie wiem kiedy ma betę bym się wybrała.tym bardziej za każdą Bete trzymam strasznie kciuki.
    Ja w ogóle dziś w nocy budzę się z ogromnym strachem ale cholera wie o co... Takie mam dreszcze.
    Teraz patrzę że balkon zamknięty... Może przez to bo dusZno. Nie otworze bo nie chce mojego obudzić, i tak co noc raz się przebudza prze te moje pobudki.

    Boże.. Myślicie że na starość będziemy spać oddzielnie. Przeważnie przez chrapanie tak jest a u Nas będzie "moja żona w nocy nie śpi to śpimy w oddzielnych pokojach :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 03:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie przysne nawet.. Koniec. Oczy jak 5 zł. Dobrze ze wolne a jedziemy po południu, to może jakaś drzemka w ciągu dnia. Już jest tak jasno że zaraz będę mogła czytać książkę na szczęście :p

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* Miłego dzionka :*
    Masakra ale mam nadrabiania... :P Ścięło mnie wczoraj o 19 obudziłam się przed 23 wykąpałam i dalej spać ;p A tak mnie wczoraj piersi bolały że nawett dotknąc ich nie mogłam masakra :(

    Miłej pracki dla tych pracujących i miłego dnia dla urlopowiczów :*

    Koniczynka dziekuje za ten schemat szyjki macicy bo też mam z tym problem :*

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki :)
    Ja właśnie szykuje dzieci do babci i zbieram się do szpitala na bete i progesteron. A 14 wizyta :) będę dawać znać :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia może jest coś na rzeczy ;)
    MammaN dawaj znać od razu! Lubię pozytywne wieści czytać :) to mega nastraja.
    Mnie rano boli na dole jak na @ tak że co chwilę sprawdzam czy to już.
    Wiecie już marzę żeby wsiasc w auto i jechać. Nie będę myślała o staraniach, ciazach i okresach przez chwilę. Zmiana klimatu konieczna! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak czułam. Brazowo plamie. Tak jak w zeszłym cyklu. Jutro już się @ pewnie rozkręci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc gwiazdeczki :*
    A mi sie bardzo przyjemnie zaczal dzien :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ja tez robilam ten test I wyszla mi bardzo duza roznica, ale pozniej rozni lekarze z ktorymi to konsultowalam mowili ze od tych badan sie odchodzi bo prawie zawsze tak to wyglada I nie ma co sie sugerowac tylko tym. Zwlaszcza ze cykle w normie I wszystkie inne badania tez
    Ja nie wypowiadam się o zasadności tego badania. Dlanie zalecenie lekarza to zalecenie. Może w niektórych przypadkach nie ma ono sensu ale u mnie tak jak u Abi towarzyszyły pewne odchylenia w postaci nieregularnych cykli bardzo niski progesteron i prawdopodobny brak owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Trzydziecha u mnie norma prolaktyny przekroczyla 250 i mam nieregularne cykle, poza tym prawdopodobnie nie w kazdym cyklu mam owulacje. Dlatego lekarz do kompletu chcial jeszcze te badanie zanim zacznie leczenie. To ginekolog-endokrynolog, zajmuje sie tez diagnostyka i leczeniem niepłodności dlatego mam nadzieję ze wie co robi... Tylko ze stresu wylecialo mi z glowy ile wcześniej nie mozna wspolzyc i stad moje pytanie :-)
    Maila tak samo przed badani lekko podniesioną prolaktyna, nieregularne cykle, niski progesteron i prawdopodobny brak owulacji w związku z tym.

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    A temperatury? To natura a tu wszystko jest możliwe. Ale mało realne że to już teraz. @ to taki reset dla hormonów. I cykl zaczyna się od nowa. Przynajmniej w teorii

    A ktoś pytał o szyjkę macicy. W trakcie ovu jest otwarta wysoko i miękka. Często ciężko wyczuwalna.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e24fa6ec4b6e.jpg

    Super ta grafika, dzieki!!

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry wszystkim :) dzisiaj badałam se szyjkę i miałam ciasno bardzo, zupełnie inaczej niż wczoraj, to tak powinno być?

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzień dobry wszystkim! :)

    Właśnie udało mi się nadrobić wszystko co żeście naskrobały!
    Przetwory oczywiście robię, ale jeszcze mi się nie zdażyło aby to dotrwało do zimy, bo zazwyczaj wszystko na imprezach schodzi, a przede wszystkim ogórki o które jest walka :)

    U mnie na dobre już przyszła @ więc nowy cykl rozpoczęty :)

    Miłego dnia płodne krejzolki :*

    Dzisiaj PIĄTEEEEECZEK!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :D

    ja mam zamiar przetwory robić, wcześniej nie robiłam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa a ty gdzie podzialas się ostatnio??

‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ