X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A mnie moj dzis zabral na lody hehe
    A przechodzac kolo rosmanna zakupilam test... Cos mnie skusilo... Nawet nie wiem czemu...
    Trzymam mocno :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Phia kiedy robisz? :)
    Nie wiem kiedy zrobie... Moze jutro...

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje w tym cyklu bo zrobiłam już betę - wynik poniżej 0.1 :) tydzień po owulacji wiec na pewno teraz nie będzie ale kolejny cykl jest nasz :) z ciąży to mam chyba spożywcza z objawami - straszna senność i mdłości, ale to pewnie się zaraziłem jakaś jelitówką bo w tym tygodniu szaleje u mnie w rodzinie :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie wiem kiedy zrobie... Moze jutro...


    Phia przytulas mocny :*

    Phia lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Dziewczyny, pytałam o coś, ale nikt mi nie odpowiedział :(
    Dzisiaj badałam szyjkę i było ciasnk, taka rozpulchniona, miękka, czy to zwiastuje dni płodne, owulację? Dzisiaj 8dc

    Nie da się określić po jednym badaniu. Obserwuj szyjkę codziennie rano przez przynajmniej jeden cykl i wtedy będziesz wiedziała jak Twoja szyjka zachowuje się w konkretne dni cyklu.
    Każda z nas jest inna i u każdej w innym momencie szyjka mięknie. Czasem mięknie tydzień przed owu a czasem dopiero w dzień owu. Musisz obserwować siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, ja tylko na chwilę. Naładuje Was energia. Progesteron 33.2 a BETA 3510!!

    Applejoy, Kasiulka90, AdasiowaMama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kusi test ale tylko przez poprzedni cykl i to co gin powiedziala hehe... Bo narazie jestem w polowie tego i Zastanawiam sie czy ovu bd bo zas negatyw...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Laski, ja tylko na chwilę. Naładuje Was energia. Progesteron 33.2 a BETA 3510!!

    MammaN lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Laski, ja tylko na chwilę. Naładuje Was energia. Progesteron 33.2 a BETA 3510!!

    Moje gratulacje! :* Pięknie :*

    MammaN lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Phia przytulas mocny :*

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Laski, ja tylko na chwilę. Naładuje Was energia. Progesteron 33.2 a BETA 3510!!

    Jeeeeej, love max!! zawirusuj tutaj :*

    MammaN lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mnie kusi test ale tylko przez poprzedni cykl i to co gin powiedziala hehe... Bo narazie jestem w polowie tego i Zastanawiam sie czy ovu bd bo zas negatyw...

    Phia a nasz problemy z pcos czy coś takiego? Przepraszam ze pytam jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Dziewczyny, pytałam o coś, ale nikt mi nie odpowiedział :(
    Dzisiaj badałam szyjkę i było ciasnk, taka rozpulchniona, miękka, czy to zwiastuje dni płodne, owulację? Dzisiaj 8dc
    Ja przynajmniej u siebie zauważyłam, że jak mam płodne dni, to jestem tam w środku taka bardziej otwarta. A potem się robi ciasno i sucho. Ale czy tak masz...? Mogłabyś stwierdzić jakąś zależność dopiero na podstawie kilkumiesięcznych, a nawet rocznych obserwacji, bo każda z nas jest inna i zupełnie inaczej organizm reaguje :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny jeszcze jedną zależność przez ten rok zauważyłam - jak mam dni płodne, to sperma jakby zostaje w środku, nie wypływa podczas kąpieli :O Jakby organizm ją zasysał do środka. A jak mam niepłodne, to praktycznie wszystko się wylewa pod prysznicem. Jakby organizm mówił: "teraz nie" xD

    Marza89, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Phia a nasz problemy z pcos czy coś takiego? Przepraszam ze pytam jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :)
    Wlasnie nie..

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Dziewczyny, pytałam o coś, ale nikt mi nie odpowiedział :(
    Dzisiaj badałam szyjkę i było ciasnk, taka rozpulchniona, miękka, czy to zwiastuje dni płodne, owulację? Dzisiaj 8dc


    Ja też niestety nie pomogę, bo się na tym kompletnie nie znam. Nie badałam nigdy sobie szyjki, bo nie potrafię odróżnić kiedy i jaka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    W ogóle dziewczyny jeszcze jedną zależność przez ten rok zauważyłam - jak mam dni płodne, to sperma jakby zostaje w środku, nie wypływa podczas kąpieli :O Jakby organizm ją zasysał do środka. A jak mam niepłodne, to praktycznie wszystko się wylewa pod prysznicem. Jakby organizm mówił: "teraz nie" xD
    Teraz tak mysle i powiem ci szczerze ze troche racji w tym masz hehe...

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mnie kusi test ale tylko przez poprzedni cykl i to co gin powiedziala hehe... Bo narazie jestem w polowie tego i Zastanawiam sie czy ovu bd bo zas negatyw...

    Kochana trzymam mocno kciuki!!! Mocno, najmocniej jak się da trzymam!

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziewczyny od wczoraj mam problem z pęcherzem normalnie co chwile latam do toalety i nie wiem o co chodzi? czy jakaś infekcja zapalenie pęcherza? i oczywiście już naczytałam się, że na początku ciąży też często się mocz oddaje. i już sobie objawy wkręcam.masakra

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Laski, ja tylko na chwilę. Naładuje Was energia. Progesteron 33.2 a BETA 3510!!
    Cudna beta, cudny progesteron!!! Cudnie. Gratulacje. Mam wrażenie że to Poza moim zasięgiem. Ja się doczlapalam bo bety 13 ;D

    MammaN lubi tę wiadomość

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ