X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Podkradne pomysły dla teściów :D
    Szwagierkom bd musiala napisac odrazu zeby nikomu nowiny nie sprzedaly a szczegolnie rodzicom hehe

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    No właśnie? Pierwszy raz słyszę o dawczyni jajeczek, zawsze tylko o banku nasienia mówią :O
    Mnie się jakiś czasu reklama na fejsie wyświetliła ;) Można na tym nieźle zarobić :P Ale nie chciałabym żyć ze świadomością, że gdzieś na świecie może chodzić w połowie moje dziecko. Z moim dna :( I nie być przy mnie!

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Mnie się jakiś czasu reklama na fejsie wyświetliła ;) Można na tym nieźle zarobić :P Ale nie chciałabym żyć ze świadomością, że gdzieś na świecie może chodzić w połowie moje dziecko. Z moim dna :( I nie być przy mnie!


    Mam takie samo podejście. Nie mogłabym urodzić komuś dziecka ani oddać jajeczek. Ja wiem, że dla niektórych kobiet to jedyna szansa, ale na chwilę obecną chyba bym nie dała rady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza - JA CIĘ!!!!! Gratulacje :) dopisz sobie w podpisie, bo bym była przeoczyła. Ale super wiadomość! Trzymam kciuki za całe pomyślne 9 miesięcy :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie planuje jak powiem o ewentualnej ciąży. Myślę że okaże się jak już znajdę w ciążę :-)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Jeju, dziewczyny, Wy już macie konkretne pomysły komu jak powiedzieć o ciąży. Podziwiam :) Ja nigdy o tym nie myślałam. Chyba dlatego, że nie wierzę, że nam się uda :/
    Uda się! ❤️

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Jeju, dziewczyny, Wy już macie konkretne pomysły komu jak powiedzieć o ciąży. Podziwiam :) Ja nigdy o tym nie myślałam. Chyba dlatego, że nie wierzę, że nam się uda :/
    Tez czesto mi sie zdarzy nie wierzyc ze sie uda... Ale akurat to chce powiedziec i zrobic po swojemu... Kiedyś uda sie.. Napewno ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 17:54

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam u znajomej takie stópki: https://www.instagram.com/p/BZnMf4pBOVw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ptb5ak1w1hrx i czekają cierpliwie w szufladzie :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Ja zamówiłam u znajomej takie stópki: https://www.instagram.com/p/BZnMf4pBOVw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ptb5ak1w1hrx i czekają cierpliwie w szufladzie :)

    Piekne ❤

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ja planuję powiedzieć od razu, ale cieszyć się będziemy dopiero jak gin potwierdzi bijące serduszko. Bardzo przeżyliśmy pierwszą CB bo tak bardzo się cieszyliśmy i nastawialiśmy od początku.

    Skończyłam wczoraj czytać "Umrzeć po raz drugi" i już nie mogę się doczekać kolejnych. Zaraz siadam coś szukać na kindla i wkręcam się dalej. Albo przeczytam tą "dziewczynę z sąsiedztwa" ketchuma. Zaczęłam w sumie już, ale z każdą stroną bardziej się boję.

    U mnie 9dc, tempka stabilna. Śluz od rana baaardzo ładny (biorę wiesiołek). Jakoś na ten miesiąc nie robię sobie nadziei, ale w przyszłym jedziemy na wakacje. Może wtedy się coś uda :D

    To może wyprzedzę pytanie Phii: czy i jakich wibratorów używacie?
    Juz nie uzywam hehe bo sie popsul i moj go wyrzucil hehe

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie jak pisałam o tym rannym. Plamieniu brązowym które trwalo parę naście minut. Nie wiem czy to nie było zagnieżdżenie bo beta 6,8
    Progesteron 19,55

    Nie robi to na mnie wrazenia bo Msc temu miałam. Cb i 12, ale nie miałam takiego plamienia. W sumie nie wiem. Co dalej. Czekać i tak do pon musze.albo urośnie, albo nara, ale wtedy będę miała. Już wyniki do lekarza.

    aktap, Kasiulka90, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Pamiętacie jak pisałam o tym rannym. Plamieniu brązowym które trwalo parę naście minut. Nie wiem czy to nie było zagnieżdżenie bo beta 6,8
    Progesteron 19,55

    Nie robi to na mnie wrazenia bo Msc temu miałam. Cb i 12, ale nie miałam takiego plamienia. W sumie nie wiem. Co dalej. Czekać i tak do pon musze.albo urośnie, albo nara, ale wtedy będę miała. Już wyniki do lekarza.
    Trzymam kciuki :D

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja musiałam się wyłączyć na kilka dni bo taki nawał pracy mialam że masakra :/ od dziś zaczynam urlop tygodniowy więc też za bardzo nie będę miała jak się udzielać :/

    Ja dziś stwierdziłam że jestem 3dpo mimo że ginekolog powiedział że nie ma szans w tym cyklu na owulacje :) temperatura się utrzymuje wysoko ale nie liczę na zielony koniec :) we wtorek w swoje urodziny idę zrobić proga żeby zobaczyć kto ma rację co do owu: gin czy tempka :D oczywiście o ile temperatura będzie się utrzymywać :) we wtorek byłam u endokrynologa :) potwierdziła pcos i do tego doszło mi Hashimoto :/ muszę brać 3 tabletki metformaxu na dobe i to na noc 3 naraz... dziś zaczynam i mam nadzieję że jutro się nie porzygam :P do tego muszę suplementowac jod :) to tak w skrócie co u mnie :)
    Życzę Wam wszystkim udanego weekendu :) fasolkujcie się jak najpredzej :D

    Marza89, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Pamiętacie jak pisałam o tym rannym. Plamieniu brązowym które trwalo parę naście minut. Nie wiem czy to nie było zagnieżdżenie bo beta 6,8
    Progesteron 19,55

    Nie robi to na mnie wrazenia bo Msc temu miałam. Cb i 12, ale nie miałam takiego plamienia. W sumie nie wiem. Co dalej. Czekać i tak do pon musze.albo urośnie, albo nara, ale wtedy będę miała. Już wyniki do lekarza.
    Kciukasy :'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jednak te testy z allegro są mega. Taka betę mi wykryły. Mówiłam że ślepa nie jestem :P

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kciukasy :'
    Mama36 trzymam kciuki za przyrost bety :) bądź dobrej myśli

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja musiałam się wyłączyć na kilka dni bo taki nawał pracy mialam że masakra :/ od dziś zaczynam urlop tygodniowy więc też za bardzo nie będę miała jak się udzielać :/

    Ja dziś stwierdziłam że jestem 3dpo mimo że ginekolog powiedział że nie ma szans w tym cyklu na owulacje :) temperatura się utrzymuje wysoko ale nie liczę na zielony koniec :) we wtorek w swoje urodziny idę zrobić proga żeby zobaczyć kto ma rację co do owu: gin czy tempka :D oczywiście o ile temperatura będzie się utrzymywać :) we wtorek byłam u endokrynologa :) potwierdziła pcos i do tego doszło mi Hashimoto :/ muszę brać 3 tabletki metformaxu na dobe i to na noc 3 naraz... dziś zaczynam i mam nadzieję że jutro się nie porzygam :P do tego muszę suplementowac jod :) to tak w skrócie co u mnie :)
    Życzę Wam wszystkim udanego weekendu :) fasolkujcie się jak najpredzej :D

    Miss zastanawiałam się gdzie Ty się podziewasz :*
    Ja też coś wiem o nawale pracy w tym tygodniu :/
    Fajnie że się zdecydowałaś na proga :) Czekam na wyniki razem z Tobą <3

    No i Ania coś się dzisiaj nie udziela D:

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 - gratki i trzymam kciuki za wzrosty

    Zaczyna się następna fala podwójnych kresek!
    Uwaga!
    Uzbroić się w testy proszę i dawać następne dobre wieści :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Miss zastanawiałam się gdzie Ty się podziewasz :*
    Ja też coś wiem o nawale pracy w tym tygodniu :/
    Fajnie że się zdecydowałaś na proga :) Czekam na wyniki razem z Tobą <3

    No i Ania coś się dzisiaj nie udziela D:
    Mąż mi nie pozwolił badać bo powiedział że nie ma co się denerwować ale powiedziałam mu że w urodziny swoje będę robić co chce :D więc pójdę, bo mnie męczy fakt że gin powiedział że owu nie ma a skok był super :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ale jednak te testy z allegro są mega. Taka betę mi wykryły. Mówiłam że ślepa nie jestem :P


    Ja mam jakieś 35 sztuk jeszcze :D Dobrze wiedzieć że są dobre.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 18:12

‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ