X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Jakiś czas temu trafiłam na stronę na facebooku tego urządzenia. Sporo kosztuje - to na pewno minus. Serio to takie cudo, warte swojej ceny?

    Kochana powiem Ci że wart jest swojej ceny! Ja nie żałuję wydanych na niego kasy, ja wzielam na raty bo na gotówkę to by mnie nie było stać. Ale urądzenie mocno ulatwia Życie. On gotuje a Ty w tym czasie mozesz zrobic tysiąc innych rzeczy, maja tysiace przepisów i caly czas nowe dokladaja, mozna gotować rozne kuchnie a przy tym nie trzeba mysleco przepisie bo on wszystko ma wgrane. Pokazuje na wyświetlaczu co masz wrzucic, a resztę robi on. Nie oddałabym go nikomu i za zadne pieniądze:)

    aktap lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to ugotuje czy upiecze raz na rok :p ale przynajmniej sprząta co mnie bardzo cieszy :D
    Ja piec nawet lubię tylko czasu mi na to brakuje :) ale już dawno żadnego ciasta nie robiłam,chyba trzeba coś upichcić :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ale Ci cudownie! Mój niestety nie gotuje, chociaż odkąd mamy thermomixa to również sam próbuje cos ugotować, ale głównie to leży po mojej stronie. Czasami zazdroszczę tym ktore maja mężów którzy gotują l, bo to tak fajnir jak ci ktoś coś dobrego przygotuje :)
    Moj maz gotuje i to nie raz :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A robiłaś badania te na krzepliwość? Vleiden i pai są odpowiedzialne za problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży. Ja mam niestety pai.
    Narazie nie

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj maz gotuje i to nie raz :-)

    Zazdroszczę :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Kochana powiem Ci że wart jest swojej ceny! Ja nie żałuję wydanych na niego kasy, ja wzielam na raty bo na gotówkę to by mnie nie było stać. Ale urądzenie mocno ulatwia Życie. On gotuje a Ty w tym czasie mozesz zrobic tysiąc innych rzeczy, maja tysiace przepisów i caly czas nowe dokladaja, mozna gotować rozne kuchnie a przy tym nie trzeba mysleco przepisie bo on wszystko ma wgrane. Pokazuje na wyświetlaczu co masz wrzucic, a resztę robi on. Nie oddałabym go nikomu i za zadne pieniądze:)

    Dzięki za opinię. Swego czasu myślałam o tym urządzeniu, ale cena mnie odstraszała, no i to że wydam tyle i będzie leżeć w szafie. Napisz mi jeszcze jak z porcjami, proszę :) Sama z racji, że dużo i długo pracuje często gotuję sobie po prostu na 3 dni, więc i na tym mi zależy, żeby obiad nie był jednodniowy, bo nie mam czasu na codzienne gotowanie szczególnie jak pracuje 10-11 h, bo jak mam wole to co innego :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bardzo lubi gotować, ale nie ma na to czasu ;) tydzień temu zrobił nam na weekend biszkopta z truskawkami :) jak już coś robi, to zawsze wychodzi pyszne :D

    Applejoy, natalka_24 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A robiłaś badania te na krzepliwość? Vleiden i pai są odpowiedzialne za problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży. Ja mam niestety pai.

    A kiedy te badania się robi? To chyba przy jakichś objawach? :)

    natalka_24 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Mój to ugotuje czy upiecze raz na rok :p ale przynajmniej sprząta co mnie bardzo cieszy :D
    Ja piec nawet lubię tylko czasu mi na to brakuje :) ale już dawno żadnego ciasta nie robiłam,chyba trzeba coś upichcić :)

    Mój jest za to strasznym bałaganiarzem, sprząta dopiero jak widzi mój wzrok zabójcy :D Jak on to nazywa "artystyczny nieład", a dla mnie to już po prostu totalny burdel :D Zawsze jednak uspokajam siebie, że wiedziałam o tym przed ślubem, wiedziałam na co się piszę, że jest najlepszym facetem jakiego spotkałam i po prostu ten jego jeden mankament muszę przeżyć i sprzątać sama :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ania takie ciacho miałaś i nie podesłałaś mi :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Oj Ania takie ciacho miałaś i nie podesłałaś mi :D

    Było takie pyszne, że sama zjadłam :D hihi wybacz mi, następnym razem na pewno się podzielę :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    analizując to co mi teraz ta babka powiedziała i ta co kiedyś oczywiscie analizując ten cykl i poprzednie wychodzi na to ze owulke mam normalnie tak jak powinna byc...
    Może dostaniesz coś na prolaktynę. Ja biorę bromergon i progesteron coraz ładniejszy mi wychodzi. Co prawda nie sprawdzam co miesiąc ale wystarczyło zbicie prolaktyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ale Ci cudownie! Mój niestety nie gotuje, chociaż odkąd mamy thermomixa to również sam próbuje cos ugotować, ale głównie to leży po mojej stronie. Czasami zazdroszczę tym ktore maja mężów którzy gotują l, bo to tak fajnir jak ci ktoś coś dobrego przygotuje :)
    No dziś to się czuję jakbym jakieś święto miała :) rzadko to robi, bo sporo w domu go nie ma... Ale jak pojawiła sie ciaza to oszalał hehehe

    Sandersik lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Było takie pyszne, że sama zjadłam :D hihi wybacz mi, następnym razem na pewno się podzielę :D

    Wierzę że było pyszne :D
    Dziękuję chętnie przyjmę kawałeczek :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mlody odprawionu na oboz. A ja sie biore ze sniadanie i sprzatanie. Pozniej do znajomej na kawe i biore sie za ciasto weekendowe.

    A ja mialam w tej co teraz "bylam". Wiedziala od dnia w ktorym sie kochalismy ze to byl ten dzien. No i sie nie pomylilam. Szkoda ze sie nie utrzymalo. A z mlodym wiedzialam jak mi sie dzien okres spoznil
    Ja też właśnie wrzuciłam ciasto do piekarnika żeby coś było dobrego do kawy. A jeszcze wymyśliłam sobie z jagodami. Do tego dla lepszego szykowaniu puściłam sobie kaziki i kwartet proforma a co jak się bawić to w doborowym towarzystwie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 12:09

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mój jest za to strasznym bałaganiarzem, sprząta dopiero jak widzi mój wzrok zabójcy :D Jak on to nazywa "artystyczny nieład", a dla mnie to już po prostu totalny burdel :D Zawsze jednak uspokajam siebie, że wiedziałam o tym przed ślubem, wiedziałam na co się piszę, że jest najlepszym facetem jakiego spotkałam i po prostu ten jego jeden mankament muszę przeżyć i sprzątać sama :)

    Mój to samo :P dla mnie codziennością jest zbieranie jego skarpetek, gaci, chowanie do szafy koszulek, wrzucanie do kosza przepoconych ubrań... Masakra :P w kuchni jak coś robi to go nauczyłam, że ma po sobie pozmywać, ale i tak nie jest kuchnia wysprzątana tak jak bym chciała ;)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mój jest za to strasznym bałaganiarzem, sprząta dopiero jak widzi mój wzrok zabójcy :D Jak on to nazywa "artystyczny nieład", a dla mnie to już po prostu totalny burdel :D Zawsze jednak uspokajam siebie, że wiedziałam o tym przed ślubem, wiedziałam na co się piszę, że jest najlepszym facetem jakiego spotkałam i po prostu ten jego jeden mankament muszę przeżyć i sprzątać sama :)

    Haha wzrok zabójcy potrafi tyle zdziałać :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mój to samo :P dla mnie codziennością jest zbieranie jego skarpetek, gaci, chowanie do szafy koszulek, wrzucanie do kosza przepoconych ubrań... Masakra :P w kuchni jak coś robi to go nauczyłam, że ma po sobie pozmywać, ale i tak nie jest kuchnia wysprzątana tak jak bym chciała ;)

    Z moim tego problemu nie mam :) ale co mnie wkurzało - wrzucanie do kosza z brudnymi rzeczami zwiniętych brudnych skarpetek :/ tak mnie to wnerwia..ale raz dwa go tego oduczyłam

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to u mnie jest inaczej ciut :-) skarpetki jak do prania to wrzuca do kosza ladnie sparowane drazni mnie to ale on ma wszystkie a mi zawsze brakuje hehe gotuje zalezy od mojej zmiany ale piec nie piecze... Mi to zostawia hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 12:17

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mój to samo :P dla mnie codziennością jest zbieranie jego skarpetek, gaci, chowanie do szafy koszulek, wrzucanie do kosza przepoconych ubrań... Masakra :P w kuchni jak coś robi to go nauczyłam, że ma po sobie pozmywać, ale i tak nie jest kuchnia wysprzątana tak jak bym chciała ;)

    I ja mam to samo. Ledwo wróci na weekend, a ja już nie poznaje naszego mieszkania. Gotuje owszem, ale potem ja to wszystko po nim zazwyczaj sprzątam, żeby kuchnia przypominał kuchnię. On nie ma odruchów z domu. U mnie było tak, że każdy po sobie od razu sprzątał, a u niego w domu jest czysto tylko w niedzielę, bo od poniedziałku się syfi, a sprząta w sobotę. Taki cykl, dla mnie mało zrozumiały, ale cóż :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ