X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tsh 0,849 powiedziala ze idealne do zajscia bo to juz zrobilam predzej.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie na ten progesteron coś dostaniesz :)
    To trzeba czekać. Jeszcze tyle czasu :P chociaż pewnie szybko zleci i zaraz będziemy tutaj analizowały wyniki nasienia :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale progesteron norme miał 1,2 - 15,9 wiec nie jest tragicznie
    zobaczymy co mi powie wtedy, wyniki nie sa tragiczne...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    ale progesteron norme miał 1,2 - 15,9 wiec nie jest tragicznie
    zobaczymy co mi powie wtedy, wyniki nie sa tragiczne...

    A to nie wiem :) tutaj dziewczyny pisały, że progesteron powinien być minimum 15, ale może rzeczywiście u Ciebie w porządku :)

    natalka_24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlody odprawionu na oboz. A ja sie biore ze sniadanie i sprzatanie. Pozniej do znajomej na kawe i biore sie za ciasto weekendowe.

    A ja mialam w tej co teraz "bylam". Wiedziala od dnia w ktorym sie kochalismy ze to byl ten dzien. No i sie nie pomylilam. Szkoda ze sie nie utrzymalo. A z mlodym wiedzialam jak mi sie dzien okres spoznil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    analizując to co mi teraz ta babka powiedziała i ta co kiedyś oczywiscie analizując ten cykl i poprzednie wychodzi na to ze owulke mam normalnie tak jak powinna byc...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    analizując to co mi teraz ta babka powiedziała i ta co kiedyś oczywiscie analizując ten cykl i poprzednie wychodzi na to ze owulke mam normalnie tak jak powinna byc...

    Z progesteronu też Ci owulka wychodzi :) ale chodzi o podtrzymanie ewentualnej ciąży. Ten progesteron może być za niski, ale wcale nie musi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A to nie wiem :) tutaj dziewczyny pisały, że progesteron powinien być minimum 15, ale może rzeczywiście u Ciebie w porządku :)
    jedna powiedziała ze jak sie ma progesteron 5 to urodzi sie dziecko z chorym serduszkiem... szczerze nie wierze... bo dziewczyny z gorszymi wynikami zachodza w ciaze...
    zresztą mój sam powiedział ze może być z nim coś nie tak... za dzieciaka leczył nerki brał tabletki itp... dokładnie nie wiem co na co i po co... chcoaiz nie wiem czy to ma jakies powiazanie

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    jedna powiedziała ze jak sie ma progesteron 5 to urodzi sie dziecko z chorym serduszkiem... szczerze nie wierze... bo dziewczyny z gorszymi wynikami zachodza w ciaze...
    zresztą mój sam powiedział ze może być z nim coś nie tak... za dzieciaka leczył nerki brał tabletki itp... dokładnie nie wiem co na co i po co... chcoaiz nie wiem czy to ma jakies powiazanie

    Jak ja byłam z moimi wynikami u endo to powiedziała, że z tymi wynikami bym zaszła w ciążę, bo tak jak mówisz, z gorszymi wynikami laski zachodzą - poszłam do niej z prolaktyną wysoką (mniej więcej miałam taką jak Ty) i z TSH 2.69

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć dziewczyny :*
    Mama przykro mi :* ja nie mierzyłam temp. ale na teście wyszedł mi cień... Myślałam, że będą już 2 kreski :O
    Teraz już się boję... W pon pójdę na betę znowu...
    Miłego dnia Kochane, postaram się zajrzeć, ale jakby co to do poniedziałku!
    Nie bój się, niech się na spokojnie rozwija :* ja tez miałam tylko delikatny cień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak teraz mysle hehe albo wtedy laski pisaly o progesteronie albo o tsh hehe
    nawet nie pamietam bo jakos mnie to nie zainteresowalo :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja test z 1 kreseczka ale za to test owulacyjny jedna gruba ladna a 2 jasna ale ciemniejsza duzo niz wczoraj hehe wiec mysle ze jutro lub w poniedzialek bd 2 grube :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Jak ja byłam z moimi wynikami u endo to powiedziała, że z tymi wynikami bym zaszła w ciążę, bo tak jak mówisz, z gorszymi wynikami laski zachodzą - poszłam do niej z prolaktyną wysoką (mniej więcej miałam taką jak Ty) i z TSH 2.69
    na to nie masz wpływu.. oboje moga miec ekstra wyniki i nie zjada w ciaze ..
    taka nasza natura :-D nie zalamuje sie bo chce wyniki najpierw mojego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia to Ty robilas test ciazowy przed owu czy zle zrozunialam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry tak w ogóle :) trzymam kciuki za Was :) będę pisać, zeby Was zawirusowac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, kiedy Ty śpisz? Hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia to Ty robilas test ciazowy przed owu czy zle zrozunialam?
    bardziej mi chodzilo o poprzedni cykl niz ten bo teraz z moim sie mijam strasznie...
    ja na popoludnie... on na nocki a rano z moim bratem wiec go 3 dni prawie nie widzialam...
    a zreszta teraz jestem strasznie nerwowa przez prace... i ogolnie tymi jego badaniami sie denerwuje ... nie wiem nawet po co i wiem ze teraz napewno nie :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 11:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Phia, kiedy Ty śpisz? Hehehe
    w nocy :-D

    MammaN lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no po prostu probuje logicznie podejsc do tego :) rozumiem sens sprawdzenia ale jak jestes po @ a przed owu to raczej innego wyniku byc nie moglo. Ale racja taka ze nadzieja zawsze jest :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, to który dzień cyklu u Ciebie? Jesteś przed @ czy po?

‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ