X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Nie no po prostu probuje logicznie podejsc do tego :) rozumiem sens sprawdzenia ale jak jestes po @ a przed owu to raczej innego wyniku byc nie moglo. Ale racja taka ze nadzieja zawsze jest :)
    okres można miec na pocztaku ciazy... kazdy organizm inny... ciut mnie moj nakrecil... bo ostatnio mi spagethi nie smakowalo i nie tylko... ale to chyba przez nerwowke ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 11:18

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Pamiętacie jak pisałam o tym rannym. Plamieniu brązowym które trwalo parę naście minut. Nie wiem czy to nie było zagnieżdżenie bo beta 6,8
    Progesteron 19,55

    Nie robi to na mnie wrazenia bo Msc temu miałam. Cb i 12, ale nie miałam takiego plamienia. W sumie nie wiem. Co dalej. Czekać i tak do pon musze.albo urośnie, albo nara, ale wtedy będę miała. Już wyniki do lekarza.


    No to trzymam kciuki :)

    Dzień dobry :)
    Miło mi się zaczął ten dzień mimo, że obudziłam się o 5 :D I leże i leże to stwierdziłam, że pomęczę męża :D
    Pojechał jeszcze do pracy dziś coś tam podomykać i siedzę sama.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko sama mialam jak bylam z mlodym w ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Phia, to który dzień cyklu u Ciebie? Jesteś przed @ czy po?
    przed @ ... 16 dc...
    ja nie mam zamiaru robic co miesiac testow ciazowych bo po co mam sie dolowac.. robie raz na jakis czas zeby sprawdzic...

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    okres można miec na pocztaku ciazy... kazdy organizm inny... ciut mnie moj nakrecil... bo ostatnio mi spagethi nie smakowalo i nie tylko... ale to chyba przez nerwowke ;p


    Nom racja. Moja mama miała przy ciąży ze mną i dlatego bardzo późno się o mnie dowiedziała. Zero objawów plus jej tusza i można nie wiedzieć jak się nie trafi test lub gin po drodze, albo nawet się o tym nie pomyśli.

    A moja koleżanka miała spirale, bo nie chcieli drugiego dziecka to było ponad rok temu, poszła do gina na kontrolę, a ten jej mówi, że jest w ciąży.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzien dobry dziewczynki! Od rana Was próbuje nadrobić i dopiero teraz mi się to udało! Nie mozna Was zostawic nawet na pol dnia, bo później kolejne pół trzeba czytać <3 ja juz jestem po zakupach, musze jeszcze ogarnąć trochę mieszkanko i mozna leniuchować ;) jakieś plany na weekend?

    Też sobie ściągnęłam ta apke ovuview, zobaczymy jak tu pójdzie :) u mnie dopiero dzisiaj 3dc wiec do samych dni płodnych jescze kilka dni zostało, więc odliczam :) będę się starać nie nakręcać, ale wiecie jak jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko. Takiej niespodzianki bym chyba nie chciala.

    A macie w zwyczaju robic jakies ciacha na weekend?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    O matko. Takiej niespodzianki bym chyba nie chciala.

    A macie w zwyczaju robic jakies ciacha na weekend?
    Mam ale coś ostatnio czasu na to nie mam ;p

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piecze mąż, bo bardzo to lubi, a poza tym robi lepsze ciacha ode mnie :) Także moje jedyne ciacho w roku, które robię to tort na jego urodziny.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    O matko. Takiej niespodzianki bym chyba nie chciala.

    A macie w zwyczaju robic jakies ciacha na weekend?

    Ja ostatnio dwa weekendy pod rząd piekłam, teraz odpuszczam na chwilkę bo trzeba się zamieścić do sukienki na wesele w sierpniu. Chyba ze jacys goście to upiekę. Generalnie kocham gotować i piec! I mysle nawet mi to wychodzi, a od roku pomaga mi tez w tym thermomix! Cudowne urządzenie! Ma któraś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik, ja właśnie pije sobie bezalkoholowe mojito :) a mój pichci obiad. Później zabiera mnie do kina juhuuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam piec, gotować :) teraz królują babeczki czekoladowe i truskawkowe :D

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    a od roku pomaga mi tez w tym thermomix! Cudowne urządzenie! Ma któraś?

    Jakiś czas temu trafiłam na stronę na facebooku tego urządzenia. Sporo kosztuje - to na pewno minus. Serio to takie cudo, warte swojej ceny?

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciast nie jem u nie pieke niestety. Jak mam chęć to kupię kawałek w cukierni i jem go na 3 razy

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Byłam u nowej gin... posprawdzała wszystko... mówiła ze bardzo ladna macica, jajniki w porządku.. ale nie widziala pecherzyka... wiec kazala mi wpasc a 5 dni... bylam u niej i wszystko okej.. kazała za 2 dni ładnie postarać sie o maluszka :-D
    2 badania mi wykresliła bo powiedziała ze wszystko okej... zrobiłam progesteron w 22-23 dniu cyklu wyszedl 5 ng/ml i prolaktyne wyszla 32,47 ng/ml ( norma 5,18-26,53)... ide z badaniami dopiero jak moj dostanie swoje :-D ale czytalam na necie o prolaktynie i moze byc podwyzszona ze wzgledu na stres.. a nie ukrywam ze sie stresowalam bo kumpele nagadaly o glukozie ze 3 h bd siedziec... a glukoza 84 (75-105normy)

    A robiłaś badania te na krzepliwość? Vleiden i pai są odpowiedzialne za problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży. Ja mam niestety pai.

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Sandersik, ja właśnie pije sobie bezalkoholowe mojito :) a mój pichci obiad. Później zabiera mnie do kina juhuuu

    Ale Ci cudownie! Mój niestety nie gotuje, chociaż odkąd mamy thermomixa to również sam próbuje cos ugotować, ale głównie to leży po mojej stronie. Czasami zazdroszczę tym ktore maja mężów którzy gotują l, bo to tak fajnir jak ci ktoś coś dobrego przygotuje :)

    MammaN lubi tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A ja ciast nie jem u nie pieke niestety. Jak mam chęć to kupię kawałek w cukierni i jem go na 3 razy


    Nawet zwykłego ciasta drożdżowego? :(

    1bab7e35e8.png[/url]
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Ja uwielbiam piec, gotować :) teraz królują babeczki czekoladowe i truskawkowe :D


    Ja nie i nigdy tego nie lubiłam. Jedyne co lubię robić w domu to sprzątać, bo jestem pedantką, a gotuje/piekę, bo muszę, bo mam na coś ochotę itd. Aaaa uwielbiam robić torty, a jeszcze bardziej je ubierać, bo mam taką naturę artystki, więc pewnie dlatego :)

    MammaN lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic. Jak już nam chęć to jem napoleonka lub coś czekoladowego

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ale Ci cudownie! Mój niestety nie gotuje, chociaż odkąd mamy thermomixa to również sam próbuje cos ugotować, ale głównie to leży po mojej stronie. Czasami zazdroszczę tym ktore maja mężów którzy gotują l, bo to tak fajnir jak ci ktoś coś dobrego przygotuje :)

    Moje takie marzenie senne to właśnie gotujacy facet karmiący łyżka prosto z patelni. I tez zazdroszcząc bardzo wszystkim dziewczynom których faceci gotują - u mnie totalnie niewypał ...

    Ania95 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ