X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To walcz ta swoja oaze spokoju :-)
    No napewnoo :-) milo jak szef mowi "ze mega szacunek do mnie ma za to jaka jestem i co robie"
    Zaszokowal mnie hehe
    Super, od razu się lepiej pracuje. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wiadomo hehe... Duma rozpiera

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka geiazdeczko... To wasz 1 cykl staran??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Patka geiazdeczko... To wasz 1 cykl staran??
    Tak, dopiero pierwszy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Tak, dopiero pierwszy :)
    A to kochana pelen luz hehe bo my juz ponad 3 lata i Cichosza :p

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam czuję w lewym jajniku dyskomfort może się pojawi owulacjia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A to kochana pelen luz hehe bo my juz ponad 3 lata i Cichosza :p
    Pierwszy, to chyba nadzieje największe, bo się nie spodziewa, że to może trwać dłużej. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sie nakrecac... Spokoj nas uratuje hehe.. Chociaz moja kumpela zaszla w 1 cs hehe.. Zloty strzal xD.

    Moj od poczatku zwiazku mowil ze mi sie oczka swieca jak widze kobiete w ciazy albo idaca z dzieckiem... Tesciowa tez to zauwazyla hehe...

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie ma co sie nakrecac... Spokoj nas uratuje hehe.. Chociaz moja kumpela zaszla w 1 cs hehe.. Zloty strzal xD.

    Moj od poczatku zwiazku mowil ze mi sie oczka swieca jak widze kobiete w ciazy albo idaca z dzieckiem... Tesciowa tez to zauwazyla hehe...
    Moje bliskie koleżanki i przyjaciółki wszystkie zaszły w pierwszym cyklu. ;) Tylko teraz jedna od pół roku nie może zaskoczyć. ;) I ja ją tak pocieszam i pocieszam, a dzisiaj samej włączyła się nerwówka. ;) W zasadzie, to nie nastawiałam się na "szybkie efekty", bardziej mnie wkurza to, że to wszystko tyle trwa. Mam długie cykle i to jeszcze bardziej się wszystko przeciąga. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 cyklu to chciałam być w ciazy, że @ mi się 4 dni spóźniala. Jak nigdy!! Objawowo a objawów że hoho... Ale oczywiście nic nie było. Moja koleżanka, w moim wieku, też zaszła za pierwszym razem. Druga, za trzecim, więc można jakoś w miare szybko, trzymam za Nas kciuki, gdyż jesteśmy na początku drogi, ale jak widać różnie bywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 18:17

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostało cierpliwie czekać. ;)

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie są objawy na owulacji me lub zbliża się owulacji?

  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pierwszym cyklu ciąża pozamaciczna, po miesiącu prawdopodobnie poronienie samoistne, miałam ewidentne objawy implantacji, pojawiło się plamienie, piersi mnie bolały a ich skóra tak jakby swędziała, było mi nie dobrze, nie mogłam spać, jednak to plamienie trwało za długo, okres spóźniał mi się tydzień, w ten poniedziałek dostałam @, trwało jeden dzień, moja gin powiedziała że albo ciąża biochem, albo poronienie...ale przyznaje, że głowa fiksuje wtedy, wydawało mi się że wyolbrzymiam te dolegliwości, jutro idę potwierdzić betę i mimo że ostatnio spadała, mam jakaś myśl, że może jednak rośnie, a może to krwawienie to przypadek, przecież kobiety czasami nie wiedzą, że są w ciąży bo miesiączkują! i takich myśli jest pełno....ale my też jesteśmy na początku starań, to dopiero dwa cykle.

    zi13sek29opsyrz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anqa123 wrote:
    u mnie w pierwszym cyklu ciąża pozamaciczna, po miesiącu prawdopodobnie poronienie samoistne, miałam ewidentne objawy implantacji, pojawiło się plamienie, piersi mnie bolały a ich skóra tak jakby swędziała, było mi nie dobrze, nie mogłam spać, jednak to plamienie trwało za długo, okres spóźniał mi się tydzień, w ten poniedziałek dostałam @, trwało jeden dzień, moja gin powiedziała że albo ciąża biochem, albo poronienie...ale przyznaje, że głowa fiksuje wtedy, wydawało mi się że wyolbrzymiam te dolegliwości, jutro idę potwierdzić betę i mimo że ostatnio spadała, mam jakaś myśl, że może jednak rośnie, a może to krwawienie to przypadek, przecież kobiety czasami nie wiedzą, że są w ciąży bo miesiączkują! i takich myśli jest pełno....ale my też jesteśmy na początku starań, to dopiero dwa cykle.

    Ja myślę, że ile kobiet, tyle przypadków. :)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka trzymam kciuki ❤️:*

    aktap lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza kochana jak się czujesz??
    MammaN a jak tam Twoje samopoczucie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Patka trzymam kciuki ❤️:*
    Dziękuję:* A jak Twoje samopoczucie? Jutro ponownie beta? :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Marza kochana jak się czujesz??
    MammaN a jak tam Twoje samopoczucie? :)
    Przerażona? Haha jutro rano idę na betę, boję się, że nie będzie rosła... Ogólnie czuje się dobrze, głowa pobolewa i mam czasami młodości choć zastanawiam się czy to nie wpływ psychiki po prostu haha ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dziękuję:* A jak Twoje samopoczucie? Jutro ponownie beta? :)
    AA i czasami czuje taki ból podbrzusza, niby ukucie niby rwanie, ciężko powiedzieć ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zamiar po 12h zaliczyc dluga kapiel w wannie :-) odprezyc sie itp.. Jeju marzy mi sie to hehe
    Marza uspokoj sie :*

‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ