X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Mam ważne info dla każdej ze staraczek!
    Od jutra tj 03.07 robimy coś dla siebie - dawno nie byłaś u fryzjera (świetnie jest powód żeby pójść); zawsze się spieszyłas i jadłaś niezdrowe jedzonko albo nie miałaś czasu na ćwiczenia (jutro zaczyna się Twój lepszy czas) która wchodzi? + niestarające się oczywiście tez w miarę możliwości :)

    Phia liczę na CB :*

    Jestem za :D Ale muszę wymyślić coś co nie będzie wymagało nakładu finansowego, bo w dalszym ciągu jestem spłukana D:
    Ale zawsze mogę sobie zrobić domowe SPA :)

    Applejoy lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Do dentysty też muszę iść :) ale nie luuuubię :(
    Ja tez musze nawet bylsm zapisana i wizyta mi przepadla bo przegapilam przez pracę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    No właśnie mam pewne wątpliwości czy on ogarnie temat ale ja w pracy nie mogę swobodnie rozmawiać więc kółko się zamyka.

    Facetow przed badaniem trzeba tez przypilnowac. Ja musialam mojego pilnowac aby zachowal abstynencje alkoholowa, nikotynowa i rzecz jasna płciową co dla Niego bylo ogromnym wyzwaniem:) Ale jakoś dał radę.

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Mam ważne info dla każdej ze staraczek!
    Od jutra tj 03.07 robimy coś dla siebie - dawno nie byłaś u fryzjera (świetnie jest powód żeby pójść); zawsze się spieszyłas i jadłaś niezdrowe jedzonko albo nie miałaś czasu na ćwiczenia (jutro zaczyna się Twój lepszy czas) która wchodzi? + niestarające się oczywiście tez w miarę możliwości :)

    Phia liczę na CB :*

    Ja mogę obiecać, że postaram się bardziej dosypiać, bo włosów nie farbuje (a zapuszczam) to fryzjer odpada :) A co do ćwiczeń to biegam, a przed biegiem się ruszam i po rozciągam, więc tyle w ramach ćwiczeń :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Jestem za :D Ale muszę wymyślić coś co nie będzie wymagało nakładu finansowego, bo w dalszym ciągu jestem spłukana D:
    Ale zawsze mogę sobie zrobić domowe SPA :)
    Tez o tym myslalam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    To i ja zrobie cos dla siebie i sie w końcu zapisze do dentysty:D
    I ja powinnam to zrobić może właśnie w ramach tego wyzwania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wolę codziennie nogi rozkładać przed lekarzem niż do dentysty chodzić...na samą myśl robi mi się słabo. Ale pójść trzeba, zobaczyć czy wszystko ok:)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja już wolę codziennie nogi rozkładać przed lekarzem niż do dentysty chodzić...na samą myśl robi mi się słabo. Ale pójść trzeba, zobaczyć czy wszystko ok:)

    Haha ja tak samo! :D u ginekologa o wiele mniej stresu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja A propo idę w środę pierwszy raz sobie chciałam kolor zrobić. Te z Was które robią polecacie czy lepiej nie zaczynać? :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja już wolę codziennie nogi rozkładać przed lekarzem niż do dentysty chodzić...na samą myśl robi mi się słabo. Ale pójść trzeba, zobaczyć czy wszystko ok:)

    Kurde to takie prawdziwe :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dentystę mam na 10.07 jestem tam stałym gościem i tak się bujam między chirurgiem stomem, dentystą i ortodontą. Mam nadzieje, że te cienie co mi znalazł orto to nic groźnego, ale i tak mnie to męczy.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie dziewczyny, że czasem przez zęby nie można zajść w ciążę? Może naprawdę warto się wybrać do tego dentysty... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki a zdarzylo wam sie nie ubrac majteczek na jakies wyjscie z domku xD

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Haha ja tak samo! :D u ginekologa o wiele mniej stresu :)

    A ja jak mam wybierać to jednak wolę dentystę :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kobitki a zdarzylo wam sie nie ubrac majteczek na jakies wyjscie z domku xD

    NIE! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kobitki a zdarzylo wam sie nie ubrac majteczek na jakies wyjscie z domku xD
    Ja czesto w lecie nie zakladam majtek pod sukienke jak jade np na zakupy czy gdzies na miasto. To strasznie rajcuje mojego meza:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A wiecie dziewczyny, że czasem przez zęby nie można zajść w ciążę? Może naprawdę warto się wybrać do tego dentysty... ;)
    Hmm ja musze 1 zgredka wyrwac... Nieszczesna 6 hehe moge zrobic ale koszt zeba kolo 3 tys... Wiec dziekuje chociaz sie zastanawialam nad tym dlugo... Bo inne mam zdrowe bo dopiero w marcu czy lutym byłam...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja czesto w lecie nie zakladam majtek pod sukienke jak jade np na zakupy czy gdzies na miasto. To strasznie rajcuje mojego meza:)

    Ja za bardzo boję się infekcji, a jednak majtki chronią chociaż minimalnie przed tym ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    NIE! :)
    Tak mam Taka sukienkę obciela do kolan. Zdarzało mi się latem tak wyjść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 17:58

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja czesto w lecie nie zakladam majtek pod sukienke jak jade np na zakupy czy gdzies na miasto. To strasznie rajcuje mojego meza:)

    Ja kiedyś tak zrobiłam to mój mąż by bardziej zestresowany z tego powodu niż ja :D Martwił się, że jak mi wiatr tę sukienkę rozwieje to :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ