X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj druga kreska na owulacyjnym dość ciemna. Jutro rano powtórzę.
    Strasznie mnie bolą jajniki dzisiaj. Więc może owulka przychodzi. Chodź chodź do mnie moja owulka B-)

    Phia, Marza89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Wedlug mojeg lekarza ze mna jest ok. Tylko musze sobie zbic trochę tsh bo mam 3,5. Staramy sie 1.5 roku, ale nie zabezpieczamy sie pare lat juz, okolo 6 moze. Wiadomo ze uwazalismy w te dni, ale wystarczylo ze cykl sie przesunal i na ta owulacje sie zalapalismy. Ja mam 26, maz 30.
    My ponad 3 lata staran a zabezpieczylismy sie tylko raz xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie dzisiaj druga kreska na owulacyjnym dość ciemna. Jutro rano powtórzę.
    Strasznie mnie bolą jajniki dzisiaj. Więc może owulka przychodzi. Chodź chodź do mnie moja owulka B-)
    Pania ovu zapraszamy do wszystkich Pan :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    My ponad 3 lata staran a zabezpieczylismy sie tylko raz xD
    A macie jakies potwierdzone problemy? Ze Wam sie nie udaje ?
    Za mna 1.5 roku a mam wrazenie ze to wiecznosc...przez te 1.5 roku moja kolezanka zaszla w ciaze, urodzila, i znowu zaszla...a ja sie bujam i zajsc nawet nie potrafie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEEEEJ!

    Wróciłam :) Ale żecie naskrobały. Ja nie mam 3 zębów, i każda z nich to 6. Ale niestety w taki stanie były że sie kruszyły. Mam trzy do zrobienia i mam nadzieje ze sobie zaczne robic jak się odrobie finansowo. A tak to mam drobne poprawki.

    Jutro do ginekologa zobaczyć jak tam ovu sie szykuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny ja A propo idę w środę pierwszy raz sobie chciałam kolor zrobić. Te z Was które robią polecacie czy lepiej nie zaczynać? :)
    Ja fabułę od lat. A jak chce sobie zrobić przerwę od farby proszę o kolor u nasady włosów zbliżony do naturalnego tak aby nie było widać. Teraz tak mam już 3 miesiąc bez farby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba złapałam jakiego trypla. Będę musiała jutro wybrać się do apteki i coś kupić. Kurcze nie wiem co to może być pewnie jakieś podrażnienie czy coś i powoduje dyskomfort.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup sobie crotlimazor albo tantum rose.

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki :D
    Owulki się zbliżają to działać, tam działać :D ❤️

    Któraś kiedyś pisała, że na pieska to dobra pozycja żeby zajść , potwierdzam! :D haha

    Mamuśkaa1, Ania95, Plamka_92, Sandersik lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 - u mnie się zbliża owulka, dzisiaj właśnie na pieska będziemy szaleć haha xD uwielbiam tą pozycję xD tylko ciekawe, czy coś z tego będzie

    Marza89 lubi tę wiadomość

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Marza89 - u mnie się zbliża owulka, dzisiaj właśnie na pieska będziemy szaleć haha xD uwielbiam tą pozycję xD tylko ciekawe, czy coś z tego będzie
    Trzymam kciuki ❤️ ja w to nigdy nie wierzyłam a tu proszę :D haha

    Mamuśkaa1, Applejoy lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć kobitki :D
    Owulki się zbliżają to działać, tam działać :D ❤️

    Któraś kiedyś pisała, że na pieska to dobra pozycja żeby zajść , potwierdzam! :D haha

    U mnie jeśli była owulka to już tydzień po niej :P ale jak się nie udało w tym cyklu to w kolejnym będziemy <3 na pieska ;D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    A macie jakies potwierdzone problemy? Ze Wam sie nie udaje ?
    Za mna 1.5 roku a mam wrazenie ze to wiecznosc...przez te 1.5 roku moja kolezanka zaszla w ciaze, urodzila, i znowu zaszla...a ja sie bujam i zajsc nawet nie potrafie:(
    U mnie niby badania w miarw okej.. Widzialam gorsze a czekam na mojego az zeobi bo dopiero wizyta 23 wiec sie naczekam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć kobitki :D
    Owulki się zbliżają to działać, tam działać :D ❤️

    Któraś kiedyś pisała, że na pieska to dobra pozycja żeby zajść , potwierdzam! :D haha
    My w tym cyklu testujemy na pieska:D

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Trzymam kciuki ❤️ ja w to nigdy nie wierzyłam a tu proszę :D haha

    Dzięki <3 z Sandrą zaszłam w ciążę w pozycji, że ja byłam na górze xD i na dodatek przed sexem wypiłam 2 mocne piwa, bo się wkurzyłam na swojego, bo mieliśmy się starać tego dnia, a powiedział, że nie dzisiaj, ale wzięłam go na brutala i o to mamy Sandrę xD

    Applejoy lubi tę wiadomość

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak jajniki lupia to nie moge na pieska bo bol straszny nie wiem czemu :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Dzięki <3 z Sandrą zaszłam w ciążę w pozycji, że ja byłam na górze xD i na dodatek przed sexem wypiłam 2 mocne piwa, bo się wkurzyłam na swojego, bo mieliśmy się starać tego dnia, a powiedział, że nie dzisiaj, ale wzięłam go na brutala i o to mamy Sandrę xD
    Brutal z cb haha

    Mamuśkaa1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lubi jak ja jestem na nim ale nigdy mi nie powiedzial czemu xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mnie jak jajniki lupia to nie moge na pieska bo bol straszny nie wiem czemu :-(
    Zawsze czy teraz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj lubi jak ja jestem na nim ale nigdy mi nie powiedzial czemu xD
    Mój też najbardziej ;D

‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ