X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja zawsze szybko przekrecam sie na plecki i nogi do gory i przegladam fb:)
    Ja wczoraj świecę robilam stwierdziłam co mi szkodzi :D

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja często chodzę bez stanika. Ale bez majtek? xD Jak to?! xD
    No jak to tak normalnie hehe i jeszcze powiedz swojemu ze jestes bez majteczek to juz wgl szal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Powiem, że jedna ze staraczek tak radziła :p haha :D
    Aż mu się zachce jeszcze raz :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo tych wyjsc bez majtek...spróbujcie spać bez majtek:) szczegolnie w okresie owulacji, wiadomo ze wtedy czasami seks jest wymuszony, bo musi byc, i nie zawsze sie chce tego seksu...Mojego meza strasznie to podnieca jak sypiam bez bielizny, polecam:)
    A zaczelam odkad obejrzalam filmik od mamyginekolog ze warto "wietrzyc" te okolice:)

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No jak to tak normalnie hehe i jeszcze powiedz swojemu ze jestes bez majteczek to juz wgl szal
    Hahaha do tej pory tylko wieczorami praktykowałam po domu :P Ale latem hmmm kto wie? Może na wyjeździe wakacyjnym? :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea a jak masz na imię? Milena? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hahaha Anula, jesteś koziorożcem z krwi i kości :D Moja ciocia jest identyczna :D Nie przejmuje się, kto sobie coś pomyśli. Zruga od góry do dołu, żeby komuś przemówić do rozsądku. I komuś najpierw ciśnienie skoczy, a później zda sobie sprawę, że podziałało i ten koziorożec miał jak najbardziej dobre intencje :)
    Oj jestem taka hehe
    Mam swoj charakterek nie do pobicia haha

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Aż mu się zachce jeszcze raz :D

    Nooo! hahahha :D od takiego wypiętego tyłka na pewno :D

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    A propo tych wyjsc bez majtek...spróbujcie spać bez majtek:) szczegolnie w okresie owulacji, wiadomo ze wtedy czasami seks jest wymuszony, bo musi byc, i nie zawsze sie chce tego seksu...Mojego meza strasznie to podnieca jak sypiam bez bielizny, polecam:)
    A zaczelam odkad obejrzalam filmik od mamyginekolog ze warto "wietrzyc" te okolice:)
    No dokładnie o tym pisałam tu kilka dni temu :D Odkąd przeczytałam jej post, śpię całkiem nago :D I jest super :) Namawiałam też do tego męża, ale on musi mieć bokserki, bo inaczej mu interes ucieka xD Ma dużego, więc mu się telepie, jak się odwraca na drugi bok i go denerwuje :P A najgorzej jak czasem przyszczypnie xD

    milea.26, Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hahaha do tej pory tylko wieczorami praktykowałam po domu :P Ale latem hmmm kto wie? Może na wyjeździe wakacyjnym? :D
    Idealny czas na to hehe

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    A propo tych wyjsc bez majtek...spróbujcie spać bez majtek:) szczegolnie w okresie owulacji, wiadomo ze wtedy czasami seks jest wymuszony, bo musi byc, i nie zawsze sie chce tego seksu...Mojego meza strasznie to podnieca jak sypiam bez bielizny, polecam:)
    A zaczelam odkad obejrzalam filmik od mamyginekolog ze warto "wietrzyc" te okolice:)
    Ja tak lubię bardzo :) też czytałam to :) kurczę ale na mojego to jakoś nie działa jak nie mam majtek :D za to jakbym miała jakas bieliznę nowa to tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    milea a jak masz na imię? Milena? :)
    Nie, Paulina:) zakladajac tu konto zastanawialam sie nad nickiem, nie chciałam wlasnego imienia bo go nie lubie:) a ze przede mna leżało pudelko chusteczek z nazwą Milea to na taki nick sie zdecydowalam:) ha ha:)

    Ania95, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    A propo tych wyjsc bez majtek...spróbujcie spać bez majtek:) szczegolnie w okresie owulacji, wiadomo ze wtedy czasami seks jest wymuszony, bo musi byc, i nie zawsze sie chce tego seksu...Mojego meza strasznie to podnieca jak sypiam bez bielizny, polecam:)
    A zaczelam odkad obejrzalam filmik od mamyginekolog ze warto "wietrzyc" te okolice:)
    Mojego to nakreca hehe i tylko sprawdza czy mam czy nie :-)

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No dokładnie o tym pisałam tu kilka dni temu :D Odkąd przeczytałam jej post, śpię całkiem nago :D I jest super :) Namawiałam też do tego męża, ale on musi mieć bokserki, bo inaczej mu interes ucieka xD Ma dużego, więc mu się telepie, jak się odwraca na drugi bok i go denerwuje :P A najgorzej jak czasem przyszczypnie xD

    Hahahahha :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No dokładnie o tym pisałam tu kilka dni temu :D Odkąd przeczytałam jej post, śpię całkiem nago :D I jest super :) Namawiałam też do tego męża, ale on musi mieć bokserki, bo inaczej mu interes ucieka xD Ma dużego, więc mu się telepie, jak się odwraca na drugi bok i go denerwuje :P A najgorzej jak czasem przyszczypnie xD
    Hahahahaha:D ❤to mój chyba nie ma aż tak dużego bo nie zgłaszał problemów:D ale tez bez nieba rady :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No dokładnie o tym pisałam tu kilka dni temu :D Odkąd przeczytałam jej post, śpię całkiem nago :D I jest super :) Namawiałam też do tego męża, ale on musi mieć bokserki, bo inaczej mu interes ucieka xD Ma dużego, więc mu się telepie, jak się odwraca na drugi bok i go denerwuje :P A najgorzej jak czasem przyszczypnie xD

    Hahahhahhaahhhahaha! :D ale się uśmiałam czytając to :D hahha pięknie to opisałaś :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Nie, Paulina:) zakladajac tu konto zastanawialam sie nad nickiem, nie chciałam wlasnego imienia bo go nie lubie:) a ze przede mna leżało pudelko chusteczek z nazwą Milea to na taki nick sie zdecydowalam:) ha ha:)
    Witaj imienniczko :)

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No dokładnie o tym pisałam tu kilka dni temu :D Odkąd przeczytałam jej post, śpię całkiem nago :D I jest super :) Namawiałam też do tego męża, ale on musi mieć bokserki, bo inaczej mu interes ucieka xD Ma dużego, więc mu się telepie, jak się odwraca na drugi bok i go denerwuje :P A najgorzej jak czasem przyszczypnie xD
    Moj tak samo. Musi mieć majty bo inaczej nie zasnie:) mowi ze bez majtek sie czuje tak jakby nie mial fiutka:) bo w majtkach go przynajmniej czuje i wie ze on tam jest:)
    Cokolwiek to znaczy:)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie polewam się woda pod prysznicem i z telefonem, jest źle ze mna :D

    Plamka_92, Kasiulka90, Sandersik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci faceci sa nie do podrobienia hehe :-)

‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ