X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to Wy w porównaniu do mnie i tak dużo pijecie :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w te mrozy to tylko herbatka :-)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Teraz w te mrozy to tylko herbatka :-)

    O tak :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja piję min 1,5 l wody z butelki nie licząc kaw/ herbat.
    Wiesiołek kupiony ale sobie leży i czeka... tak jak letrozol heheheh.. wiesiołek brać po zakończeniu @ bo może (ponoć) pogorszyć krwawienie...? Conceive żel - mam (drogii....) ale fatalnie się go używa.. leje się.. niezbyt przyjemne to to..

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie właśnie nawiedziła @... cykl obserwacyjny zakończony...od nowego cyklu mierzyny temperaturę....

    futuremama lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A letrezol od czego jest? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam też, że dobre jest picie siemienia lnianego-posiekanego, 2łyżeczki przed śniadaniem na pół szklanki wody. Ja brałam wiesiołek 1 cykl i większych zmian nie widzialam więc przestałam. Może za szybko.

    Alison
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka31 wrote:
    Powiem ci szczerze ze chciałabym dziewczynkę ale z drugiej strony obojętnie byle zdrowe i w końcu zajść. Sprawdzam co chwile śluz i juz nie wiem jaki powinien byc przed ... Pamiętam tylko ze przy synku miałam w dzień okresu normalne plamienia pojechalam do lekarza na ust a on do mnie ze sobie wymyślam i ze wcale nie musze byc w ciąży ale beta wykazala co innego. nie sądziłam ze z 2 dzieckiem bedzie tak trudno. Jestem nastawiona co miesiąc a potem rozczarowanie. Musze wytrzymać do poniedziałku.
    Ja robiłam betę i powtórzyłam, wszystko było dobrze. Nie mogłam się umówić do lekarki ktorej chciałam to poszłam do innej. Pokazałam jej wyniki i że pobolewa mnie podbrzusze. Ona stwierdziła że jest pusty pecherzyk, mam torbiele na jajnikach, w powodzie wizyty wpisała brak @ i bóle podbrzusza... badała jak krowę, na drugi dzień się przestraszyłam bo pojawiło się delikatne plamienie, więc następnego dnia poszłam prywatnie i co, maluszek z bijącym serduszkiem. Ale dostałam luteinę i na szczęście wszystko dobrze się ułożyło.

    mamuśka31 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Ja restowałam wczoraj i nic , więc czekam na @ i zaczynam nowe starania.

    szkoda. nie ma już nadziei?
    mnie czeka to za tydzień i czasem wole czas oczekiwania niż to że nie wyszło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    :) ja piję min 1,5 l wody z butelki nie licząc kaw/ herbat.
    Wiesiołek kupiony ale sobie leży i czeka... tak jak letrozol heheheh.. wiesiołek brać po zakończeniu @ bo może (ponoć) pogorszyć krwawienie...? Conceive żel - mam (drogii....) ale fatalnie się go używa.. leje się.. niezbyt przyjemne to to..
    Najlepiej jest go aplikować strzykawką, u mnie w osiedlowej aptece kosztował 75 zł, a w aptece gemini internetowej kosztuje 45,86 zł. A z tym wiesiołkiem to ja nie wiem każdy inaczej stosuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    A letrezol od czego jest? :)
    a to lek dla kobiet z rakiem piersi po menopauzie :) a efektem dodatkowym to owulacja- więc ma przyczynić się do owulacji (obniża poziom estrogenów?). Niby lepszy lek niż CLO bo nie wpływa neg na endometrium.
    Eh... na razie mam na bani te problemy skórne.. biegam po dermatologach wrrr...
    Gabriella wrote:
    Najlepiej jest go aplikować strzykawką, u mnie w osiedlowej aptece kosztował 75 zł, a w aptece gemini internetowej kosztuje 45,86 zł. A z tym wiesiołkiem to ja nie wiem każdy inaczej stosuje.
    No tak, używam strzykawki takiej do żelu na infekcje intymne- hahahahahaha... też kupowałam w Gemini. Ale i tak drogo... a szczerze, niezbyt fajny jest. Ale to kwestia gustu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 20:22

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Helo :) jestem :)
    LOLA! SUPER!!!! idealna beta! :* ściskam Was mocno!

    u mnie tylko PRACA... i stresy i jakaś choroba skóry (!) koszmar... muszę teraz leczyć i smarować sterydami... więc pupa z tego cyklu, nie biorę leków ani nic... bez sensu jeżeli leczę skórę... więc przerwa wymuszona (ale oczywiście starania vel sex bez stresu będzie).
    Ciacho a może z nerwów ten problem ze skórą?
    Dobrze Cię widzieć z nami.

    A co do wody... wciąż o niej zapominam w pracy. W weekndy mi się uda 1,5l na dzień wypić :D

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagoda229 wrote:
    szkoda. nie ma już nadziei?
    mnie czeka to za tydzień i czasem wole czas oczekiwania niż to że nie wyszło...
    Nie test wyszedł śnieżnobiały :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ciacho a może z nerwów ten problem ze skórą?
    Dobrze Cię widzieć z nami.

    A co do wody... wciąż o niej zapominam w pracy. W weekndy mi się uda 1,5l na dzień wypić :D
    Możliwe, dziś wykluczyłam grzybicę (badanie mykologiczne- ale pierwsze pod mikroskopem jeszcze czekam na posiew 3 tyg), ale czort wie co to jest.. szkoda gadać. Możliwe że od stresu, póki co mam maść Triderm (działa na bakterie grzyby i ma też steryd)... okropne.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    A mnie właśnie nawiedziła @... cykl obserwacyjny zakończony...od nowego cyklu mierzyny temperaturę....
    Czyli też ruszacie ze staraniami? :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Możliwe, dziś wykluczyłam grzybicę (badanie mykologiczne- ale pierwsze pod mikroskopem jeszcze czekam na posiew 3 tyg), ale czort wie co to jest.. szkoda gadać. Możliwe że od stresu, póki co mam maść Triderm (działa na bakterie grzyby i ma też steryd)... okropne.
    A próbowałaś coś na alergię? Ja miałam bodajże hitaxa czy coś takiego, 10 dni miałam brać i pomogło. I w sumie też nie wiadomo skąd przyszło.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo z nas startuje z nowym cyklem w podobnym czasie ;)

    futuremama lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A próbowałaś coś na alergię? Ja miałam bodajże hitaxa czy coś takiego, 10 dni miałam brać i pomogło. I w sumie też nie wiadomo skąd przyszło.
    2 dermatologów na oko twierdziło że grzybica, 3 dermatolog powiedział, że raczej nie i zalecił badanie mykologiczne- ujemne :) z mikroskopu.. więc śmieszni są ci lekarze... masakra... nawet nie mam sił kręcić afery. Szkoda czasu. Ale tak właśnie leczą.. ręce opadają. Alergia- może? Muszę się pozbyć tych plamek i wysięków. Bo to dobija. Ta maść ponoć na wszystko więc okaże się .. oby pomogła. Miałam dziś zacząć letrozol, ale ze względu na skórę nie będę jeszcze się obciążać takim lekiem.Do ginek idę jakoś w połowie cyklu na monit - ale jeden. Bo i tak nie liczę tego cyklu za udany; nie mierzę temp, może ok 15 dc zrobię test OWU i to tyle. Żadnych udziwnień :) chill..

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby pomogła :) Widać tak miało być, zastanawiałaś się czy cykl wyluzować czy lekie no widać potrzebujesz odpoczynku :)

    Plamka masz rację :) Ja już się nie mogę doczekać, w końcu do Was dołączę :) I każdej życzę listopadowo/ grudniowego prezentu :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    2 dermatologów na oko twierdziło że grzybica, 3 dermatolog powiedział, że raczej nie i zalecił badanie mykologiczne- ujemne :) z mikroskopu.. więc śmieszni są ci lekarze... masakra... nawet nie mam sił kręcić afery. Szkoda czasu. Ale tak właśnie leczą.. ręce opadają. Alergia- może? Muszę się pozbyć tych plamek i wysięków. Bo to dobija. Ta maść ponoć na wszystko więc okaże się .. oby pomogła. Miałam dziś zacząć letrozol, ale ze względu na skórę nie będę jeszcze się obciążać takim lekiem.Do ginek idę jakoś w połowie cyklu na monit - ale jeden. Bo i tak nie liczę tego cyklu za udany; nie mierzę temp, może ok 15 dc zrobię test OWU i to tyle. Żadnych udziwnień :) chill..

    Rozległe te zmiany masz? no oby pomogło

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ