X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Też mam niepekniete pęcherzyki:( mam nadzieję że tak jednorazowo... U Ciebie co to oznaczało?

    Że byl taki okres cykli gdzie były bezowulacyjne niestety. Ten lek ovarin ma mi pomóc wrócić do owulacji

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Mój stary ginekolog który generalnie pracował w stanach mówił że akurat jeśli chodzi o ciąże to jest najmniejsza ilość poronień i 30-stoi to najspokojniejsze ciąże które prowadzi :) wiec spokojnie czekamy na dobre wieści Mama36 :)
    Moja kochana ❤️
    Boli.. Naprawdę ta @ teraz boli. Pyralgina i nospa nie działa. A nie wzielam ketanolu do pracy Cholera. Ale parę dni i minie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Was nadrobic to masakra. Wszystkie jestesmy Plodne i koniec kropka!
    Patka to po prostu teraz popatrz sobie na jakis kalendarzyk kiedy bedziesz miala owulacje i w tedy szalejcie.
    Straty sa straszne :(

    Ja po sniadaniu. Ide sobie umyc w koncu okna ostatnie. I poprasuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dentysty to ja już pisałam że zrobiłam wszystkie zęby przed ciąża specjalnie. Chodziłam od września do stycznia. I założyłam aparat nawet. Więc tutaj myślę że u mnie wszystko ok :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie NOWE staraczki <3
    Z nami na pewno będzie Wam raźniej :D
    Życzę Wam powodzenia by szybko się udało <3

    Ja jestem rocznik 90 :)
    Marza trzymam mocno kciuki <3

    A piękna pogoda jest na śląsku <3

    zuzi_c, Marza89, ala92 lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Co do dentysty to ja już pisałam że zrobiłam wszystkie zęby przed ciąża specjalnie. Chodziłam od września do stycznia. I założyłam aparat nawet. Więc tutaj myślę że u mnie wszystko ok :)

    tez założyłam aparat :D i jestem na bieżąco z dentystą bo to ponoć bardzo ważne. Kurcze my się tutaj tak przygotowujemy, a gdzie te fasolki ja się pytam

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    tez założyłam aparat :D i jestem na bieżąco z dentystą bo to ponoć bardzo ważne. Kurcze my się tutaj tak przygotowujemy, a gdzie te fasolki ja się pytam
    Noooo hahaha.. Ja już pisałam, w poprzednie ciaze po prostu zaszłam, zero suplementów, zero badań, zero internetow :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no właśnie... cos w tym musi być. Ja ostatnie dwa cykle maj/czerwiec byłam tak tym wszystkim zestresowana, że popadałam w paranoje. Ten cykl jest zupełnie inny. Totalny luz i mierzę tylko temp. Poza tym teraz planuje urlop sierpniowy i właśnie po pracy lecę odebrać nowe ochraniacze na kolana <3 haha :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sama jak mina mojego... Jak zbity piec :-/
    Mowilam zebyscie sie tak nie nakrecaly :-p
    To mnie nie sluchacie hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 11:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już po tym pierwszym razie podchodzi na zimno. Więc nie było płaczu ani nic. Za pierwszym razem nie wierzył mi jak mówiłam że będzie nie tak bo czuje. Popłakał się. Teraz już na lajcie. Myślę że będzie coraz luźniej. Za bardzo chcieliśmy od razu. Ja też myślałam że jak dwa razy zaszłam bez problemu to będzie teraz bach i jestem.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny fajnie macie z tymi chłopami ;) Mój wszystko trzyma w sobie. Wiem, że bardzo bardzo chce bo ciągle wysyła mi linki z małymi rowerkami dla dzieci (każdy ma swój sposób no okazanie zainteresowania) Ale za bardzo nie chce się interesować czy testowałam itp. Może boi się angażować, sama nie wiem.

    Jestem tylko ciekawa jakby zareagował jak pokazałabym mu 2 kreseczki

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Właśnie wróciłam od gienka... to nic, że kazał przyjść w 1 dzień @ żeby sprawdzić co z tymi torbielami, dzisiaj mi powiedział, że przecież nie może mnie zbadać bo już mam miesiączkę... kazał przyjść w 11, 12 dc.
    Do tego pogadanka na temat dobrego stanu psychicznego, kazał mi sobie wmówić, że za rządów PISu lepiej w ciąże nie zachodzić i najlepiej jakby się trafiło za 2 lata...
    No cóż... na 16.20 mam następnego ale coś czuje, że też nic z tego nie będzie...

    Już mnie z pracy nie chcą puszczać do lekarza to nie wiem jak to dalej będzie.

    Mój to jakoś bardzo nie przeżywa naszych niepowodzeń, jak już zaczynam narzekać to mówi, że mamy czas a co będzie to będzie i ważne, że mamy siebie...

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Właśnie wróciłam od gienka... to nic, że kazał przyjść w 1 dzień @ żeby sprawdzić co z tymi torbielami, dzisiaj mi powiedział, że przecież nie może mnie zbadać bo już mam miesiączkę... kazał przyjść w 11, 12 dc.
    Do tego pogadanka na temat dobrego stanu psychicznego, kazał mi sobie wmówić, że za rządów PISu lepiej w ciąże nie zachodzić i najlepiej jakby się trafiło za 2 lata...
    No cóż... na 16.20 mam następnego ale coś czuje, że też nic z tego nie będzie...

    Już mnie z pracy nie chcą puszczać do lekarza to nie wiem jak to dalej będzie.

    Mój to jakoś bardzo nie przeżywa naszych niepowodzeń, jak już zaczynam narzekać to mówi, że mamy czas a co będzie to będzie i ważne, że mamy siebie...

    Ale Cię w chuj* zrobił :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Właśnie wróciłam od gienka... to nic, że kazał przyjść w 1 dzień @ żeby sprawdzić co z tymi torbielami, dzisiaj mi powiedział, że przecież nie może mnie zbadać bo już mam miesiączkę... kazał przyjść w 11, 12 dc.
    Do tego pogadanka na temat dobrego stanu psychicznego, kazał mi sobie wmówić, że za rządów PISu lepiej w ciąże nie zachodzić i najlepiej jakby się trafiło za 2 lata...
    No cóż... na 16.20 mam następnego ale coś czuje, że też nic z tego nie będzie...

    Już mnie z pracy nie chcą puszczać do lekarza to nie wiem jak to dalej będzie.

    Mój to jakoś bardzo nie przeżywa naszych niepowodzeń, jak już zaczynam narzekać to mówi, że mamy czas a co będzie to będzie i ważne, że mamy siebie...

    ja mam na szczęście zajebistego gina. Ale tego bym zabiła

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, masakra, wszędzie pełno lekarzy debili. Przepraszam, nie chciałabym nikogo urazić, sama mam lekarkę w rodzinie. Ale obojętnie, jaki zawód się wykonuje - trzeba to robić z powołaniem i lubić swoje zajęcie. A nie chodzić do pracy tylko po to, żeby kogoś wkurzyć.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Paula90 - Ty się nazywasz Paula czy Paulina :)
    Zaraz Cię tu dodamy do listy! Przecież Ty jesteś NASZA, więc na liście obowiązkowo musisz być :)


    :) aż mi lepiej :)

    Paula

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa co za fi*t!! Jak tak mozna mowic:( oby nastepny lekarz okazal się dużo lepszy.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już jestem chyba u 5-tego i moje miasto chyba ma samych takich...

    ogólnie to tu jest problem z leczeniem. Sprawa wygląda tak.. miasto gdzie są prawie sami górnicy i ich rodziny. Zarabiają dużo, to co mówią w internecie to nie zawsze prawda lub pokazują fiszkę z gołej wypłaty po chorobowym. Mają karty prywatnego leczenia, więc do każdego specjalisty mają dostęp w ciągu 7 dni, badania za free. Tak c=więc przychodzi do lekarza taki człowiek 3 kategorii bo opłaca przecież tylko składki na nfz i nie ma możliwości dostania skierowania na badania czy jakiegoś leczenia bo u nas każdy leczy się tylko i wyłącznie prywatnie. No i koło się zamyka.
    Pocieszenia szukam w tym leczeniu we Wrocławiu... tylko jak ja tam będę jeździć jak pracuje u prywaciarza i nie chcą dawać wolnego czy coś a jakby wiedzieli, że się chce leczyć bo w ciąże zajść nie mogę to od razu zwolnienie z pracy na następny dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 12:10

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz wszystko w sobie dusi...a ja odwrotnie. O wszystkim chce mówić. Wszystko chce przegadac. I jak zaczynam tenat staran, ciazy to sie zlosci i szybko zmienia temat. Ale ja wiem ze on sie tak zachowuje bo on zdaje sobie sprawe ze to z Jego winy Nam nie wychodzi.
    Ja go nie obwiniam. Ale Jego zachowanie chwilami mnie doprowadza do szalu.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    :) aż mi lepiej :)

    Paula

    <3
    Moja lista już zaktualizowana :D
    Dzisiaj mam luźny dzień to jestem na bieżąco :D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ