X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Masz wizytę w ten sam dzień w którym ja z mężem mam urologa. Miejmy nadzieję że Nam obu ten dzień przyniesie szczęście:)
    Tak będzie w 100 %, jestem przekonana :D
    Trzymam kciuki ❤️

    milea.26 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA mam wizytę umówioną na 31.07. Tak się umówiłam jakbym zaskoczyła hehe

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Za bliźniaki kochana dziękuję bardzo, ale nie hahaha
    Córka to marzenie moje i męża ❤️
    A ja bym sie nie pogniewala jak by byly blizniaki najlrpiej i chlopiec i dziewczunka :)

    Tylko wtedy to juz by przeba busa kupic na tyle fotelikow ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Phia jeżeli Ty masz dobre wyniki i z Tobą wwzystko ok to nastaw się w jakimś stopniu na kiepskie wyniki męża...bo u Was no niestety ale musi być jakaś przyczyna skoro tak długo Wam się nie udaje. A skoro z Tobą ok, no to zostaje mąż...
    Ze mną też było ok, i wyszło po badaniach że to jednak po stronie męża jest problem.
    JA CI ABSOLUTNIE TEGO NIE ŻYCZĘ! Ale tylko uprzedzam, że to może faktycznie po stronie Twojego męża jest coś nie tak
    Ja sama u siebie doszukiwałam się już bezpłodności a wyszło że niepotrzebnie.
    A ja sie u sb nie doszukiwalam problemu... Tylko w nas obojgu.. Nigdy mu nie powiedzialam ze to moze jego wina lub moja... Tylko ze wspolny problem

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Zawsze możesz podskoczyć do lekarza i sprawdzić:) ja robiąć testy też nie wiedziałam czy jest...ale gdy byłąm u lekarza ok tydzień po owulce to mówił żę miałąm jajeczkowanie z prawego jajnika bo są widoczne ciałka zółte. Mowił też że mam błonę macicy jak kobiety we wczesnej ciąży:) ale tu nie zaczaiłam czemu:)

    Mam umówioną wizytę na sobotę :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Super że była ovu. Ja w ciąży miałam bardzo często grzybice i tego nie czułam. Lekarz brał śluz pod mikroskop i oznajmiam że śliczne paczkujace drozdzaki mam. Teraz mąż się zalil że coś mi się po seksie na penisie zrobiło i że zauważył coś białego. I też gin mi mówi że drozdzaki. Mam pimafucin globulki na 6dni a mąż krem. Najlepsze że nic nie czułam. Swiadu, pieczenia nic.
    Mam jakieś globulki i krem. dzisiaj pierwsza i mam nadzieję że jutro już będzie chociaż trochę lepiej bo przecież można zwariować z tym wszystkim. Ciekawe tylko skąd to się wzięło. Tyle czasu chodziłam na saunę i inne miejsca a nigdy nic nie złapałam a tu taka niespodzianka. ale ostatni raz trypla miałam jakieś 7 lat temu więc nie ma tragedii.
    A i na domiar "przyjemności" dostałam mocną sugestię, że powinnam rzucić kilka kilogramów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 20:57

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Plamka działaj, działaj! Na pieska, pamiętaj ❤️ haha

    Ja dziś betę zrobiłam po pracy, wynik 420 <3

    Haha tak będzie :D

    Super! :* Rośnijcie! :*

    Marza89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Mam jakieś globulki i krem. dzisiaj pierwsza i mam nadzieję że jutro już będzie chociaż trochę lepiej bo przecież można zwariować z tym wszystkim. Ciekawe tylko skąd to się wzięło. Tyle czasu chodziłam na saunę i inne miejsca a nigdy nic nie złapałam a tu taka niespodzianka. ale ostatni raz trypla miałam jakieś 7 lat temu więc nie ma tragedii.
    A i na domiar "przyjemności" dostałam mocną sugestię, że powinnam rzucić kilka kilogramów.
    Piolecam zel intymny z kora debu u mnie to zapobiega i pomaga leczyc wszystkie infekcje

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z koleżanką. Jej ojciec jest ginekologiem, niestety nie w moim mieście. Powiedział jej, że taka jest jakby zasada, i On by swoją pacjentke, po dwóch ciazach biochemicznych pod rząd skierował do poradni genetycznej. Ze to nie jest normalne i że trzeba sprawdzić czy między Nami czegoś nie brakuje i już tam zbadać.
    Zrobię sobie jeszcze prolaktyne, i zobaczymy co mój powie 16go.
    Zorientuje się co i jak z tą poradnia. Byłam tam raz jak robiłam badania genetyczne będąc z młodszym w ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja Ci ciulna... Z takim myśleniem to żadna z nas daleko nie zajedzie... Bynajmniej nie na porodówkę...

    Mnie się jeszcze podobają w stylu retro. Coś w tym stylu. Tylko ta spacerówka taka nie zbyt fajna...

    http://uzywanywozek.pl/pl/home/1375-wozek-3w1-retro-roan.html?
    OOOO mi się takie podobają. W ogóle chce swój odnowić i mieć taki koło domu więc plan jest ambitny

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się lekko pokłociłam ze swoim, tak mie wkurza ehh, nie będzie dzisiaj sexu! Chyba, że mnie będzie chciał przeprosić, ale to musiałby baaaardzo się postarać haha, dzisiaj taka senna jestem, jak nigdy xD

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski idę polezec haha po pracy byłam z koleżankami na lodach w końcu dziś środa haha
    Został mi 7 sezon Gry o Tron więc muszę wciągnąć go :D
    Fasolkowac mi się tu! ❤️
    Phia masz się poprawić, bo coś ostatnio za spokojna jesteś :D :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A ja sie u sb nie doszukiwalam problemu... Tylko w nas obojgu.. Nigdy mu nie powiedzialam ze to moze jego wina lub moja... Tylko ze wspolny problem
    Ja też mojemu nie powiedziałam że to Jego wina. Chociaż jakby nie patrzeć problem lezy po Jego stronie. Najważniejsze w tym wszystkim aby chcieć razem te problemy rozwiązać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama bo to też może być tak że macie konflikt serologiczny. Ale chyba przy tym konflikcie nie może być syna z tego co kojarzę. A Ty masz i syna i córkę. Nie wiem na czy dokładnie to polega ale moja ciocia miała to z wujkiem i trzy razy poroniła a za 4 okazało się ze urodził się chłopak i wszyscy ździwieni. A ciężką ciążę miała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Laski idę polezec haha po pracy byłam z koleżankami na lodach w końcu dziś środa haha
    Został mi 7 sezon Gry o Tron więc muszę wciągnąć go :D
    Fasolkowac mi się tu! ❤️
    Phia masz się poprawić, bo coś ostatnio za spokojna jesteś :D :*
    Bo to cisza przed burzą haha nabieram sil na 3 dni wolnego :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja też mojemu nie powiedziałam że to Jego wina. Chociaż jakby nie patrzeć problem lezy po Jego stronie. Najważniejsze w tym wszystkim aby chcieć razem te problemy rozwiązać.
    Poradzimy sb ze wszystkim... Wazne zeby mi sie nie zalamal

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • ala92 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki:D nie spodziewałam się, że aż tyle kobietek się tu udziela :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mama bo to też może być tak że macie konflikt serologiczny. Ale chyba przy tym konflikcie nie może być syna z tego co kojarzę. A Ty masz i syna i córkę. Nie wiem na czy dokładnie to polega ale moja ciocia miała to z wujkiem i trzy razy poroniła a za 4 okazało się ze urodził się chłopak i wszyscy ździwieni. A ciężką ciążę miała.
    Ja mam dwóch synów ale z poprzedniego małżeństwa. Razem nie mamy dzieci jeszcze

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze paznokcia naprawię i mogę oddać się lekturze forum :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama no tak. Zapomniałam. Ale powiedz mi badania macie oboje w porządku czy sobie czekacie??

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ