Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Poradzimy sb ze wszystkim... Wazne zeby mi sie nie zalamal
    Mój jak zobaczył wyniki to aż się poryczał. Ja razem z Nim... i tak dwie beksy siedziały dobrą godzinę i ryczały.
    Ale po kilku dniach ogarnął się, odstawił alkohol, nie pali już tydzień, oby tak dalej. Je wszystko co mu dam, a wiem że za niektórymi rzeczami nie przepada. Lyka witaminy. Więc nie jest zle. Mam tylko nadzieję że wizta u urologa go nie załamie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mój jak zobaczył wyniki to aż się poryczał. Ja razem z Nim... i tak dwie beksy siedziały dobrą godzinę i ryczały.
    Ale po kilku dniach ogarnął się, odstawił alkohol, nie pali już tydzień, oby tak dalej. Je wszystko co mu dam, a wiem że za niektórymi rzeczami nie przepada. Lyka witaminy. Więc nie jest zle. Mam tylko nadzieję że wizta u urologa go nie załamie.
    Moj rzucil palenie 5 lat temu...
    Wiadomo je tak jak lubi... A alko to okazyjnie... Chociaz teraz mu sie zdarzy po pracy piwko.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj rzucil palenie 5 lat temu...
    Wiadomo je tak jak lubi... A alko to okazyjnie... Chociaz teraz mu sie zdarzy po pracy piwko.
    Ale jakby z drugiej strony popatrzec...ile facetów palących i pijących ma dzieci? setki, tysiące...no ale nie kazdy z Nich ma kiepskie nasienie

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Milea zawsze możecie skorzystać z inseminacji ale takiej z waszych komórek. Polega to na wprowadzeniu nasienia partnera do jamy macicy. Z tego co wiem to można się też starać z nfz.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ale jakby z drugiej strony popatrzec...ile facetów palących i pijących ma dzieci? setki, tysiące...no ale nie kazdy z Nich ma kiepskie nasienie
    No wlasnie.. Ale ja wiem ze moj bral za dzieciaka tabletki bo mial problem z nerkami. Moze to wplynelo na jego kolegow

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Milea zawsze możecie skorzystać z inseminacji ale takiej z waszych komórek. Polega to na wprowadzeniu nasienia partnera do jamy macicy. Z tego co wiem to można się też starać z nfz.
    Zobaczymy czy poprawimy męza wyniki.. Postaramy się jeszcze kilka miesięcy naturalnie ale też juz gadalismy o tym że będziemy podchodzić do inseminacji jeżeli sie nie uda.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No wlasnie.. Ale ja wiem ze moj bral za dzieciaka tabletki bo mial problem z nerkami. Moze to wplynelo na jego kolegow
    Nie ma co gdybać. Musicie zrobić badania i wtedy będzie wiadomo co jest grane.

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u ginekologa. Na ból dostałam tabletki i tyle. Kolejny polecil klinikę niepłodności. Oni wszyscy myślą ze ja z kapelusza im wyciągnę 20-30 tysięcy i polecę się tam leczyć. No ja pierdole... nie robię już żadnych badań! Pieprze te tsh, prolaktyny i nasienie. Kolejny lekarz mówi mi ze jestem zdrowa i powinnam mieć dzieci a tu lipa. Może trzeba iść do psychologa i przejść terapie aby pogodzić się z brakiem posiadania dzieci niż tracić nerwy i pieniądze na tych lekarzy. Bo jeśli ja jestem chora a mój strzela ślepakami to i tak leczenia na to nie ma. Po wakacjach ostatni raz zrobimy mu badanie nasienia i chyba z tym kończę. Mam dość

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:38

25.07 FET 8b 🙏
    06.20 histero usunięto uwypuklenie w macicy
    05.20 histero +hegarowanie nieudane (zbyt wąska szyjka)
    12.19 II IMSI długi protokół: 17 komórek/ 8 dojrzałych/ 4 zaplodnione/1❄️8b
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(
    1 IUI 03.04.19 :(
    4 x stymulacja clo :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Nie ma co gdybać. Musicie zrobić badania i wtedy będzie wiadomo co jest grane.
    31 lipca dopiero... Boo dziwne ze trzeba się umowic i tyle czekac

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja byłam u ginekologa. Na ból dostałam tabletki i tyle. Kolejny polecil klinikę niepłodności. Oni wszyscy myślą ze ja z kapelusza im wyciągnę 20-30 tysięcy i polecę się tam leczyć. No ja pierdole... nie robię już żadnych badań! Pieprze te tsh, prolaktyny i nasienie. Kolejny lekarz mówi mi ze jestem zdrowa i powinnam mieć dzieci a tu lipa. Może trzeba iść do psychologa i przejść terapie aby pogodzić się z brakiem posiadania dzieci niż tracić nerwy i pieniądze na tych lekarzy. Bo jeśli ja jestem chora a mój strzela ślepakami to i tak leczenia na to nie ma. Po wakacjach ostatni raz zrobimy mu badanie nasienia i chyba z tym kończę. Mam dość
    Kochana.. Spokojnie.. A moze blokade macie w glowce?? I to was hamuje... Ale glowka do gory.. Uda sie wwkoncu :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:40

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbe ja tez nigdy nie zaszłam, nigdy nie byłam w CB... takze po takim czasie starania mam serio dość. Do tego przez @ tak mnie boli w krzyżu ze wzięłam juz drugi ketonal. Masakra... tyle lat brania tabletek i nawet nie wiedziałam ze okres może być taki strasznie bolesny a mam wrażenie ze z miesiąca na miesiąc jest ckraz gorzej. Chyba nigdy sie do tego nie przyzwyczaję. Jak do końca roku nie zajdę to idę po tabletki

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:46

25.07 FET 8b 🙏
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jakie miasto bo nie pamietam?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.chcemybycrodzicami.pl/lista-szpitali-gdzie-mozesz-leczyc-nieplodnosc-w-ramach-nfz/ tu są adresy kliniki niepłodnośći na nfz. Może kiedy rzeczywiście po roku sie nie bedzie udawać warto sprawdzić :)

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubin, kochana mi się już nie udaje od 26 cykli czy ponad dwóch kat

25.07 FET 8b 🙏

Starania od 01.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Lubin, kochana mi się już nie udaje od 26 cykli czy ponad dwóch kat
    U mnie 42 cs i sie nie zalamuje...
    Ponad 3 lata

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jestem umówiona do takiego szpitala na poniedziałek. Tylko ze ja mam kawałek do Wrocławia a i praca nie pozwala na leczenie. Może być tak ze zrezygnuje. Jak wybiorę te obowiązkowe 10 dni urlopu to zostanie mi 4 dni do końca roku to za bardzo nie poszaleje z leczeniem :-/ a tam niestety tak pracują ze muszę wziąć wolne.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:53

25.07 FET 8b 🙏

Starania od 01.2016
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    U mnie 42 cs i sie nie zalamuje...
    Ponad 3 lata
    Poryczalam się i jem moja pavlove na pocieszenie ale zrobiła się gumowa i już mi nie smakuje

25.07 FET 8b 🙏

Starania od 01.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrz co znalzłam
    "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE
    PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA

ul.M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 54-60, 59-301 Lubin
    Telefon do rejestracji: 767 231 530
    Telefon: 768 460 300

Ze strony nfz. Tam jest leczenie niepłodności

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najważniejsze to określić plan działania. Dać sobie czas i zobaczyć co się wydarzy. Jak nic, to wtedy robić kolejny krok na przód.
    Ja z moim mężem ustaliliśmy na chwilę obecną że będziemy się starać naturalnie do końca roku, wtedy nam stuknie 2 lata starań. Jak się nie uda, to będziemy myśleć o inseminacji.

Ewa ja rozumiem że po wizycie masz dość. Ale nie rezygnuj. Bo to najgorsze co możesz zrobić. Daj Wam jeszcze czas, jak nie zajdziesz to myśl np o inseminacji. W tym czasie możecie odłożyć trochę kasy, możesz się rozejrzeć za jakąś kliniką, lub szpitalem gdzie w ramach nfz leczą niepłodność.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Poryczalam się i jem moja pavlove na pocieszenie ale zrobiła się gumowa i już mi nie smakuje
    Nie rycz kochana...
    Bo i ja zaczne...
    Wiem jak cie to boli, w podobnej sytuacji jestesmy. Trzeba wierzyc ze wkoncu sie uda.. Ze stanie sie to o czym marzymy...
    Ludzie sie smieja ze mnie ze moim marzeniem jest dziecko... Nie rozumieja ze nie kazdy moze zajsc w pierwszych cyklach... Glowka do gory wierze z to ze tb i mi sie uda.. Najlepiej w tym samym terminie niech sie spelnia :-)
    Tuli :*

Kasiulka90, Paula 90 lubią tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego