X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Poradzimy sb ze wszystkim... Wazne zeby mi sie nie zalamal
    Mój jak zobaczył wyniki to aż się poryczał. Ja razem z Nim... i tak dwie beksy siedziały dobrą godzinę i ryczały.
    Ale po kilku dniach ogarnął się, odstawił alkohol, nie pali już tydzień, oby tak dalej. Je wszystko co mu dam, a wiem że za niektórymi rzeczami nie przepada. Lyka witaminy. Więc nie jest zle. Mam tylko nadzieję że wizta u urologa go nie załamie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mój jak zobaczył wyniki to aż się poryczał. Ja razem z Nim... i tak dwie beksy siedziały dobrą godzinę i ryczały.
    Ale po kilku dniach ogarnął się, odstawił alkohol, nie pali już tydzień, oby tak dalej. Je wszystko co mu dam, a wiem że za niektórymi rzeczami nie przepada. Lyka witaminy. Więc nie jest zle. Mam tylko nadzieję że wizta u urologa go nie załamie.
    Moj rzucil palenie 5 lat temu...
    Wiadomo je tak jak lubi... A alko to okazyjnie... Chociaz teraz mu sie zdarzy po pracy piwko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj rzucil palenie 5 lat temu...
    Wiadomo je tak jak lubi... A alko to okazyjnie... Chociaz teraz mu sie zdarzy po pracy piwko.
    Ale jakby z drugiej strony popatrzec...ile facetów palących i pijących ma dzieci? setki, tysiące...no ale nie kazdy z Nich ma kiepskie nasienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mój jak zobaczył wyniki to aż się poryczał. Ja razem z Nim... i tak dwie beksy siedziały dobrą godzinę i ryczały.
    Ale po kilku dniach ogarnął się, odstawił alkohol, nie pali już tydzień, oby tak dalej. Je wszystko co mu dam, a wiem że za niektórymi rzeczami nie przepada. Lyka witaminy. Więc nie jest zle. Mam tylko nadzieję że wizta u urologa go nie załamie.
    Milea zawsze możecie skorzystać z inseminacji ale takiej z waszych komórek. Polega to na wprowadzeniu nasienia partnera do jamy macicy. Z tego co wiem to można się też starać z nfz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ale jakby z drugiej strony popatrzec...ile facetów palących i pijących ma dzieci? setki, tysiące...no ale nie kazdy z Nich ma kiepskie nasienie
    No wlasnie.. Ale ja wiem ze moj bral za dzieciaka tabletki bo mial problem z nerkami. Moze to wplynelo na jego kolegow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Milea zawsze możecie skorzystać z inseminacji ale takiej z waszych komórek. Polega to na wprowadzeniu nasienia partnera do jamy macicy. Z tego co wiem to można się też starać z nfz.
    Zobaczymy czy poprawimy męza wyniki.. Postaramy się jeszcze kilka miesięcy naturalnie ale też juz gadalismy o tym że będziemy podchodzić do inseminacji jeżeli sie nie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No wlasnie.. Ale ja wiem ze moj bral za dzieciaka tabletki bo mial problem z nerkami. Moze to wplynelo na jego kolegow
    Nie ma co gdybać. Musicie zrobić badania i wtedy będzie wiadomo co jest grane.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u ginekologa. Na ból dostałam tabletki i tyle. Kolejny polecil klinikę niepłodności. Oni wszyscy myślą ze ja z kapelusza im wyciągnę 20-30 tysięcy i polecę się tam leczyć. No ja pierdole... nie robię już żadnych badań! Pieprze te tsh, prolaktyny i nasienie. Kolejny lekarz mówi mi ze jestem zdrowa i powinnam mieć dzieci a tu lipa. Może trzeba iść do psychologa i przejść terapie aby pogodzić się z brakiem posiadania dzieci niż tracić nerwy i pieniądze na tych lekarzy. Bo jeśli ja jestem chora a mój strzela ślepakami to i tak leczenia na to nie ma. Po wakacjach ostatni raz zrobimy mu badanie nasienia i chyba z tym kończę. Mam dość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:38

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Nie ma co gdybać. Musicie zrobić badania i wtedy będzie wiadomo co jest grane.
    31 lipca dopiero... Boo dziwne ze trzeba się umowic i tyle czekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja byłam u ginekologa. Na ból dostałam tabletki i tyle. Kolejny polecil klinikę niepłodności. Oni wszyscy myślą ze ja z kapelusza im wyciągnę 20-30 tysięcy i polecę się tam leczyć. No ja pierdole... nie robię już żadnych badań! Pieprze te tsh, prolaktyny i nasienie. Kolejny lekarz mówi mi ze jestem zdrowa i powinnam mieć dzieci a tu lipa. Może trzeba iść do psychologa i przejść terapie aby pogodzić się z brakiem posiadania dzieci niż tracić nerwy i pieniądze na tych lekarzy. Bo jeśli ja jestem chora a mój strzela ślepakami to i tak leczenia na to nie ma. Po wakacjach ostatni raz zrobimy mu badanie nasienia i chyba z tym kończę. Mam dość
    Kochana.. Spokojnie.. A moze blokade macie w glowce?? I to was hamuje... Ale glowka do gory.. Uda sie wwkoncu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:40

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbe ja tez nigdy nie zaszłam, nigdy nie byłam w CB... takze po takim czasie starania mam serio dość. Do tego przez @ tak mnie boli w krzyżu ze wzięłam juz drugi ketonal. Masakra... tyle lat brania tabletek i nawet nie wiedziałam ze okres może być taki strasznie bolesny a mam wrażenie ze z miesiąca na miesiąc jest ckraz gorzej. Chyba nigdy sie do tego nie przyzwyczaję. Jak do końca roku nie zajdę to idę po tabletki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:46

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jakie miasto bo nie pamietam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.chcemybycrodzicami.pl/lista-szpitali-gdzie-mozesz-leczyc-nieplodnosc-w-ramach-nfz/ tu są adresy kliniki niepłodnośći na nfz. Może kiedy rzeczywiście po roku sie nie bedzie udawać warto sprawdzić :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubin, kochana mi się już nie udaje od 26 cykli czy ponad dwóch kat

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Lubin, kochana mi się już nie udaje od 26 cykli czy ponad dwóch kat
    U mnie 42 cs i sie nie zalamuje...
    Ponad 3 lata

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jestem umówiona do takiego szpitala na poniedziałek. Tylko ze ja mam kawałek do Wrocławia a i praca nie pozwala na leczenie. Może być tak ze zrezygnuje. Jak wybiorę te obowiązkowe 10 dni urlopu to zostanie mi 4 dni do końca roku to za bardzo nie poszaleje z leczeniem :-/ a tam niestety tak pracują ze muszę wziąć wolne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 21:53

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    U mnie 42 cs i sie nie zalamuje...
    Ponad 3 lata
    Poryczalam się i jem moja pavlove na pocieszenie ale zrobiła się gumowa i już mi nie smakuje

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrz co znalzłam
    "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE
    PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA

    ul.M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 54-60, 59-301 Lubin
    Telefon do rejestracji: 767 231 530
    Telefon: 768 460 300

    Ze strony nfz. Tam jest leczenie niepłodności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najważniejsze to określić plan działania. Dać sobie czas i zobaczyć co się wydarzy. Jak nic, to wtedy robić kolejny krok na przód.
    Ja z moim mężem ustaliliśmy na chwilę obecną że będziemy się starać naturalnie do końca roku, wtedy nam stuknie 2 lata starań. Jak się nie uda, to będziemy myśleć o inseminacji.

    Ewa ja rozumiem że po wizycie masz dość. Ale nie rezygnuj. Bo to najgorsze co możesz zrobić. Daj Wam jeszcze czas, jak nie zajdziesz to myśl np o inseminacji. W tym czasie możecie odłożyć trochę kasy, możesz się rozejrzeć za jakąś kliniką, lub szpitalem gdzie w ramach nfz leczą niepłodność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Poryczalam się i jem moja pavlove na pocieszenie ale zrobiła się gumowa i już mi nie smakuje
    Nie rycz kochana...
    Bo i ja zaczne...
    Wiem jak cie to boli, w podobnej sytuacji jestesmy. Trzeba wierzyc ze wkoncu sie uda.. Ze stanie sie to o czym marzymy...
    Ludzie sie smieja ze mnie ze moim marzeniem jest dziecko... Nie rozumieja ze nie kazdy moze zajsc w pierwszych cyklach... Glowka do gory wierze z to ze tb i mi sie uda.. Najlepiej w tym samym terminie niech sie spelnia :-)
    Tuli :*

    Kasiulka90, Paula 90 lubią tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ