X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:55

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Ewa, ja z latami też okresy coraz gorsze... Czasami wyje z bólu i pogotowie przyjeżdżalo dać zastrzyki.. Bo nie mogłam już znieść bólu. A okres po 7dni i cykle krótkie, tylko 25

    Boże nie strasz bo już znieść tego nie mogę... ogólnie nigdy nie wiedziałam co to są bolesne miesiączki. Nawet no spy nie brałam. Teraz od no spy zaczynam a na ketonalu kończę. Pomaga mi też dexac w saszetkach to picia. Tyle, że ta miesiączka mnie tak nie boli jak te plecy, kolana, wszytko inne, a brzuch jakoś tak do wytrzymania.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia teraz to ja bez ketonalu nie wstaje z łóżka!!! ;D
    No ale teraz te dwa razy pod rząd to pewnie przez większe oczyszczanie.
    Dziękuję tam na górze komuś że ketonal zrobił bez recepty. Działa to na mnie idealnie.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Boże nie strasz bo już znieść tego nie mogę... ogólnie nigdy nie wiedziałam co to są bolesne miesiączki. Nawet no spy nie brałam. Teraz od no spy zaczynam a na ketonalu kończę. Pomaga mi też dexac w saszetkach to picia. Tyle, że ta miesiączka mnie tak nie boli jak te plecy, kolana, wszytko inne, a brzuch jakoś tak do wytrzymania.
    Znam to. Krzyż, uda... Ból promieniuje. Ja nospy nawet nie mogę, bo jestem uczulona. Buscopan zamiast tego, ketonal to norma była. Na pogotowiu to już mnie każdy zna... Nawet nie pytali później po co przyjechałam :( a lekarze cóż... Albo antykoncepcja albo tak będzie. I cóż, męczyłam się. Najgorsze to,ze czasami strach wyjść z domu, bo potrafiło mnie zalać po kostki. Nienormalne. Po urodzeniu jak się nic nie zmieni i wróci ten stan to zacznę szukać pomocy u tego lekarza co Teraz mnie prowadzi, bo poprzednia lekarka to jakaś ciemna masa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzień dobry :) Ja też poproszę Kawkę :) I dodatkowo mogłabym zamówić śniadanko bo nie zdążyłam zjeść :D Ja wczoraj w pracy poczułam balooonaaa w brzuchu a jak wróciłam do domu to duża ilość śluzu kremowo/szklistego i tak pomyślałam że może owulacja jednak się zbliża. Zrobiłam test owu bo jeszcze miałam ale wyszedł negatyw, kreska nie była tak samo mocna. Dzisiaj 19dc i nadal niska temperatura, 36,38 zobaczymy co dalej będzie się działo :) Dziewczyny korzystacie z konta premium?? Za 2 dni mi się kończy i myślę co dalej :)
    Korzystać z okazji zawsze można :) a nóż nasz organizm zwariuje, zassie co trzeba i będzie fasolka. :)
    Jak śluz.. Działajcie bez zastanowienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Znam to. Krzyż, uda... Ból promieniuje. Ja nospy nawet nie mogę, bo jestem uczulona. Buscopan zamiast tego, ketonal to norma była. Na pogotowiu to już mnie każdy zna... Nawet nie pytali później po co przyjechałam :( a lekarze cóż... Albo antykoncepcja albo tak będzie. I cóż, męczyłam się. Najgorsze to,ze czasami strach wyjść z domu, bo potrafiło mnie zalać po kostki. Nienormalne. Po urodzeniu jak się nic nie zmieni i wróci ten stan to zacznę szukać pomocy u tego lekarza co Teraz mnie prowadzi, bo poprzednia lekarka to jakaś ciemna masa
    Moja koleżanka tak miała, w nocy wstawala się 3 razy przebrać.. I jak trafiła. W końcu na lekarke.. Zrobiła jej badania, pobrała wycinek, zmiany rakowe. Wycieli jej wsystko. Cała macicę. Teraz jest ok. Ona już 40 lat, i nie strasze Cię kochana abaolutnie, Ona po prostu Bagatelizowala mocne miesiączki, które ja zalewaly... Nie bagatelizujmy swojego zdrowia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam chwilę wczesniej operacje, wszystkie badania itd. Ale nic nie znaleźli nieprawidlowego. Moja mama niestety też tak miała... Po którymś porodzie się uspokoiło jakimś cudem.

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    Przytulam wszystkie które tego potrzebują. Też mam takie płacze czasem. Ale to pomaga. Oczyszcza. Daje upust emocjom. Bo jak mamy się nie przejmować i wyluzować jak tu temperatury, tu śluz, tam szyjka. A czy to plodne śluz czy też żołnierze męża opuszczają pole bitwy.
    Tak na pocieszenie sytuacja z mojej apteki. Przychodzi do mnie babeczka, około 40stki kupuje kilka testów ciazowych i ryczy. Ja ja pocieszam a ona że jest w ciąży a jest przecież bezplodna. Lekarze jej mówili że u niej ciąża to jak trafić 6 w totka. I trafiła. Po tyłu latach się udało a już dawno się poddała. I ryczy :)

    Ewa tyle lat antykoncepcji hamowalo ci owulacje. Teraz faktycznie organizm musi nauczyć się funkcjonować bez dodatkowych hormonów.

    Kawkę poproszę. Z mleczkiem i cukrem.

    I jak odróżnić plodne śluz od spermy. Taki mój dylemat na dziś. Chyba poprosu mieszanka mi ucieka.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    ktoś jeszcze sb życzy ???
    odrazu zrobie w kance haha i wszystkim przywioze :-D
    Ja też chcę bo coś oczy mu się zamykają przy biurku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6583a6449d0.jpg
    Taki to mężczyzna bez jaj leży ze mną od rana..

    Konieczynka, milea.26, Applejoy, Plamka_92, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja też siedzę na tym premium darmowym. Jaka jest różnica w ogóle? Co nam ucieknie jak tego nie wykupimy?
    Nie ma już później wykresu. A reszty nie wiem bo jak już wykresu nie mogłam robić to przestałam tam zaglądać.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:55

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien 1dobry Wszystkim MEGA Płodnym Kobietkom :* <3

    Ja tez poprosze kawke z mleczkiem i cukrem <3 :P

    Jeżeli chodzi o konto premium to ja wykupiłam i powiem Wam że sie opłaca bo dostałam pare miesięcy za darmo i mam konto ważne do października :D

    Ewcia główka do góry zobaczysz uda sie uda <3
    Wszystkim nam sie uda :*

    A ja dalej piszczę po wczorajszym popaleniu słonecznym :( Masakra jaka stara taka głupia :P

    Przesyłam ogromne buziaki wszystkim MEGA PŁODNYM <3

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wpisałam w wujka google nocne poty to pierwsze co mi wyskoczyło to nowotwór. Zrobiłam badania podstawowe i wszystko jak u młodzieniaszka. Zresztą teraz się skończyły więc może cudowne ozdrowienie mnie spotkało zamiast cudowne zapłodnienie :)
    Miesiączki mam słabe, pierwszy dzień plamiena, drugi okres ale taki, że tamponów nie mam co wkładać bo bym z nim musiała chodzić cały dzień żeby nasiąknął więc korzystam z podpasek. W nocy nie krwawię wcale lub tyle co kot napłakał. Trzeci dzień jest podobny. Czwarty już coraz mniej a piaty plamienia. Zawsze jak w czwarty się bzyknę to od razu mi się okres kończy bo chyba wszystko szybciej wylatuje jak mąż przepcha :)

    Ogólnie od tych 4 miesięcy co mam takie dolegliwosci to miesiączki mam też bardziej obfite. Wczoraj krwawiłam dość mocno (jak dla mnie to był mój szczyt krwawienia) ale jak mnie badał ginekolog to określił to jako lekkie krwawienie. W nocy nie było już ani kropli, czysta podpaska, dopiero znowu się zaczęło po 1 sikanku.

    Tak wiec podsumowując nie mam tak, że mnie zaleje ale cierpię i tak jakbym miała ducha wyzionąć.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Wczoraj podziałaliśmy, dzisiaj nie mam z kim bo nie wraca zresztą podobno codziennie też się nie powinno :)teraz piątek niedziela i wtorek ze wskazań lekarza bo za tydzień badanie nasienia. Kazał co 2gi dzień i po 2 dniach przerwy 3ciego dnia badanie. Nie kazał 5 dni zachowywać wstrzemięźliwości bo wg niego wtedy bada się tak jakby "przestarzałe" nasienie. No nic zastosuje się do jego zaleceń :) Ale mam cichą nadzieję że może jednak uda się w tym cyklu....
    Trzymam kciuki tak mocno, że będę miała pęcherze. Ja powtarzam.. Im. Więcej tu zieloności, tym. Wiruski podziałaja na wszystkie!!

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6583a6449d0.jpg
    Taki to mężczyzna bez jaj leży ze mną od rana..


    Cudowny! Uwielbiam leżeć z moimi pieściochami! Nigdy bym nie przypuszczała, że będę taką kociarą :)

    Phiaaaaaaaaaaaaaaa ja też proszę o kawkę bo jak tu przeżyć do 15.00 ja się pytam? Jak żyć?

    Ja odliczam dni do płodny, zaczynają się od niedzieli, aż jestem ciekawa jak wiesiołek zadziała! Mam nadzieję, ze będę sikać śluzem :) hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6583a6449d0.jpg
    Taki to mężczyzna bez jaj leży ze mną od rana..
    Boże ale mi przypomniałam mojego kota niestety uciekł mi jakkoś w kwietniu i ani widu ani słychu jeszcze był mieszanka dachowca z persem i miał takie miłe futerko
    I do tego pies tak za nim tęskni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 09:08

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Boże ale mi przypomniałam mojego kota niestety uciekł mi jakkoś w kwietniu i ani widu ani słychu jeszcze był mieszanka dachowca z persem i miał takie miłe futerko
    I do tego pies tak za nim tęskni


    Jenny nie wiem jakbym zniosła jakby moje gdzieś zaginęły! Masakra! Dlatego moje są nie wychodzące, a jak siedzą na balkonie to tylko z nami :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "A czy to płodny śluz czy też żołnierze męża opuszczają pole bitwy..."

    Konieczynka jak to poetycko zabrzmiało!!! Uwielbiam Cię... prawie monitor oplułam za śmiechu :)
    U mnie jak coś tam spływa to właśnie polegli żołnierze męża ale tak jak Sandersik liczę na tego wiesiołka, że zdziała cuda :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ