X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ja też tak mam, bardzo skromnie :)
    Ja mam tak od poczatku... Nigdy sie nie zmienilo... Jedynie to ze brzuszek boli a kiedys tego tak nie czulam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Rozmawiam ze starszym synem bo dzwoni z relacja. "spakowani, prowiant suchy dostali, kaucję za pokój odebrali, po 10 jadą.. Mowie ze będziemy się dzis cały wieczór przytulać z mamusia bo tak tęsknię!!!... A On do mnie na to" chyba z komputerem "
    Hahahaha... Mała gnida.
    Przyjal szyderczy humor po małżu,to normalne kto z kim przystaje, takim się staje.
    Już niech wracają!!!!
    Dzieciaki :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A mi przyszedł już nowy elektroniczny termometr więc już nie będę 8 min siedzieć z rtęciowym w ustach bo to był koszmar tak o 5 rano :)
    Boziuuuu to się umeczylas.. Elektryk najlepszy, tylko mi czasem. Piszczy i czasem nie.. Wiec trzymam po prostu aż temp przestanie rosnac

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja mam tak od poczatku... Nigdy sie nie zmienilo... Jedynie to ze brzuszek boli a kiedys tego tak nie czulam

    Ja przy plastrach miałam tak, że mnie nic nie bolało. A teraz ten brzuch boli, czasem nawet mocniej, ale nie biorę żadnych leków przeciwbólowych, stwierdzam, że dopóki nie mdleję z bólu lub nie wymiotuję tzn że ten ból jest do przeżycia. Moja siostra już ma całkiem inaczej, miesiaczki ma strasznie bolesne, mdleje, wymiotuje, dostaje specjalne tabletki na ból od gina, który tylko łagodzi objawy omdleń i wymiotów. Ale też bidulka ma problemy z jajnikami, na jednej ma dużą torbiel, a teraz była na szeregu badań bo podejrzewają u niej również PCOS

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ja przy plastrach miałam tak, że mnie nic nie bolało. A teraz ten brzuch boli, czasem nawet mocniej, ale nie biorę żadnych leków przeciwbólowych, stwierdzam, że dopóki nie mdleję z bólu lub nie wymiotuję tzn że ten ból jest do przeżycia. Moja siostra już ma całkiem inaczej, miesiaczki ma strasznie bolesne, mdleje, wymiotuje, dostaje specjalne tabletki na ból od gina, który tylko łagodzi objawy omdleń i wymiotów. Ale też bidulka ma problemy z jajnikami, na jednej ma dużą torbiel, a teraz była na szeregu badań bo podejrzewają u niej również PCOS
    Ale ja nigdy ani plastrow ani tabletek nie bralam... Wiec poprostu tak samo przyszloo

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Boziuuuu to się umeczylas.. Elektryk najlepszy, tylko mi czasem. Piszczy i czasem nie.. Wiec trzymam po prostu aż temp przestanie rosnac

    Zobaczymy jak mój się będzie sprawował bo to ten microlife za 12 zł :) obym zeza nie dostała od patrzenia czy rośnie czy nie :) ale minuta to nie 8 :) teraz będę mierzyć z przyjemnością :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 10:04

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja dobrze kojarzę, że Ty masz tyłozgięcie? Jeśli tak to wcale mnie nie dziwią te bóle krzyża. Przy porodzie też raczej takie będziesz miała czyli te najgorsze.
    Ja mam i miesiączki to horror. 4 dni z życia wyjęte. Po ścianach chodzę. Do tego obfite że skrzepami.
    Oczywiście przy antykoncepcji tak nie było.
    Ja dziś na 17:15 wizyta proszę i kciuki.

    Marza Ty chyba już Kochana bety robić nie będziesz tylko na wizytę grzecznie czekasz?

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Kropeczka trzymam kciuki mocno :)

    Dziewczyny miałyście taki krótki okres - 2 dni i koniec? Wczoraj dosłałam ale to był jakby taki „brud” śluz z krwią. Dzisiaj i w nocy zero krwawienia. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze ale to tak jak zawsze na @. Zastanawiam się czy iść do ginekologa szybko szybko czy poczekać jeszcze tydzień.

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę ze mam najlepiej...
    Nie dosc ze okres sredni to bol do zniesienia... Jakby nie bolalo i bym nie musiała częściej chodzic do wc to nie wiem co to by byl @

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Ewa ja dobrze kojarzę, że Ty masz tyłozgięcie? Jeśli tak to wcale mnie nie dziwią te bóle krzyża. Przy porodzie też raczej takie będziesz miała czyli te najgorsze.
    Ja mam i miesiączki to horror. 4 dni z życia wyjęte. Po ścianach chodzę. Do tego obfite że skrzepami.
    Oczywiście przy antykoncepcji tak nie było.
    Ja dziś na 17:15 wizyta proszę i kciuki.

    Marza Ty chyba już Kochana bety robić nie będziesz tylko na wizytę grzecznie czekasz?

    Trzymam mocno kciuki! I dawaj obowiązko info po wizycie!

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Kropeczka trzymam kciuki mocno :)

    Dziewczyny miałyście taki krótki okres - 2 dni i koniec? Wczoraj dosłałam ale to był jakby taki „brud” śluz z krwią. Dzisiaj i w nocy zero krwawienia. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze ale to tak jak zawsze na @. Zastanawiam się czy iść do ginekologa szybko szybko czy poczekać jeszcze tydzień.
    Dziwne, ja tak miała w pt, ale tego śluzu pół łyżeczki, ale to było 4 dni przed @, a @ przyszła wczoraj rano jeden dzień opóźniona. Poczekaj może parę dni. Który to dzień cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Ewa ja dobrze kojarzę, że Ty masz tyłozgięcie? Jeśli tak to wcale mnie nie dziwią te bóle krzyża. Przy porodzie też raczej takie będziesz miała czyli te najgorsze.
    Ja mam i miesiączki to horror. 4 dni z życia wyjęte. Po ścianach chodzę. Do tego obfite że skrzepami.
    Oczywiście przy antykoncepcji tak nie było.
    Ja dziś na 17:15 wizyta proszę i kciuki.

    Marza Ty chyba już Kochana bety robić nie będziesz tylko na wizytę grzecznie czekasz?
    Kciuki zaciśniete.. Zaraz będę myla jeszcze podłogi.. Też z zaciśnietymi!! Żeby dzialalo! :*

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka, Właśnie myślałam ze mam tylo a wczoraj mi powiedział ze przodozgiecie wiec już zdurnialam.
    Kciuki mocno zaciśnięte i czekamy na info

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 10:20

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Kropeczka trzymam kciuki mocno :)

    Dziewczyny miałyście taki krótki okres - 2 dni i koniec? Wczoraj dosłałam ale to był jakby taki „brud” śluz z krwią. Dzisiaj i w nocy zero krwawienia. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze ale to tak jak zawsze na @. Zastanawiam się czy iść do ginekologa szybko szybko czy poczekać jeszcze tydzień.

    Takie plamienia krótkie i brudzące mogą być na początku ciąży :D a to w dzień okresu tak miałaś?

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam z Wami na wcześniejszym wątku, chociaż ostatnio więcej czytałam, bo dużo problemów się namnożyło...
    Ale dziś światełko w tunelu, chciałam się podzielić miłą wiadomością dla nas, miałam monitoring i potwierdzenie owulacji wreszcie:-) leki działają i regulują cykl, teraz to już tylko kwestia czasu kiedy się uda! jupiii:-)

    Ewa89_89, Mama36, Kropeczka85, Ania2014, Phia, milea.26, MissKathy92, Konieczynka, Plamka_92, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się ze mną dzieje, ale wczoraj zasypiałam na stojąco i dzisiaj też jestem senna, zmęczona, głowa boli, pewnie przez ciśnienie

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę Was nadrobić od 49 str, piszecie jak szalone :-)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Kropeczka trzymam kciuki mocno :)

    Dziewczyny miałyście taki krótki okres - 2 dni i koniec? Wczoraj dosłałam ale to był jakby taki „brud” śluz z krwią. Dzisiaj i w nocy zero krwawienia. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze ale to tak jak zawsze na @. Zastanawiam się czy iść do ginekologa szybko szybko czy poczekać jeszcze tydzień.


    Ja mam taki każdy okres od zawsze. Diagnozujemy problem i wszystko niby ok.

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Dziwne, ja tak miała w pt, ale tego śluzu pół łyżeczki, ale to było 4 dni przed @, a @ przyszła wczoraj rano jeden dzień opóźniona. Poczekaj może parę dni. Który to dzień cyklu?

    Teoretycznie 26 a cykle 28 dniowe. Myślałam ze to @ szybciej jest..

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tak trochę z innej beczki. Kupiłam w lidlu masło orzechowe i to dziadostwo jest słone. No nie podchodzi mi to. Macie jakiś pomysł co mogę z tym zrobić? Jak wykorzystać?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ