X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć amalia :-) Z pewnością wszystko będzie dobrze :-) Działajcie regularnie

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej amalia :-D zapraszamy do nas :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy. :)
    Ja dziś na samych kawach jadę. Senna strasznie. Chyba u Nas jakieś małe ciśnienie jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki tu spokój na na na na :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie dzieje an na na :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 16:23

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi ja sie zatracilam w sprzataniu :-p co macie dzis na obiad? U mnie jalafior panierowany z ziemniaczkami i salatka:-)

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amalia witamy serdecznie :)

    Ja dziś mam kijowy dzień :( brzuch mnie boli, chyba organizm domaga się okresu a ja go blokuje dupkiem :/ jakbym nie brała to pewnie znowu bym miała cykl 22 lub 23 dni :( dziś już biorę ostatnia tabse i może jeszcze jutro i pojutrze przetrzymam bez okresu :/ A w poniedziałek do roboty pójdę z falą czerwoną :P mam nadzieję że dam radę :)

    Ale tu cisza :) chyba wszystkie dorwaly mężów na seksy na stole :D ładnie ładnie działajcie cały weekend :D A za dwa tygodnie widzę dużo || <3

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, ja już po wizycie. Owu była. To na plus.
    Wyniki lekarka mówi, że są spoko.
    Całkowicie olała moją sugestię, że może coś jest nie tak bo mam brązowe plamienia zamiast miesiączki. Kiedy wspomniałam, że lekarz stwierdził u mnie jak byłam młodsza za cienkie endometrium powiedziała mi, że to niemożliwe bo mam "estrogenową budowę ciała, duży biust, szerokie biodra" i nawet tego nie sprawdziła mimo że robiła USG.
    Chyba muszę pójść gdzieś indziej na konsultację. Bo według niej wszystko jest ok i dziwne jest, że jeszcze nie zaszłam. Dzięki za info...

    Ehhh, najważniejsze że owu była. Myślałam, że nie ma, bo nie było skoku i nic nie bolało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę dzisiaj świętować bo mój Luby zdał prawko i jak tylko odbierze plastikowy dokument będę miała kierowcę :-) już kupiłam szampana i teraz myślę co na kolacje zrobić.
    Co do weekendu to jutro muszę pojechać kupić jakieś buty bo wstyd w tych moich wycieruchach chodzić a potem to spontan. W niedzielę za to leżakowanie do południa :-)

    madzikow lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Laski, ja już po wizycie. Owu była. To na plus.
    Wyniki lekarka mówi, że są spoko.
    Całkowicie olała moją sugestię, że może coś jest nie tak bo mam brązowe plamienia zamiast miesiączki. Kiedy wspomniałam, że lekarz stwierdził u mnie jak byłam młodsza za cienkie endometrium powiedziała mi, że to niemożliwe bo mam "estrogenową budowę ciała, duży biust, szerokie biodra" i nawet tego nie sprawdziła mimo że robiła USG.
    Chyba muszę pójść gdzieś indziej na konsultację. Bo według niej wszystko jest ok i dziwne jest, że jeszcze nie zaszłam. Dzięki za info...

    Ehhh, najważniejsze że owu była. Myślałam, że nie ma, bo nie było skoku i nic nie bolało.
    Moja lekarka mi powiedziała że plamienie to nie miesiączka i oznacza że coś jest nie tak. Może warto iść gdzie indziej :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dziwna ta ginka... przejdź się gdzieś indziej z tym :/ I jeszcze tłumaczenie że dziwne że jeszcze nie zaszłas? No to chyba znaczy że jest coś na rzeczy, szczególnie jak powiedziałaś że miałaś już przygodę z cienkim endo :/
    Powinna to sprawdzić a nie mówić że to jest ok...

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, raczej zmień lekarke.ja sobie obiecałam że będę olewana Przez jednego lekarza, idę do drugiego i tak Do skutku. W końcu kurcze płacimy za to a uważam że najlepsze przeczucie mamy my. Mówiłam że coś nie tak jest.. To kazali mi się wyluzowac i nie myśleć. Przy tej prolaktynie to sobie mogłam tak wyluzowac ze 3 lata jeszcze... A tak wiem!:)

    madzikow lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, tak sobie myślałam o zmianie a teraz mi potwierdziłyście.
    Ja mam wrażenie, że ona mnie jak zło konieczne traktuje normalnie.
    Nalałam sobie winka i będę oglądać bajki :) Może Piękna i Bestia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, tak sobie myślałam o zmianie a teraz mi potwierdziłyście.
    Ja mam wrażenie, że ona mnie jak zło konieczne traktuje normalnie.
    Nalałam sobie winka i będę oglądać bajki :) Może Piękna i Bestia?
    Zmien może akurrat trafisz na fajnego gin :-D

    oo to biore 2 flaszke i lece :-D

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratki dla Lubego :D oj kierowca przyda się przyda ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, tak sobie myślałam o zmianie a teraz mi potwierdziłyście.
    Ja mam wrażenie, że ona mnie jak zło konieczne traktuje normalnie.
    Nalałam sobie winka i będę oglądać bajki :) Może Piękna i Bestia?
    Pewnie że zmien- Mama36 ma rację, płacimy za to, to my jesteśmy najważniejsze i nasze przeczucia mają być sprawdzane a nie olewane!!!
    My też wieczorkiem też sobie winko trzasniemy :D ale narazie mój mąż pomaga swojej teściowej robić soczek z wiśni bo dla niej zbieraliśmy dziś :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Aha, dziewczyny, mnie bardzo pomaga rozmowa. Pomijając najważniejsze - TO FORUM :D To powiedziałam o staraniach moim wszystkim przyjaciółkom, najbliższym koleżankom, teraz czasem nawet osobom postronnym mówię. Czuję się w ten sposób ważna - uświadamiam im, jak sytuacja wygląda. Wydaje mi się, że dam im do myślenia i dzięki mnie nie będą brały tabletek anty ani zwlekały z decyzją o dziecku. Mam wrażenie, że teraz wszyscy wykształceni ludzie mogliby spokojnie dużo wcześniej podchodzić do starań, a odwlekają to w czasie. Później przeżywają i są w gorącej wodzie kąpani! :P :D

    Ja też tak robię :) uświadamia ludzi, że to nie takie proste i mowie, żeby sie nie starali tylko najlepiej jak zalicza wpadkę ;) za około rok większość moich znajomych ma zamiar starać się o pierwsze dziecko. Jestem ciekawa czy też kogoś z nich spotka ten sam problem.

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, tak sobie myślałam o zmianie a teraz mi potwierdziłyście.
    Ja mam wrażenie, że ona mnie jak zło konieczne traktuje normalnie.
    Nalałam sobie winka i będę oglądać bajki :) Może Piękna i Bestia?
    Kochana ginek ma Cię prowadzić i pomagać a nie wprowadzać w taki stan :/
    Zmień koniecznie, zmiana na pewno wyjdzie na dobre :*

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Witam się ponownie po zbiorach tych pieprzonych porzeczek :P

    I taki problem mój na dziś: trzy dni miałam śluz jakby plodny gdzie się zastanawiałam czy to śluz czy żołnierze mężusia. Teraz od wczoraj sucho a temp w miejscu. Czy ovu mogła być czy marne-szanse jak mawiają . Szyjkę pomacalam miękka, ale raczej zamknięta i nie aż tak wysoko.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mogę, co za kretynka! Aż mi się ciśnienie podniosło. A ja mam szerokie biodra! I co? I endometrium 1mm. Paula, uciekaj od takiego lekarza. Wszędzie pełno leni śmierdzących. Odwalić robotę i pozbyć się pacjenta.

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ