X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Patka, jak tam Twoje testowanie? ;> coś mi się rzuciło w oczy, że jesteś po pierwszym teście?

    Dzisiaj biel ;)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 7 września 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Melunia ja nie wiem niestety ale dziewczyny pomożecie?
    Melunia masz jakies bole owulacyjne? test pozytywny masz mniej wiecej na 24-36h przed owulacja. pozytyw z 17dc o 18 mowi nam ze owu jest:
    18dc lub 19dc wiec prog. robic najlepiej w 7dpo.. 25 lub 26dc w twoim wypadku. mysle ze 25dc bedzie dobrym czasem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 20:08

    Meluśka lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Przykro mi strasznie, że takie coś przechodzisz. Mam nadzieję, że się chłop szybko ogarnie i doceni to co ma najważniejsze. Nie wiem co bym zrobiła s takiej sytuacji, ciężko mi naprawdę powiedzieć, bo jednak co kochasz i ciężko to przekreślić

    Tez mam taka nadzieje. Nie ma dnia zebym o tym nie myślała. Przez jakis czas zastanawiałam sie i obwiniałam sama siebie ze to ja cos źle na pewno robie. Dopiero zaczyna powoli do mnie to docierać ze ja nic nie zrobie w tym kierunku. On sam musi chcieć, ja go przecież nir będę pilnować. Zrobi to co będzie uwazal, a jesli sytuacja sie powtorzy to bedzie wiadomo jedno..

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 7 września 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia, ciężko powiedzieć co powinnaś zrobić, bo nie znamy Ciebie ani Twojego faceta, ale jaki by nie był i co by się nie działo, nie powinien Cię uderzyć. Nawet jeśli było to w odwecie. Gdybym ja była na Twoim miejscu, to w życiu nie wybaczyłabym zdrady, a takie tłumaczenie "to ona mnie pocałowała" tym bardziej by mnie rozzłościło, bo co, On biedny stał i nie wiedział co zrobić? No nie wiem, dla mnie to trochę marne wytłumaczenie ma to wszystko. Szczególnie że nawet nie chce z Tobą o tym rozmawiać i nawet przeprosić? Z tego co piszesz mogę wnioskować że nie ma do Ciebie w ogóle szacunku.. A Ty nawet nie miej wyrzutów sumienia typu że "może ja też za bardzo zareagowałam i się zdenerwowałam", bo miałaś do tego cholerne prawo. To On jest winny A nie Ty. :*
    Nie daj się tak traktować i zrób tak jak dziewczyny pisały, zajmij się sobą, wyjdź z domu, zacznij żyć SWOIM życiem A nie JEGO, WASZYM. Przypomnij sobie co lubiłaś robić zanim się poznaliście, pokochaj siebie na nowo ;) wtedy wszystko samo się ułoży, ale na pewno nie lataj za facetem i nie wyciągaj pierwsza ręki. Ja bym już nie wróciła do Swojego męża jeśli by mnie zdradził, ale to ja. Ty musisz zdecydować sama,tylko nie zapomnij w tym wszystkim że to Ty jesteś na pierwszym miejscu :) i głowa do góry <3

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 7 września 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dzisiaj biel ;)
    A zamierzasz jeszcze testować? :)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 7 września 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Nie, bo jutro termin @ :)
    Może nie przyjdzie.. ? Kurczę, czyżby moje przeczucie mnie zawiodło? :/


    Do mnie dzwoniła wczoraj mama i podekscytowanym głosem opowiadała mi sen " śniło mi się że podjeżdżam pod dom, a tu Wasze auto, wchodzę do domu i wszędzie są walizki, wróciliście z Holandii i widzę Ciebie śmiejącą się i od razu wiedziałam że jesteś w ciąży co od razu potwierdziłaś jak zapytałam " :D opowiadała to i była
    Taka szczęśliwa że nie chcę nawet wiedzieć jak zareaguje na prawdziwą nowinę jak będzie nam to kiedyś dane ;) jestem jeszcze przed @ więc może to proroczy sen ;) XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 20:18

    aktap, Neytiri lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Angelisia, ciężko powiedzieć co powinnaś zrobić, bo nie znamy Ciebie ani Twojego faceta, ale jaki by nie był i co by się nie działo, nie powinien Cię uderzyć. Nawet jeśli było to w odwecie. Gdybym ja była na Twoim miejscu, to w życiu nie wybaczyłabym zdrady, a takie tłumaczenie "to ona mnie pocałowała" tym bardziej by mnie rozzłościło, bo co, On biedny stał i nie wiedział co zrobić? No nie wiem, dla mnie to trochę marne wytłumaczenie ma to wszystko. Szczególnie że nawet nie chce z Tobą o tym rozmawiać i nawet przeprosić? Z tego co piszesz mogę wnioskować że nie ma do Ciebie w ogóle szacunku.. A Ty nawet nie miej wyrzutów sumienia typu że "może ja też za bardzo zareagowałam i się zdenerwowałam", bo miałaś do tego cholerne prawo. To On jest winny A nie Ty. :*
    Nie daj się tak traktować i zrób tak jak dziewczyny pisały, zajmij się sobą, wyjdź z domu, zacznij żyć SWOIM życiem A nie JEGO, WASZYM. Przypomnij sobie co lubiłaś robić zanim się poznaliście, pokochaj siebie na nowo ;) wtedy wszystko samo się ułoży, ale na pewno nie lataj za facetem i nie wyciągaj pierwsza ręki. Ja bym już nie wróciła do Swojego męża jeśli by mnie zdradził, ale to ja. Ty musisz zdecydować sama,tylko nie zapomnij w tym wszystkim że to Ty jesteś na pierwszym miejscu :) i głowa do góry <3

    Kiedyś uważałam ze nigdy nie dam rady czegos takiego wybaczyć. A teraz? Sama nie wiem co robic, szkoda mi wszystkiego niszczyc. Za bardzo po prostu go kocham.. ale z drugiej strony jak on by postapil gdyby to mnie ktos pocalowal.. Nigdy nie sądziłam ze cos takiego mnie spotka, tym bardziej ze on to może zrobić. Wiecie co, kiedyś byl tak we mnie zapatrzony, zakochany że nie widział świata poza mna. Tez pytalam go o to, jak mogla go pocalowac to dlaczego tego nie skończył tylko jakas chwile to trwało. Wiem ze nie wszystko tez mi powiedzial. Dziwna historia naprawdę. Z wyciaganiem ręki do niego juz skonczylam. Powiedzialam mu że przez to co zrobil stracilam całe zaufanie do niego i musialby sobie od nowa na to wszystko zasłużyć. Stwierdził ze wie. Ale czy beda jakies postepy to troszke w to watpie ale nie wiem sama. Mam taka cicha nadzieje ze sie wkoncu opamieta zanim bedzie za późno.

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 7 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Może nie przyjdzie.. ? Kurczę, czyżby moje przeczucie mnie zawiodło? :/


    Do mnie dzwoniła wczoraj mama i podekscytowanym głosem opowiadała mi sen " śniło mi się że podjeżdżam pod dom, a tu Wasze auto, wchodzę do domu i wszędzie są walizki, wróciliście z Holandii i widzę Ciebie śmiejącą się i od razu wiedziałam że jesteś w ciąży co od razu potwierdziłaś jak zapytałam " :D opowiadała to i była
    Taka szczęśliwa że nie chcę nawet wiedzieć jak zareaguje na prawdziwą nowinę jak będzie nam to kiedyś dane ;) jestem jeszcze przed @ więc może to proroczy sen ;) XD
    A kiedy testujesz?

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 7 września 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mi ten brzuch dokucza.. Nie jest to bol na miesiaczke tylko bardziej jak przy owulacji ale kurcze okropnie boli..

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 7 września 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Kiedyś uważałam ze nigdy nie dam rady czegos takiego wybaczyć. A teraz? Sama nie wiem co robic, szkoda mi wszystkiego niszczyc. Za bardzo po prostu go kocham.. ale z drugiej strony jak on by postapil gdyby to mnie ktos pocalowal.. Nigdy nie sądziłam ze cos takiego mnie spotka, tym bardziej ze on to może zrobić. Wiecie co, kiedyś byl tak we mnie zapatrzony, zakochany że nie widział świata poza mna. Tez pytalam go o to, jak mogla go pocalowac to dlaczego tego nie skończył tylko jakas chwile to trwało. Wiem ze nie wszystko tez mi powiedzial. Dziwna historia naprawdę. Z wyciaganiem ręki do niego juz skonczylam. Powiedzialam mu że przez to co zrobil stracilam całe zaufanie do niego i musialby sobie od nowa na to wszystko zasłużyć. Stwierdził ze wie. Ale czy beda jakies postepy to troszke w to watpie ale nie wiem sama. Mam taka cicha nadzieje ze sie wkoncu opamieta zanim bedzie za późno.

    Wiem, a raczej domyślam się, że jest Ci ciężko cokolwiek zdecydować. Tylko pamiętaj, że jeśli zrobił to raz, zrobi i drugi. Teraz wszystko zależy od Ciebie w którą stronę pójdziesz, bo On poniekąd sprawdza granicę, jeśli Mu wybaczysz, wyciągniesz pierwsza rękę i będziesz chciała to wyjaśniać, pokażesz Mu tylko że wygrał i będziesz na przegranej pozycji. Dlatego musisz podnieść głowę wysoko i nie dać sobie w kaszę dmuchać. ;) wiem że to bardzo trudne w stosunku do osoby którą się kocha, ale musisz to wytrwać, bo inaczej tylko sobie zaszkodzisz. To Jemu powinno zależeć żeby Cię odzyskać a nie na odwrót. I nie mów że Tobie szkoda to niszczyć, bo to On już to zrobił. Zasługujesz na kogoś kto Cię będzie szanował i albo się tego nauczy albo moim zdaniem powinnaś to zakończyć, a bynajmniej jeśli masz możliwość wynieść się na jakiś czas gdzie indziej i dać Mu za Tobą zatęsknić.

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 7 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    A kiedy testujesz?
    Sama nie wiem :D @ będzie albo 13 albo 15 (na obu aplikacjach pokazuje inaczej), ale biorę też Ovarin a słyszałam że potrafi namieszać trochę w 1 cyklu brania :p ale myślę że nie będę świrować z wcześniejszym testowaniem tylko poczekam na @ I dopiero jak się będzie spóźniać to zrobię. :)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 7 września 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - dzięki za odpowiedź :* od wczoraj mam straszne bóle piersi i sutków, lekkie mdłości (te objawy pojawiły się podczas owulacji, kiedy zaczęłam brać ovarin), też bolą mnie jajniki i dzisiaj miałam bóle jak na miesiączkę.. martwi mnie to, że od tygodnia mam swędzenie w miejscach intymnych, a dzisiaj po stosunku się nasiliło i obawiam się, że mogło się przez to nie udać.. a nikt nie chce mnie wcześniej przyjąć, jak 12 września ;/

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 7 września 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Daffi - dzięki za odpowiedź :* od wczoraj mam straszne bóle piersi i sutków, lekkie mdłości (te objawy pojawiły się podczas owulacji, kiedy zaczęłam brać ovarin), też bolą mnie jajniki i dzisiaj miałam bóle jak na miesiączkę.. martwi mnie to, że od tygodnia mam swędzenie w miejscach intymnych, a dzisiaj po stosunku się nasiliło i obawiam się, że mogło się przez to nie udać.. a nikt nie chce mnie wcześniej przyjąć, jak 12 września ;/
    moze to byc infekcja :( ja zaczynam tez cos delikatnie odczuwac po tej luteinie..
    a najbardziej teraz potrzebuje infekcji.
    czuje sie strasznie.. boli mnie brzuch z glodu a jak zjem to zwracam i ciagle mnie kreci i muli. jest gorzej niz jak z moja Julka bylam w ciazy :( tak bardzo liczylam ze tym razem bedzie lepiej ale niestety.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel gratulacje! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 21:48

    Markel lubi tę wiadomość

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 7 września 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Dziewczyny ale mi ten brzuch dokucza.. Nie jest to bol na miesiaczke tylko bardziej jak przy owulacji ale kurcze okropnie boli..
    Naprawdę normalne. Nie przejmuj się. To dopiero sam początek. Mnie zaczęło tak boleć jak już beta była koło 500. :D mdlilo mnie już od 25dc. I od wtedy też mnie pobolewal brzuch jak na okres. Raz na jakiś czas, a to rano zabolało, a to w południe, a to wieczorem. 30dc miałam okropny ból jakbym już miała @ i to tak porządnie. 31dc pozytyw. Noc z 31dc na 32dc... W stawała co 4 godziny z bólem. Nóg, pachwin, wszystkiego. Przejdzie. Daffi mówi, że to okej :P i że ona też miala podobne bóle na początku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 21:57

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A jak tam po ovarinie? Bo ja też biorę 1 cykl i owulacja przesunela się ale na trochę później chyba, ale za to taki potop śluzu że szok

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8939 7728

    Wysłany: 7 września 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki dla nowych mam ;-)

    Meluska zrób w 25 dniu lub 26 jeden w ta w czy inna nie zrobi dużej różnicy ;-)

    Angelisia skarbie ale się porobiło. Strasznie mi przykro. Nie powiem Ci co zrobić w takiej sytuacji. Ty najlepiej wiesz jak jest u Was w Domu i czy warto to ciągnąć. Nie patrz na jedna sytuacje, spójrz na całokształt. Takie sytuacje nie biorą się z nikad. Czy dalej jesteście szczęśliwi? Czy Ty jesteś z nim szczęśliwa? Czy dalej go kochasz? Czy czujesz się doceniana? A może w ostatnim czasie to ty zaniedbałaś wasz związek? Jest milion pytań które musisz sobie zadać w tej sytuacji. Najlepiej wszystko spisz i przeczytaj sobie 3 razy. Jak się coś napisze to czasem problem staje się bardziej klarowny.
    Moim zdaniem wybaczenie w dużej mierze dotyczy naszej aktualnej sytuacji w życiu. Gdyby mój mąż zrobił coś takiego 2 lata wcześniej to pewnie bym spakowała jego rzeczy albo wywaliła wszystko przez okno. Tak bym pewnie zrobiła. Głównie dlatego że oprócz uczucia nic nas szczególnie nie łączyło. Nie mieliśmy ślubu, mieszkania, kredytu czy innych zobowiązań. No niestety taka szara rzeczywistość. Teraz już nie byłoby mi tak łatwo go zostawić i wszystko co razem dzielimy. Niby to takie przyziemne ale prawdziwe. Często życie weryfikuje nasze zachowania.
    Jak chcesz się odegrać to pomysł z obojętnością jest słuszny. Będzie cieżko ale ostatnio moj tez spał na kanapie a jak spakowałam mała torbę i wyszłam na cały dzień to szalał z niepokoju.
    Pamiętaj ze nie ma związków idealnych i każdy przeżywa mniejsze i większe dramaty ale dużo zależy od tego jak ludzie radzą sobie w sytuacjach kryzysowych.
    Jak nie masz planów na jutro to dawaj do mnie, organizuje panieński wiec będzie melanż i okazja do małego filtry odwetowego :-) albo daj mi swój nr na Prv to Ci takie pikantne smski podeśle że teoj oszaleje z zazdrości :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 23:02

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Naprawdę normalne. Nie przejmuj się. To dopiero sam początek. Mnie zaczęło tak boleć jak już beta była koło 500. :D mdlilo mnie już od 25dc. I od wtedy też mnie pobolewal brzuch jak na okres. Raz na jakiś czas, a to rano zabolało, a to w południe, a to wieczorem. 30dc miałam okropny ból jakbym już miała @ i to tak porządnie. 31dc pozytyw. Noc z 31dc na 32dc... W stawała co 4 godziny z bólem. Nóg, pachwin, wszystkiego. Przejdzie. Daffi mówi, że to okej :P i że ona też miala podobne bóle na początku.
    Wlasnie tez sie obudzilam :/ a niech boli ja wszystko wytrzymam oby tylko wszystko bylo dobrze :*

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego ze cierpie chyba na jakas bezsennosc to zrobiłam test! Pozytyw jak nic ❤️
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ddfd430057b.jpg

    aktap, Daffi, Drobinka91, Meluśka, MissKathy92, Marza89, didi123, Izaw lubią tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 września 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Z racji tego ze cierpie chyba na jakas bezsennosc to zrobiłam test! Pozytyw jak nic ❤️
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ddfd430057b.jpg
    Szalona :) o 3 nad ranem hahah

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 787 788 789 790 791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ