X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 września 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wlasnie tez sie obudzilam :/ a niech boli ja wszystko wytrzymam oby tylko wszystko bylo dobrze :*
    Tez tak mowilam na poczatku. Ale mdlosci dają mi tak popalić ze mam juz dosc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2018, 06:27

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 września 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Naprawdę normalne. Nie przejmuj się. To dopiero sam początek. Mnie zaczęło tak boleć jak już beta była koło 500. :D mdlilo mnie już od 25dc. I od wtedy też mnie pobolewal brzuch jak na okres. Raz na jakiś czas, a to rano zabolało, a to w południe, a to wieczorem. 30dc miałam okropny ból jakbym już miała @ i to tak porządnie. 31dc pozytyw. Noc z 31dc na 32dc... W stawała co 4 godziny z bólem. Nóg, pachwin, wszystkiego. Przejdzie. Daffi mówi, że to okej :P i że ona też miala podobne bóle na początku.
    Tak dla jasnosci lekarzem nie jestem. Jedyne co moge mowic z pewnością ze u mnie te bole byly spowodowane ciąża ktora wprowadzala zmiany w moim ciele. Jest wszystko prawidlowo nie mam plamien. Ale kazda z nas inna. Z tym ze wertowalam mnostwo artykulow i w kazdym byla informacja ze w okolicach spodziewanej @ mozna odczuwac bole troche jak na @. Wiadomo ze jak cos niepokoi to lepiej sprawdzać niz słuchać kolezanki z forum. Sama sie martwilam bolami i zglaszalam je lekarzowi dlatego też dostalam luteine.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Tez tak mowilam na poczatku. Ale mdlosci dają mi tak popalić ze mam juz dosc.
    Cala noc nie moglam zasnac a teraz jestem spiaca.. gdzie tu logika. Mdlosci chyba tez mam.. caly czas wrazenie ze sie porzygam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2018, 06:34

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 września 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Cala noc nie moglam zasnac a teraz jestem spiaca.. gdzie tu logika. Mdlosci chyba tez mam.. caly czas wrazenie ze sie porzygam
    Mnie dopiero 3 dzien trzymaja takie solidne wczesniej mialam super czas. Ale moze nie bedzie tak zle i chociaz krócej beda meczyc:p zawsze jest nadzieja za ktora będę podążać ale wiadomo czego sie nie zrobi dla tego malego czlowieczka.

    Chcialabym umówić wizytę usg 4d.. Jaki jest najlepszy czas?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 8 września 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa - też po ovarinie mam więcej śluzu, ból piersi, mdłości i bóle jak na @
    Markel - super teścior :)
    Więc pójdę tego 25dc ;) a jaki wynik powinien być dobry? A co myślicie, żeby zrobić też estradiol?

    Markel lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 8 września 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Z racji tego ze cierpie chyba na jakas bezsennosc to zrobiłam test! Pozytyw jak nic ❤️
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ddfd430057b.jpg
    Gratulacje ❤️❤️❤️

    Malwa ja też miałam bardzo ładny śluz i w końcu miałam owulacje, bo wcześniej były cykle bezowulacyjne ;)

    Markel lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 września 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    Ja się witam z nogami w górze :D poranny seksik zaliczony, można żyć :P dziś 9 dzień cyklu, wczoraj dosłownie na chwilę pojawił się śluz rozciagliwy a dziś mąż twierdzi że już biały... Ale nie przejmuje się niczym, po prostu działamy bez zbędnej obserwacji :) A dziś seks najlepszy od początku starań :D co będzie to będzie :) W tym cyklu sobie odpuszczamy bo to nie na nasze nerwy :) tylko działamy :)
    Zaraz wstaje sprzątać i pomyć okna taka ładna pogoda :) potem upiekę ciasto bo przyjeżdżają do nas wujek z ciocią z Grudziądza więc chce zawieść jutro do domu rodzinnego ciacho :)
    Życzę udanego weekendu kochane :*

    aktap, Markel, Ania95, Malwa13, Drobinka91, didi123, Marza89 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    hej dziewczyny :)
    Ja się witam z nogami w górze :D poranny seksik zaliczony, można żyć :P dziś 9 dzień cyklu, wczoraj dosłownie na chwilę pojawił się śluz rozciagliwy a dziś mąż twierdzi że już biały... Ale nie przejmuje się niczym, po prostu działamy bez zbędnej obserwacji :) A dziś seks najlepszy od początku starań :D co będzie to będzie :) W tym cyklu sobie odpuszczamy bo to nie na nasze nerwy :) tylko działamy :)
    Zaraz wstaje sprzątać i pomyć okna taka ładna pogoda :) potem upiekę ciasto bo przyjeżdżają do nas wujek z ciocią z Grudziądza więc chce zawieść jutro do domu rodzinnego ciacho :)
    Życzę udanego weekendu kochane :*
    Nam sie udalo wlasnie w tym cyklu a byl to pierwszy cykl gdzie lezalam z nogami w gorze nawet po 30 min :) takze dzialajcie i powodzenia!

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 września 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Nam sie udalo wlasnie w tym cyklu a byl to pierwszy cykl gdzie lezalam z nogami w gorze nawet po 30 min :) takze dzialajcie i powodzenia!
    No mi też szybciutko 30min z nogami w górze zleciało i teraz się biorę do roboty :D może to jest jakiś sposób z tymi nogami, na pewno nie zaszkodzi a pomoc może więc warto próbować ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 8 września 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączkowe” bóle brzucha.
    Dolegliwość bardzo częsta (u ok. 80% kobiet) i bardzo niepokojąca pacjentki. Na szczęście, NIE jest niepokojąca dla nas, lekarzy. Jest to zupełnie normalne, że gdy macica rośnie oraz zmienia pozycję, to powoduje to bóle. Bóle te są bardzo podobne do tych, które występują w czasie miesiączki, dlatego kobiety tak bardzo się ich obawiają we wczesnej ciąży. Kojarzą nam się one z krwawieniem z macicy, czyli u kobiet w ciąży z poronieniem.
    Jeżeli ból jest bardzo dokuczliwy, można brać leki rozkurczowe. Natomiast jeżeli ból jest do zniesienia, ale po prostu nas niepokoi, to najlepiej nic nie brać i przestać o nim myśleć. Wtedy sam mija.

    Jeżeli bólowi brzucha nie twarzyszą żadne inne niepokojące objawy takie jak krwawienie lub nieprawidłowa wydzielina z pochwy to jest to zupełnie normalny i typowy objaw wczesnej ciąży. - blog mamaginekolog. Pl

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel, zazdroszczę tego widoku <3 co zrobiliście, że się udało po takim czasie? :)

    Ja dzisiaj robię bezę z malinami <3 a wieczorem wyciągam męża do Sopotu na piwo i na imprezę :D

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    hej dziewczyny :)
    Ja się witam z nogami w górze :D poranny seksik zaliczony, można żyć :P dziś 9 dzień cyklu, wczoraj dosłownie na chwilę pojawił się śluz rozciagliwy a dziś mąż twierdzi że już biały... Ale nie przejmuje się niczym, po prostu działamy bez zbędnej obserwacji :) A dziś seks najlepszy od początku starań :D co będzie to będzie :) W tym cyklu sobie odpuszczamy bo to nie na nasze nerwy :) tylko działamy :)
    Zaraz wstaje sprzątać i pomyć okna taka ładna pogoda :) potem upiekę ciasto bo przyjeżdżają do nas wujek z ciocią z Grudziądza więc chce zawieść jutro do domu rodzinnego ciacho :)
    Życzę udanego weekendu kochane :*

    Też mam wujka i ciocię w Grudziądzu XD
    Ja jestem tylko jeden dzień za Tobą :D u mnie 8 dc :)

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Markel, zazdroszczę tego widoku <3 co zrobiliście, że się udało po takim czasie? :)

    Ja dzisiaj robię bezę z malinami <3 a wieczorem wyciągam męża do Sopotu na piwo i na imprezę :D
    Przec cale 17 nieudanych cykli wariowalam bralam witaminy kupilam specjanie zel conceive + czekalam tylko na owulacje i mowilam mezowi ze teraz musimy. w tym cyklu bylo inaczej bo nie bralam zupelnie nic a w dzien kiedy owulacja przyszla nawet nie mielismy czasu na sex zrobilismy to dopiero poznym wieczorem jak juz przestalo bolec polezalam z nogami w gorze ponad 30 min ale stwierdzilismy ze pewnie sie nie uda skoro juz nie boli. Ale jednak zaskoczylo nas zycie bo sie udalo bo tylu przeplakanych miesiacach i udalo sie wtedy kiedy nie uzywalismy zadnych wspomagaczy jedynie te nogi w gorze. 6 dpo dziwnie bolaly mnie plecy i brzuch i jedna z was zasugerowala ze moze zagniezdzenie wiec stwierdzilam ze nie robie zadnyxh testow w tym miesiacu tylko ide na bete bo nie chce sie doszukiwac znow cieni na testach. No i beta wyszla pozytywna a dzis + na tescie :) powodzenia ci zycze łap wiruski &£$*¥£$%#*£¥$

    Ania95 lubi tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Przec cale 17 nieudanych cykli wariowalam bralam witaminy kupilam specjanie zel conceive + czekalam tylko na owulacje i mowilam mezowi ze teraz musimy. w tym cyklu bylo inaczej bo nie bralam zupelnie nic a w dzien kiedy owulacja przyszla nawet nie mielismy czasu na sex zrobilismy to dopiero poznym wieczorem jak juz przestalo bolec polezalam z nogami w gorze ponad 30 min ale stwierdzilismy ze pewnie sie nie uda skoro juz nie boli. Ale jednak zaskoczylo nas zycie bo sie udalo bo tylu przeplakanych miesiacach i udalo sie wtedy kiedy nie uzywalismy zadnych wspomagaczy jedynie te nogi w gorze. 6 dpo dziwnie bolaly mnie plecy i brzuch i jedna z was zasugerowala ze moze zagniezdzenie wiec stwierdzilam ze nie robie zadnyxh testow w tym miesiacu tylko ide na bete bo nie chce sie doszukiwac znow cieni na testach. No i beta wyszla pozytywna a dzis + na tescie :) powodzenia ci zycze łap wiruski &£$*¥£$%#*£¥$

    To cudownie, że po takim czasie bez wspomagaczy się udało <3 jednak życie potrafi zaskoczyć :)

    Markel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merkel super ❤ po tylu miesiącach bardzo się cieszę. :) dużo zdrówka dla Was.
    Anula Kochana na to nie ma chyba uniwersalnego sposobu:*

    Markel lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Merkel super ❤ po tylu miesiącach bardzo się cieszę. :) dużo zdrówka dla Was.
    Anula Kochana na to nie ma chyba uniwersalnego sposobu:*

    Wiem, że nie ma, ale zawsze jakieś pocieszenie dla tych, co już dłuższy czas się starają (jak ja) :) cieszą mnie bardzo takie ciąże, bo jest nadzieja, że w końcu się uda <3 po prostu każdy ma swój czas, który w końcu nadejdzie :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle tak ostatnio sobie myślałam o tym co moja mama mi powiedziała... Ona nigdy z moim tatą się nie zabezpieczali. Przez 4 lata mieli stosunek przerywany i ciąży z tego nie było. Dopiero 10 miesięcy po ślubie zaszła :) po urodzeniu mnie nadal się nie zabezpieczała i dopiero po 1,5 roku kolejna ciąża była. Może dlatego ja też tak długo muszę się starać :P a jak zaliczyłam wpadkę, to też nie było tak, że jeden raz bez zabezpieczenia i ciąża... Z moim mężem często w środku cyklu bez zabezpieczenia z finałem w środku, a jednak nie było z tego ciąży. Dopiero po jakimś roku bez zabezpieczenia zaszłam :P

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    W ogóle tak ostatnio sobie myślałam o tym co moja mama mi powiedziała... Ona nigdy z moim tatą się nie zabezpieczali. Przez 4 lata mieli stosunek przerywany i ciąży z tego nie było. Dopiero 10 miesięcy po ślubie zaszła :) po urodzeniu mnie nadal się nie zabezpieczała i dopiero po 1,5 roku kolejna ciąża była. Może dlatego ja też tak długo muszę się starać :P a jak zaliczyłam wpadkę, to też nie było tak, że jeden raz bez zabezpieczenia i ciąża... Z moim mężem często w środku cyklu bez zabezpieczenia z finałem w środku, a jednak nie było z tego ciąży. Dopiero po jakimś roku bez zabezpieczenia zaszłam :P
    U moich rodzicow byla taka sama stytuacja. 1.5 roku sie nie zabezpieczali i dopiero po tym czasie sie udalo.. u mnie bylo tak samo wiec dzidzia pojawia sie wtedu kiedy przyjdzie na to odpowiednia pora :*

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 września 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    U moich rodzicow byla taka sama stytuacja. 1.5 roku sie nie zabezpieczali i dopiero po tym czasie sie udalo.. u mnie bylo tak samo wiec dzidzia pojawia sie wtedu kiedy przyjdzie na to odpowiednia pora :*

    Czyli to dziedziczne ;D haha ok, to mam jeszcze trochę czasu :P

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 8 września 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Czyli to dziedziczne ;D haha ok, to mam jeszcze trochę czasu :P
    Ty jeszcze zaliczysz dwie kreseczki w tym miesiacu ! :*

    Ania95 lubi tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
‹‹ 788 789 790 791 792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ