X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 października 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na tarczycy zmiana łagodna ;) kamień z serca <3

    Ania95, Kaga, Applejoy, madzikow, Kropeczka85, Paula 90 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 października 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    U mnie na tarczycy zmiana łagodna ;) kamień z serca <3

    Uff <3 <3 <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 października 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    U mnie na tarczycy zmiana łagodna ;) kamień z serca <3

    Super <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 października 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, Menka - super, że dobre wieści, bardzo się cieszę :)

    U mnie też wszystko w normie, jest zarodek, jest serduszko, wiek zgadza się z terminem okresu. Plamienia - przyczyna nieznana. Nie ma krwiaka, nic się nie odkleja, czasem tak jest i mam się nie martwić, a obserwować. Nadal mam brać dupka i zmniejszać dawkę jak się plamienia skończą. Mogę już normalnie funkcjonować, nie muszę leżeć.

    Miesiąc nie jeździłam autem i jest dramat. Nie dość, że mi gasło to jeszcze pierwszeństwo gościowi wymusiłam. A może to nerwy, auto całe, ja cała to może nie ma co się przejmować :)

    MissKathy92, Plamka_92, Menka888, Ania95, KarmeLoVe, Kropeczka85, Phia, Paula 90 lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 października 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi dobrze że wszystko w porządku i nie musisz leżeć :) ale dla bezpieczeństwa- oszczędzaj się :)
    A z samochodem to pewnie z nerwów tak się stało :/ nie przejmuj się, będzie dobrze :)

    didi123 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :)
    Oby już plamienia się nie pojawiały :)

    didi123 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 2 października 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Miss, Menka - super, że dobre wieści, bardzo się cieszę :)

    U mnie też wszystko w normie, jest zarodek, jest serduszko, wiek zgadza się z terminem okresu. Plamienia - przyczyna nieznana. Nie ma krwiaka, nic się nie odkleja, czasem tak jest i mam się nie martwić, a obserwować. Nadal mam brać dupka i zmniejszać dawkę jak się plamienia skończą. Mogę już normalnie funkcjonować, nie muszę leżeć.

    Miesiąc nie jeździłam autem i jest dramat. Nie dość, że mi gasło to jeszcze pierwszeństwo gościowi wymusiłam. A może to nerwy, auto całe, ja cała to może nie ma co się przejmować :)
    A aaa super! Czekając na wieści z Twojej wizyty zasnęłam na kanapie i śni mi się, że już napisałaś, że wszystko jest ok. Obudziłam się, wchodzę tu i tak rze żywią ie jest! Ale się cieszę :D

    didi123 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 października 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi, wspaniała wiadomość! <3 Rośnijcie zdrowo :)

    didi123 lubi tę wiadomość

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 2 października 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    U mnie na tarczycy zmiana łagodna ;) kamień z serca <3
    Cudownie <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 2 października 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Miss, Menka - super, że dobre wieści, bardzo się cieszę :)

    U mnie też wszystko w normie, jest zarodek, jest serduszko, wiek zgadza się z terminem okresu. Plamienia - przyczyna nieznana. Nie ma krwiaka, nic się nie odkleja, czasem tak jest i mam się nie martwić, a obserwować. Nadal mam brać dupka i zmniejszać dawkę jak się plamienia skończą. Mogę już normalnie funkcjonować, nie muszę leżeć.

    Miesiąc nie jeździłam autem i jest dramat. Nie dość, że mi gasło to jeszcze pierwszeństwo gościowi wymusiłam. A może to nerwy, auto całe, ja cała to może nie ma co się przejmować :)
    Super wieści <3 Rośnijcie zdrowo <3

    didi123 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 2 października 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) wpadam do Was, nie zauważyłam wczesniej watku i napusalam na "dlugoterminowych staraczkach" ktore mnie zjechaly i stwierdzily ze jestem "bez kultury" bo jak śmiem po 10 nieudanych cyklach sie do nich pidpinac xd

    Tak wiec, witam, za mna dzis legl w gruzach 10cs. Czekam na ovu kolo okolice 15 pazdziernika:)
    Wszytkie badania z krwi perfecto, ovu perfecto, ciazy brak. Etap - namawianie partnera na trzepanie kapucyna w klinice :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 23:16

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 października 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tysia :) zapraszamy do nas w takim razie ;)
    Dobrze, że Twój partner idzie się zbadać. Będziecie wiedzieć na czym stoicie :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 października 2018, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tysia :)

    Fasolka postanowiła, że dzisiaj nie śpimy ;/ Tak mnie muli, że wstałam.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Cześć dziewczyny:) wpadam do Was, nie zauważyłam wczesniej watku i napusalam na "dlugoterminowych staraczkach" ktore mnie zjechaly i stwierdzily ze jestem "bez kultury" bo jak śmiem po 10 nieudanych cyklach sie do nich pidpinac xd

    Tak wiec, witam, za mna dzis legl w gruzach 10cs. Czekam na ovu kolo okolice 15 pazdziernika:)
    Wszytkie badania z krwi perfecto, ovu perfecto, ciazy brak. Etap - namawianie partnera na trzepanie kapucyna w klinice


    :D no hej przedszkolaku bez kultury hehe:D
    Tez jestesmy na etapie zeby zbadac nasienie;)
    Ogolnie staramy sie z 1.5 roku z tym ze mialam rozjechane hormony cykle mega dlugie itp wiec tak w sumie na uregulowaniu wszystkiego to bedzie 9miesiac ;)
    Teraz mam tez wyniczki ok no ale cel dalej nie osiagniety:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 06:00

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 października 2018, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tysia :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, bardzo sie ciesze ze u Was dobrze Menka, Didi i Miss.
    Ja jakos nie umiem sie na kwietniowkach odnalezc ;-) Tam dziewczyny kupuja juz wyprawki i rzeczy do szpitala. I sie kloca zamiast wspierac.
    Wczoraj wyczulam cos dziwnego jak wkladalam luteine, taki luzny twor. Myslalam ze to szyjka mi opada. Wzielam derektor i nie moglam znalezc serduszka. Juz wiem dlaczego niektorzy odradzaja detektory. Jak ja sie wystraszylam... Zwykle znajduje od razu.
    W końcu znalazlam ale juz moj puls zaczal doganiac malenstwa. Ulga niewymowna.

    Nie bede juz wieczorem sprawdzac.

    Macie jakies wiesci od Melunii? Jak ona sie czuje? Jest w szpitalu czy w domu?

    Ja dzisiaj ide na kurs z karmienia piersia. Kiedyś mi sie wydawalo ze tam zadnej filozofii nie ma, cycek do buzi i jedziemy. A odkad czytam internety to zaczynam miec coraz wieksze watpliwosci. A chce karmić piersia baaardzo.

    Ale rozumiem tez jak ktos nie chce. Moja przyjaciolka od razu powiedziala ze to jest obrzydliwe i kazala spalic pokarm. Nie dala malej przystawic. To ta przyjaciolka o ktorej Wam kiedys pisalam ze nie chciała tego dziecka i ja jej wybilam z głowy aborcje.

    Wysylam Wam wiruski, u mnie juz 13 tydzien, jeszcze 6 dni i beda prenatalne.

    Mowie Wam, na prawde, zmartwienia przy staraniach to pikus przy ciazy. A pewnie znartwienia przy ciazy to pikus po porodzie. Ale przechodzenie tych etapow koniec koncow mnie wzmacnia. Ciagle sie boje, moj strach tylko przybiera na sile zamiast slabnac. Ale ja dorastam do tego coraz bardziej i wiem ze dam rade. Mam nadzieję ze ta nasza Malizna tez z nami wytrzyma.

    Milego dnia Wam zycze i jeszcze raz wystlam wiruski. Zarazajcie sie :-*

    didi123, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 października 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    U mnie na tarczycy zmiana łagodna ;) kamień z serca <3
    Super wiadomosc:) ufff to teraz mozecie spokojnie dzialac dalej :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 października 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam takie samo odczucie i tez sie tam pogubilam juz dawno dlatego naprawde rzadko cos tam pisze.
    co do meluni pisalam z nia pare dni temu czula sie w miare ok. nic sie jeszcze na tamten czas nie wydarzylo a glowe zajmowala lepieniem uszek.
    dlugo to wszystko trwa ona jest mlodsza ciaza ode mnie o tydzien. moze jednak cud i nawet o tym nie wie?

    Nie wiem czy pamietacie almond my sie znamy z innego forum. jej historia rowniez zakonczyla sie nieszczesliwie. po wizycie u lekarza ciazowej co prawda dosc wczesnej ale ze wzgledu na jej przeszlosc i ciaze pozamaciczna musiala isc i zobaczyc czy dzieje sie juz cos i czy odbywa sie to w dobrym miejscu. niestety nie bylo nic widac no ale przeciez jest czas jeszcze.. ale zaczela krwawic.. szpital i wiadomo 1000 mysli na minute... niestety tam na usg tez nic sie nie zmienialo a beta rosla wolniej doszla do 3000 i zaczela spadac.. werdykt? biochemiczna... biedna 2 razy z rzedu. zapewne nie miala glowy wejsc i napisac.

    Ja sie nigdy nie pogodze z tym co przezywaja kobiety ktore to dotyka. dlaczego? cale 40tyg walczymy o to malenstwo.. wiele z was po kilka lat w ogole walczy o ciaze a kiedy sie uda okazuje sie biochemiczna. szlak by to wszystko trafil :( :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 07:35

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 3 października 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Cześć dziewczyny:) wpadam do Was, nie zauważyłam wczesniej watku i napusalam na "dlugoterminowych staraczkach" ktore mnie zjechaly i stwierdzily ze jestem "bez kultury" bo jak śmiem po 10 nieudanych cyklach sie do nich pidpinac xd

    Tak wiec, witam, za mna dzis legl w gruzach 10cs. Czekam na ovu kolo okolice 15 pazdziernika:)
    Wszytkie badania z krwi perfecto, ovu perfecto, ciazy brak. Etap - namawianie partnera na trzepanie kapucyna w klinice :p
    Badaj faceta! Przede wszystkim dlatego, że u nich jest mniej przyczyn do sprawdzenia.
    Sprawdzałaś sobie drożność jajowodów?

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 października 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:

    Ja sie nigdy nie pogodze z tym co przezywaja kobiety ktore to dotyka. dlaczego? cale 40tyg walczymy o to malenstwo.. wiele z was po kilka lat w ogole walczy o ciaze a kiedy sie uda okazuje sie biochemiczna. szlak by to wszystko trafil :( :(

    Ja też.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 864 865 866 867 868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ