X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy mozna dolaczyc do was?.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Witam czy mozna dolaczyc do was?.

    Heejj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zanetka93.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Witaj Zanetka93.

    Co powiesz o swych staraniach?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec zaczynam starania o 2 bobasa. Na poczatku bez spiny obserwacja i mierzenie temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak poczatki to najlepiej na luzie najlepiej ;)
    Tymbardziej ze jedno juz jest to spokojnie az do celu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?

    Najlepiej zrob test z krwi bedzie juz wiarygodny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka opowiedz cos o sobie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi - przekaz prosze Melunii pozdrowienia. Powiedz jej ze jak juz da rade wrocic to wszystkie tu na Nia czekamy :-)

    Almond tez pamiętam. Biedna.

    To jest bez sensu. My sie staramy, kochamy nasze dzieci od poczecia i musimy przechodzić przez te cb i wszystkie smutne miesiace porazek. A takie kobiety co nie chca zachodza i mimo ze chcialyby sie "pozbyc problemu" przechodza swoje ciaze bez komplikacji i w trakcie kichniecia rodza sliczne, zdrowe bobasy. Nigdy tego nie pojme. Ja codziennie budze sie ze strachem i sprawdzam bielizne czy nie krwawie. Poziom stresu jest nizszy i staram sie nie zalewac malenstwa kortyzolem. Ale martwię sie, mam miliony myśli. I mimo ze cieszę sie jak glupia to nadal studze swoj entuzjazm bo sie boje (wbrew rozsadkowi).

    Ktora z Was teraz najblizej testuje?

    A powiem Wam ze szpital ze Świdnicy w ktorej mieszkam, dostal oficjalne ostrzeżenie od fundacji Rodzic po ludzku, ktora wcxesniej udzieliła mu rekomendacji.
    Na facebooku na stronie Fundacji mozecie przeczytac tresc ostrzezenia i zalacznik z komentarzami od pacjentek. Wlos sie jezy na glowie. Ja nie chce rodzic w tym szpitalu od poczatku. Będę starac sie trafić do Walbrzycha. Masakra, ze inne kobiety, polozne, ktore powinny byc najbardziej empatyczne ze wszystkich, potrafią być takimi *** dla kobiet ktore sa w takim momencie porodu i pologu bezbronne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Zanetka opowiedz cos o sobie
    A wiec prawie 3 letnia zonka od 1.5 roku staramy sie z mezem o dziecko z tym ze no mialam mega rozchwiane hormony dlugoe cykle tak trafilam do endokrynologa i ginekologa w sumie od stycznia mam juz unormowane hormony ale 9msc tak leci a dzidzi dalej nie ma;)
    Jelsi nie uda sie teraz maz ma wykonac badanie nasienia a jesli to wyjdzie ok to wtedy ja droznosc jajowodow ;)
    Ogolnie staranka o pierwsza dzidzie ;)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zanetka, nasz watek jest szczesliwy, na pewno w koncu sie uda. Trzymam kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Witaj Zanetka, nasz watek jest szczesliwy, na pewno w koncu sie uda. Trzymam kciuki :-)

    :* obyyyy :*
    I dzieki za mile slowko :P

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 3 października 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Badaj faceta! Przede wszystkim dlatego, że u nich jest mniej przyczyn do sprawdzenia.
    Sprawdzałaś sobie drożność jajowodów?

    Na drożność jajowodow na grudzien z lekarzem się umowilam jak nasienie bedzie ok. Bardzo fajnego lekarza trafiłam. Poszlam na wizyte, powiedzialam ze 8 cykl nie wyszedl to kazal mi dzwonic jak tylko dostane miesiaczke i polozyl mnie po 9 cyklu do szpitala i tam pełną diagnistyke zrobił (pracuje ba oddziale ja do niego chodze prywatnie). Przede wszystkim kazsl teraz skupic sie na partnerze i jego wyniku probki, bo całą reszte z krwii ma w normie.

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 3 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Na drożność jajowodow na grudzien z lekarzem się umowilam jak nasienie bedzie ok. Bardzo fajnego lekarza trafiłam. Poszlam na wizyte, powiedzialam ze 8 cykl nie wyszedl to kazal mi dzwonic jak tylko dostane miesiaczke i polozyl mnie po 9 cyklu do szpitala i tam pełną diagnistyke zrobił (pracuje ba oddziale ja do niego chodze prywatnie). Przede wszystkim kazsl teraz skupic sie na partnerze i jego wyniku probki, bo całą reszte z krwii ma w normie.
    Przed drożnością zbadaj sobie wymazy. Na wyniki czeka się ok 7 dni. Mi maleńka infekcja, której jeszcze nie czułam, uniemożliwiła to badanie w zeszłym miesiącu.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc krew na badania oddana większość dzisiaj będzie jedno za kilka dni. Plan na dziecka to umówić Lubego na badanie nasienia. W zależności kiedy będę badanie jeszcze ginekolog i mój endokrynolog do kompletu. A reszta po zobaczenia wyników.

    amalia lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:38

  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 3 października 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Przed drożnością zbadaj sobie wymazy. Na wyniki czeka się ok 7 dni. Mi maleńka infekcja, której jeszcze nie czułam, uniemożliwiła to badanie w zeszłym miesiącu.

    Wiem wiem :)

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Was zapytam o taka rzecz moze ktoras z Was miala z tym stycznosc ;)
    Oto zawsze od poczatku cyklu mam podwyzszone LH...
    Testy owulacyjne to caly czas mam poytyw
    Lekarz twierdzi ze FSH jest wazniejsze ze nie powinno sie tak zwracac uwagi na to LH
    Ufam ale mimo wszystko jakos mnie to dreczy ;( miala moze ktoras z Was problem z duzyme LH?
    A jesli tak to czy rzeczywiscie tak to bagatelizowac ...

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 października 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jest w szpitalu.
    Po 9h od podania pierwszej dawki na wywolanie zaczela krwawic i boli bardzo.
    dostala ketonal i sprobuje zassnac :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 865 866 867 868 869 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ