X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zobaczę co z grudzień zrobię dzisiaj o 18 mam wizytę u ginekologa zobaczy badania moje i Lubego a potem się okaże co będzie. Jutro poważnie porozmawiam z endokrynologiem i będziemy decydować i dalszej drodze

    Ag1988, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    768bfcd2cfb77fbbm.jpg

    A ja wysyłam do Was wiruski z samego rana, zarażajcie się @#$$%*€₩#%#%@* <3
    Wizytę mam dopiero na 23.11, to jest przyszły piątek.. dłuuuuugie dni przede mną. :p

    Kaga, Ania2014, MissKathy92, Daffi, Marza89 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    A ja zobaczę co z grudzień zrobię dzisiaj o 18 mam wizytę u ginekologa zobaczy badania moje i Lubego a potem się okaże co będzie. Jutro poważnie porozmawiam z endokrynologiem i będziemy decydować i dalszej drodze
    Powodzenia! Daj znać co ustaliłas z lekarzem i co sie dowiedziałaś! Moze zajdziemy jak odpuscimy...

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    768bfcd2cfb77fbbm.jpg

    A ja wysyłam do Was wiruski z samego rana, zarażajcie się @#$$%*€₩#%#%@* <3
    Wizytę mam dopiero na 23.11, to jest przyszły piątek.. dłuuuuugie dni przede mną. :p
    To wizytujemy dzien po dniu. Ja mam wizyte 22.11 :)

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie z wizyty stwierdziła że u mnie wszystko ok wszystko wskazuje że do owulacji dochodzi (sugeruje monitoring) mam się trzymać zaleceń endokrynologa a Lubego skonsultować z andrologiem w sumie tyle z wizyty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo się już staracie? Jak jest owulacja to dobrze! Pytanie też czy drożne jajowody i właśnie jak z Lubym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jesli jest owulacja to najwazniejsze...

    Moze potrzebujecie chwilki dluzej poprostu i nie stresuj sie...
    Wyslij go do androloga to nic strasznego hehe
    Moj dzis byl na 2 wizycie u androloga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co rozmowa o andrologu skończyła się kłótnia i na tym koniec może za jakiś czas na spokojnie wrócimy do tematu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Póki co rozmowa o andrologu skończyła się kłótnia i na tym koniec może za jakiś czas na spokojnie wrócimy do tematu
    To taki sam lekarz jak kazdy inny...
    Zbada pogada a moze pomoze...

    Spokojnie bez klotni wrocicie do tematu...
    Powodzonka w tym :)
    Niech uwierzy ze to nie jest straszne ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag staramy się od grudnia 2017 ale mam długie cykle więc jakieś 10 cykli dopiero ale średnio wyszły badania nasienia stąd androlog

    Phia dzięki za wsparcie kłótnia wzięła się stąd że ja mówiłam na serio a on sobie żartował ale poczekam i wrócę do tematu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam długaśne cykle... Stąd też mniej szans w zasadzie w roku.. Na spokojnie wróć do tematu. Mój Mąż czasem już też ma dosyć tematu i wtedy odpuszczam. Nie ma co też bombardować cały czas...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami dobra klotnia sie przydaje xD
    Fajne godzenie bd :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Czasami dobra klotnia sie przydaje xD
    Fajne godzenie bd :D

    ojjj tak! intensywne godzenie się jest bardzo przyjemne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) oj godzinie było bardzo przyjemne po nowym roku pójdę na konsultacje do innego ginekologa już prywatnie i się zobaczy co i jak będzie dalej :-) myślę że na tą chwilę jeszcze dzisiaj endokrynologa zaliczę i robię przerwę od lekarzy jak minie najgorszy miesiąc (grudzień) pod względem kasy zacznę od nowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 07:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Cześć :-) oj godzinie było bardzo przyjemne po nowym roku pójdę na konsultacje do innego ginekologa już prywatnie i się zobaczy co i jak będzie dalej :-) myślę że na tą chwilę jeszcze dzisiaj endokrynologa zaliczę i robię przerwę od lekarzy jak minie najgorszy miesiąc (grudzień) pod względem kasy zacznę od nowa
    Dobrze, ze było miło! U nas wczoraj tez. To pauzujemy razem! Mnie czeka jeszcze jedna wizyta 20go a potem przerwa do marca, jak wrócimy z wakacji, mam nadzieje z nowymi siłami do walki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 07:47

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Dopiero zaczęliśmy w tym cyklu starania, ale popadłam w ogromną paranoję

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć witamy! Dlaczego paranoja? Ile masz lat? Masz jakies podstawy do obaw?

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 28 lat i jestem najbardziej rozważnym człowiekiem świata, do tersz. chyba ucięło mi całą poprzednią wiadomość :)
    Cykle 30-31dni, ciężko wykryć owulacje choć w tym miesiącu obstawiam 16-18dc (w 16 było zbliżenie ) dziś 26dc a ja już zrobiłam 3 testy i betę bo sobie wkrecilam coś. Masakra, pracuję z kobietami na codzień i zawsze się śmiałam z tych co popadają w paranoję przez starania a sama dałam się ponieść zupełnie bez przyczyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 13:01

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie! Moze zaczniesz obserwować swoje ciało i spróbujesz wyczuć kiedy masz owulacje. Możesz tez stosować siemię lniane i olej z wiesiołka (do owulacji), zeby polepszyć śluz. Spokojnie, bo gdybys misiala starać sie dłużej to zwariujesz! A byłaś u lekarza na podstawowych badaniach?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Domi :)
    Tak jak radzi Ag poobserwuj siebie kilka cykli, może mierzenie temperatury pomoże w wykryciu owu :) i przede wszystkim się nie stresuj i nie fiksuj- to tylko może zaszkodzić niestety :/ podejdź do tego na spokojnie bo organizm to nie maszyna w której naciśniesz przycisk "ciąża" i od razu w niej będziesz :) życzę Ci żeby jak najszybciej się udało ;)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ