X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss też mam podobny stosunek lh do fsh. Ten cykl też odpuszczam, więc nie jesteś sama :) skupiam się na świętach, potem planuje nauczyć się jeździć na nartach :) musi nam się w końcu udać :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni no musi <3 ja sobie ciągle powtarzam że ludzie nie takie choroby mają a w ciąże zachodzą to i mi się uda kiedyś :) chociażbym miała czekać wieki i wydać na leczenie fortunę to i tak się uda :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sylwestra pierwszy raz spędzę całkowicie sama bo mąż w pracy. Mogłabym się do kogoś dołączyć, ale w hałasie fajerwerków mój pies umarłby na zawał. Mam nadzieję, że następny sylwester też będzie w domu ale już w trójkę!

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wiruski ciążowe kochane!!!
    <§×¶^} {{] €¥<>~|÷¥£€©™¿¿|||{[] ®€€}

    MissKathy92, Ag1988, Lajni85 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na Sylwestra w sumie nie wiemy co będziemy robic. Ja sie do tanca nie nadaje.. Więzadła daja mi tak w kość ze ledwo chodze. Jak sie rozchodze to lepiej jest a tak to niestety.. Krzyz juz daje sie we znaki.. M co wieczór masuje cierpliwie ale sam zauwazyl ze brzuchol mi wybiło tak znienacka i to spory ze domysla sie ze ciężko juz dla kregoslupa. Ale odpukać jest lepiej niz w pierwszej ciąży. Ja juz sie doczekac nie mogę. Chcialabym juz zobaczyc ancymonka.. We wtorek mam wizytę, mimo cukrzycy zjem coś delikatnie slodkiego bo wtedy bardzo fika maluch i moze tym razem pepowina sie nie zasloni i uda się na 90%potwierdźic synka. Obiecalam sobie ze nikomu nie powiem tylko w wigilie dam mezowi prezent pod choinke w ktorym bedzie wymowna tresc co do płci :) jego rodzina baaardzo czeka na chlopca bo nie ma kto u nich nazwiska przedłużyć a wiedzą ze więcej dzieci juz nie planujemy wiec ostatnia szansa.
    Trzymajcie kciuki za wtorek. Do tego we wtorek corcia ma 9 urodzinki. :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tesciu czasami swiruje pod wzgledem przedluzenia nazwiska...
    No ale bez przesady nic mu nie poradze ze narazie dzieci nie mamy i nie wiadomo czy kiedys beda... Niech sb gada dalej hehe

    Dobrze ze jestem cierpliwa i wyslucham chociaz to wkurza czasami hehe..

    1 dzien swiat robie u sb wiec zjedzie sie chyba z 14-15 osob xD
    Wesolo bedzie hehe....

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tesc nie doczekal ale Julcia byla jego oczkiem w glowie. W listopadzie minela 1 rocznica jego smierci :( ale tesciowa ma parcie bo zostaly jej 2 corki ktore nazwiska nie pociągna za soba.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie. Melduje dalej brak okresu... :/ No coz. Moze ta beta w koncu spadnie ponizej 5 i sobie poczekam jeszcze chwilke. Czekam z utesknieniem na podpaski. Serio ...

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Witam sie. Melduje dalej brak okresu... :/ No coz. Moze ta beta w koncu spadnie ponizej 5 i sobie poczekam jeszcze chwilke. Czekam z utesknieniem na podpaski. Serio ...

    A może to ciąża skoro się nie zabezpieczaliście?

    Malwa133, Applejoy, Mama36, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki ten poniedziałek, ale pocieszam się, że za 4 dni będzie trochę wolnego :)

    melunia91 może w ciąży jesteś :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie jutro kciuki by sie synek pokazał i potwierdzil ze jest 100% mezczyzna. Jestem juz w stresie ale tez zadowolona bo mam minus 2.1kg.. Bylam w ubraniu wiec myślę ze te minus 2.5kg smialo bedzie. Cukrzycowa dieta sluzy mi.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ewe1990 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Hej dziewczyny :)
    A mi moja gin mówiła kiedyś że w aptekach można kupić specjalne prezerwatywy żeby to potem przelać do kubeczka wiec może tak się uda?
    Tam później jest chyba tylko 30min albo 1h żeby im to dowieźć


    Tak, są takie prezerwatywy. One są bez substancji plemnikobójczej i faktycznie trzeba dostarczyć nasienie w czasie do 30 minut. Problem w tym, że trzeba jeszcze przewozić całość w temperaturze 37 stopni..więc jest to troche skomplikowane

  • Ewe1990 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc łatwiej chyba do kliniki. Mój spokojnie poszedł już 2 razy.. nie musiałam nawet namawiać :)
    Wyniki co prawda niezbyt są... ogólnie rzecz biorąc są w normie..ale prawidłowo zbudowanych i prawidłowo poruszających się plemników mamy tylko 4%. Nie byliśmy na konsultacji u lekarza..ale mam zamiar dać Mojemu jakiś suplement.. nie zaszkodzi :) macie coś do polecenia?
    Ja powinnam dostać @ w sobote...nie czekam :) jest nadzieja jak zwykle :)
    To nasz 24 cykl starań i 2 z Clo. Trzymajcie kciuki :*
    Będzie dobrze... musi :)

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi trzymam kciuki i daj koniecznie znać ☺️

    Nam odradzili dowiezienie próbki nasienia, tym bardziej że trzeba się umówić na konkretną godzinę. Mój zrobił to na miejscu, za 2 godz. wyniki :) teraz jest przerażony, bo w styczniu musi powtórzyć na wszelki wypadek na infekcje, żeby już wszystko powykluczać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 21:54

    Daffi lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma prawidłowych 49%, na dzisiejsze czasy to podobno bardzo dobry wynik...
    Kupuje mu MenMag albo TestoMag, ale czy działa to nie wiem :/

    Esti lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, co tam ten mój Gagatek wymyśli... Póki co daje Mu i sobie spokój od stycznia i będziemy liczyć na cud chyba... Daffi kciuki za wizytę!

    A Dziewczynki kciuki za starania ;)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe1990 wrote:
    więc łatwiej chyba do kliniki. Mój spokojnie poszedł już 2 razy.. nie musiałam nawet namawiać :)
    Wyniki co prawda niezbyt są... ogólnie rzecz biorąc są w normie..ale prawidłowo zbudowanych i prawidłowo poruszających się plemników mamy tylko 4%. Nie byliśmy na konsultacji u lekarza..ale mam zamiar dać Mojemu jakiś suplement.. nie zaszkodzi :) macie coś do polecenia?
    Ja powinnam dostać @ w sobote...nie czekam :) jest nadzieja jak zwykle :)
    To nasz 24 cykl starań i 2 z Clo. Trzymajcie kciuki :*
    Będzie dobrze... musi :)

    Mój też miał wynik 4% :) wszystko zależy od tego ile ma tych plemników. Jeśli dużo, to nie macie czym się martwić :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Mój ma prawidłowych 49%, na dzisiejsze czasy to podobno bardzo dobry wynik...
    Kupuje mu MenMag albo TestoMag, ale czy działa to nie wiem :/

    To taki wynik jest w ogóle możliwy? :P nam androlog powiedział, że większość facetów ma od 4 do 8% prawidłowych ;)

  • Ewe1990 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mój też miał wynik 4% :) wszystko zależy od tego ile ma tych plemników. Jeśli dużo, to nie macie czym się martwić :)

    Ania95 dzięki za słowa otuchy :*
    Mamy objętość 3.5ml (norma powyżej 1.5ml) i te 4% to prawie 10 mln na ejakulat..więc chyba jeden mógłby się postarać :D

    Esti lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma bardzo dobre wyniki nasienia, znacznie powyżej normy. Powinna się udać inseminacja, ale wcześniej mam 2cs i teraz naturalny. Jutro usg, które ma potwierdzić czy jest owulacja. Niby jajniki mnie bolą, ale to by był cud...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
‹‹ 976 977 978 979 980 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ