X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kiedy są terminy u Was @?
    Ja z inozytolem przyjmowała Ovarin. Nawet zastanawiam się czy nie wrócić do czegoś podobnego.

    Angel a co do fiksowania to kazda z nas to przechodzi.. u mnie jest identycznie. Odliczam dni do @, dni plodnych, monitoringow... pod dni plodne planuje wszystko tak, zeby być z narzeczonym jak najwiecej czasu...

    Angel lubi tę wiadomość

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ 28 przyjdzie. Poza badaniami na PCOS i jednym cyklem z clo nic więcej nie robiono. Liczę że jak zmienię pracę i zaangazuje się w coś innego to wyjdzie. Nie mierze temp. I nie starałam jakoś spokojnie do tego podejść. Ale zaczynam powoli świrowac, bo wina jest po mojej stronie. Mąż tylko powtarza spokojnie uda się 😐 a to mnie jeszcze bardziej irytuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka to mamy ten sam termin @.. u mnie też 28-29.. ale testować postaram sie wytrzymać do 01.09..

  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby dopiero 1cs ale też świrowałam. Cs zakończony ciążą biochemiczną dał mi do myślenia i teraz staram się podejść spokojniej.
    U mnie termin @ to 15-16.09 ale będę testować 15.09 bo mamy wtedy chrzciny i nie wiem czy będę mogła napić się winka 🙃

    Angel lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    No właśnie kiedy są terminy u Was @?
    Ja z inozytolem przyjmowała Ovarin. Nawet zastanawiam się czy nie wrócić do czegoś podobnego.

    Angel a co do fiksowania to kazda z nas to przechodzi.. u mnie jest identycznie. Odliczam dni do @, dni plodnych, monitoringow... pod dni plodne planuje wszystko tak, zeby być z narzeczonym jak najwiecej czasu...

    Ja jestem właśnie w trakcie dni plodnych i czekam na owulacje, termin @ przypada mi na 4-5 września, mam nadzieję już jej nie dostać 🤪✌

  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Ja niby dopiero 1cs ale też świrowałam. Cs zakończony ciążą biochemiczną dał mi do myślenia i teraz staram się podejść spokojniej.
    U mnie termin @ to 15-16.09 ale będę testować 15.09 bo mamy wtedy chrzciny i nie wiem czy będę mogła napić się winka 🙃


    Ja w terminie @ też mam uroczystość i nie wiem czy pić czy nie, będę testować na początku września.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie najgorsze jest to z tym, ze do testu chodzi sie jak na szpilkach.. ja teraz tez mialam dwie okazje z alko i nie pilam bo sie balam. Wiadome zaszkodzic moze nie zaszkodziloby alw wole nie ryzykowac.
    I jesli juz alko to tylko pije czerwone wino na endometrium bo mialam slabiutkie..
    A co do @ to mam nadzieje, ze do zadnej z nas już nie przyjdzie 😊 tylko zobaczymy II na tescie ✊✊✊

    Angel lubi tę wiadomość

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2019, 11:58

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Ja właśnie lykam Ovarin i to chyba on przyspiesza mi owulacje... 🤔

    Joana - jak u Cb zdiagnozowano PCOS?

    Tak, tak zdiagnozowano go u mnie kilka lat temu. Ostatnio przed staraniami najpierw robiłam mase badan hormonalnych. Nie są tragiczne, ale obraz jajnikow juz tak. No i niestety u mnie nie ma naturalnych owulacji. Teraz mialam pierwsza podczas stymulowanego cyklu.
    Na poczatku staran dostalam tez glukophage 850 ×2 dziennie plus cos czego nazwy nie pamietam. Ale bardzo zle reagowalam na nie i lekarz mi je odstawil. Został mi tylko Bromergon.
    A co do Ovarinu to nie widzialam po nim u siebie jakos poprawy..

    Ktoras z Was też ma Pcos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 11:05

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu planuje testować prędzej ale w cuda nie wierzę 😊 a ten ovarin cóż to takiego? Ja się w ogóle nie orientuje q tych suplementacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "OVARIN OVARIN to suplement diety dla kobiet, zawierający starannie dobrany zestaw składników odżywczych, wspomagający utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej, w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w wieku rozrodczym. Dzięki zawartości inozytolu, kwasu foliowego, witaminy D i witamin z grupy B, Ovarin pomaga uzupełnić dietę w składniki o udowodnionym działaniu. Ovarin zawiera dwie formy izomeryczne inozytolu: mio-inozytol i D-chiro-inozyto." Polecany jest przy Pcos..

  • Carla Autorytet
    Postów: 288 303

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja również dołączę. Mam już 3,5 letniego synka. Teraz zapragnęłam 2 dziecka. Za mną pierwszy cykl staram i czekam na efekty (planowy okres 24/25 sierpnia). O ile przy 1 dziecku pełen luz i ciąża w pierwszym cyklu, to teraz większa spina i nakręcenie. Staram się myśleć pozytywnie. Boli mnie brzuch i lekko głowa, mam temperaturę 36,9-37.1 a przytulanie w okolicach owulacji, minimalnie przed potwierdzone testami owu.
    Karolina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 11:11

    Carla
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel wrote:
    Ja w terminie @ też mam uroczystość i nie wiem czy pić czy nie, będę testować na początku września.
    Ja sobie postanowiłam, że nie testuje wcześniej niż na 1-2 dni przed @.
    Także rano przed chrzcinami zrobie domowy. Jeśli będę w ciąży to test już coś pokaże, a jeśli (odpukać) będzie bieluteńko to odprężę się na imprezce 🙂

    Ale po ciuchu liczę na ten cykl. 22.09 mamy pierwszą rocznicę ślubu i byłoby cudownie móc wtedy ogłosić mężowi że spodziewamy się dziecka 🥰 ale będzie co ma być

    Angel lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka a noz się udało 😊 trzymam ✊

    Karolina witamy😊

  • Igna Debiutantka
    Postów: 11 13

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, w końcu znalazłam wątek dla siebie ;) dopiero tutaj raczkuje na forum. Pierwszy cykl starań za nami, czekam na miesiączkę. Niestety u mnie nie jest ona regularna (mam niedoczynność, hashimoto i przypuszczenie PCOS) hormony pod kontrolą, wszystkie badania przed wyszły ok na początku cyklu byłam na usg jeden pęcherzyk był wyraźnie dominujący. A teraz czekam na okres i pewnie jak większość nadinterpretuje wszystkie "objawy" :D wiem, wiem, że nawet 100% zdrowe dziewczyny czasami starają nawet rok ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze żeby w końcu się udało i żeby dzidzia była zdrowa. Zapomniałam dodać , że to starania o pierwsze dziecko.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2019, 11:58

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Tak, tak zdiagnozowano go u mnie kilka lat temu. Ostatnio przed staraniami najpierw robiłam mase badan hormonalnych. Nie są tragiczne, ale obraz jajnikow juz tak. No i niestety u mnie nie ma naturalnych owulacji. Teraz mialam pierwsza podczas stymulowanego cyklu.
    Na poczatku staran dostalam tez glukophage 850 ×2 dziennie plus cos czego nazwy nie pamietam. Ale bardzo zle reagowalam na nie i lekarz mi je odstawil. Został mi tylko Bromergon.
    A co do Ovarinu to nie widzialam po nim u siebie jakos poprawy..

    Ktoras z Was też ma Pcos?
    Ja mam pcos, parę czynników podwyższonych aczkolwiek od 2 miesięcy w jajnikach po jednym dominującym. Chyba kupię sobie ten ovarin

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz nie mial pozytywnego zdania o ovarinie. Ale zlego tez nie, bo powiedzial, ze nie mial jeszcze pacjentki, ktorej pomoglby. Ale ze kazdy organizm jest inny i zebym brala jesli chce, bo zaszkodzic tez nie zaszkodzi. A moze mi pomoze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Pytam bo ostatnio zrobiłam badanie LH i FSH no i ten stosunek jest trochę zawyżony, ale miałam już tyle razy robione USG i jeszcze nigdy lekarz nie zwrócił mi uwagi ze coś może być nie tak. Monitoring w sumie mam drugi cykl ale owulacji potwierdzone nie miałam, może dzisiaj... ☺

    Dziękuję Ci 😘

    Napewno gdyby cos bylo nie tak to zauwazylby. Zreszta pcos to zbior czynnikow, ktore składają się na ta chorobe. Takze jesli wyszlo Ci nie tak tylko jedno badanie to nie ma co sie martwic.

    Agafiga lubi tę wiadomość

  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Mlodamezatka a noz się udało 😊 trzymam ✊

    Karolina witamy😊

    Ten cykl dopiero zaczynamy, dzisiaj dopiero 4dc więc jeszcze trochę przed owulacją jest ;)
    Ale boję się, że znów się nakręcę i przez to znów nic z tego nie wyjdzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 12:42

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ