X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 20 września 2019, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Ja z przyjemności na dziś to:
    Betka pięknie przyrasta
    Żelazo okazało się w normie pomimo wcześniejszego badania gdzie było za wysokie
    I byłam na fajnym koncercie orkiestry pod dyrygentura Tomasza Szymusia. Mnóstwo gwiazd śpiewało do orkiestry np. Kuba Badach, Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Bednarek, Igor Herbut, Grzegorz Markowski i jeszcze wielu innych ale padam i zapomniałam 🙈
    Także dzień bardzo udany ☺️😉
    Oby jutro z rana jakieś kolejne || się pojawiły ;) trzymam cały czas kciuki

    Dziewczyny wiem ze już powinnam uciekać na inne forum ale u was jest najlepiej... ☺️ Atmosfera dobra :) i mam nadzieje ze was wszystkie pozarażam ciążą ☺️😉😇

    Nie uciekaj. Jak się "zarazimy" to ten wątek naturalnie przekształci się w ciążowy 🤣🤣🤣 i oby tak się nie bawem stało 🙏🙏🙏💕

    Takmala, blackdeer, AleOla26, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3528

    Wysłany: 20 września 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No szkoda:-( każdy miesiąc jest dla nas Staraczek cenny, ale trudno, trzeba iść dalej. Ja wczoraj miałam pierwszy raz od dawna myśl, ze to ciąża bo mnie jajnik tak zakłuł i teraz już wiem, po uspokojeniu, ze to ten cykl, w którym nastawiona na ciąże się rozczaruje:-(
    Ale w końcu i my pochwalimy się dobrymi wieściami❤️

    Dziewczyny, a ja mam małą zabawę- za co jesteście wdzięcznie w tym dniu?🙈 ja za miły i długi spacer z moim psem, zakończony wypiciem herbatki zimowej w kawiarni.
    Ja wczoarj byłam wdzięczna za to że w wyniku rtg nie wyszło nic nowego i poważnego. To raz a dwa za to że udało mi się krócej popracować i odpocząć.

    A dziś już piątek. Jutro jadę do swojego i odrazu moich rodziców odwiedzę ☺️

    Takmala, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3528

    Wysłany: 20 września 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Ja z przyjemności na dziś to:
    Betka pięknie przyrasta
    Żelazo okazało się w normie pomimo wcześniejszego badania gdzie było za wysokie
    I byłam na fajnym koncercie orkiestry pod dyrygentura Tomasza Szymusia. Mnóstwo gwiazd śpiewało do orkiestry np. Kuba Badach, Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Bednarek, Igor Herbut, Grzegorz Markowski i jeszcze wielu innych ale padam i zapomniałam 🙈
    Także dzień bardzo udany ☺️😉
    Oby jutro z rana jakieś kolejne || się pojawiły ;) trzymam cały czas kciuki

    Dziewczyny wiem ze już powinnam uciekać na inne forum ale u was jest najlepiej... ☺️ Atmosfera dobra :) i mam nadzieje ze was wszystkie pozarażam ciążą ☺️😉😇
    Zostań! I zarazaj nas ciążowy i fluidkami 😏😏

    Takmala, blackdeer lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 20 września 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zostań ! ☺️☺️☺️

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa :)
    Od 3 cykli próbuje i niestety się nie udaje. Myslalam że to wszystko jest znacznie łatwiejsze. Chcemy z partnerem dziecko, niestety tryb pracy partnera utrudnia wszystko. Praca w delegacji, bywa co weekend w domu,a czasami co drugi :( Zaopatrzylam sie na ten cykl w fortilsafe plus... mam nadzieję że pomoże...

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3528

    Wysłany: 20 września 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Cześć, jestem tu nowa :)
    Od 3 cykli próbuje i niestety się nie udaje. Myslalam że to wszystko jest znacznie łatwiejsze. Chcemy z partnerem dziecko, niestety tryb pracy partnera utrudnia wszystko. Praca w delegacji, bywa co weekend w domu,a czasami co drugi :( Zaopatrzylam sie na ten cykl w fortilsafe plus... mam nadzieję że pomoże...
    Witaj!
    To podobna sytuacja jak u mnie. Ja też z moim widuje się tylko w weekendy. I tak leci Nam na 11 Cs...

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Witaj!
    To podobna sytuacja jak u mnie. Ja też z moim widuje się tylko w weekendy. I tak leci Nam na 11 Cs...

    Wybieram sie do ginekologa, udało mi sie zapisać po dwich miesiacach... ale co mam mu powiedzieć, ze staram sie ale w weekendy ? Gdzie wszędzie każą co drugi dzien...

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 20 września 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Cześć, jestem tu nowa :)
    Od 3 cykli próbuje i niestety się nie udaje. Myslalam że to wszystko jest znacznie łatwiejsze. Chcemy z partnerem dziecko, niestety tryb pracy partnera utrudnia wszystko. Praca w delegacji, bywa co weekend w domu,a czasami co drugi :( Zaopatrzylam sie na ten cykl w fortilsafe plus... mam nadzieję że pomoże...

    Hej!:-) miło, ze dołączyłas❤️ Są tutaj same fajne dziewczyny:-)
    Powiem wam, ze ja męża mam na miejscu i i tak już 9cs, wiec nie ma reguły. Ale fakt, jeśli nie trafi się w płodne dni to szanse są marne. Do ginekologa śmiało idź, przecież jest mnóstwo rzeczy do sprawdzenia, po pierwsze dla ciąży, ale co najważniejsze to dla Twojego zdrowia.
    Buziaki❤️ Który masz dzień cyklu? Oczekujesz na testowanie czy dopiero na owu?

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3528

    Wysłany: 20 września 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wybieram sie do ginekologa, udało mi sie zapisać po dwich miesiacach... ale co mam mu powiedzieć, ze staram sie ale w weekendy ? Gdzie wszędzie każą co drugi dzien...
    No wiesz ja mojej byłej gin o tym powiedziałam.. O A twierdzi że w odpowiednim środowisku plemniki maja szansę na przeżycie nawet to 5 dni?! Sama nie wiem ile w tym prawdy. Czytałam że to 72 h... Ja jak widzę mojego tylko w week to Mam na niego taka chcice że nawet nie patrzę czy płodne czy nie... Na sama myśl o nim i o seksie z nim aż mi się ciepło robi hahaha ☺️😂
    Jaka szczerość mi się włączyła 😂

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Tulipanka1 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 20 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie dziś 25dc, 10 dpo a ja dziś czuje się zmęczona i w ogóle taka jakby mnie przeziębienie łapało jakaś rozbita (ale po za osłabieniem brak jakichkolwiek innych objawów chorobowych), temperatura pod pachą 36,9, do tego mam wrażenie że wyszły mi żyłki na piersiach i właściwie od samej owulacji bardzo bolą mnie piersi. I same dobrze wiecie jak to jest.. nie wiem czy sobie nie wkręcam a na test za wcześnie, czemu człowiek taki niecierpliwy 🤦‍♀️🙈

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 20 września 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Boże jakie cudowne wiadomości 🤗
    Wszystkim dziewczynom gratuluję ! Rosnijcie zdrowo !
    Miałam odpuścić forum ale bez Was dziewczyny nie można przeżyć ❤️
    Dajecie takie wsparcie ❤️
    Kiedyś i nam się uda.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Hej!:-) miło, ze dołączyłas❤️ Są tutaj same fajne dziewczyny:-)
    Powiem wam, ze ja męża mam na miejscu i i tak już 9cs, wiec nie ma reguły. Ale fakt, jeśli nie trafi się w płodne dni to szanse są marne. Do ginekologa śmiało idź, przecież jest mnóstwo rzeczy do sprawdzenia, po pierwsze dla ciąży, ale co najważniejsze to dla Twojego zdrowia.
    Buziaki❤️ Który masz dzień cyklu? Oczekujesz na testowanie czy dopiero na owu?


    Właśnie jestem w trakcie @. W przyszły weekend maja wypaść płodne i ovu w poniedziałek według moich obliczeń, na ogol sie sprawdzają. Także mam nadzieję, że może zaskoczy? Chociaż te prognozowane 25% szans nie powala. 😋🤭

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 20 września 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Właśnie jestem w trakcie @. W przyszły weekend maja wypaść płodne i ovu w poniedziałek według moich obliczeń, na ogol sie sprawdzają. Także mam nadzieję, że może zaskoczy? Chociaż te prognozowane 25% szans nie powala. 😋🤭

    Ja już nie wierze w te 25% 😂 No ale ze swoim partnerem widzisz się w weekendy, tak? To czas idealny❤️
    Ale nadzieje trzeba mieć zawsze, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie ten szczęśliwy cykl. Ja pierwsze 4cs byłam mega sfiksowana i widziałam swoje pewne objawy. A później takie rozczarowanie... ostatnie 4 cykle za to ani jednego testu, pokornie brałam wszystko na barki, nie doszukiwałam się objawów. A tetaz 9cs i według mnie ból jajników jest zdecydowanie inny niż zawsze i już się złapałam na tym, ze myśle o tym, ze jestem w ciąży... ale będę płakać, ale będzie rozczarowanie :-(((

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 20 września 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Ja z przyjemności na dziś to:
    Betka pięknie przyrasta
    Żelazo okazało się w normie pomimo wcześniejszego badania gdzie było za wysokie
    I byłam na fajnym koncercie orkiestry pod dyrygentura Tomasza Szymusia. Mnóstwo gwiazd śpiewało do orkiestry np. Kuba Badach, Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Bednarek, Igor Herbut, Grzegorz Markowski i jeszcze wielu innych ale padam i zapomniałam 🙈
    Także dzień bardzo udany ☺️😉
    Oby jutro z rana jakieś kolejne || się pojawiły ;) trzymam cały czas kciuki

    Dziewczyny wiem ze już powinnam uciekać na inne forum ale u was jest najlepiej... ☺️ Atmosfera dobra :) i mam nadzieje ze was wszystkie pozarażam ciążą ☺️😉😇
    He he to ja mam to samo, ciężko mi stąd odejść. Każdego dnia wchodzę z ciekawością czy może pojawiły się kolejne kreseczki 😀

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 20 września 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Ja już nie wierze w te 25% 😂 No ale ze swoim partnerem widzisz się w weekendy, tak? To czas idealny❤️
    Ale nadzieje trzeba mieć zawsze, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie ten szczęśliwy cykl. Ja pierwsze 4cs byłam mega sfiksowana i widziałam swoje pewne objawy. A później takie rozczarowanie... ostatnie 4 cykle za to ani jednego testu, pokornie brałam wszystko na barki, nie doszukiwałam się objawów. A tetaz 9cs i według mnie ból jajników jest zdecydowanie inny niż zawsze i już się złapałam na tym, ze myśle o tym, ze jestem w ciąży... ale będę płakać, ale będzie rozczarowanie :-(((
    A masz jeszcze jakieś objawy oprócz bólu jajników? Ile dni po owulacji się pojawiły?

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 20 września 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    A masz jeszcze jakieś objawy oprócz bólu jajników? Ile dni po owulacji się pojawiły?

    Sama sobie przeczę, bo mówię, ze nadzieja jest zawsze, a sama nie wierze w swoją ciąże. Ale przyznam szczerze- tyle razy już siebie oszukalam, ze aż zal myśleć... ale wierze, ze Wy dziewczyny jesteście bardziej rozgarnięte😂
    Pojawiły się już 5dpo, najpierw mnie zakłulo nagle wieczorem. A teraz cały czas czuje jajnik. I się nakręcam. I walnijcie mnie jakoś dziewczyny, bo się wykończę:-(
    W czwartek o ile temperatura nie spadnie to idę zrobić betę. To akurat idę sprawdzić żeby wiedzieć czy mogę wypić w piątek na weselu.

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 września 2019, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:

    Taaak Mój ma akurat zjechać na przyszły weekend ❤Kurcze i tak podziwiam. Staram się nie myśleć o tym wszystkim aż tak do przodu. Niby daje sobie rok, ale te trzy cykle to jest jak wyzwanie już! Bo chciałabym już! I ja sie pytam gdzie te wszystkie wpadki?!
    Spokojnie, trzymam kciuki by się Wam udało :) Jednak nie pozostaje też nic innego jak ewentualne dalsze próby.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Mancia Ekspertka
    Postów: 143 168

    Wysłany: 21 września 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w sobotni poranek :) dziewczyny to nic dziwnego ze doszukujcie się objawów ciąży bo to chyba jest wpisane w nasza naturę 🤷‍♀️ I wiecie co, to ze sie prawdopodobnie udało nic nie zmieniło bo teraz cały czas myśle „o mam skurcze brzucha to chyba nie dobrze” później ich nie mam dłuższy czas „o nie mam tych skurczy coś się pewnie dzieje” i tak ciagle końca nie widać... cały czas myśli się o tym jaki wyjdzie wynik bety, co zobaczy lekarz na wizycie a wizyta dopiero za tydzień... echh po prostu trzeba się chyba do tego ciągłego strachu i myślenia przyzwyczaić💪
    Życzę wam roztańczonej soboty przy mopie;) w kupie siła!! I wierze w to mocno ze na koniec roku zmienimy nazwe na „rodzę w 2020” 🥳 trzymajcie się ciepło i myślimy pozytywnie!! Miłego dnia ;)

    AleOla26 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3528

    Wysłany: 21 września 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Sama sobie przeczę, bo mówię, ze nadzieja jest zawsze, a sama nie wierze w swoją ciąże. Ale przyznam szczerze- tyle razy już siebie oszukalam, ze aż zal myśleć... ale wierze, ze Wy dziewczyny jesteście bardziej rozgarnięte😂
    Pojawiły się już 5dpo, najpierw mnie zakłulo nagle wieczorem. A teraz cały czas czuje jajnik. I się nakręcam. I walnijcie mnie jakoś dziewczyny, bo się wykończę:-(
    W czwartek o ile temperatura nie spadnie to idę zrobić betę. To akurat idę sprawdzić żeby wiedzieć czy mogę wypić w piątek na weselu.
    Kochana głowa do góry. Patrz jaka ja w tatmtym cyklu sobie wkrecilam ciąże. A w poprzednim to już prawie rodziłam 😂
    Tak jak napisała koleżanka wyżej że taka nasza natura i ja mam tak że choćbym nie wiem jak się starała nie wkrecac to i tak wychodzi w drugą stronę 🤷‍♀️

    Tak wogole to dzień dobry bardzo! 😏 Cóż za jesienna pogoga u mnie na oknem.. Pochmurnie, mokro, zimno i z mrzawka ale gdyby nie to że muszę wyjść z domu cieszyła bym się z takiej pogody.. Wiem jestem dziwna ale lubię taka pogode, wtedy wkładam dres długie grube skarpety, sprzątam mieszkanie, robię dobry obiad a w wolnej chwili pije herbatę z cytryna i na samą myśl o tym aż mam kręciołka w brzuchu. Szkoda że muszę iść do pracy 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 07:34

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! A u mnie też pochmurno i jesienne, faktycznie dzień na porzadki i pyszna herbate :) Ja w poniedziałek wracam do pracy po tygodniowym L4 także trzeba korzystać z wolnego weekendu! Miłego dnia 😊

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ