X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 30 października 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Tak dokładnie o tym 😂 można się pośmiać ☺️
    Inseminacji nie robimy - jesteśmy zdecydowani na In Vitro w 100% bo da większe szanse a u mnie nie można czekać 🙏🏻 Modlę się o dobre wyniki posiewu bo od tego wszystko zależy...

    Ale jaja, ze zgadłam😂 już teraz słowo prezes ma tylko jedno, polityczne znaczenie, haha!

    Jasne, to ma sens. U nas akurat rok nie powinien być taki cenny, ze względu na wiek i póki co brak większych problemów, ale pewnie gdyby tego czasu nie było to bym inaczej myslala. Ale trzymam za Ciebie kciuki❤️

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 30 października 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    A jakie masz zazwyczaj cykle, ile dni? Jak w zegarku?
    A może brałaś jakiś antybiotyk? A może jednak leć na betę?😍

    Mam zazwyczaj regularne - 28 dni. Brałam tylko jakieś globulki bo mnie wciąż jakieś infekcje intymne łapią... Oczywiście znalazłam w necie, że większość kobiet ktora miała infekcje i spozniony okres to jeszcze się okazywało się że to ciąża 😂😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Monia93 Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 30 października 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj jesiennego doła ☹️ Już miałam nadzieję że może 6 cykl starań będzie tym szczęśliwym, ale nic na to nie wskazuje. Męczę się dalej z brakiem śluzu płodnego, na nic wiesiołek i len, a na dodatek w dzień owulacji złapała mnie jakaś infekcja i nici z serduszkowania 😤 Zwariować można. Mąż twierdzi, że mamy czas i że kiedyś w końcu mam się uda, ale nie podzielam jego entuzjazmu. Już biegłabym do mojej Pani doktor, ale najbliższy termin wizyty pod koniec stycznia. I jak tu się wspomóc i nie oszalec do tego czasu? 😂

  • Krysia91 Znajoma
    Postów: 25 25

    Wysłany: 30 października 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia93 wrote:
    Ale mam dzisiaj jesiennego doła ☹️ Już miałam nadzieję że może 6 cykl starań będzie tym szczęśliwym, ale nic na to nie wskazuje. Męczę się dalej z brakiem śluzu płodnego, na nic wiesiołek i len, a na dodatek w dzień owulacji złapała mnie jakaś infekcja i nici z serduszkowania 😤 Zwariować można. Mąż twierdzi, że mamy czas i że kiedyś w końcu mam się uda, ale nie podzielam jego entuzjazmu. Już biegłabym do mojej Pani doktor, ale najbliższy termin wizyty pod koniec stycznia. I jak tu się wspomóc i nie oszalec do tego czasu? 😂
    Łącze się w bólu. Siedzenie w domu źle na mnie działa. Siedzę, rozmyślam i wyczekuję dnia testowania 😔 a tu dopiero 24dc ⌚

    W każdym razie dziś wyjeżdżamy do rodzinki, więc zajmę się innymi sprawami niż zadręczanie się myślami. Mam niemałą rodzinę, także trochę pracy przed nami do wykonania przed obiadem na wszystkich świętych 😝 możemy z siostrą i mamą otwierać małą gastronomię bo przed nami obiad z 3 dań na 35 osób 🤪

    Dziewczyny a co do prezesowania... Niestety (albo dzięki Bogu!) prezes i dla mnie ma pejarotywny wydźwięk 🐈. Słyszałam, że spektakl lepszy niż odcinkowa wersja 😊 teatr 6 pietro? Może byśmy się ze starym wybrali...😕😉

    blackdeer lubi tę wiadomość

    5 CS
    PCOS (?) w trakcie diagnozowania
    Suple: Miovelia NAC/od listopada zmiana na Inofem
    07.2016 utrata ciąży w 12 tygodniu
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 30 października 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Mała mi a bierzesz kwas ? Mi poleciła brać pregna start bo ma dobry skład ale teraz jeszcze dodała 2× dzień kwas foliowy z mijoinozytolem przez moje PCOS może i Ty spróbuj? Jutro wykupuję leki i działamy jak to moja ginekolog mówi 😊
    Ja biorę Folik i Inofem z mioinozytolem 2 x dziennie

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 30 października 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Małami ja też mam tylko duphaston, ale dostałam go na 2 cykle a potem mam mieć dalsze ewentualne badania i zobaczymy. A u Ciebie jak? nie mówiła Ci nic o dalszym ciągu?
    Mam w grudniu przyjść na kontrolę i to wszystko. Jak zajde w ciążę to od razu mam przyjść. Biorę już drugi cykl.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 30 października 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dziewczynki w końcu Was nadrobiłam. :-)
    Urwanie głowy :-)
    W pracy taki kocioł zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Mam dosc. Właśnie czekam na koleżankę.Mamy mały wieczór z piwkiem - długo wyczekiwany :-)
    Trochę się zrelaksuje,wygadam. Mam nadzieję, że dobrze mi to zrobi, bo jestem ostatnio bardzo poirytowana.
    Cieszę się blackdeer że u Ciebie się wszystko tak posuwa. Trzymam kciuki za dobre wyniki. :-)

    Sisi może leć na betę :-)
    Chociaż czasami infekcja może wydłużyć cykl. Dziewczyny uważajcie w czasie infekcji na leki bo czytałam że furagina szkodzi i może doprowadzić do poronienia, gdyby doszło do zapłodnienia.

    Ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2019, 17:29

    Sisi27, blackdeer lubią tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 30 października 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Ja biorę Folik i Inofem z mioinozytolem 2 x dziennie

    To dobrze ja też muszę kupić i brać. Będzie dobrze jeszcze zaciążymy wszystkie :) Ja od dziś biorę luteinę i czekam na @

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 30 października 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie się zastanawiam czy lecieć :) We wtorek mam wizytę u gina, więc może coś będzie wiadomo :)
    Ewentualnie poczekam do weekendu za @.
    Masz rację MałaMi24, nawet taka zwykła maść Clotrimazolum jaka niebezpieczna może być dla płodu....

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 30 października 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia91 wrote:
    Łącze się w bólu. Siedzenie w domu źle na mnie działa. Siedzę, rozmyślam i wyczekuję dnia testowania 😔 a tu dopiero 24dc ⌚

    W każdym razie dziś wyjeżdżamy do rodzinki, więc zajmę się innymi sprawami niż zadręczanie się myślami. Mam niemałą rodzinę, także trochę pracy przed nami do wykonania przed obiadem na wszystkich świętych 😝 możemy z siostrą i mamą otwierać małą gastronomię bo przed nami obiad z 3 dań na 35 osób 🤪

    Dziewczyny a co do prezesowania... Niestety (albo dzięki Bogu!) prezes i dla mnie ma pejarotywny wydźwięk 🐈. Słyszałam, że spektakl lepszy niż odcinkowa wersja 😊 teatr 6 pietro? Może byśmy się ze starym wybrali...😕😉

    Jest świetny ! Idźcie polecam - teatr 6 piętro 🎭

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 30 października 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wymarzłam dzisiaj! Miło wrócić tutaj wieczorem na forum❤️
    A wiec: dzisiaj ciagle w biegu, byłam odebrać z jednego miejsca i zawieźć do kliniki cytologię. Wsiadam w auto, zadowolona, ze mam już komplet i w poniedziałek Sono HSG, stoję w korku i czytam sobie ten świstek papieru, a tam w rubryce „badania poprzednie, kliniczne” napisane - nadżerka szyjki macicy.... już łzy w oczach miałam, w korku zdążyłam jeszcze wpisać w Google co to nadzerka i tam same straszne informacje. Przyszłam do kliniki, przerażona, już nie tym, ze się badanie nie odbędzie, a tym, ze coś mi jest:-( i nie dostałam żadnej informacji. Ale weszłam do pokoju pani, która się mną opiekuje w tej klinice i się okazało, ze to na szczęście nic takiego i zalecenia są takie, ze trzeba raz na pół roku to nadzorować. Kiedyś się to wypalało, albo wymrażało, a teraz to się zostawia tak jak jest, bo robienie czegoś z tym może tylko zaszkodzić.
    Miała któraś doczynienia z nadzerka? w poniedziałek oczywiście wypytam więcej na badaniu. Ale pani w klinice mnie uspokoiła. Teraz czekać na poniedziałek❤️

  • Monia93 Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 31 października 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Ale wymarzłam dzisiaj! Miło wrócić tutaj wieczorem na forum❤️
    A wiec: dzisiaj ciagle w biegu, byłam odebrać z jednego miejsca i zawieźć do kliniki cytologię. Wsiadam w auto, zadowolona, ze mam już komplet i w poniedziałek Sono HSG, stoję w korku i czytam sobie ten świstek papieru, a tam w rubryce „badania poprzednie, kliniczne” napisane - nadżerka szyjki macicy.... już łzy w oczach miałam, w korku zdążyłam jeszcze wpisać w Google co to nadzerka i tam same straszne informacje. Przyszłam do kliniki, przerażona, już nie tym, ze się badanie nie odbędzie, a tym, ze coś mi jest:-( i nie dostałam żadnej informacji. Ale weszłam do pokoju pani, która się mną opiekuje w tej klinice i się okazało, ze to na szczęście nic takiego i zalecenia są takie, ze trzeba raz na pół roku to nadzorować. Kiedyś się to wypalało, albo wymrażało, a teraz to się zostawia tak jak jest, bo robienie czegoś z tym może tylko zaszkodzić.
    Miała któraś doczynienia z nadzerka? w poniedziałek oczywiście wypytam więcej na badaniu. Ale pani w klinice mnie uspokoiła. Teraz czekać na poniedziałek❤️
    Miałam nadżerkę w wieku 19 lat i mój ginekolog stwierdził że trzeba ją wymrozic. Uczucie podczas zabiegu dziwne, a przez dwa kolejne dni "lała się ze mnie woda". Teraz mam 26 lat i do tej pory nic więcej się nie pojawiło. Ja słyszałam szkołę, że do pierwszego dziecka nic się z tym nie robi, ale kiedy było mi o tym wiadomo, byłam już po zabiegu.

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 31 października 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia- całe szczęście. Ja jeszcze zapytam się gin na wizycie. A to jest tak, ze oni to widzą, czy dopiero jak przychodzi cytologia to się okazuje, ze jest ta nadzerka? Orientujecie się?

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 31 października 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Ale wymarzłam dzisiaj! Miło wrócić tutaj wieczorem na forum❤️
    A wiec: dzisiaj ciagle w biegu, byłam odebrać z jednego miejsca i zawieźć do kliniki cytologię. Wsiadam w auto, zadowolona, ze mam już komplet i w poniedziałek Sono HSG, stoję w korku i czytam sobie ten świstek papieru, a tam w rubryce „badania poprzednie, kliniczne” napisane - nadżerka szyjki macicy.... już łzy w oczach miałam, w korku zdążyłam jeszcze wpisać w Google co to nadzerka i tam same straszne informacje. Przyszłam do kliniki, przerażona, już nie tym, ze się badanie nie odbędzie, a tym, ze coś mi jest:-( i nie dostałam żadnej informacji. Ale weszłam do pokoju pani, która się mną opiekuje w tej klinice i się okazało, ze to na szczęście nic takiego i zalecenia są takie, ze trzeba raz na pół roku to nadzorować. Kiedyś się to wypalało, albo wymrażało, a teraz to się zostawia tak jak jest, bo robienie czegoś z tym może tylko zaszkodzić.
    Miała któraś doczynienia z nadzerka? w poniedziałek oczywiście wypytam więcej na badaniu. Ale pani w klinice mnie uspokoiła. Teraz czekać na poniedziałek❤️

    Miałam dadrzerkę jako nastolatka, jako że były niedobre cytologie itp miałam wymrażaną, co niestety nic nei dało i w efekcie skończyło się na elektrokonizacji. Po zabiegu pogoiło się i wszystko ok. Teraz mam 34 lata i dalej jest ok :)

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 31 października 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cappucino widać to na badaniu. https://mamaginekolog.pl/nadzerka-szyjki-macicy poczytaj może Ci rozjaśni :)

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 31 października 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja od wczoraj luteina a tu dziś czerwona przyszła hahah W poniedziałek badania robię z hormonów.
    Pod Wawą powietrze takie złe jest że od poniedziałku tylko kaszle masakra 😑
    A jak u Was samopoczucie?

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Monia93 Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 31 października 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Monia- całe szczęście. Ja jeszcze zapytam się gin na wizycie. A to jest tak, ze oni to widzą, czy dopiero jak przychodzi cytologia to się okazuje, ze jest ta nadzerka? Orientujecie się?
    Mi od razu po badaniu ginekologicznym doktor powiedział, że mam nadżerkę i nie robił wtedy innych badań. Nie miałam wtedy nawet cytologii. Teraz pewnie skonsultowała bym to jeszcze z kimś innym, ale młoda byłam i wierzyłam we wszystko na słowo 😉 Teraz miewam myśli czy aby wszystko było prawidłowo wykonane, bo gdzieś przewinęła mi się informacja o tym, że w trakcie tego zabiegu mogą zostać uszkodzone gruczoły produkujące śluz w szyjce macicy i mimo, że nadżerki nie ma tworzy się inny problem 🙄

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 31 października 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak stosujecie wiesiołek od 1 dnia okresu?

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 31 października 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiesiołek od pierwszego dnia do owulacji.

    Cappuccino to dobrze że wszystko się wyjaśniło.

    Ja dzisiaj umieram. Z koleżanką wczoraj poszalalysmy i dzisiaj jestem na ogromnym kacu nawet do pracy nie poszłam i spałam do 13. Chyba tego mi było trzeba tak się porządnie zresetować i wygadać.

    Jest mi o wiele lżej. :-)
    Zaczynamy długi weekend. :-)

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Krysia91 Znajoma
    Postów: 25 25

    Wysłany: 31 października 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam Was po pracowitym dniu!

    Dziś mija mój 25dc, 9dpo i dostałam delikatnego plamienia. Przez pół dnia odczuwałam bóle podbrzusza - bardziej delikatne skurcze a teraz taka niespodzianka... Oczywiście pierwsze co zrobiłam, to test😒! Bo oczywiście moja pokrętna logika podpowiedziała ciążę, ale możecie się domyślić jaki byl rezultat... Zwariuję dziewczyny w oczekiwaniu na tę @ i skąd to plamienie, to zdecydowanie za wcześnie na @ 😕

    5 CS
    PCOS (?) w trakcie diagnozowania
    Suple: Miovelia NAC/od listopada zmiana na Inofem
    07.2016 utrata ciąży w 12 tygodniu
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ