X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava wrote:
    Pierwsze słyszę. Z tego co wiem to jeśli TSH masz w normie to żaden lekarz nie przepisze Ci leków. Jak zaczynałam się starać moje TSH wynosiło 2,29 mU/l i endokrynolog powiedział, że jest w porządku.


    Mi ginekolog mówiła, że TSH dla kobiet starających się o ciąże najlepiej jak jest w okolicach 1. A endokrynolog że powinnam mieć poniżej 2,5 uIU/ml.Ja miałam 2,77, niby w widełkach bo do 4,20 jest, a endokrynolog już chciała mi dawać 50 euthyroxu, ale z ginekolog ustaliłyśmy na początek 25 i dobrze, bo po 5 tyg już miałam 1 z hakiem.

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii dziękuję :) Izolda90, MissHania cześć :) Mój obecny cykl jest jakiś dziwny. Już tydzień mam brązowe upławy, jednodniowy spadek temperatury poniżej linii od którego temperatury są niższe niż zazwyczaj, ale znów ponad linią. Bądź mądra, pisz wiersze... I to akurat w cyklu w którym sobie odpuściłam, bo za dużo na głowie miałam i męża miało nie być w odpowiednie dni w domu :D A mąż zrobił niespodziankę (skręcił kostkę w pracy) i zjechał wcześniej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 19:39

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 to korzystać ze skręconej kostki ;P szczęście w nieszczęściu hi hi ;)
    my też staraliśmy sie 3 lata ;) oby tym razem Wam sie udało ;) a może to jakiś znak że mąż zjechał ;P

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to może to plamienia implantacyjne ;>

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie po tylu próbach nie chcę się nakręcać :D Po za tym, takie plamienie mogłoby trwać tyle dni? :/ Okres powinien być we wtorek lub w środę, ale jeżeli do wtorku się nie pokaże to rano testuję, bo będą mijały 3 miesiące małżeństwa, więc byłaby fajna niespodzianka :D

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 wrote:
    No właśnie po tylu próbach nie chcę się nakręcać :D Po za tym, takie plamienie mogłoby trwać tyle dni? :/ Okres powinien być we wtorek lub w środę, ale jeżeli do wtorku się nie pokaże to rano testuję, bo będą mijały 3 miesiące małżeństwa, więc byłaby fajna niespodzianka :D

    oby małpa się nie pojawiła ;) trzymam kciuki !!!

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy używacie może testów owulacjnych z rossmanna? Słyszałam, że są niezłe. Dotychczas zamawiałam z allegro ale nie chce mi sie znów zamawiać aż tyle sztuk bo łudze się, że to już ostatni cykl ;)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie ta są te testy LH domowe laboratorium? Jeśli tak to jak ich używałam.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 17 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Martynka jak się nazywają ale dzięki. Popatrzę jak będę w rossmannie

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie ja ich używam, rossmann ma dwa rodzaje- facelle czy jakoś tak ale mnie nie przekonały i lh domowe laboratorium, ktore sa całkiem niezłe. Podpowiem Wam dziewczyny, że obecnie w rossmannie jest promocja ze jak sie kupi ten lh test to czuły test ciążowy gratis. Kupowałam dzisiaj i nie wiem ile trwa promocja, ale warto :-)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania, właśnie facelle. Gdzieś mi się obiło o uszy że sa dobre. Lepsze od tych allegrowych dlatego pytam bo ja poza tymi z allegro nigdy innych nie próbowałam ;)

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam domowe labolatorium :) ale już mi się skończyły więc po dwóch pozytywnych juz dzisiaj nie sprawdzę bo do rossmanna mi nie po drodze. Mój wykres temp. mnie przeraża wiec myślę że w następnym miesiącu będę znowu pewnie je testować :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś ich nie polubiłam, wkurza mnie ze sa takie grube, dziwaczne i lepiej porównuje mi sie wąskie paski :-) Gakin ja zawsze sie wspieram tak na wszelki wypadek

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy raz ich używałam. W sumie wyszły pozytywne wtedy kiedy byłam pewna, że będą :) ale popróbuję jeszcze je pewnie.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    używałam testów owu Facelle razem z monitoringiem owulacji u gina i pięknie mi się sprawdziły. Nie miałam problemu z interpretacją, czy ta kreska jest tak jak powinna czy nie :)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po weekendzie.
    Na grillu nie byłam. To znaczy byłam, ale na innym. Synek kuzynki miał roczek i robili grila. Szwagierka i kuzynka ( te w ciąży ) też były. Było gadanie o ciąży, ale jakoś przeżyłam.

    U mnie dziś 26dc. Od kilku dni chodzę wnerwiona, wszystko mnie wkurza. Typowe, jak u mnie, objawy zbliżającej się @. Chociaż gdzieś tam w środku mówię sobie, że w ciąży też hormony szaleją, więc może nie wszystko stracone.

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya ważne że jakoś przeżyłaś tego grilla, choć wiem że pewnie łatwo nie było. Sama też to przeżyła - dwie bardzo bliskie mi kobiety na raz w ciąży - nie miałam o czym z nimi gadać :)
    nam też się uda w końcu.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinalii dziękuję, ale dziś temperatura znów niziutka, więc tracę jakąkolwiek nadzieję :( Nya, znam ten ból... Opowiadają, cieszą się a Ty prawie tam płaczesz. Wczoraj spędziłam dzień z siostrą na przeglądaniu ubranek dziecięcych, które zostawiła po synku, a teraz ma córeczkę. A jak to u Was jest? Rodziny i znajomi wiedzą o problemach z zajściem w ciążę?

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam porównania co do innych testów owu bo używałam tylko tych LH domowe laboratorium. Co do odczytu wyniku testu, to jakiś większych problemów nie było, ale wiadomo porównywałam sobie mój wynik do tego co było w necie. :-\

    Najważniejsze to jest nie zwracać uwagi na innych, sama miałam w swoim otoczeniu osobę, która non stop mówiła o ciąży, dziecku itp rzeczach. Było to przykre, ale z drugiej strony to nie mówiliśmy z mężem, ze staramy się dłuższy czas. Choć i tak uważam, że nasz przypadek to pikuś.
    Na każdego przyjedzie pora :-) Ja się ostatnio nawet śmiałam do męża, że ktoś nade mną czuwa i dopiero teraz zaszlam w ciążę bo może wcześniej nie było mi pisane :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya wrote:
    Witam po weekendzie.
    Na grillu nie byłam. To znaczy byłam, ale na innym. Synek kuzynki miał roczek i robili grila. Szwagierka i kuzynka ( te w ciąży ) też były. Było gadanie o ciąży, ale jakoś przeżyłam.

    U mnie dziś 26dc. Od kilku dni chodzę wnerwiona, wszystko mnie wkurza. Typowe, jak u mnie, objawy zbliżającej się @. Chociaż gdzieś tam w środku mówię sobie, że w ciąży też hormony szaleją, więc może nie wszystko stracone.

    widzę równo idziemy z koksem :d
    też mam 26dc
    i temperatura spadła ponad krechę

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ