X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 22dc i nawet mi owu nie wyznaczyło :( wolałabym żeby nawet nic nie wyszło ale żeby była zaznaczona owulacja chociaż bo tak to lipa i się człowiek stresuje tylko :(

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw się, mi wyznaczyło OF owu na 12dc co to na pewno błędnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 wrote:
    Alinalii dziękuję, ale dziś temperatura znów niziutka, więc tracę jakąkolwiek nadzieję :( Nya, znam ten ból... Opowiadają, cieszą się a Ty prawie tam płaczesz. Wczoraj spędziłam dzień z siostrą na przeglądaniu ubranek dziecięcych, które zostawiła po synku, a teraz ma córeczkę. A jak to u Was jest? Rodziny i znajomi wiedzą o problemach z zajściem w ciążę?


    IZA92 ja nie mowie, ze sie staramy jesli pytaja to mowie, ze mamy jeszcze czas...chyba tak po prostu latwiej zwlaszcza kiedy moja siostra zaszla za 1 razem, kuzynka tak samo bez zadnych problemow i nawet najblizsze przyjaciolki zaliczyly wpadke przy jednym razie bez zabezpieczenia, wiec w sumie nawet nie zrozumieja mnie. Najgorszy jest nacisk rodziny ze strony narzeczonego a jego mama och klekajcie narody na kazdym kroku potrafi wspomniec, ze musze o siebie dbac, bo musze jej wnuki urodzic i to najlepiej jak najszybciej :p :)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin wrote:
    ja mam 22dc i nawet mi owu nie wyznaczyło :( wolałabym żeby nawet nic nie wyszło ale żeby była zaznaczona owulacja chociaż bo tak to lipa i się człowiek stresuje tylko :(
    Może owulka właśnie dziś. Jutro odnotujesz wyższą temperature i może pozostałe będą też wyższe i przejdziesz w fazę lutealna. Starajcie sie jeszcze. U mnie dwa dni po testach owu zazwyczaj zaznacza program. Dzień lub dwa dni później wiec może u Ciebie właśnie lada chwila.
    Moja rada serduszkować ;)

    m@rtynka lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya, dzielna jesteś. Ja bym nie dała rady ;)

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 u nas o tym, ze sie staramy wie szwagierka (ta w ciąży ) i teściowa. Teściowa to tak przypadkiem sie dowiedziała. Całkiem mozliwe, że ktoś jeszcze wie, wiesci szybko sie rozchodza. Sami jakos tak nie opowiadamy wszystkim o naszych zmaganiach.

    marciaa no, równo idziemy. Kiedy spodziewasz się @ ? Moje cykle to zazwyczaj 30 dni, także jeszcze trochę. Masz jakieś przeczucia?

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Może owulka właśnie dziś. Jutro odnotujesz wyższą temperature i może pozostałe będą też wyższe i przejdziesz w fazę lutealna. Starajcie sie jeszcze. U mnie dwa dni po testach owu zazwyczaj zaznacza program. Dzień lub dwa dni później wiec może u Ciebie właśnie lada chwila.
    Moja rada serduszkować ;)
    Dzięki za pocieszenie :) może masz rację, że tak to właśnie będzie. No cóż czekam na jutrzejszą temp.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya wrote:
    IZA92 u nas o tym, ze sie staramy wie szwagierka (ta w ciąży ) i teściowa. Teściowa to tak przypadkiem sie dowiedziała. Całkiem mozliwe, że ktoś jeszcze wie, wiesci szybko sie rozchodza. Sami jakos tak nie opowiadamy wszystkim o naszych zmaganiach.

    marciaa no, równo idziemy. Kiedy spodziewasz się @ ? Moje cykle to zazwyczaj 30 dni, także jeszcze trochę. Masz jakieś przeczucia?


    spodziewam się w czwartek lub sobotę.. miałam cykle 28dni ale wydłużyły się do 30 ostatnio.

    nie mam przeczuć... nawet myślałam że owu nie było..
    jednak dziewczyny patrząc na mój wykres mówiły że była, a dzis spadek temperatury poniżej krechy

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu byłam trochę przeziębiona, miałam podwyższoną temp. Mierzyłam tylko przez kilka dni, potem przestałam. Był śluz płodny, testy owu pozytywne, więc chyba owulacja była. Ale raczej nie mam zbyt wielkich nadziei, chociaż nie powiem, gdzieś tam w środku zawsze jest taka myśl, że może właśnie tym razem się udało.
    Kupiłam dzisiaj tampony tak na wszelki wypadek, gdyby @ miała przyjść wcześniej.

  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nikogo nie informowaliśmy, zawsze odpowiadamy "jeszcze nie czas", "brak warunków" bo mieszkamy w moim rodzinnym domu w jednym pokoju, "budujemy, więc brak finansów" itp. Byleby dali spokój ze swoimi tekstami... A jak myślicie, jest sens jutro testować przy tak niskich temperaturach? :(

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nikomu nie mówimy :)
    Poza wami na forum nikt nie wie.

    To nie zależy od niskich temperatur tylko musi być wzrost względem 1 razy cyklu =)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza92 ja bym cierpliwie czekala
    U nas wiedza ze sie staramy bo jezdzimy do lekarza od domu 100km i przewaznie musimy zostawic syna u babci ale nie pyta co i jak.czasami powie no czas wielki na srugie na co czekacie to mam ochote jej dac w twarz(tesciowa)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby to wiem, ale zawsze w drugiej fazie miałam wyższe temperatury, a teraz są takie niskie i tak blisko linii, że mam wrażenie, że lada dzień dostanę okres

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza92, testowac możesz zawsze. Kto Ci broni?
    Powtórzę kolejny raz jaki to miałam ładny wykres w minionym cyklu. I co? I klops.
    Ty masz dziwny wykres, owszem. Dziwny w sensie tych skoków i niskiej temperatury... Owszem...ale naoglądałam sie wielu wykresów, które w ogóle nie przypominały ciążowych a były zakończone zieloną kropką. Kto wie.

    Ja za nas wszystkie trzymam tu mocno kciuki ;)

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe staraczki.

    Czekałam na ten poniedziałek i w sumie nadal nic nie wiem. Mam przepisany duphaston na wywołanie @ a jak nie nie przyjdzie to mam zrobić kolejny test - bardzo rzeczowo i konkretnie. Przecież gdyby była ciąża (czyli 6 tydz) to w USG było by już widać. nie było mojego lekarza wiec czuję, ze zostałam zbyta.

    Zastanawiam się czy jeszcze walczyć... Wyobraźcie sobie że mój mąż jest tak zaangażowany, że nawet nie wiedział ze do lekarza się wybrałam ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 15:55

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava teoretycznie na usg powinno być coś widać choćby endometrium powinno być powiększone. A jak u Ciebie beta? Robiłaś?

    Chava lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, ja też czekałam na ten poniedziałek i Twoją wizytę.
    Szkoda kurcze, że nic nowego nie wiadomo

    Chava lubi tę wiadomość

  • Zosia32 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za jakiś tydzień mam mieć @@ a od 2 dni mam uwaga ŚLUZ ROZCIĄGLIWY!!!
    Nigdy,ale to nigdy takiego nie miałam ,czy to możliwe,że ja mam owulację ,która na moje oko po bólu jajnika i pozytywnych testach owu była jakiś tydzień temu .
    Miała któraś z was taki śluz przed okresem?Nie chce się nakręcać ,a i gdybyście zobaczyły mój brzuch to byście mi dały jakiś 6 miesiąc (jestem szczupla),wstyd mi chodzić masakra ,bo ciaży nie ma a ja wyglądam jak bym miała nie długo rodzić :-(

    Trzeba wierzyć ....
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia32 rozciągliwy przezroczysty czy kremowy?

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie nikt nie miał problemów z zajściem w ciążę, ale jak już po raz enty pytają się co z dzidziusiem to postanowiłam powiedzieć. I jakoś wyszło na to że każdy zaczął mówić żeby mój Mąż się przebadał xD

    U mnie w rodzinie jest teraz tak dużo dzieci i chciałabym żeby moje dziecko też było w podobnym wieku, a rozmowy o wysypkach, kupkach i jedzonku już mnie oprowadzają do szału. Więc wiem jak trudne jest wytrzymanie z uśmiechem w takim towarzystwie...

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ