X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :-)

    mi niedziela mija dość nudno :-)

    też dla mnie mierzenie temperatury weszło w nawyk.
    miałam przestać po owu a jednak dalej mierzę ;p

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze to poraz ostatni! Tak miałam lekko stres czytając tego typu posty, ponieważ człowiek zaczyna martwić się o siebie. I tak było u mnie. Zastanawiałam się czy, aby na pewno wszystko jest ok. I tyle! Ja w przeciwieństwie do Ciebie rozumiem o co ci chodzi tylko jako Matka staram się unikać rzeczy, spraw czy sytuacji które wywołują u mnie stres bo wiem że to szkodzi! Jeśli miałabym w swoim oteoczniu kobietę po stracie dziecka to NIE uciekła bym od niej. Tutaj jest świat wirtualny, więc jeśli mam prawo wyboru to nie dawkuje sobie smutnych histori na własne życzenie. Tobie też życzę więcej zroumienia na poglądy innych i mniej obrażania ludzi bo to nie niesie nic dobrego .
    Już skończyłam.


    U mnie ok, cały dzień spędzony u teściów na podwórku bo akurat pogoda w miarę dopisywala :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 18:25

    marzymisie, Gakin lubią tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka czemu nie masz udostepnionego wykresu :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja nie mierzyłam temperatury i nie bardzo uzupełniałam wykres. Miałam mierzyć po tym cyklu, ale jak już zaszłam w ciążę to neo było sensnu.:-) a tego na belly też nie udostępniam bo nic nie zaznaczam na nim:-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) I jak tam dziewczyny? Co słychać?


    Kurczę dzisiaj jest wtorek, ja się czuję jakby był poniedziałek. Normalnie nie wiem w co mam ręce wsadzić :-\

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś mdli. Raz mniej raz mocniej. Cały dzień. Mam nadzieje,że to nie żaden wirus :(
    Teraz to nawet po wodzie mineralnej. Masakra.
    Marzę tylko o tym by się położyć.

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O biedna :-( może jakaś niestrawność Cię chyciła.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie współczuję i rozumiem. U mnie mdłości na tapecie 24 na dobę :(
    spróbuj coli pomaga przy problemch z żołądkiem albo przegryź kilka migdałów - po nich też lepiej )

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie, współczuje
    jak ja nie lubię mdłości :(((
    trzymaj się!

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dziś było ok:) nie wiem co to było, dzięki za rady.
    Marciaa, pierwsze co, to dziś weszłam na Twój wykres i banan na twarzy :) Mam nadzieję,że jutro małpiszon Cię nie odwiedzi.
    Gakin, dzięki za rady. Migdały i tak wcinam, orzechy itp. Wczoraj nie pomagało nic.Po prostu bunt organizmu.
    Martynka, jaki masz suwaczek piękny :)

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tu nowa;D poczytałam trochę wpisów i juz zaczynam wariować;D a nie chce sobie wmawiać za duzo;D mam reularne cykle 25 dniowe, @ zawsze jak w zegarku. nigdy nie prowadziłam kalendarza, wykresów, mierzenia temperatur także jestem w tym zieona;D nigdy przed@ nie bolał mnie brzuch, nie bolały piersi itp. Od tygodnia strasznie bolą mnie jajniki, jak zasypiam to mam wrażenie że mnie tam rozpycha coś no strasznie dziwne uczucie, ale najbardziej dziwną rzeczą było to, że wczoraj jadąć do pracy zwymiotowałam w autobusie........serio nie żartuje;D szczyt upokorzenia;D No i mój mąż stwierdził, że chyba jestem w ciąży. Wg kalendarza owulacje miałam około tygodnia temu i teraz czekam na testowanie i na hcg też chcę pójść nigdy nie byłam i nie wiem kiedy będzie najodpowiedniej;s

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaandzia wrote:
    hej dziewczyny jestem tu nowa;D poczytałam trochę wpisów i juz zaczynam wariować;D a nie chce sobie wmawiać za duzo;D mam reularne cykle 25 dniowe, @ zawsze jak w zegarku. nigdy nie prowadziłam kalendarza, wykresów, mierzenia temperatur także jestem w tym zieona;D nigdy przed@ nie bolał mnie brzuch, nie bolały piersi itp. Od tygodnia strasznie bolą mnie jajniki, jak zasypiam to mam wrażenie że mnie tam rozpycha coś no strasznie dziwne uczucie, ale najbardziej dziwną rzeczą było to, że wczoraj jadąć do pracy zwymiotowałam w autobusie........serio nie żartuje;D szczyt upokorzenia;D No i mój mąż stwierdził, że chyba jestem w ciąży. Wg kalendarza owulacje miałam około tygodnia temu i teraz czekam na testowanie i na hcg też chcę pójść nigdy nie byłam i nie wiem kiedy będzie najodpowiedniej;s

    Hej :) Bete mozesz zrobić już 10 dni po owu ;) Powodzenia i trzymam kciuki ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobię, dziękuję ;)))

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Marciaa trzymam kciuki piękny wykres! Książkowy ! Normalnie musi byc pozytywny :D

    Marzymisie ciekawe co za mdłości? Moze rzeczywiście niestrawność.

    Ja mam znowu prolaktyne w górze takze masakra. Lekarz powiedział najpoerw 3 miesiące temu, że poziom nie jest tak wysoki i z łaską dał bromergon ćwiartkę s teraz prolaktyna kosmos. Żenada i znowu kolejny lekarz. A co lekarz to opinia ;/

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie najważniejsze, że Ci przeszło :-) :-) A tak pewnego wieczora siedzę i pomyślałam sobie, a zrobię już tego suwaczka :-))

    aaandzia beta wiele wyjaśnia :-) :-)

    marzymisie lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania, jaką masz prolaktyne? Ile wyszło? Mi się wydaje, że endokrynolog chętniej przepisze coś na prolaktyne niż ginekolog. Z własnego doświadczenia to mówię. Ja też miałam blisko górnej granicy normy i dla 2 ginekologów nie był to problem bo przecież w normie się mieści tak? Ehhh

    Tak poza tym Dziewczyny, powiem Wam szczerze że na poważnie zastanawiam się nad porzuceniem starań. U mnie dziś 12dc, śluz jakby zanikł.Dwa dni temu jeszcze coś było a już dziś raczej nie. W poprzednim miesiącu 12dc miałam pozytywny test owulacyjny a teraz wychodzą takie bladziochy, że prawie nie widać tej drugiej kreski.
    Czuje się zmęczona tym wszystkim. Analizowanie śluzu, zastanawianie się czy to taki czy owaki. W ogóle przeszła mi ostatnio ochota na seks. Nie wiem. . Może hormony. .. nie mam pojęcia.
    Tak ogólnie to my się bardzo często w ciągu dnia z mężem przytulamy i okazujemy sobie czułość i to jest dla nas normalne. Na porządku dziennym, nawet stojąc w kuchni i mieszając w garach mąż potrafi przyjść i przytulic i cmoknąć i powiem Wam, że to mi wystarcza. Ten cykl jest dla mnie jakiś "inny". Nie mam mocy po prostu.
    Nie umiem Wam nawet tego opisać.
    Czy Wy tak miewacie, czy ze mną jest coś nie tak?

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Mogę dołączyć? Zaczynam starania o malucha. Jestem mamą dwóch brzdąców i dwóch Aniołków. Chciałabym mieć trzecie dziecko ale narazie nie jest mi dane :(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo i andzia, witajcie.

    Andzia, czy zrobiłaś betę?

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymsie a może byś odpuściła testy, obserwację śluzu, nie wiem czy mierzysz tempke. Mniej więcej orentujesz się kiedy masz owu, więc wtedy działać z mężem tak bardziej na luzie, bo później człowiek po tym oczekuje jakiś efektów, tak w głowie non stop by to nie siedziało.... Wiesz nie ma się co dziwić, że czujesz się zmęczona czy przytłoczona. Wyluzuj się trochę :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego zamierzam odpuścić. Mierze temp i to nie jest dla mnie nic takiego. Weszło mi to w krew i robię to automatycznie codziennie więc tego nie będę opduszczać a z testami pomyślę.
    Ja juz w tym cyklu odstawiłam te wszystkie witaminy. Nawet o wiesiołku tak nie pamiętam jak zawsze.
    Ten cykl jest o tyle dziwny bo w czasie dni płodnych czuje sie jakbym była w drugiej fazie cyklu.
    Przecież w pierwszej zawsze miałam energię i emanowałam kobiecością, miałam "chcice", czułam się świetnie w swoim ciele i mogłam góry przenosić a teraz?

    Martynko, z owulka jednak różnie ale mniej więcej faktycznie wiem kiedy sie jej spodziewać. W tym miesiącu albo cykl bezowulacyjny lub owulka przyjdzie później.

    To tyle jeśli o moje bolączki chodzi ;)
    Właśnie wróciliśmy z kina.
    Dziewczyny, wszystkim polecam "Złe mamuśki". Bardzo fajny Film :):):) poprawił mi humor ;)

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ