X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troche szkoda, to plamienie mnie nakrecilo, bo nigdy sie nie zdarzalo. Zobaczymy jak z nowym lekiem. Troche sie boje, bo w ulotce pisze zeby nie zachodzic w ciaze w trakcie stosowania ale czytalam mnostwo watkow na forach ze lekarze z klinik nieplodnmosci to zapisuja i moja gin-endo tez nic nie mowila zeby robic przerwe tylko zeby odstawic jak sie tylko dowiem o ciazy.

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tyle ostatnio napisałam i mój post wzięło. Nie chce mi sie produkować na nowo.
    Spirit co to za "nowy lek", który bierzesz?

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się rozpisałam i mojego postu nie ma :(

    Marzymisie pytałaś co u ciężarnych, więc informuję iż w piątek byłam na badaniu i maluszek ma już 14 mm. Serduszko bije. Została mi założona karta ciąży i dzisiaj wkroczyłam w 9.tydzień ;) Niestety widzę, że zamartwianie się to nieodłączna część bycia w ciąży - co zresztą widać na wszystkich forach ciążowych, ale generalnie radość jest przeogromna :)

    Bardzo mocno wierzę, że Wam wszystkim tutaj też się uda :)

    marzymisie lubi tę wiadomość

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ KOCHANE WRÓCIŁAM Z GORĄCEJ kRETY GDZIE DUŻO WCZEŚNIEJ PRZYSZŁA @
    TEMP NIE MIERZYŁAM, DOPIERO OD DZIS ZACZYNAM DALEJ, JUTRO CHCEMY JECHAĆ NAD POLSKIE MORZE ALE POGODA NIE SPRZYJA BO MA BYĆ ZIMNO WIĘC ZOBACZYMY.STESKNIŁAM SIĘ ZA WAMI MUSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ;)

    marzymisie, m@rtynka lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emenemsik, ja zdążyłam przeczytać Twój post ale zauważyłam później, że też zniknął.

    Demsik witaj, siły zregenerowane, więc zaczynamy kolejną batalię :)

    Mnie dziś nawiedziła franca. Wykres całkiem całkiem i proszę... jak zwykle LIPA.
    Dobre to,że chociaż nie miała opóźnienia, a nawet troszkę szybciej przyszła, zawsze to jeden dzień do przodu :)

    Demsik, m@rtynka lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero co dostalam @ a jutro juz 7dc.czas ucieka nieublaganie...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, może to będzie dla mnie lepsze miejsce, bo w takich wątkach długich to już trudno się zadomowić.
    O mnie w sygnaturce. Mam 31 lat. Jestem prawie 3 tygodnie po stracie ciąży :( po miesiączce dołączę do starających się. A na razie poczytam i spróbuję Was ogarnąć. Pozdrawiam

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mama4raz
    Ja jestem w drodze nad morze :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę za 2 dni, pogoda do dupy, ale w sumie obiecałam już dzieciom i teraz głupio się wycofać, choć ochoty na ten wyjazd nie mam najmniejszej. Psychicznie staram się jakoś trzymać, ale generalnie 3 tygodnie po stracie dziecka to jest za krótki czas, żeby jakoś wrócić do siebie... :(

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pilne pytanie! Dzisiaj jest mój 22dc i chciałam zrobic progesteron, ale gwałtownie spadła mi temp i nie wiem czy to nie zagnieżdżenie. Czy przy zagnieżdżaniu skoro temp spada, spada tez na chwile progesteron? Moze lepiej poczekać i zrobic jutro???

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Hania. Szczerze mówiąc nigdy sie nie zastanawiałam.

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki spoko, jutro jednak podejdę chyba, że temp sie nie podniesie :)

    Witaj mama4raz:) straszne jest to co przeżyłaś, bardzo Ci współczuje :( musisz byc silna dla swoich dzieciaczków, na pewno jeszcze Ci sie uda. Spędź ten urlop możliwie jak najlepiej, zrelaksuj sie!

    A co u pozostałych staraczek? Cos cicho sie zrobiło? Jak tam Marzymisie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Oki spoko, jutro jednak podejdę chyba, że temp sie nie podniesie :)

    Witaj mama4raz:) straszne jest to co przeżyłaś, bardzo Ci współczuje :( musisz byc silna dla swoich dzieciaczków, na pewno jeszcze Ci sie uda. Spędź ten urlop możliwie jak najlepiej, zrelaksuj sie!

    A co u pozostałych staraczek? Cos cicho sie zrobiło? Jak tam Marzymisie? ;)


    MissHania - dziękuję za dobre słowo, pozbieram się, to nie pierwszy raz. Zaczynam do tego podchodzić zadaniowo. Poza tym to ma być moje trzecie dziecko. Mam dwoje cudownych, doskonałych, zdrowych dzieciaków. Mam więcej niż wiele innych kobiet. Topienie się we własnej rozpaczy spowoduje, że nie będę dostrzegała tego co mam, a czas tak szybko płynie... Dopiero rodziłam moje dzieci, a one już są takie duże...

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nie zapomniałam o was i sprawdzam co tam u was się dzieje aktualnie ;p pisałam tu już dwa razy ale mi posty zniknęły to się na of obraziłam :)
    mama4raz - ciężko mi wyobrazić sobie co czujesz bo nie byłam w takiej sytuacji ale nikt nie jest silniejszy niż kobiety więc na pewno dasz radę. Trzymam kciuki.
    Ja mam dziś pierwszą wizytę u lekarza, trochę się boję, zobaczymy co powie :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) co tu taka cisza? Gdzie wszystkie staraczki? Mam nadzieję, że niedopuszczenie tematu i cisza spowodowana jest przytulaniem? Czy któraś z Was w najbliższym czasie będzie testować?

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z WAS wspomaga się wiesiołkiem ale nie w tabletkach tylko w postaci oleju...? Bo ha tabletek nie chce a zastanawiam się jak to przeliczyć jak bierze się 3*2 tabletki to ile tego oleju trzeba wypić

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rtnka, ja się zbuntowałam, bo ciągle coś klikam jak głupia, więc postanowiłam zamilknąć ;)

    Niki69, ja biorę w tabletkach, musisz sprawdzić ile ma jedna tabletka i jakoś to przeliczyć, chyba że na butelce masz zapisaną dzienną dawkę.

    Gakin, nie powiedziałaś nam jak u lekarza. Jak już klikasz "a" to musisz nam i "b" ;)

    MissHania, jak Twój progesteron? Kolejna co nie kończy kurcze. Forum nam zamilkło, za mało klikacie ;)

    Mama4raz, witaj. Współczuję.

    Demsik, dawaj nowy wykres, u Ciebie dziś 12 dc prawda? Jak tempka? A może odpuściłaś sobie podczas urlopu zapiski?

    U mnie 6dc, więc nic nie mogę powiedzieć, do owulki jeszcze czas.
    Nie wiem,czy Wam już pisałam, ale postanowiłam,że jeszcze ten cykl i kolejny i pójdę na monitoring :)

    Życzę miłego weekendu!

    Będę tu zaglądać i mam nadzieję,że będzie co czytać.
    Przywołuje Was do porządku Staraczki! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 09:01

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane mocno odpuscilam wykres wiec ciezko bedzie z wyznaczeniem owu przez of a i alko bywa czesto wiec tempki niemiarodajne a i mierze jak sie obudze czyli o rozych porach ale stwierdzilam ze sie tym nie przejmuje i zobacze co bedzie.a od wrzesnia wracam do pracy i regularnosci to i wykres bedzie odpowiedni :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może odpuszczenie wykresu przyniesie dobry efekt. Ja kupiłam termometr. Zrobiłam 4 pomiary i się poddalam. A dajcie spokój... Wolę dla pewności namówić męża na seks 3x w tygodniu. Zakładam ze to wystarczy. Podziwiam Was w tych wykresowych działaniach, mnie to przerasta.

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie masakra :( zamilklam, bo sie załamałam. Zrobiłam progesteron i wyszedł tylko 5 wiec bardzo malo. Nie wiem czy to cykl bezowulacyjny czy rzeczywiście jest problem z owulacja. Każdy lekarz działa poomacku, a ja mam endometrioze i szczerze mało czasu. Zadecydowaliśmy z mężem, ze pójdziemy do Invimedu. Myśleliśmy tez nad invicta, ale chyba zdecydujemy sie jednak na invimed. Generalnie boje sue ze mam pcos, dlatego chce zeby ktos sie mna kompleksowo zajął, a nie każdy lekarz mowi cos innego :((((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 18:29

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ