X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że lepiej poczekać. Jak już pójdziesz na wizytę to z serduszkiem. Ja też się za wcześnie wyrwałam i tylko więcej nerwów z tego było :)

    Gakin lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest jajakolwiek szansa, że plamienie które dziś dostałam (tylko na papierze) to implantacja? Ovu najpierw zaznaczył mi ovu 19 lipca - zmazał po pojawieniu sie niższych temperatur, ale potem wyznaczył 26 lipca - znów spadek, dziś wzrost i plamienie. Jak myślicie?

    c79c8523b56bc6215470f1b3c3456d77.png

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam plamienia więc nie wiem ale czy to by nie było za szybko? Wydaje mi się że to trochę później niż 2-3 dpo.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin wrote:
    Ja nie miałam plamienia więc nie wiem ale czy to by nie było za szybko? Wydaje mi się że to trochę później niż 2-3 dpo.

    Też mi się wydaje za wcześnie, dlatego przyjmowałabym wtedy,że ovu byłą tak jak program wyznaczył na początku przed spadkiem 26 lipca, wtedy to byłby 7 dzień po owulacji, plamienie po spadku temperatury. Plamienie z powodu niedoboru progesteronu odpada bo biore luteine. Zgłupiałam, bp nigdy nie mialam plamien :/ Dziś ciut więcej niż wczoraj, ale dalej minimalnie i nieprzypomina to początków @

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może pójdź do ginekoloka tak kontrolnie? po co się zadręczać :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na drugim koncu Polski, ale możliwe że jutro poszukam w desperacji jak sytuacja sie nie rozwinie w @. Człowiek myśli, że mniej więcej ogarnia swój organizm i nagle bum i głupieje. Dzięki za rzucenie okiem :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • sugarcube Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin, gratulacje! Zazdroszcze. Ale w koncu i nam sie uda...
    Mnie dzis i wczoraj pobolewaly jajniki, ale do owulacji chyba jeszcze kilka dni. Albo kiedys nie zwracalam uwagi na takie bole, albo odkad sie staramy organizm szaleje. Ciagle jakies nowe "objawy" zauwazam. Sila sugestii. :D

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit a może masz za małą dawkę luteiny? Ile bierzesz? Podobno organizm się przyzwyczaja do lutki.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rtynka wrote:
    Spirit a może masz za małą dawkę luteiny? Ile bierzesz? Podobno organizm się przyzwyczaja do lutki.

    2 x dziennie po 1 tabletce, doustna 50mg. Miałam beżowe ślady wczoraj, dziś jednorazowo odrobine krwi, ale absolutnie nie @ i potem znowu minilamne beżowe ślady i cisza.

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po "wspanialej nocy", której towarzyszyła pobudka o 3 w nocy, ból glowy i nudnosci... Zdecydowanie coś mi się dzieje i w duchu licxe na cud. Ovu cofnął mi termin owulacji o 5 dni, wiec teoretycznie plamienie by się zgadzało.

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie bo chyba źle czytam testy owulacyjne.

    9 dc kreska dość wyraźna
    10 dc kreska identyczna jak testowa
    11dc kreska dość wyraźna ale słabsza

    Czy to oznacza że od 10 dc bedzie owulacja w ciagu 24-48h?

    Drugie pytanie jest takie- co oznacza kreska absolutnie blada od razu na drugi dzien po tej wyraźnej? Czy to jest tak, że kreska w miarę mocna oznacza że owulka nastąpi a oś razu blada że juz była? Czy to nie ma znaczenia? Nie wiem czy to jest zrozumiałe dla Was o co pytam :p

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie 10dc pozytyw i od tego momentu ok 24 h do owulacji

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Dla mnie 10dc pozytyw i od tego momentu ok 24 h do owulacji

    Też tak myślę.

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprit ja ogólnie jak zerknełam na Twój wykres to widziałam, że robiałaś testy owu, więc tak można by pomyśleć, że to plamienie to implantacja. Ja też brałam luteinę tylko mnie się nie zdarzyło przy tym plamić, nawet jak teraz zaszłam w ciąże.


    MissHania tak jak dziewczyny pisały wyżej 10dc był pozytyw, więc owulacja dopiero miała nastąpić. Mnie też zaraz po pozytywnym teście na drugi dzień już pokazało negatyw. To chyba tak jest, że na jakiś moment przed owu hormon luteinizujący ma taki duży wyrzut i później spada, a testy mogą już go nie wykrywać.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki super dziekuje :))))))))))

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rtynka wrote:
    Sprit ja ogólnie jak zerknełam na Twój wykres to widziałam, że robiałaś testy owu, więc tak można by pomyśleć, że to plamienie to implantacja. Ja też brałam luteinę tylko mnie się nie zdarzyło przy tym plamić, nawet jak teraz zaszłam w ciąże.


    MissHania tak jak dziewczyny pisały wyżej 10dc był pozytyw, więc owulacja dopiero miała nastąpić. Mnie też zaraz po pozytywnym teście na drugi dzień już pokazało negatyw. To chyba tak jest, że na jakiś moment przed owu hormon luteinizujący ma taki duży wyrzut i później spada, a testy mogą już go nie wykrywać.

    Mi plamienie nie zdazylo sie nigdy, a takie ktore zniknelo (jak teraz)to już w ogóle nawet nie dopuszczałam takiej opcji, stad moja ekscytacja i panika jednoczesnie. Tak samo jak z luteina nie spadala mi temperatura, a tym razem spadła. Ogłonie czekam na cud :D

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do Was :) my staramy się od kwietnia, testy dotąd nigdy nie wykazały mi owulacji :(

    e-milka
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć E-milka :)

    Nie chciałaś isc do giną sprawdzic co sie dzieje? Jakiś monitoring, badania? Moze masz wysoka prolaktyne? Czasem wystarczy zapisać jakiś lek, uregulować cykl i owulka wraca bez większego problemu. Trzeba tylko sprawdzic czemu jej nie ma, jaka jest przyczyna :-)

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech i nic z tego... No nic, zapisałam się na monitoring, dostałam nowe leki. Jade na wakacje więc się przynajmniej wina napije...

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Spirit :( ale w końcu sie uda, musi sie udać!

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ