X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy serdecznie sunshine26

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 12 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Już myślałam, że kompletnie nikt tu nie zagląda i przestałam zaglądać też. Jak tam u Was??

    Za mną dwa miesiące monitoringu - raz była owulka (w prawym jajniku) raz nie ( w lewym) wiec szanse 50% póki co. Generalnie prawdopodobnie jest coś nie tak z lewym jajnikiem, być może zrosty, bo miałam na nim wycinaną endometriozę. Przed nami trzeci miesiąc monitoringu a w listopadzie Sono hsg bo kolejny krok to drożność jajowodów. Powiem Wam, że jak okaże się, że to jajowody niedrożne i zostanie in vitro to ja nie wiem co zrobimy, bo nie stać nas na to.

    Hanka


    Hej. A dowiadywałaś się czy i Ciebie w mieście jest jeszcze np. dofinansowanie na invitro. Podobno część miast cały czas stara dofinansowywać;-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 13 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :-) Co tak tutaj cicho nikt już nie zagląda na to forum? Opowiadajcie co słychać jak się czujecie itd.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 14 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! To mój pierwszy post ;) Postanowiłam do Was dołączyć. Staramy się z Mężem o pierwsze dziecko, za nami 1 cykl, wczoraj pierwsze testowanie i 1 kreseczka. Będziemy działać dalej, niestety okresu dalej brak a czekam na kolejny cykl z nowymi szansami ;) Jak tam u Was? Życzę miłego dnia!


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 14 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas teraz jest 2 cykl starań i w listopadzie będziemy testować :-D A może coś o sobie napiszesz :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 października 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Już myślałam, że kompletnie nikt tu nie zagląda i przestałam zaglądać też. Jak tam u Was??

    Za mną dwa miesiące monitoringu - raz była owulka (w prawym jajniku) raz nie ( w lewym) wiec szanse 50% póki co. Generalnie prawdopodobnie jest coś nie tak z lewym jajnikiem, być może zrosty, bo miałam na nim wycinaną endometriozę. Przed nami trzeci miesiąc monitoringu a w listopadzie Sono hsg bo kolejny krok to drożność jajowodów. Powiem Wam, że jak okaże się, że to jajowody niedrożne i zostanie in vitro to ja nie wiem co zrobimy, bo nie stać nas na to.

    Hanka

    Też po dłuższej ciszy przestałam tu zaglądać ;)
    Najważniejsze że owulka jest. Tym się trzeba cieszyć Kochana.
    Ja w tym cyklu 1 raz poszłam na monitoring. Hmm, moze za dużo powiedziane, byłam w 7 dc i dziś czyli 10dc. Pęcherzyk jest, rośnie. Teraz mogę najwcześniej pójść we wtorek niestety, ale to będzie 14 dc. Mam nadzieję, że akurat już będzie albo tuż przed albo tuż po owulacji.

    Przy jakiej wielkości pękają Ci pęcherzyki? Wiem, że to sprawa indywidualna, ale z ciekawości. Mój maluszek miał 18mm dzisiaj.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 października 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuś wrote:
    Hej Dziewczyny! To mój pierwszy post ;) Postanowiłam do Was dołączyć. Staramy się z Mężem o pierwsze dziecko, za nami 1 cykl, wczoraj pierwsze testowanie i 1 kreseczka. Będziemy działać dalej, niestety okresu dalej brak a czekam na kolejny cykl z nowymi szansami ;) Jak tam u Was? Życzę miłego dnia!

    Który dzień cyklu?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    U nas teraz jest 2 cykl starań i w listopadzie będziemy testować :-D A może coś o sobie napiszesz :-)

    Którego listopada testujesz?

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Martynka nie dowiadywałam się, bo szczerze mówiąc w ogóle o tym nie wiedziałam... totalnie nie zaskoczyłaś, aż z ciekawości poczytam :)

    @marzymisię miło Cię słyszeć :) u mnie pękają jak mają ok 23 mm, ale oczywiście różni to się między cyklami. ALe ostatnio w 10 dc też miałam 18 mm więc chyba standardowo :))

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 15 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania, to w którym dniu cyklu pękł mając 23 mm?

  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 15 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczyny, łykam bromergon, ale jednak wyniki nasienia wyszły fatalnie. Mała ilość plemników i morfologia 0% :( byłam z wynikami u gina ale rozłożył ręce, kazał iść z tym do kliniki niepłodności.. narazie kupiłam cynk, witamine c, kwas foliowy i powtórzymy badanie za 2-3 miesiące. Łudzę się, że te 0% to może przez zmiane leków, które mój M przyjmuje na cholesterol, lub może po wakacjach, wiadomo grilki alkohol, podpalanie papierosków- mimo mojego zakazu :P wczoraj mielismy dzien załamania, ale dzis juz optymistyczniej na to wszystko patrzymy, musi być dobrze :)

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 15 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Którego listopada testujesz?


    6 listopada ale to znikome szanse na II kreski chyba :-(

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 16 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    a ja dziewczyny, łykam bromergon, ale jednak wyniki nasienia wyszły fatalnie. Mała ilość plemników i morfologia 0% :( byłam z wynikami u gina ale rozłożył ręce, kazał iść z tym do kliniki niepłodności.. narazie kupiłam cynk, witamine c, kwas foliowy i powtórzymy badanie za 2-3 miesiące. Łudzę się, że te 0% to może przez zmiane leków, które mój M przyjmuje na cholesterol, lub może po wakacjach, wiadomo grilki alkohol, podpalanie papierosków- mimo mojego zakazu :P wczoraj mielismy dzien załamania, ale dzis juz optymistyczniej na to wszystko patrzymy, musi być dobrze :)

    Czytałam o niejednym przypadku ciąży przy morfologii 0% więc głowa do góry ;)
    Potrzeba jednego,jedynego plemniczka. Jakiś się znajdzie, spokojnie :)
    Witaminki pomogą :)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 17 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    @Martynka nie dowiadywałam się, bo szczerze mówiąc w ogóle o tym nie wiedziałam... totalnie nie zaskoczyłaś, aż z ciekawości poczytam :)

    @marzymisię miło Cię słyszeć :) u mnie pękają jak mają ok 23 mm, ale oczywiście różni to się między cyklami. ALe ostatnio w 10 dc też miałam 18 mm więc chyba standardowo :))



    Przepraszam, że tak wyskoczyłam z tym in-vitro i dofinansowaniu, ale gdzieś, kiedy robiło mi się o uszy.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Linla Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 17 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie piękne !
    Ja testuje 25 paź. Nie mogę się doczekac... Mam wielkie nadzieję że pojawią się dwie kreseczki ... Mam 23lata... Staram się o pierwszą pociechę ..

    Chodzicie na monitoring czy wolicie same obserwowac .?

    sunshine26 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy.

    oar8yx8dp22f8064.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 17 października 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny mogę dołączyć , mam 28 lat i staramy się z mężem o drugiego maluszka . Laurka ma skończone 10 miesięcy .

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 18 października 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy cieplutko :-D który to wasz cykl starań ?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • anet_ Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się przywitam :)
    Staramy się z mężem od czerwca tego roku. Na razie cisza, ale czuję że wiele ciekawych rzeczy się tu jeszcze dowiem

    Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczynamy 4 cykl i na 26 wizyta u gin zobaczymy co powie w poprzedniej ciąży miałam podwyższoną prolaktynę

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    cześć dziewczyny mogę dołączyć , mam 28 lat i staramy się z mężem o drugiego maluszka . Laurka ma skończone 10 miesięcy .
    Jasne, że można. Cześć ;)

    kaka470 lubi tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ