X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Nota_Bene Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyskusja o bólu zęba mnie dziś rozchmurzyła :) dzięki:)

    Kupiłam też testy owu - sprawdzę, jak u mnie działają. Jak się ten mój zdecyduje będzie jak znalazł. Kiedy najlepiej zacząć testować owulację? Gdy pojawi się śluz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia a mialas owulacje w tym cyklu? bo na wykresie nie widac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nota_Bene a jakie masz srednio cykle? jesli co 28 dni to pierwszy test robimy okolo 10 dc i kontynuujemy az ujrzysz dwie grube kreski lub testowa ciemniejsza od kontrolnej. bo z testami owu jest tak ze slaba kreska to negatyw, pozytyw jest dopiero jak sa takie same lub testowa ciemniejsza.

    Tak wogóle to Ty mozesz mierzyc teraz temp i sie obserwowac ;) jak sie twoj zdecyduje bedziesz juz wiedziala kiedy masz mniej wiecej owulacje i bedzie ci latwiej;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 17:36

  • Nota_Bene Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!
    Cykl mam tak w granicach 26-29 dni.

    Właśnie tak tutaj trafiłam - postanowiłam mierzyć temperaturę, obserwować śluz i zbierać informacje od bardziej w tym doświadczonych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nota_Bene wrote:
    Mój mówi, że generalnie to by chciał trójkę dzieci - pytanie tylko kiedy?!:)A kiedy Twojemu się odmieniło?

    a ile masz lat ;) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    Dziewczyny a ten wiesiołek może w jakiś sposób cos rozregulować? bo brałam go kiedyś i później od razu po miesiączce przez dwa dni miałam śluz z domieszką jasnej krwi ;/ i raczej po @ nie mam mokro a wtedy było...

    nie wiesiolek nie szkodzi, a moze to resztki okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka181216 wrote:
    Cześć wszystkim;-) też mam taki najzwyklejszy. A po za tym wiesiołkiem co jeszcze wspomaga. Coś sprawdzonego.jestem nowa i niebardzo wiem co i jak.

    dziewczyny piją lampke wina na lepsze endometrium (w pierwszej fazie cyklu). Jest tez do picia inofem(saszetki do rozpuszczania w wodzie) na wspomaganie owulacji. I zel conceive plus przyjazny dla plemnikow ;)

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    nie wiesiolek nie szkodzi, a moze to resztki okresu?

    kurcze nie wiem ale dziwne to było, okres trwał 3 dni potem dwa dni ciemnego plamienia(stara krew) i póżniej nagle śluz z domieszka jasnej żywej krwi..nigdy tak nie miałam i właśnie po tym cyklu następną @ dostałam z tygodniowym opóźnieniem
    sama nie wiem może to przez stres ...

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    dziewczyny piją lampke wina na lepsze endometrium (w pierwszej fazie cyklu). Jest tez do picia inofem(saszetki do rozpuszczania w wodzie) na wspomaganie owulacji. I zel conceive plus przyjazny dla plemnikow ;)

    a z tym winem to naprawdę skuteczne ?
    tez pije inofem,
    żel mi dziś właśnie przyszedł.. zamówiłam w aplikatorach nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy nie lepszy był by w tubce

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chyba się skuszę na ten żel ,a o inofolik coś gin wspomniała ,że mogę sobie kupić i pić.To chyba prawie to samo co inofem?

    justi
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po raz pierwszy użyłam Conceive Plus. Mąż na początku się wzbraniał, bo myślał, że poczuje nie wiadomo co :) Ale było całkiem przyjemnie. Nie wiem, czy coś da. Można tylko gdybać. I tak of wyznaczyło mi owulację 3 dni temu, więc być może i tak jest po wszystkim. W każdym razie mamy założenie, żeby serducha były co drugi dzień.

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    też chyba się skuszę na ten żel ,a o inofolik coś gin wspomniała ,że mogę sobie kupić i pić.To chyba prawie to samo co inofem?
    tak to jest to samo tylko inofem jest tańszy i lepiej smakuje.

    justi90 lubi tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable okaże się za jakiś czas czy trafiliście w owu ,ale bądź dobrej myśli:)

    Mój też pewnie będzie się wzbraniał ,bo już teraz uważa ,ze może biorę tego wszystkiego za dużo heh

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?

    justi
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia89 wiesz co no był taki mieszany i rozciagliwy i kremowy wiec nie wiedziałam jak zaznaczyć. Myślisz ze owulka była w piatek w takim razie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?

    tak,caly cykl

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?
    tak można pić przez cały cykl ;)tam niby pisze że pije się jedna saszetke dziennie ale dziewczyny z OF poradziły żeby pić dwie wtedy jest lepszy efekt i działa leczniczo a nie tylko jako suplement:)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    @Gosia89 wiesz co no był taki mieszany i rozciagliwy i kremowy wiec nie wiedziałam jak zaznaczyć. Myślisz ze owulka była w piatek w takim razie?

    albo w sobote ;) próbowalas kliknac ''ignoruj temp'' z 11 dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 19:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilam inofem 4 cykle i nic ;(

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia tak wlasnie zignorowalam ale juz wcześniej wprowadziłam zmianę czegoś innego i wyskoczył komunikat, że of zmienił dzien owulacji na 11.06 czyli 13 dc czyli mozliwe, ale jak na złość kochaliśmy sie 12 dc, bo mój potem leżał z gorączka takze slabooo

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ