Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Nota_Bene Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyskusja o bólu zęba mnie dziś rozchmurzyła :) dzięki:)

    Kupiłam też testy owu - sprawdzę, jak u mnie działają. Jak się ten mój zdecyduje będzie jak znalazł. Kiedy najlepiej zacząć testować owulację? Gdy pojawi się śluz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia a mialas owulacje w tym cyklu? bo na wykresie nie widac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nota_Bene a jakie masz srednio cykle? jesli co 28 dni to pierwszy test robimy okolo 10 dc i kontynuujemy az ujrzysz dwie grube kreski lub testowa ciemniejsza od kontrolnej. bo z testami owu jest tak ze slaba kreska to negatyw, pozytyw jest dopiero jak sa takie same lub testowa ciemniejsza.

    Tak wogóle to Ty mozesz mierzyc teraz temp i sie obserwowac ;) jak sie twoj zdecyduje bedziesz juz wiedziala kiedy masz mniej wiecej owulacje i bedzie ci latwiej;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 17:36

  • Nota_Bene Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!
    Cykl mam tak w granicach 26-29 dni.

    Właśnie tak tutaj trafiłam - postanowiłam mierzyć temperaturę, obserwować śluz i zbierać informacje od bardziej w tym doświadczonych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nota_Bene wrote:
    Mój mówi, że generalnie to by chciał trójkę dzieci - pytanie tylko kiedy?!:)A kiedy Twojemu się odmieniło?

    a ile masz lat ;) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    Dziewczyny a ten wiesiołek może w jakiś sposób cos rozregulować? bo brałam go kiedyś i później od razu po miesiączce przez dwa dni miałam śluz z domieszką jasnej krwi ;/ i raczej po @ nie mam mokro a wtedy było...

    nie wiesiolek nie szkodzi, a moze to resztki okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka181216 wrote:
    Cześć wszystkim;-) też mam taki najzwyklejszy. A po za tym wiesiołkiem co jeszcze wspomaga. Coś sprawdzonego.jestem nowa i niebardzo wiem co i jak.

    dziewczyny piją lampke wina na lepsze endometrium (w pierwszej fazie cyklu). Jest tez do picia inofem(saszetki do rozpuszczania w wodzie) na wspomaganie owulacji. I zel conceive plus przyjazny dla plemnikow ;)

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    nie wiesiolek nie szkodzi, a moze to resztki okresu?

    kurcze nie wiem ale dziwne to było, okres trwał 3 dni potem dwa dni ciemnego plamienia(stara krew) i póżniej nagle śluz z domieszka jasnej żywej krwi..nigdy tak nie miałam i właśnie po tym cyklu następną @ dostałam z tygodniowym opóźnieniem
    sama nie wiem może to przez stres ...

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    dziewczyny piją lampke wina na lepsze endometrium (w pierwszej fazie cyklu). Jest tez do picia inofem(saszetki do rozpuszczania w wodzie) na wspomaganie owulacji. I zel conceive plus przyjazny dla plemnikow ;)

    a z tym winem to naprawdę skuteczne ?
    tez pije inofem,
    żel mi dziś właśnie przyszedł.. zamówiłam w aplikatorach nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy nie lepszy był by w tubce

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chyba się skuszę na ten żel ,a o inofolik coś gin wspomniała ,że mogę sobie kupić i pić.To chyba prawie to samo co inofem?

    justi
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po raz pierwszy użyłam Conceive Plus. Mąż na początku się wzbraniał, bo myślał, że poczuje nie wiadomo co :) Ale było całkiem przyjemnie. Nie wiem, czy coś da. Można tylko gdybać. I tak of wyznaczyło mi owulację 3 dni temu, więc być może i tak jest po wszystkim. W każdym razie mamy założenie, żeby serducha były co drugi dzień.

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    też chyba się skuszę na ten żel ,a o inofolik coś gin wspomniała ,że mogę sobie kupić i pić.To chyba prawie to samo co inofem?
    tak to jest to samo tylko inofem jest tańszy i lepiej smakuje.

    justi90 lubi tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable okaże się za jakiś czas czy trafiliście w owu ,ale bądź dobrej myśli:)

    Mój też pewnie będzie się wzbraniał ,bo już teraz uważa ,ze może biorę tego wszystkiego za dużo heh

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?

    justi
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia89 wiesz co no był taki mieszany i rozciagliwy i kremowy wiec nie wiedziałam jak zaznaczyć. Myślisz ze owulka była w piatek w takim razie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?

    tak,caly cykl

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    to spróbuję inofem:) pije się to przez cały cykl?
    tak można pić przez cały cykl ;)tam niby pisze że pije się jedna saszetke dziennie ale dziewczyny z OF poradziły żeby pić dwie wtedy jest lepszy efekt i działa leczniczo a nie tylko jako suplement:)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    @Gosia89 wiesz co no był taki mieszany i rozciagliwy i kremowy wiec nie wiedziałam jak zaznaczyć. Myślisz ze owulka była w piatek w takim razie?

    albo w sobote ;) próbowalas kliknac ''ignoruj temp'' z 11 dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 19:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilam inofem 4 cykle i nic ;(

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia tak wlasnie zignorowalam ale juz wcześniej wprowadziłam zmianę czegoś innego i wyskoczył komunikat, że of zmienił dzien owulacji na 11.06 czyli 13 dc czyli mozliwe, ale jak na złość kochaliśmy sie 12 dc, bo mój potem leżał z gorączka takze slabooo

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ