X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    pilam inofem 4 cykle i nic ;(
    Gosia a byłaś na monitoringu? normalnie masz owulacje?

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    @Gosia tak wlasnie zignorowalam ale juz wcześniej wprowadziłam zmianę czegoś innego i wyskoczył komunikat, że of zmienił dzien owulacji na 11.06 czyli 13 dc czyli mozliwe, ale jak na złość kochaliśmy sie 12 dc, bo mój potem leżał z gorączka takze slabooo


    ale to dobrze bo plemniki sa w stanie przezyc dlugo. nawet 2-3 dni wiec napewno zdazyliscie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    Gosia a byłaś na monitoringu? normalnie masz owulacje?

    bylam. dwa pelne monitoringi mialam i owulki byly. potem pojedyncze usg i pecherzyki prawidlowej wielkosci jak na dzien cyklu. tylko zawsze jeden dominujacy. dziewczyny nieraz pisza ze maja po kilka pecherzykow dominujacych.

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    bylam. dwa pelne monitoringi mialam i owulki byly. potem pojedyncze usg i pecherzyki prawidlowej wielkosci jak na dzien cyklu. tylko zawsze jeden dominujacy. dziewczyny nieraz pisza ze maja po kilka pecherzykow dominujacych.
    Raczej wydaje mi się że powinien być jeden, zazwyczaj po stymulacji może być kilka

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Biała Azlia a mialas owulacje w tym cyklu? bo na wykresie nie widac?
    Nie wiem tego niestety, dwa razy mi of w tym cyklu wyznaczało dni płodne, a zaraz potem infekcja i zaburzona temperatura.

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby sie udało to byłoby to dziecko farciarskie ;) Gosiu to dobrze, ze jest jeden dominujący pęcherzyk - tak mi tłumaczył gin. Byłaś na monitoringu, owulki sa- to dobre informacje.

    gosia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mnie pocieszyłyście ;) bo myślałam że to slabo jak ciagle jeden...

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczynki :) pogoda ponura płacząca mam nadzieję, że humoru Wam nie popsuje :)

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) robiłam teścik, ale jedna krecha. Humoru mi to nie zepsuło. No pogoda szaro bura, ale wole taka niż te upały co zapowiadają od piątku :) Miłego dnia :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pogoda nawet ładna , raz słońce raz chmury.Tylko głowa mnie coś dzisiaj boli :(

    Biała Azalia szkoda ,że negatywny ,ale może jeszcze za wcześnie. Jakiej długości masz cykle zazwyczaj?

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, mam nieregularne cykle, trudno powiedzieć. Ostatni miał 27 dni. wcześniejszy 80...

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj @, ale już nie przeżywam i czekam aż się skończy ;) znalazłam przed wczoraj w mojej apteczce saszetki "nimesil". Nie pamiętam kiedy je kupowałam i kto mi kazał czy gin czy koleżanka jakaś bo @ mam tragiczne... Leje się z wielkim bólem,a więc dzisiaj wypiłam saszetkę i jest spoko

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia współczuję bolesnych @ :( mi na szczęście pomaga zwykły apap, nie męczą mnie za bardzo te małpy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ten ''nimesil'' jest na recepte a tez chcialam kupic. bo mam rowniez bolesne @. ale pomaga mi na szczescie nurofen lub ibum. Trzymaj się Aga, nastepny cykl bedzie szczesliwy ;)

    Biała Azlia póki @ nie ma jest nadzieja, tym bardziej ze istnieje mozliwisc ze nie mialas owulki.

    Mnie pogoda pasuje ale nocki w pracy mnie wykanczaja...ehh byle do niedzieli.
    Mnie dokuczaja bóle miesniowe, karku, kręgosłupa.(to od dzwigania w pracy i stania w miejscu) byłam u lekarza z tym i zapisal leki. mowilam ze staram sie o dziecko. zapisal tabletki ktorych nie mozna brac w ciazy. to bralam po @. jednak nic sie nie poprawilo. musialabym brac codziennie leki a tego ja nie chce. Bo wiem ze podczas staranek bezpieczny jest tylko apap, nospa, wszystkie leki bez ibuprofemu mozna brac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 16:51

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszy dzień @ też zdycham , muszę wziąć co najmniej kilka tabletek żeby przeszło a i tak cały dzień leżę. W tym cyklu było trochę lepiej, może bromek tak zadziałał.

    Kupiłam dzisiaj siemię lniane ,zaraz będę pić!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 16:53

    justi
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to samo... pierwszy dzień @ umieram

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale jak bysmy miały skape @ to byl by problem, wiec skoro sa obfite to znaczy ze jest ok ;) kurcze ja nigdy nie pilam tego siemienia lnianego moze tez zaczne ;)

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Dziewczyny ale jak bysmy miały skape @ to byl by problem, wiec skoro sa obfite to znaczy ze jest ok ;) kurcze ja nigdy nie pilam tego siemienia lnianego moze tez zaczne ;)

    Gosia a co mogą oznaczać skąpe miesiączki ? bo wydaje mi się że kiedyś mój okres był bardziej obfity trwał ok 5 dni a teraz 3 dni lekkiego krwawienia , potem plamienie i koniec, do tego przed okresem nie mam w ogóle bólu piersi, a jakiś rok temu jeszcze miałam..

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś piłam, ale to na włosy itd :D
    chyba muszę do tego wrócić xD

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w takim razie pewnie gin mi wypisała :) polecam cały dzień w pracy przetrwałam :)

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ