X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 marca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda gratulacje :-)

    Dziś kończę Nowennę, ale czuję, ze bez niej będzie w moim życiu pustka, dlatego od jutra zaczynam kolejną z nieco zmodyfikowaną intencją :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj skończyłam swoją Nowennę, nie było łatwo, ale udało się wytrwać. To nie jest łatwa modlitwa. Długo nosiłam się z zamiarem jej rozpoczęcia. Nowenna zmieniła moje życie, niesamowicie zbliżyła mnie do Boga, wyciszyła i dała mi ogromny spokój. W końcu zrozumiałam, że muszę ufać Bogu we wszystkim co od Niego otrzymuje, choć nie zawsze jest to zgodne z tym co sobie zaplanowałam.
    Swoje życie oddaje w Jego ręce i będzie tak jak On chce, wszystko zaakceptuje, nawet jeśli nigdy nie będę mieć własnego dziecka, to i tak ciesze się, że moje życie potoczyło się tak, ze odnalazłam w nim Boga.
    Wczoraj zakończyłam Nowennę i wczoraj też postanowiłam wziąśc w duchową adopcje dziecko nienarodzone. To jest dopiero dla mnie wyzwanie, przysięga i dziewięć miesięcy modlitwy za dzieciątko, którego imię znane jest tylko Bogu. Muszę wytrwać. Nie chcę już modlić się tylko o szczęście dla siebie, dzięki nowej intencji ocalę jedno życie.

    "Obyś mnie skutecznie błogosławił
    i rozszerzał granice moje,
    a ręka Twoja była przy mnie,
    obyś zabrał ode mnie zło i nieprawość,
    a utrapienia moje się skończą!
    Ufam Tobie!"

    vanessa, Summerka, ewwiel, Anulkaa, Kiniacz, Yousee lubią tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:37

    20140607580114.png

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kończę za 17 dni. Bardzo się przyzwyczaiłam do tej modlitwy :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zaczęłam już część dziękczynną nowenny, sporo się zmienia w naszym życiu, i też podjęłam duchową adopcję, w końcu, bo kiedyś nie chciałam a teraz pomyślałam tak jak Asiak, może nie jest mi dane mieć swojego dziecka to może chociaż duchowo zaadoptuję jakieś maleństwo i otoczę je modlitwą ;)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 lipca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 4 dzień odmawiam, bardzo długo nowenna za mną"chodziła", nawet ostatnio na przystanku zebrało się paru ludzi, którzy wracali z jakieś grupy modlitewnej i cały czas o tym mówili, a ja siedziałam i słuchałam i wiedziałam, że to kolejny znak od Boga bym nie bała się tej nowenny.

    Część błagalną skończę w dniu w którym prawdopodobnie będę testować...

    Summerka lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • małazłośnica Ekspertka
    Postów: 199 88

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zainteresował mnie ten temat ponieważ przyznam szczerze, że wczoraj zaczęłam się zastanawiać nad pójściem na pielgrzymkę w sierpniu do Częstochowy, choć boję się trochę, że fizycznie nie podołam.

    Muszę się wgłębić w ten wątek dokładnie bo może będzie to coś dla mnie;)

    f2w3rjjg787he44v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, przynajmniej mi, Niwenna dała wiele "dodatkowych" łask;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 17 lipca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka już wiesz, że będzie druga córa? Jak tam u Cienie? Wpadnij do wiedźm!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 17 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, podobno córka;)

    U mnie okej - moje paranoje trochę ustąpiły;) wpadłabym do wiedźm, ale jakos chyba tam nie pasuje;( a jak u Ciebie?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 17 lipca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie pasujesz?

    U mnie bez zmian. staram się mimo torbieli i czekam na rezonans, który pokaże co to w ogóle jest i czy operować.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć.

    chcę jutro zacząć Nowennę, ale jakiś taki mam opór, strach że nie dam rady, że nie znajdę czasu, że będę "oszukiwać" i odmawiać w nocy, śpiąc już..
    pewnie częściowo bierze się to z tego, że generalnie mam problem z systematycznością i nawet codzienną modlitwą. i ogrom Nowenny trochę mnie przytłacza.
    ale jednocześnie "chodzi" za mną już od dawna, żeby podjąć ten trud. i mam wrażenie, że Bóg mnie do tego zachęca, bo wciąż "przypadkiem" wpadam gdzieś na tę Nowennę :)

    chciałam Was poprosić o modlitwę o moją wytrwałość i uczciwość w odmawianiu Tajemnic.
    bardzo chcę spróbować :)

    Summerka lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    cześć.

    chcę jutro zacząć Nowennę, ale jakiś taki mam opór, strach że nie dam rady, że nie znajdę czasu, że będę "oszukiwać" i odmawiać w nocy, śpiąc już..
    pewnie częściowo bierze się to z tego, że generalnie mam problem z systematycznością i nawet codzienną modlitwą. i ogrom Nowenny trochę mnie przytłacza.
    ale jednocześnie "chodzi" za mną już od dawna, żeby podjąć ten trud. i mam wrażenie, że Bóg mnie do tego zachęca, bo wciąż "przypadkiem" wpadam gdzieś na tę Nowennę :)

    chciałam Was poprosić o modlitwę o moją wytrwałość i uczciwość w odmawianiu Tajemnic.
    bardzo chcę spróbować :)
    Myshka, dasz radę. Każda chyba miała podobne obawy, że nie znajdzie czasu, ale to prawdziwy cud bo czas się znajduje :)

    myshka84 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Czemu nie pasujesz?

    U mnie bez zmian. staram się mimo torbieli i czekam na rezonans, który pokaże co to w ogóle jest i czy operować.

    Kurcze, no to trzymam kciuki. A moze, jak Ci wytną to dziadostwo , to sie uda?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Kurcze, no to trzymam kciuki. A moze, jak Ci wytną to dziadostwo , to sie uda?

    kiedyś się uda :) dzięki za kciuki.
    Jeszcze przed decyzją o operacji zaczynam walkę olejem lnianym i ostropestem ;)
    może coś zagra i ominę operację.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Myshka, dasz radę. Każda chyba miała podobne obawy, że nie znajdzie czasu, ale to prawdziwy cud bo czas się znajduje :)
    dziękuję :)
    wierzę, że i u mnie tak się stanie. Amen :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    kiedyś się uda :) dzięki za kciuki.
    Jeszcze przed decyzją o operacji zaczynam walkę olejem lnianym i ostropestem ;)
    może coś zagra i ominę operację.

    No wlasnie, nigdy nie wiadomo;) oby tak było!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam za sobą już 11 dni...jest ciężko, jakaś taka wredna jestem dla wszystkich, zły robi wszystko bym przestała odmawiać nowennę, ale ja mu się nie dam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 10:10

    Baronowa_83, krysiak, Marietta lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    ja mam za sobą już 11 dni...jest ciężko, jakaś taka wredna jestem dla wszystkich, zły robi wszystko bym przestała odmawiać nowennę, ale ja mu się nie dam:)
    To i ja sie podziele swoim doswiadczeniem. Wczoraj zaczelam odmawiac czesc dziekczynna. Musze powiedziec, ze poczatki odmawiania nowenny byly straszne, choc to slowo nawet nie oddaje tego co sie ze mna dzialo. Mialam wrazenie jakby cos mnie naprawde opetalo, doslownie. Nie moglam sobie miejsca znalezc, bardzo niespokojna i rozkojarzona bylam. Dopiero pod koniec zeszlego tygodnia wreszcie jakos sie wyciszylam i uspokoilam. A najwazniesze, wczoraj, wlasnie w pierwszy dzien odmawiania czesci dziekczynnej moj maz zaproponowal, ze pojdzie ze mna do kosciola (a jest bardzo niekosciolowy). Zabral mnie na Msze do klasztoru, jakies 30 km od miejsca gdzie mieszkamy, tak troche na wycieczke i by czas razem spedzic. Kiedys cos przebomknal ze chyba nie wystarczy abym tylko ja sama o dzidzie sie modlila ale ze tak sam z siebie sie wyrwie z pomyslem na wspolna Msze, to mnie zaskoczyl. Wiec niech mi ktos powie, ze Nowenna nie mam mocy. Moja intencja jest wprawdzie prosba o poczecie ale Bozia widocznie i innymi drozkami laski leje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 13:33

    Summerka, mkl, myshka84, Asiak, enines, claudiuszek lubią tę wiadomość

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 20 lipca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    ja mam za sobą już 11 dni...jest ciężko, jakaś taka wredna jestem dla wszystkich, zły robi wszystko bym przestała odmawiać nowennę, ale ja mu się nie dam:)


    U mnie w domu zawsze mówiło się, że "demony szaleją" zwłaszcza jak próbowaliśmy wspólnie isć do kościoła albo pomodlić się w domu razem. Modlitwa ma moc. Odbiegając od tematu- pochodzę z wielodzietnej rodziny. Kiedyś było bardzo, bardzo źle, modliliśmy się wspólnie nowenną do Judy Tadeusza, a na koniec każde z nas mówiło o co prosi Boga :) Moja siostra zawsze modliła się o "domek z ogródkiem", więc jak modliliśmy się w szerszym gronie budziło to trochę politowanie/ trochę wzruszenie :P Za rok pewien człowiek DAŁ moim rodzicom dom z ogródkiem. Z każdym dzieckiem kolejno Bóg błogosławił moim rodzicom, działy się cuda. Dostali dom od obcego człowieka, potem samochód... Modlitwa ma taką moc, że nie do wiary! ;) Wytrwałości dziewczyny!!

    Summerka, mkl, myshka84, krysiak, Asiak, Tova33 lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ