Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2021, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zachęcam do rozpoczęcia właśnie dziś kolejnej lub może pierwszej Nowenny!
    Jeśli macie Instagram to polecam zajrzeć na profil modlitwa o dziecko
    Ja rozpoczęłam kolejną Pompejanke o dar potomstwa
    Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku!

Pia88, hannah_92, dorkaa lubią tę wiadomość

Boże dziękujemy Ci za Cud Życia ❤️
    7u22s65g44plwk36.png

Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • martuśka737 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2021, 23:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! może będzie trochę chaotycznie, ale chcę się z wami podzielić swoimi orzezyciami. Jestem na forum od 2017 r. kiedy to zaczęłam niespodziewanie w ciążę. W 2018 urodziłam córeczkę. Od 2019 już świadomie staraliśmy z mężem o drugie dziecko, niestety bezskutecznie. Dwa razy poroniłam, w marcu i sierpniu tego roku.
    Zaczęłam się modlić nowenna pompejańska w listopadzie. Ja, która czasami nie mogła zmówić jednego pacierza wieczorem, zabrałam się za nowenne. Ale było mi już bardzo ciezko. Moja pierwsza intencja to było o cud narodzin. W listopadzie robiłam sporo badań, zaczęły mi wychodzić kolejne infekcje i zakażenia organizmu. Starania odpuściłam. Przy takich wynikach nie miałam szans na dziecko. W między czasie zmienila sie też moją intencja, stała się bardziej dojrzała i świadoma. To już nie był mój główny cel. 23 dnia nowenny błagalnej w dzień spodziewanej @ zobaczyłam na teście II kreski. Płakałam nad tym testem ściskając różaniec w ręce i dziękowałam Matce Najswietszej. Nie wierzyłam już, że ten dzień kiedykolwiek nadejdzie. Teraz, z dzieciątkiem pod sercem, walczę z zakażeniami organizmu. To będa bardzo długie miesiące ciąży, ale warto dla tego małego cudu.
    Wierzę, że nasza Mateńka dba i pamięta o każdym z nas i ma dla nas ścieżkę, o jakiej czasami nawet nie śnimy. Ja juz dziękuje jej całym sercem. Życzę każdej z was by tak jak ja mogła otrzymać to czego pragnie wasze serce. Modlitwa już stała się dla mnie czymś bez czego nie wyobrażam sobie dnia. Przynosi spokój i ukojenie. Oby i wam zesłała laski jakich potrzebujecie! Ja niedługo kończę już część dziękczynna i myśle o kolejnej intencji. Warto zawierzyć naszej matce!

Kasiastaraczka, melisa, dorkaa, MałaMi* lubią tę wiadomość

13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek

Wysłany: 3 stycznia 2021, 00:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska piękne świadectwo!

martuśka737 lubi tę wiadomość

7u22s65g44plwk36.png

Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • happilyeverafter Autorytet

Wysłany: 2 maja 2021, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś odmawia właśnie Nowennę Pompejanska?? 😊

Ja nie wierzę w cuda, ja na nich polegam ☘️
    ~ Yogi Bhajan

2020r. 3400g cudu 56cm miłości, witaj na świecie córeńko 🤍💕🐝

Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło.
    To właśnie będzie początek 🍀
    ~ Louis L'Amour

The true miracle is having faith no matter what 👣
    klz99vvjueiwzyfd.png

Wysłany: 2 maja 2021, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane czy któraś odmawia właśnie Nowennę Pompejanska?? 😊
    Tak,ha jestem w trakcie,ale akurat tę odmawiam w intencji bliskiej osoby. Już kilka odmówiłam w intencji daru poczęcia

7u22s65g44plwk36.png

Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 15 16 17 18 19
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ