X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 1 stycznia 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zachęcam do rozpoczęcia właśnie dziś kolejnej lub może pierwszej Nowenny!
    Jeśli macie Instagram to polecam zajrzeć na profil modlitwa o dziecko
    Ja rozpoczęłam kolejną Pompejanke o dar potomstwa
    Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku!

    Pia88, hannah_92, dorkaa, Fela37 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! może będzie trochę chaotycznie, ale chcę się z wami podzielić swoimi orzezyciami. Jestem na forum od 2017 r. kiedy to zaczęłam niespodziewanie w ciążę. W 2018 urodziłam córeczkę. Od 2019 już świadomie staraliśmy z mężem o drugie dziecko, niestety bezskutecznie. Dwa razy poroniłam, w marcu i sierpniu tego roku.
    Zaczęłam się modlić nowenna pompejańska w listopadzie. Ja, która czasami nie mogła zmówić jednego pacierza wieczorem, zabrałam się za nowenne. Ale było mi już bardzo ciezko. Moja pierwsza intencja to było o cud narodzin. W listopadzie robiłam sporo badań, zaczęły mi wychodzić kolejne infekcje i zakażenia organizmu. Starania odpuściłam. Przy takich wynikach nie miałam szans na dziecko. W między czasie zmienila sie też moją intencja, stała się bardziej dojrzała i świadoma. To już nie był mój główny cel. 23 dnia nowenny błagalnej w dzień spodziewanej @ zobaczyłam na teście II kreski. Płakałam nad tym testem ściskając różaniec w ręce i dziękowałam Matce Najswietszej. Nie wierzyłam już, że ten dzień kiedykolwiek nadejdzie. Teraz, z dzieciątkiem pod sercem, walczę z zakażeniami organizmu. To będa bardzo długie miesiące ciąży, ale warto dla tego małego cudu.
    Wierzę, że nasza Mateńka dba i pamięta o każdym z nas i ma dla nas ścieżkę, o jakiej czasami nawet nie śnimy. Ja juz dziękuje jej całym sercem. Życzę każdej z was by tak jak ja mogła otrzymać to czego pragnie wasze serce. Modlitwa już stała się dla mnie czymś bez czego nie wyobrażam sobie dnia. Przynosi spokój i ukojenie. Oby i wam zesłała laski jakich potrzebujecie! Ja niedługo kończę już część dziękczynna i myśle o kolejnej intencji. Warto zawierzyć naszej matce!

    Kasiastaraczka, melisa, dorkaa, MałaMi*, Fela37, Mysza_Polna, AngEla lubią tę wiadomość

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska piękne świadectwo!

    martuśka737 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 2 maja 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś odmawia właśnie Nowennę Pompejanska?? 😊

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 2 maja 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane czy któraś odmawia właśnie Nowennę Pompejanska?? 😊
    Tak,ha jestem w trakcie,ale akurat tę odmawiam w intencji bliskiej osoby. Już kilka odmówiłam w intencji daru poczęcia

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • farfalla92 Ekspertka
    Postów: 186 415

    Wysłany: 5 września 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane czy któraś odmawia właśnie Nowennę Pompejanska?? 😊
    Ja odmawiam aktualnie Nowennę Pompejańską, jestem już w części dziękczynnej ❤ Staramy się z Mężem o drugiego dzidziusia. Nasze pierwsze Szczęście - Synek - przyszedł na świat w sierpniu zeszłego roku. Obecnie trwa nasz drugi cykl starań ❤ Głęboko wierzę w siłę tej modlitwy 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2022, 21:58

    08.2021 <3
    07.2023 <3

    Starania o 3 dzieciątko <3

    12.2023 - 1cs

    06.1.2024 - II kreski!
    08.1.2024 - Beta HCG: 481 U/l
    10.1.2024 - Beta HCG: 808 U/l
    11.1.2024 - Pęcherzyk ciążowy 5mm!
    19.1.2024 - Dzidziuś 3,6mm z serduszkiem! <3
    08.2.2024 - Wizyta
    07,3.2024 - Niskie ryzyka, dziewczynka <3
  • AngEla Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 8 listopada 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek dawno nie odnawiany, może warto go "odkurzyć" :) czy któraś odmawia Nowennę Pompejańską? :) Ja zaczęłam w tym miesiącu i dowiedziałam się o niej od innej staraczki ovufriend, która szczęśliwie zaszła w ciążę po odmówieniu nowenny <3 również wierzę, że i nam modlitwa pomoże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2023, 17:09

    Rosalia_ lubi tę wiadomość

  • EwelinaS92 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 listopada 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😊 ja też zaczęłam nowenne 7 dni temu, modlę się o cud, gdyż waham się czy podchodzić do in vitro czy zawierzyć Bogu, że przyjdzie na nas czas i zajdziemy naturalnie, chociaż badania mojego męża są bardzo kiepskie 😔

    AngEla lubi tę wiadomość

    🟡 starania o pierwsze dziecko od października 2021

    🙋‍♀️Ja '92
    ✳️ badania hormonów w normie
    ✳️ usg tarczycy w normie
    ✳️ wymazy - czysto
    ✳️ AMH 6,9
    ✳️ owulacje występują, pęcherzyki pękają
    ✳️ cykle regularne

    🙋Mąż '91
    📛 mała ilość, słaba ruchliwość i morfologia 0%, wszystko poniżej normy
    ☑️ usg jąder - jedno jądro słabsze w wyniku wnętrostwa, drobne stany zapalne prostaty, na szczęście brak żylaków powrózka nasiennego
    ✅️ hormony w normie
    ✅️ posiew nasienia - czysto
    ✅️ fragmentacja DNA plemników 12%
    📛 stres oksydacyjny nasienia 9,73 (norma poniżej 1,36)
    📛 test HBA 48%
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2173

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, nasza historia też taka jest ❤️ 2 lata starań, kilku lekarzy, opieka medyczna ds niepłodności… zaszłam naturalnie na 4 dni przed ukończeniem części błagalnej. Potem już tylko dziękowałam za wysłuchanie, rozmarzona w moich pierwszych ⏸️ w życiu. Janek jest cudem wyproszonym przez ręce Matki Bożej, głęboko w to wierzę i to daje mi niewiarygodny spokój teraz, przy wszelkich trudach wychowawczych. Polecam zanurzyć się w tej modlitwie z wielką wiarą, oddaniem i ufnością. Jest wyjątkowa 🥰

    AngEla lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 9 listopada 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu zaczęliśmy z mężem starania w sierpniu, zaczęłam odmawiać nowennę jakoś we wrześniu o ciążę. W listopadzie ukończyłam, okazało się, że mam ponownie podejrzenie polipa (wcześniej miałam usuwanego w 2021 roku), co jak wiemy utrudnia zajście w ciążę. Przeszlam w grudniu ponownie zabieg, usunięto przerosty endometrium. Zaczęłam znowu nowennę, głęboko wierzylam, że się uda teraz. W drugiej miesiącu starań od zabiegu, 8 dni przed ukończeniem nowenny zobaczyłam dwie kreski 🥺 w ciazy odmówiłam 3 swoją nowennę, tym razem o szczęśliwy porod, kilka dni temu urodziłam, mimo nagłej indukcji wszystko się udało 🥰 z perspektywy czasu myślę, ze te kilka miesięcy starań spowodowały, że udało mi się w ciąży podejść do ważnego egzaminu zawodowego, gdybym wcześniej zaszła, niekoniecznie by się udało. Trzymam mocno kciuki za wszystkie modlące się nowenna staraczki , naprawdę warto ❤️

    AngEla lubi tę wiadomość

  • AngEla Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 10 listopada 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne są Wasze świadectwa 💚 dają dużo nadziei i motywują do codziennego odmawiania różańca 🥰 Nowenna to nasza największa nadzieja, że się uda, że też kiedyś zobaczymy upragnione ⏸️. Mąż ma kiepską ruchliwość, a u mnie podejrzenie endometriozy i niskie AMH, choć jesteśmy młodzi.
    EwelinaS92 a wy jak długo się już staracie?

  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 19 listopada 2023, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, cudownie, ze Wam się udało!
    U nas dalej nic.

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • EwelinaS92 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od października 2021 roku, także już ponad 2 lata, u nas przyczyna słabe wyniki nasienia z powodu wnętrostwa jednego jądra w wieku dziecięcym niestety nikt
    nie zareagował i jądro zstąpiło dopiero w wieku 12 lat razem z przepukliną pachwinową, a przepuklina operowana dopiero w wieku 22 lat więc jądra też przegrzewane 😣 u mnie badania ogólne w normie więc skupiliśmy się na mężu i na suplementacji, mieliśmy wzloty i upadki ale czas nieubłaganie leci oboje już po 30stce i błagam Maryje o cud

    🟡 starania o pierwsze dziecko od października 2021

    🙋‍♀️Ja '92
    ✳️ badania hormonów w normie
    ✳️ usg tarczycy w normie
    ✳️ wymazy - czysto
    ✳️ AMH 6,9
    ✳️ owulacje występują, pęcherzyki pękają
    ✳️ cykle regularne

    🙋Mąż '91
    📛 mała ilość, słaba ruchliwość i morfologia 0%, wszystko poniżej normy
    ☑️ usg jąder - jedno jądro słabsze w wyniku wnętrostwa, drobne stany zapalne prostaty, na szczęście brak żylaków powrózka nasiennego
    ✅️ hormony w normie
    ✅️ posiew nasienia - czysto
    ✅️ fragmentacja DNA plemników 12%
    📛 stres oksydacyjny nasienia 9,73 (norma poniżej 1,36)
    📛 test HBA 48%
  • Luna_Luna Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 24 listopada 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, również jestem po odmówieniu Nowenny, skończyłam odmawiać we wrześniu. Starania są od roku, narazie nie udało się uzyskać ciąży. Podczas modlitwy natrafiłam w końcu na dobrego lekarza, który wierze ze nam pomoże. 🙏🏻

  • AngEla Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wczoraj tj. 4 dni po zakończeniu całej nowenny pompejańskiej pierwszy raz w życiu zobaczyłam na usg bijące serduszko naszego małego wielkiego cudu. Na ten cykl, który zaczął się u mnie 9 listopada, czyli w 9 dniu odmawiania nowenny pompejańskiej nikt nie dawał nam szansy. Miałam robiony monitoring usg przez dwóch różnych lekarzy przez kilka dni. Cykl bezowulacyjny. Pomimo diety, suplementów i aktywności fizycznej. Od przyszłego cyklu miałam mieć już stymulację, wykupiłam cały wór leków. Dodatkowo u męża w nasieniu wykryto rzeżączkę! więc mieliśmy bana na 2 tygodnie i oboje braliśmy antybiotyk. Po 2 tygodniach nie wytrzymaliśmy i pozwolilśmy sobie na 1 stosunek. 1 w całym "bezowulacyjnym" cyklu. To był akurat 25 dzień odmawiania nowenny, prawie kończyłam część błagalną. 13 grudnia, kiedy to już prawie tydzień spóźniał mi się okres, mąż namówił mnie do zrobienia testu. Którego oczywiście nie miałam zamiaru robić no bo nie mieliśmy żadnych szans na ciążę! Ale zrobiłam... i ujrzałam pierwszy raz w życiu 2 piękne kreski. Bóg uczynił nam Wielkie Cuda! Nigdy nie myślałam, że doświadczę czegoś tak pięknego. Dziś zaczynam kolejną nowennę o zdrowie naszego cudu :) Dziewczyny zanurzcie się w modlitwie, zaufajcie Matce Bożej Pompejańskiej, ta modlitwa ma ogromną moc. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam równie pięknych cudów <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2023, 12:32

    Rosalia_, Caroline4412, Wiara Nadzieja Miłość lubią tę wiadomość

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zakończyłam Nowennę Pompejańską odmawianą w intencji zajścia w ciążę, dziś kończę 11 tydzień. Tydzień temu zobaczyliśmy jak dzieciątko z bijącym sercem porusza rączkami. Dziewczyny zaufajcie Matce Bożej, jest nieskończenie dobra. Moja ciąża przebiega bez komplikacji, nie mam nudności, czuję się znakomicie za co również dziękuję Matce Bożej. Nie ma dla niej niemożliwego, ufajcie!

    farfalla92, AngEla lubią tę wiadomość

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 25 lutego, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modliłam się nowenną pompejańska o dar potomstwa od 8 maja do 30 czerwca i niestety o tej pory nic ale kilka lat temu odmawiałam pompejanke o szczęśliwe donoszenie ciąży za moją kuzynkę, ktora była po dwóch poronieniach i jej się wtedy udalo i ma teraz jeszcze drugie zdrowe dziecko :)

    Ja sama wcześniej modliłam się tysiacami innych krótkich nowenn o dar potomstwa, a teraz modlę się już tylko o wypełnienie woli Bożej 30-dniową nowenną "Płaszcz św. Józefa"

    Polecam też grupę FB " O Spem Miram - nadziejo przedziwna" dla kobiet, które chcą wspólnie modlić się o dar potomstwa modlitwami za wstawiennictwem świetych :)

  • Vilka Autorytet
    Postów: 803 437

    Wysłany: 26 lutego, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś odmawiałam nowennę pompejańska żeby ktoś z bliskiej rodziny przestał pić, ale niestety nie podziałało. Ja myślę że można się modlić, ale i tak jest u góry napisane co ma być to będzie. Można się jedynie modlić o sile i cierpliwość.

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
‹‹ 15 16 17 18 19
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ