X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yesenia jesteś na naszej liście bo nie moge znależć a nie chce żeby 2x ktoś figurował :)

    Dawniej znałam na pamięć wszystkie członkinie a teraz??? jest nas tak dużo że nie jestem w stanie... :P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za modlitwę :)

    Dziękuję za każde miłe słowo i za mega wsparcie <3

    U Nas do przodu. Dziś Dominik ćwiczył samodzielne oddychanie - co prawda tylko godzinkę ale zawsze coś.
    I tak ładnie się prezentuje
    flhxz4.jpg
    A waży już 1225g - rośnie Nam Szczęście kochane (waga z 02.05.)
    pozdrawiamy <3

    Asiak, Nazja, Adelajda, littleladybird, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Dominika :)
    Vanessa, statystyki są piękne :)

    Asiak dzieki za dobre słowo, niestety u mnie sama laparo to juz problem. Dłuuuuga historia :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosuee gdybyś kiedyś chciała to mam namiary na lekarza dla którego nie ma beznadziejnych przypadków.

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo takiego właśnie szukam ;) cudotwórcy. Ale ja z Krakowa jestem wiec nie wiem czy to moj zasięg terytorialny ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 - ciągle modlimy się za Dominisia. Jest cudny!!! Przytulamy Was mocno i czekamy na dalsze dobre wieści :*

    Vanessa, jak ja lubię, jak Ty tak od serca napiszesz :) A jak Ty się czujesz?? Bo widzę, że wreszcie nie musisz czekać na powrót :)

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,pozdrowienia z Mazowsza. Pamiętam o Was wszystkich i modlę się.

    Magda_lena88-trzymam mocno kciuki za Dominika :)

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś przyjdzie czas tylko ze latka leca ... niedlugo beda dwa lata starań. Szybko minęło.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was Kochane,
    jeśli chodzi o modlitwę....
    3 lata temu już prawie,po ciąży pozamacicznej, podczas której wycięto mi lewy jajowód, na wizycie lekarz który mnie operował, powiedział że z kolei prawy jajowód jest niedrożny, bo jest tam wodniak, i jeśli będę mieć dzieci to będzie cud, powiedział też, że w sumie to mógłby mi go od razu wyciąć, no ale nie miał zgody więc tego nie zrobił, po pół roku odetchnięcia poszłam do innego lekarza, zrobił usg i również stwierdził że prawy jajowód jest niedrożny...in vitro i kropka.
    nie muszę pisać chyba co działo się w mojej głowie przez następne kilka dni,
    potem myśli-gdzie się zwrócić żeby otrzymać wsparcie i potrzebny CUD...
    nie wdając się w szczegóły - napiszę tylko tyle, że odmówiłam sześć razy Nowennę Pompejańską oraz raz Tajemnicę Szczęścia, wszystko w intencji poczęcia dziecka.
    Modliłam się a resztę pozostawiłam Bogu nie śledząc cyklu,temperatur i innych, spontanicznie serduszkując z mężem. Bez rezultatu. Znów zmieniłam lekarza i przed Wielkanocą tego roku miałam wyznaczony termin hsg - wynik: prawy jajowód drożny(!)jest nadzieja!. Bóg wysłuchuje nasze prośby, ale nie zawsze tak jakbyśmy tego chcieli, pomógł mi zrobić ten mały kroczek. Teraz jestem w cyklu po hsg, nadziei nie mam, bo chociaż wiem z testu owu kiedy była owulacja,i staraliśmy się, to odczuwałam lewy jajnik bardziej (ten bez jajowodu). Hormony i mężuś ok.
    Dwie pierwsze nowenny -tak- można powiedzieć że to był głónie klepanie zdrowasiek,ale jakoś z chęcią podejmowałam kolejne, i tu już działo się wiele...dostałam inne łaski.
    Do dziś mam niesamowity spokój w sercu, w ciągu tych 3 lat płakałam może 3-4 razy w naprawdę dużych załamaniach, a poza tym czuję mega spokój.
    Owszem, jest mi ciężko, bo koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą, a my wciąż na starcie...ale na dobrej drodze:)
    Zachęcam do modlitwy, otrzymasz mega oparcie psychiczne i spokój wewnętrzny.
    Jutro mam 41 d.c, tyle trwał najdłuższy mój cykl, ogólnie są dość długie, objawów @ lub ciąży brak, zawsze bolały piersi, brzuch, krzyż...a teraz cisza.
    W weekend zatestuję jeśli się nie pojawi @ do tego czasu.
    Jeśli jednak przyjdzie, wiedząc już że prawa strona jest ok, pójdę na monitoring cyklu i musi się udać!
    Cud nastąpił, bo prawy jajowód jest drożny, Bóg nie podał nic na tacy, ale otworzył potrzebną furtkę.
    :***

    Yousee, Summerka, Gianna, zoe31, vanessa, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlena... otaczam modlitwą o cud życia :) i dziękuję za Twoją historię tutaj... :)

    Aha, modlę się za nas wszystkie oczywiście nadal też :)

    Madlena lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlena wrote:
    witam was Kochane,
    jeśli chodzi o modlitwę....
    3 lata temu już prawie,po ciąży pozamacicznej, podczas której wycięto mi lewy jajowód, na wizycie lekarz który mnie operował, powiedział że z kolei prawy jajowód jest niedrożny, bo jest tam wodniak, i jeśli będę mieć dzieci to będzie cud, powiedział też, że w sumie to mógłby mi go od razu wyciąć, no ale nie miał zgody więc tego nie zrobił, po pół roku odetchnięcia poszłam do innego lekarza, zrobił usg i również stwierdził że prawy jajowód jest niedrożny...in vitro i kropka.
    nie muszę pisać chyba co działo się w mojej głowie przez następne kilka dni,
    potem myśli-gdzie się zwrócić żeby otrzymać wsparcie i potrzebny CUD...
    nie wdając się w szczegóły - napiszę tylko tyle, że odmówiłam sześć razy Nowennę Pompejańską oraz raz Tajemnicę Szczęścia, wszystko w intencji poczęcia dziecka.
    Modliłam się a resztę pozostawiłam Bogu nie śledząc cyklu,temperatur i innych, spontanicznie serduszkując z mężem. Bez rezultatu. Znów zmieniłam lekarza i przed Wielkanocą tego roku miałam wyznaczony termin hsg - wynik: prawy jajowód drożny(!)jest nadzieja!. Bóg wysłuchuje nasze prośby, ale nie zawsze tak jakbyśmy tego chcieli, pomógł mi zrobić ten mały kroczek. Teraz jestem w cyklu po hsg, nadziei nie mam, bo chociaż wiem z testu owu kiedy była owulacja,i staraliśmy się, to odczuwałam lewy jajnik bardziej (ten bez jajowodu). Hormony i mężuś ok.
    Dwie pierwsze nowenny -tak- można powiedzieć że to był głónie klepanie zdrowasiek,ale jakoś z chęcią podejmowałam kolejne, i tu już działo się wiele...dostałam inne łaski.
    Do dziś mam niesamowity spokój w sercu, w ciągu tych 3 lat płakałam może 3-4 razy w naprawdę dużych załamaniach, a poza tym czuję mega spokój.
    Owszem, jest mi ciężko, bo koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą, a my wciąż na starcie...ale na dobrej drodze:)
    Zachęcam do modlitwy, otrzymasz mega oparcie psychiczne i spokój wewnętrzny.
    Jutro mam 41 d.c, tyle trwał najdłuższy mój cykl, ogólnie są dość długie, objawów @ lub ciąży brak, zawsze bolały piersi, brzuch, krzyż...a teraz cisza.
    W weekend zatestuję jeśli się nie pojawi @ do tego czasu.
    Jeśli jednak przyjdzie, wiedząc już że prawa strona jest ok, pójdę na monitoring cyklu i musi się udać!
    Cud nastąpił, bo prawy jajowód jest drożny, Bóg nie podał nic na tacy, ale otworzył potrzebną furtkę.
    :***

    Miód na moje serce :) ja tez mam wodniaka i modlę sie prosząc by zniknął :)
    Witaj u nas!

    Madlena lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)fajnie że moja historia jest dla kogoś pocieszeniem,

    wczoraj przed spaniem brzuch lekko wzdęty, dziś też taki wrażliwy i chwilę kłucie jajnika, niech już przyjdzie ta @, będę wiedziała kiedy umówić się do mojego gina...

    cały dzień będę siedzieć jak na szpilkach...;/

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze to nic pewnego bo jestem przed terminem okresu ale pierwszy raz w życiu test pokazał dwie kreski!
    Dziękuje wam za modlitwę i wsparcie!
    Jestem kolejnym dowodem na niesamowita moc tej modlitwy! Akurat zaczęłam druga Nowenne Pompejska ( chyba nawet w dzień poczęcia ) a tu taka niespodzianka! Trwajcie w modlitwie a będziecie wysłuchane !

    Yousee, ewelinka2210, potforzasta, littleladybird lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe super :) bedzie dobrze

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że starania trwały prawie 3 lata. Mąż miał bardzo złe wyniki nasienia ( badanie robione ok tygodnia przed owulacja) a ja w przyszłym miesiącu miałam iść na histeroskopie bo lekarze podejrzewali polipowatość endometrium ( mialam bardzo grube nawet po okresie)!

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe31 gratulacje ♡
    hej dziewczyny ja juz w niedziele koncze nowenne. I dzieki modlitwie mam wiecen wiary mimo niepowodzen. Modlitwa daje mi nadzieje ze i mi sie uda zajsc w ciaze :) nie raz slyszalam ze nowenne ma wielka moc. U mnie od marca sporo sie zmienilo przestalam sie tak bardzo przejmowac negatywnymi testami wyluzowalam i moja wiara jest wieksza i silniejsza :) od poniedzialku bede odmawiac nowenne jeszcze raz i tak jak obiecalam ostatnio caly czas bede sie za wszystkie staraczki modlic <3

    littleladybird lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję:)

    a u mnie @ brak. ale wyczytałam że w cyklu gdzie było hsg często się przesuwa,
    dobrze się czuję, żadnych odczuć jak przed @...

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Wami dziewczyny:-) codziennie zaglądam i wspieram modlitwa. Gratuluje nowym mamusiom, a za te wciąż czekając na Maleństwa modle się z podwójną sila.

    Madlena, Gianna lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31! Gratulacje! Spokojnego, radosnego czasu oczekiwania na Maleństwo!

    Madlena, jak coś to dawaj znać... :)

    U nas jest dobrze. Kolejny antybiotyk chyba działa... będę wiedzieć za jakieś 5 dni, jak będę mogła zbadać ph śluzu. Za to Janek kopie coraz częściej i coraz mocniej. Więc pewnie pozdrawia wszystkie forumowe ciocie i czeka na Wasze maleństwa, żeby miał się z kim bawić ;) Pamiętam o Was w modlitwie, Kochane!

    ewwiel, ewelinka2210, Summerka, Yousee lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    43 d.c wynik negatywny, ostatni cykl 37 dni a przedostatni 41 dni.
    myślę, że jeśli ten cykl też by był 41 dni to test mógł jeszcze nie wyjść w 43 dniu. to taka moja wersja optymistyczna.
    czytałam o długich cyklach i często test wychodzi po prostu później.
    jak myślicie?
    z moich obserwacji samej siebie-zmęczenie, spię po pracy a rano ledwo wstaję,dziwna głowa -delikatne zawroty,a od wczoraj biały śluz ( wcześniej było już sucho, potem wilgotno),
    wersja pesymistyczna -brak @ bo hormony powariowały a objawy sama sobie wkręcam.

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ