X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlena, też jestem z tych długocyklowych. W szczęsliwym cyklu słaba druga kreska wyszła mi dopiero 17 dnia po owu, 18 dnia po owu już była bardzo wyrazna. Owulację miałam w 29 dc czyli w 46 dc miałam bladą drugą kreskę. Szczerze to przestałam się już wtedy modlić o ciązę, bo miałam inne poważne problemy zdrowotne. Testu wcale nie chciałam robić, bo miałam już dość przepłakanych tych z jedną kreską. Namawiali mnie na testowanie mąż i przyjaciółka, a uległam ich namowom, bo nie zmieniał mi się śluz (tzn nie robił się rozciagliwy jak przed miesiączką), był ciągle biały, bolały mnie piersi i podbrzusze, temp nie spadała.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel, dzięki:) czekam więc dalej...

    u mnie przed @ było trochę mokro, teraz jest biało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 09:36

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlena wrote:
    ewwiel, dzięki:) czekam więc dalej...

    u mnie przed @ było trochę mokro, teraz jest biało...
    Wiec to dobry znak :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Madlena Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez myślałam że dobry..
    siedzę w pracy,rozbita jestem, głowę mam taką jakbym 3 dni nie spała,
    jutro idę na betę.

    Bóg ma tylko 3 odpowiedzi na nasze modlitwy:
    1. Tak.
    2. Jeszcze nie.
    3. Mam dla Ciebie coś lepszego na myśli...
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, proszę Was o modlitwę. Od rana mam krwawienie. Byłam na IP, z Malutkim wszystko w porządku. Łożysko w porządku, szyjka długa i zamknięta, krwiaków brak. Tylko nie wiadomo czemu krwawię.
    Proszę!!! Wspomnijcie Bogu o nas!!!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna będzie dobrze... każda z nas sie codziennie modli za Was :) ale oczywiście dodatkowo pomodle się żeby było wszystko dobrze.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, pamiętam o Tobie w modlitwie i będę pamiętać. Nie wiem czy Cię to uspokoi, ale czytałam, że krwawienia mogą też być ze zbyt ukrwionej pochwy czy szyjki. Jeśli wszytsko z dzidzia i całą resztą jest ok to bądzmy dobrej myśli.

    Gianna lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana My ciągle pamiętamy o Was w Naszych modlitwach <3 <3 mocno wierzę w to, że dla Każdej z Was Bóg przygotował bardzo dobry plan - a dzieła Pana są piękne <3

    Piszę do Was bo dawno nie pisałam ale tak mało czasu dla siebie..nie, nie, nie, nie narzekam daję radę. Czasem tylko mam dni zwątpienia, że wolałabym by tej ciąży nie było bo wtedy Maluch by tak nie cierpiał a Nam byłoby łatwiej. Jednak jak patrzę na Nasz CUD i te jego cudne uśmiechy to nie wyobrażam sobie by mogłoby Go nie być..i każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Go mamy <3 <3

    Chciałam Wam bardzo podziękować za każdą modlitwę w intencji Dominisia <3 Nasz Cud ma już 1350 g waga z 9 maja, bardzo dobry odruch ssania :) którym zachwyca się każda położna aczkolwiek póki co wagowo jest za malutki by karmić Go butelką więc póki co karmiony jest sondą ale ładnie zjada mleczko. No i od 4 dni (mam nadzieję, że dziś już 5 dzień) oddycha samodzielnie bez wspomagania :) zdolny Miś <3 jedyne co ostatnio się stało tydzień temu okazało się, że Maluszek ma złamaną kość udową w prawej nóżce :( po rozszerzonych badaniach krwi, które robią wcześniakom po 1 mce życia okazało się, że ma niedobór wit. D3, fosforanu i wapna co mogło doprowadzić do tego złamania...dziś mamy kontrolę ortopedyczną i badania krwi - wierzę, że będzie dobrze. Bardzo bym chciała bo w końcu będę mogła przytulić Okruszka a tak tydzień bez kangurowania byliśmy ze względu na nóżkę.
    Kochane w dalszym ciągu prosimy o pamięć i dziękujemy <3

    Asiak, Yousee lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mimo że rzadko się tutaj udzielam, ale o każdej z Was pamiętam w modlitwie, szczególnie polecam małego Dominisia by jak najszybciej zawitał w domu <3

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, można się dołączyć?

    moja historia nie jest długa. pobraliśmy się w maju zeszłego roku i od listopada zamiast omijać dni płodne zaczęliśmy na nie polować - w myśl zasady - chcemy rok po ślubie być jeszcze tylko we 2, ale dopóki bobas jest w brzuchu to nie przeszkadza ;)
    niestety szybko się okazało, że u mnie nie jest jak u wszystkich dziewczyn z mojej rodziny, i nie zachodzę w ciążę tak hop-siup. pierwsze, drugie, kolejne rozczarowanie..
    byłam u jakiegoś ginekologa, powiedział że czekać. czekamy i próbujemy. za dwa dni zaczynam następny cykl, chcę się przebadać i zobaczyć co w trawie piszczy. myślę o naprotechnologii, żeby zacząć już obserwacje. wiem, że staramy się krótko, ale latka lecą.. nie chcę czekać bezproduktywnie.

    ponieważ wiem, że modlitwa ma większą moc niż jakiekolwiek inne ludzkie działania, chcę Was o nią prosić także w mojej intencji - o szybką i zdrową ciążę. będę pamiętać o Was w modlitwach.

    niech Wam Bóg błogosławi! +

    Yousee lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Dawno nie pisałam, ale też dopiero jutro będę na kontroli. Niestety pojawiły się skurcze, które właśnie wyciszamy no-spą i końską dawką luteiny... Pamiętajcie o nas... a właściwie to najbardziej o Małym...

    Magda_lena88, pamiętam o Was i Dominisiu. Dzielnego Synka macie :) I śliczny :) Rośnijcie zdrowo i już niech nic więcej nie wychodzi złego!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna 3mam mocno kciuki za WAS - niech Maluszek nie robi psikusów i siedzi w brzuszku :) Będzie dobrze i polecam Was w moich modlitwach <3
    A u Nas Dominiś oddycha już sam, jest na innej sali - co prawda nadal to intensywna ale jakby szczebel wyżej ;) co drugie karmienie dostaje z butelki no i ma już 1450 g <3 ładnie przybiera na wadze. A co najważniejsze nóżka ładnie się zrosła tak, że na zdjęciu prawie wgl. nie widać, że coś tam się działo - Dzięki BOGU !! <3 no i te niedobory się wyrównują - Bóg działa CUDA <3 a modlitwa może wiele !! <3 <3
    Dziękujemy !!
    Modlitwa wstawiennicza ma MOC !! <3
    Teraz czeka Nas kontrola okulistyczna wierzymy że oczka nadal będą w porządku, że Bóg czuwa nad Naszym Okruszkiem <3 Jedyne co się pojawiło to podwyższone CRP ale na granicy normy - wierzymy, że wszystko będzie dobrze <3

    Gianna lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 maja 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAgda macie dzielnego synka i będzie wszystko ok musi tak być :)
    Modlę się codziennie a dzisiaj mała aktualizacja :D numery : 18, 73, 157, 160, 173 ciąża :D a 47 i 115 dzidzie już :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! U mnie kolejny raz się nie udało. Widocznie " On tak chciał " próbuję to cały czas zrozumieć i nie potrafię , ale ufam że wyprowadzi dla mnie z tej całej sytuacji dobro...

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witam! U mnie kolejny raz się nie udało. Widocznie " On tak chciał " próbuję to cały czas zrozumieć i nie potrafię , ale ufam że wyprowadzi dla mnie z tej całej sytuacji dobro...
    Bardzo mi przykro Kochana... Tulę mocno i pamiętam o Tobie w modlitwach. Wiem, że teraz jest Ci bardzo ciężko, ale musimy wierzyć, że dobro nadejdzie. Ja dwukrotnie poroniłam, potem biochemiczna, na szcżęście po pierwszym poronieniu udało się i mam synka, ale wiem, jak to jest pragnąć drugiego dziecka i przechodzić niepowodzenia. Musimy mieć nadzieję, że naprawdę dobro nadejdzie. Pamiętaj o tym co pisałaś po przeczytaniu mocy uwielbienia - wierzę, że znowu to uczucie Cię napełni i Bóg pomoże przetrwać Ci te cięzkie chwile.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 08:08

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)
    Można się przyłączyć do listy??

    Kocia lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się przyłączyć?
    My stracilismy ciążę w 5t ale chcemy spróbować ponownie w czerwcu.

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj miałam HSG. Bałam się, odkładałam, ale jajowody mam DROŻNE. Wszystko OK. Tak się cieszę, że aż muszę to tu Wam napisać.
    <3

    renieczka, Yousee, ewwiel, Magda_lena88, Wonderwall lubią tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane <3
    Ciągle o Was pamiętamy :)
    Wpadam podziękować za pamięć w modlitwie i prosić o jeszcze :P <3 Bo najsilniejsza z modlitw to modlitwa wstawiennicza <3
    U Nas póki co dobrze. Pomyśleć, że na dniach mogłabym dopiero rodzić (TP z OM na 12.06) a tutaj proszę - Nasz CUD ma dziś 9 tygodni :O kiedy to zleciało?? Każdego dnia widzę jak Bóg działa cuda. Największym z nich jest to, że Nasz Skarbuś żyje i póki co ma się dobrze - wiem, że pewnie przed Nami jeszcze długa droga i pewnie kręta niekoniecznie usłana różami ale damy radę bo gdy Bóg jest na pierwszym miejscu wszystko pozostałe w życiu jest na swoim odpowiednim miejscu i dzieje się w swoim czasie a pamiętajmy, że działa Pana są WIELKIE i PIĘKNE <3
    No i chciałam się pochwalić (nieskromnie), że od kilku dni Dominik jest na etapie łóżeczka <3 ma już 1900g - waga z dnia 01.06 :) ładnie zjada jedzonko z butelki :) rozpisane ma po 40 ml każde karmienie ale przeważnie zjada do 50ml a czasem i domaga się więcej Łakomczuszek :P
    Prawdopodobnie w tym tygodniu dobijemy do 2kg i coraz bliżej domku no ale jeszcze przed Nami szczepienie przeciwko gruźlicy i obserwacja a później jeszcze dwa szczepienia na pneumo i chyba rota i znowu obserwacja. Położne obstawiają, że pod koniec przyszłego tygodnia Bąbel powinien już dostać wypis bo wszystkie dzieci z sali Dominika są już na "wylocie" - jesteśmy dobrej myśli ale wiadomo jak to jest. Jednak myślimy POZYTYWNIE.

    Błogosławionego dnia <3 <3

    Asiak, renieczka, Malenq, Yousee, Anulkaa, ewwiel lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 super wiadomości :) Niech Dominik zdrowo rośnie i wraca do domku :) Wszystkiego dobrego życzę :)

    Doti87 lubi tę wiadomość

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ