X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STRAŻACZKO w ogóle masz zajefajny podpis:)
    i nie stresuj się:) zrób test najlepiej po @ którą wyznaczył ci owu, a ostatnio który termin na @ się potwierdził? Twój czy owu?
    ja zapisałąm się na testowanie na dzień po terminie @. wczesniej nawet nie zamierzam myśleć o teście....
    pamietaj że to co TY przeżywa każda z nas co miesiąc.

    Lowinko wczoraj rozmawiałam o acardzie z moim ginem:) mi osobiście odradził, on jest sierowany głównie dla kobiet po poronieniach:) a pytałam tak z ciekawości:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziś mega energia rozpiera:) mam dobry humor i uśmiech na buzi, aż dziwne:D

    Strażaczka90, vanessa, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem załamana :( Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z pracy straciła ciążę. Dwa tygodnie temu spotkało to inną koleżankę z pracy. Po prostu szok, masakra i niedowierzanie :(
    Bardzo się boję :(
    Pamiętajcie o modlitwie za młode mamusie i za te, które straciły swoje maleństwa :(

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dla mnie to bzdura no bo jedni chcą bum i jest (znam takie przypadki) inni chcą a nie mogą np. ja, WY a są i tacy co nie chcą a i tak mają. Wg mnie jak ma być to będzie a jak jest jakaś przyczyna niemożliwości zajścia w ciąże to czy się będzie myślało o tym czy nie yo i tak problem utrudniający nie zniknie.
    Myśmy też odpuścili na wiele, wiele miesięcy i jakoś w ciążę nie zaszłam i wiem że jeżeli leczenie i modlitwa nie pomogą to już nic nie pomoże.

    Święte słowa. To tak jak my z M. Nie udawało się, później na rok sobie odpuścilismy i miało być co będzie. No i nie było. Myślę dokładnie tak jak Ty. Jeśli leki i modlitwa nie pomogą to już nie wiem czy cokolwiek innego może pomóc. Ja na dziś miałam @ ale jeszcze jej nie ma!!! :) W sumie to nie czuję się abym dostała. Możliwe też że się opóźni więc pozostaje mi czekać :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczko a nam pozostaje trzymać za Ciebie kciuki:)

    Manieczka86, vanessa lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    STRAŻACZKO w ogóle masz zajefajny podpis:)
    i nie stresuj się:) zrób test najlepiej po @ którą wyznaczył ci owu, a ostatnio który termin na @ się potwierdził? Twój czy owu?
    ja zapisałąm się na testowanie na dzień po terminie @. wczesniej nawet nie zamierzam myśleć o teście....
    pamietaj że to co TY przeżywa każda z nas co miesiąc.

    Lowinko wczoraj rozmawiałam o acardzie z moim ginem:) mi osobiście odradził, on jest sierowany głównie dla kobiet po poronieniach:) a pytałam tak z ciekawości:)
    jaki podpis? :) z ovu Kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2014, 13:09

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Dziewczyny jestem załamana :( Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z pracy straciła ciążę. Dwa tygodnie temu spotkało to inną koleżankę z pracy. Po prostu szok, masakra i niedowierzanie :(
    Bardzo się boję :(
    Pamiętajcie o modlitwie za młode mamusie i za te, które straciły swoje maleństwa :(
    Kochana!!!!Ty nie stresuj sie na zapas ja Cie prosze!!!!!

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:


    Lowinko wczoraj rozmawiałam o acardzie z moim ginem:) mi osobiście odradził, on jest sierowany głównie dla kobiet po poronieniach:) a pytałam tak z ciekawości:)

    Tak tak, ja miałam poronienie zatrzymane z wielkim krwiakiem, więc coś tam jest nie halo.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczko no ta komóra jajowa w podpisie jest mega:)

    MOI co za wieści....;/ ehhhh

    ale wiecie co?? nie wiem czy to przesąd czy nie ale zawsze się słyszało żeby ciąży w pierwszym trymestrze nie obwieszczać bo podobno może się wszystko zdazyć....
    kurcze przykra sprawa......

    LOWINKo no to rozumiem już po co ten acard.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:

    ale wiecie co?? nie wiem czy to przesąd czy nie ale zawsze się słyszało żeby ciąży w pierwszym trymestrze nie obwieszczać bo podobno może się wszystko zdazyć...

    Ja już na początku starań postanowiłam że nikomu nie powiem wiadomo tylko mężowi, bo reszcie po co to wiedzieć dowiedzą się jak będzie widać. Przynajmniej ja tak zrobię jak w ogóle będę mieć taką okazję :(
    O staraniach też nikomu nie opowiadam tylko tutaj i jakoś nie żałuję raz powiedziałam bliskiej mi osobie i pożałowałam więc nie chcę się kolejny raz sparzyć.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja już na początku starań postanowiłam że nikomu nie powiem wiadomo tylko mężowi, bo reszcie po co to wiedzieć dowiedzą się jak będzie widać. Przynajmniej ja tak zrobię jak w ogóle będę mieć taką okazję :(
    O staraniach też nikomu nie opowiadam tylko tutaj i jakoś nie żałuję raz powiedziałam bliskiej mi osobie i pożałowałam więc nie chcę się kolejny raz sparzyć.
    ja stwierdziłam z M że powiemy jak będę w 3 miesiącu ciąży..i wszystko będzie dobrze...

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    mnie dziś mega energia rozpiera:) mam dobry humor i uśmiech na buzi, aż dziwne:D
    Ja właśnie od kilku dni taka spokojna a szczęśliwa chodzę. A gdzie ten PMS się podział to ja nie wiem :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Ja właśnie od kilku dni taka spokojna a szczęśliwa chodzę. A gdzie ten PMS się podział to ja nie wiem :)

    Myślę że to siła modlitwy :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja już na początku starań postanowiłam że nikomu nie powiem wiadomo tylko mężowi, bo reszcie po co to wiedzieć dowiedzą się jak będzie widać. Przynajmniej ja tak zrobię jak w ogóle będę mieć taką okazję :(
    O staraniach też nikomu nie opowiadam tylko tutaj i jakoś nie żałuję raz powiedziałam bliskiej mi osobie i pożałowałam więc nie chcę się kolejny raz sparzyć.
    Ja niestety będę musiała w pracy dość szybko powiedzieć bo zdarza się ze dużo muszę dźwigać a w ciąży nie można. Ale i tak jak najmniej osób będzie wiedziało :) teraz też nikomu nie mówię bo i po co :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    teraz też nikomu nie mówię bo i po co :)

    Ja też nie uważam żeby to był obowiązek mówienia o takich problemach. Chociaż na początku mój M stwierdzał że rodzina powinna o tym wiedzieć ale ja się uparłam że NIE. Troszkę było spięć przez to między nami ale po pewnym czasie przyznał mi rację że nie ma co mówić bo w niczym by to nie pomogło a tylko głupie pocieszenia żeby się tym nie przejmować doprowadzałyby mnie do białej gorączki. Teraz oboje jesteśmy zdania że to nasza sprawa i po co kogo wtajemniczać.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bardzo dobrze dziewczynki myślicie. jeśli nie ma przeciwwskazań tak jak na przykład u Manieczki to nie ma się co spieszyć:)
    ja nawet mojej 6-latce nie powiem do puki sama nie zapyta dlaczego mam taki duży brzuch:D
    nie uważam żeby to było potrzebne wszystkim w koło wiedzieć.
    oczywiście nieraz można komuś w tajemnicy powiedzieć żeby nie zapeszać bo to jest taka radość że na prawde czasem ma się ochotę zwyczajnie z kimś podzielić:)

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez jestem za tym zeby za bardzo nie rozglaszac wiadomosci o ciazy, chociaz dobrze wiem, ze ma sie ochote wykrzyczec to calemu swiatu:)
    W pierwszej ciazy wszyscy bardzo szybka wiedzieli a sie okazalo ze ciaza byla baardzo zagrozona. Pamietam moment jak odebralam wynik bety na ktorym byl spadek, najpierw zalamanie a potem mysl jak ja to w pracy powiem..... na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo i nie musialam przez to przechodzic:) ale mam nauczke i jak teraz nam sie uda zajsc to bede bardzo ostrozna w kwestii obwieszczenia dobrych wiesci:)

    vanessa lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    oczywiście nieraz można komuś w tajemnicy powiedzieć

    Ja znam mnóstwo takich sekretów komuś tam powiedzianych w tajemnicy. Nawet wiedziałam o ciąży jakiejś tam dziewczyny której nie znam i powiedziała w tajemnicy swojej siostrze a ta siostra pochwaliła się u fryzjera i tak cała wieś wiedziała o tajemnicy :D
    Mnie też niektórzy mówią to i tamto prosząc aby nikomu o "tym" nie mówić bo ktoś o to samo ich prosił. Jak tak można paplać to ja nie wiem...
    Ja też kilka razy powiedziałam komuś coś prosząc o dyskrecję ale po czasie okazało się że wszyscy o tym wiedzieli bo sekret wyszedł na jaw. Wiadomo nie wszyscy tacy są ale ja mam już uraz do tego aby mówić coś w sekrecie. Jeżeli nie chcę żeby inni o czymś wiedzieli to nie mówię nikomu dosłownie nikomu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepotrzebnie zrobiłam test wieczorem, taki z allegro. Nic na nim nie widze, caly jest zamazany, ale przede wszystkim widze jedną kreskę, więc pozamiatane.
    Juz mi się nawet nic nie chce pisać.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Niepotrzebnie zrobiłam test wieczorem, taki z allegro. Nic na nim nie widze, caly jest zamazany, ale przede wszystkim widze jedną kreskę, więc pozamiatane.
    Juz mi się nawet nic nie chce pisać.

    Tulę kochana <3

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ