X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 24 października 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 14:46

    arturowa lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Break wrote:
    Narazie nie zaszłam w ciążę, wręcz przeciwnie wydarzyło się wiele spraw, które mnie przytłoczyly i zdolowaly, ale wierzę, że Bóg wynagrodzi mi te cierpienia i wysłucha moich szczerych modlitw.
    Ja miałam podobnie. Miałam wrażenie że po każdej nowennie wydażyło sie cos gorszego i oddaliło mnie od poczęcia. Po pierwszej nowennie było ok bo jeszcze czekałam az mąz wróci z zagranicy i rozpoczniemy starania na całego. Po drugiej nowennie nie miałam owulacji w ogóle mimo stymulacji przez prawie pół roku. Po trzeciej nowennie moje endometrium było katastrofalne (ok 4mm). I mimo tych przeciwności zaszłam w ciążę. Najpierw lekarz stwirdził cykl bezowulacyjny bo leki na stumulację juz jakby przestały działać. Pęcherzyk nie urósł. A potem okazało się że jestem w ciąży :) Oczywiście do owulacji doszło tylko z ogromnym opóźnieniem prawie w terminie @ co NIGDY u mnie nie miało miejsca. Ale potem okazało sie że przez to przesunięcie owulacji zrobiłam test ciążowy 13 czerwca i były 2 kreski a 13 to rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie :) Teraz wiem że te przeciwności były po to abym zobaczyła Wszechmoc Boga. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych i mimo moich źle rokujących cykli zaszłam w ciążę co fizycznie było niemożliwe przy moich cyklach. Miałam bardzo często momenty zwatpienia i pewnie dlatego tak się działo abym zobaczyła że Bóg do poczęcia nie potrzebuje prawidłowych cykli.

    Bardzo polecam Msze z modlitwą o uzdrowienie bo dzięki m.in. dzięki tej modlitwie zostałam uzdrowiona i na takiej Mszy usłyszałzm obietnicę " że jest osoba która nie może mieć dziecka..." no i kluczowe słowa "Maryja niesie Ci dzieciątką". W kolejnym cyklu po tych słowach zaszłam w ciążę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 10:19

    ewwiel, florida, Marika123 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 października 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl tutaj są terminy Mszy z modlitwa o uzdrowienie. Wklejam tutaj bo może jeszcze ktos skorzysta :)


    http://www.sekretariatewangelizacji.pl/kalendarz__mszy_sw_o_uzdrowienie/24


    http://www.mbludzm.pl/aktualno%C5%9Bci/1847-msza-%C5%9Bwi%C4%99ta-o-uzdrowienie.html

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 października 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Arturowa, Maryja niesie Ci dzidziusia. Już niedługo będziesz mogła się nim cieszyć.

    Edka, normalnie popłakałam się kiedy to przeczytałam... Kiedy to piszę nadal mam mokre oczy.
    Dziękuję, potrzebowałam tych słów...

    Po powrocie z pracy kupiłam test. Brzuch mnie nie boli, za to kłują jajniki więc postanowiłam rozwiać swoje wątpliwości...

    Dziękuję wam dziewczyny za dobre słowa, to dla mnie ogromne wsparcie. Kiedy jest mi smutno, zawsze myślę o tym że przecież nie jestem sama,że nie tylko ja zmagam się z taką sytuacją. I jest jakoś tak lżej...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 października 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa trzymam kciuki za test.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje doswiadczenia z Nowenna sa troszke inne. Odmawiam juz trzecia. Za kazdym razem w czasie odmawiania, lub pozniej zaczynaly dziac sie u mnie dobre rzeczy.
    Wymodlilam naprawde wiele, choc jeszcze nie doczekalam dziecka, to jestem wdzieczna za kazda dobra rzecz, ktora zostalam obdarowana :)

    Ja nawet lubie odmawiac Nowenne wieczorem, jestem wtedy wyciszona i potem tak dobrze mi sie zasypia, jestem spokojna. Ale staram sie nie zostawiac calej Nowenny na wieczor, bo mysle, ze mogloby byc ciezko.

    Arturowa nie jestes sama w tym wszystkim! wiem jakie to trudne i ciezkie, ale wlasnie wtedy gdy Ci tak zle nie przestawaj sie modlic i prosic. Wsystkie tu jestesmy po to, zeby sie jakos wspierac.

    Karolus spokojnych dwoch tygodni zycze! Dbaj o siebie, rozpieszczaj sie. Ja mocno trzymam kciuki, zeby bylo szczesliwe zakonczenie cyklu!

    Potforzasta tak trzymac! Mi juz minal pierwszy tydzien z nowenna :)

    Vanessa Twoja historie moglabym czytac codziennie!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 24 października 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Edka, normalnie popłakałam się kiedy to przeczytałam... Kiedy to piszę nadal mam mokre oczy.
    Dziękuję, potrzebowałam tych słów...

    Po powrocie z pracy kupiłam test. Brzuch mnie nie boli, za to kłują jajniki więc postanowiłam rozwiać swoje wątpliwości...

    Dziękuję wam dziewczyny za dobre słowa, to dla mnie ogromne wsparcie. Kiedy jest mi smutno, zawsze myślę o tym że przecież nie jestem sama,że nie tylko ja zmagam się z taką sytuacją. I jest jakoś tak lżej...
    Z całego serca chcę, abyś doczekała się wymarzonego dziecka. Bóg widzi Twoje cierpienie, ale Mu zaufaj - On wie, który moment jest najlepszy na poczęcie. Dla Maryi też nie jesteś obojętna, te modlitwy zostaną wysłuchane. W chwilach zwątpienia powracaj do historii vanessy, ona jest wzorem cierpliwości. 7 lat starań, 3 nowenny, wiele mszy o uzdrowienie, a dzidziuś przyszedł w momencie, w którym nawet medycyna była bezradna. Teraz u niej już nic innego się nie liczy, najważniejsze jest dziecko, już nie musi rozpamiętywać tych poprzednich lat nieudanych prób. Ja wiem, że doczekasz się swojego maleństwa i nie piszę tego tak "na pocieszenie". Ja po prostu to wiem.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 października 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te słowa są mi dziś bardzo potrzebne, zrobiłam test...
    "Nicht schwanger"

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa nie poddawaj się. Alleluja i do przodu! :-) jeszcze sobie wymodlisz dzidziusia :-)
    Lilah dziękuję za miłe słowa :-)
    U mnie też minął tydzień z nowenną.
    Historia Vanessy faktycznie jest wzruszająca i daje dużo nadziei. Vanesso pozdrawiam Ciebie i Maleństwo :-)
    U mnie małe komplikacje. Muszę mieć krioterapie szyjki macicy w przyszłym cyklu, bo wyniki wycinkow które lekarza pobrał do badania wskazują na przewlekły stan zapalny. Na szczęście cytologia jest ok, ale muszę zadbać o te szyjke żeby w przyszłości nie mieć poważnych problemów. Tak więc teraz to już raczej będę spokojnie czekała na @, żeby zrobić zabieg, wrócić do formy i do starań. Może jeszcze powalczę w grudniu jak dobrze pójdzie.
    7 listopada idę na moją drugą mszę świętą o uzdrowienie. Czuję że teraz jest mi jeszcze bardziej potrzebna.
    Pozdrawiam :-)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa dzięki. U nas w nt jest 6 grudnia i idę na tą , jak nic się nie wydarzy to jeszcze podjade 19 stycznia do ludzmierza . Smiesznym trafem 20 grudnia bedzie wypadal mi 13 dc i moze to znak ze bede miala cud poczęcia w święta Bożego Narodzenia . Oprócz tego od jutra będę od 1 listopada będę odmawiać nowennę

    P.S Ta modlitwa trwa 2 h czy 3 h? To msza też jest ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 09:24

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 października 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas trwała msza plus modlitwa 2,5 godziny. Ale minęło mi jak godzina, było tak pięknie że nie chciało mi się wracać z Kościoła. Polecam :-)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też mówił o chorobach ludzi którzy są w kościele czy tylko o ludziach np. W szpitalach? Widziałam na Youtube i tam o tych ze szpitala mówili i za nich się modlili tzn tylko tak przeskakiwalam nie oglądałam całego

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 października 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas o tych w Kościele.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 października 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może u nas też.. zobaczymy a który ojciec prowadził? Też był chur i śpiewał? U nas ma być o. Witko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 14:15

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 25 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Nie odmawiałam nigdy Nowenny Pompejańskiej, ale od wczoraj noszę pasek św. Dominika a od dziś chcę rozpocząć Nowennę do św. Rity- świętej od spraw beznadziejnych.
    Nie staram się długo, to dopiero drugi cykl, ale moja sytuacja życiowa jest na tyle skomplikowana, że jeśli nie uda mi się szybko zajść w ciążę- to już nie będę mogła w nią zajść. Mam już jedno dziecko ale pragniemy rodzeństwa dla syna. Jestem osobą wierzącą choć rzadko praktykującą. Modlę się codziennie od wielu lat. Mam nadzieję że dzięki wstawiennictwu św. Dominika i św. Rity Bóg mnie wysłucha.
    I was też.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaś z prawego będę mieć owulacje . Dała mi antybiotyk i maz też, mamy brać razem z priobiotykiem później po 3 tyg wymaz kontrolny , on po 2 tyg od zakończenia badanie nasienia . Raczej będę musiała hsg powtórzyć , jeśli u mnie będzie bez zmian i u niego to mamy problem . Te pecherzyki ktore mialan na stymulacji 3 cm były przejrzale i nic z nich nie mogło być więc nawet in vitro jest bez sensu bo tam też trzeba stymulacji. Jak na złość ten pecherzyk teraz na prawym jest piękny endometrium też super bo 10 mm a dopiero przed owu jestem .. jednym słowem potrzebuje prawdziwego cudu. ... bo dobrze jak się odblokuje po antybiotykach a gorzej jak nie.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powidzcie mi pasek nosi sie caly czas i musi byc w pasie?i az do urodzenia?

    Ja.do sw Rity Sw Dominika modlilam sie juz zanim otrzmalam pasek

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 października 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas był ojciec Witko i teraz w listopadzie też będzie. Był zespół muzyczny.
    Mavis ja też się modlę do św Rity. Dużo mi dają te modlitwy. We wrześniu byłam w Krakowie i modliłam się przed relikwiami św Rity.
    Girl 25, ja też potrzebuje cudu, dlatego dołączyłam do tego wątku :-) medycyna medycyną, jest mi potrzebna pomoc lekarza, ale wiem że wszystko zależy od Boga :-)

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 25 października 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też nie wiem co dokładnie z tym paskiem. Nosilam na brzuchu cały dzień ale się do góry podwija i w sumie pod piersiami go mialam. Pasek nosi się aż do porodu.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 26 października 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    No ja właśnie też nie wiem co dokładnie z tym paskiem. Nosilam na brzuchu cały dzień ale się do góry podwija i w sumie pod piersiami go mialam. Pasek nosi się aż do porodu.
    Poluzuj go, wtedy będzie schodził na linię poniżej brzucha i będziesz mogła schować pasek pod spodniami.

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ