X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Madhuri Przyjaciółka
    Postów: 70 41

    Wysłany: 17 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! Ja rowniez przylaczam sie do modlitwy i gleboko wierze, ze Bog nas wszystkie wyslucha... :) Ja rowniez szukam wsparcia, starania zaczynamy od przyszlego miesiaca, ale mam pewne problemy zdrowotne (endometrioza, policystyczne jajniki), wiec potrzebuje wstawiennistwa u Pana Boga...

    PuUcp1.png
    [*] 9tc/11tc, 9 stycznia 2017
    [*] 6tc, 31 marca 2017
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 17 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie modlilam.za nas wszystkie kochane wczoraj w kosciolku...

    Incjaly

    BPW ;-)

    Karoluś81, vanessa lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 17 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rowniez wyslalam prosbe do siostr dominikanek i midlitwe za was i za mnie.modlitwa zapewniona tak odpisaly siostry


    Dzis w waszej intenncji odmiwilam modlitwy do sw rity oraz Dominika ;-)

    Karoluś81, Lilah, vanessa lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągnęłam aplikacje z Nowenna i dzisiaj zaczynam :-)
    Też napiszę do sióstr i poproszę o pasek.
    Przypuszczam ostrą modlitewną ofensywę :-) mam nadzieję że Bóg się ulituje nade mną.
    Tak się zastanawiam czy można przesadzić z modlitwami, ale myślę że skoro modlitwa jest dobrem to chyba lepiej jak tego dobra jest więcej. Chyba nie może być za dużo dobra?
    Poza tym pomyślałam że jeśli chcę mieć dziecko to wiadomo, że dziecku trzeba poświęcać dużo czasu. Skoro teraz nie potrafilabym znaleźć czasu na modlitwę, to czy zostając mamą będę się umiała tak zorganizować żeby mieć czas na wszystkie obowiązki? Tak więc ten czas oczekiwania traktuję trochę jak ćwiczenie, przygotowanie do tego o co się modlę :-)
    W listopadzie będzie w sąsiedniej miejscowości kolejna msza święta o uzdrowienie. Jak myślicie, czy mogę jeszcze raz uczestniczyć w takiej mszy (w październiku już raz byłam)?
    Ostatnio dociera do mnie sens posiadania swojego przewodnika duchowego. Jak człowiek zagłębia się w meandry wiary to pojawia się dużo pytań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 09:24

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 18 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, a dlaczego miałabyś nie uczestniczyć w tej Mszy? Oczywiście, że możesz. Ja staram się chodzić na nie jak najczęściej (co nie znaczy, że udaje mi się to co miesiąc).

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kajka :-)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA zaczynam jutro albo nie nawet dzisiaj nie ma na co czekać moją 2 nowennę pompejańską :D

    Karoluś81, vanessa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 18 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O potworzasta :-*

    Moze i ja nowene odmowie ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik polecam mnie bardzo wycisza :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupie pytanie ale modlitwe znajde w np drodze do nieba czy musze szukac w internetach.?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 18 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja niedawno przerwałam swoją 5 nowennę. W trakcie czwartej powiedziałam Bogu, że jeśli do końca roku nie zajdę w ciążę, to w styczniu robię in vitro. No i wyobraźcie sobie, że zaszłam, dokładnie w trakcie trwania tej nowenny z tym moim "szantażem". Jak tylko dowiedziałam się o ciąży zaczęłam kolejną nowennę tym razem w intencji zdrowo rozwijającej się ciąży..i niestety w 8t okazało się, że ciąża obumarła. Bóg chciał mi chyba pokazać, kto tu rządzi ;) Mimo wszystko cała ta historia dała mi nadzieję, że warto wierzyć Bogu, bo On może wszystko. A Nowenna Pompejańska działa cuda :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strawberry cała nadzieja w tym że jutro będzie lepiej. Podłe dni też się zdarzają.
    Dziewczyny ja dzisiaj zaczęłam pierwszą nowennę. Wierzę że będzie dobrze, cokolwiek Bóg zaplanuje dla mnie.
    Musimy być silne. Dziewczyny wspierajmy się :-)

    strawberry, Lilah lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 października 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Ściągnęłam aplikacje z Nowenna i dzisiaj zaczynam :-)
    (...)
    mam nadzieję że Bóg się ulituje nade mną.
    Tak się zastanawiam czy można przesadzić z modlitwami, ale myślę że skoro modlitwa jest dobrem to chyba lepiej jak tego dobra jest więcej. Chyba nie może być za dużo dobra?
    (...)
    W listopadzie będzie w sąsiedniej miejscowości kolejna msza święta o uzdrowienie. Jak myślicie, czy mogę jeszcze raz uczestniczyć w takiej mszy (w październiku już raz byłam)?
    Ostatnio dociera do mnie sens posiadania swojego przewodnika duchowego. Jak człowiek zagłębia się w meandry wiary to pojawia się dużo pytań.



    Natrętny przyjaciel [Vt-3,64]

    5 [JK] Dalej mówił do nich: «Ktoś z was, mając przyjaciela, pójdzie do niego o północy i powie mu: "Przyjacielu, użycz mi trzy chleby,

    6 bo mój przyjaciel przyszedł do mnie z drogi, a nie mam, co mu podać".

    7 Lecz tamten odpowie z wewnątrz: "Nie naprzykrzaj mi się! Drzwi są już zamknięte i moje dzieci leżą ze mną w łóżku. Nie mogę wstać i dać tobie".

    8 Mówię wam: Chociażby nie wstał i nie dał z tego powodu, że jest jego przyjacielem, to z powodu jego natręctwa wstanie i da mu, ile potrzebuje.



    Wytrwałość w modlitwie [Vt-3,32, Vt-3,64]

    9 [JK] I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.

    10 Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.

    11 Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża?

    12 Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona?

    13 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą»

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 17:30

    Kajka81, Karoluś81, strawberry, żonaAnia lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 18 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    Karoluś81, Kajka81 lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 października 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa dziękuję za przypomnienie tych pięknych słów :-) będę się modlić ile dusza zapragnie :-)
    Strawberry faktycznie ksiądz mówił że każda msza ma moc uzdrawiania. Cieszę się że czujesz się lepiej. Modlitwa daje pociechę.
    Dzień zaczęłam pół godziny wcześniej żeby odmówić pierwszy różaniec. Ciekawa jestem dokąd zaprowadzi mnie droga modlitwy. Jestem pewna że to będzie dobre miejsce :-)
    Miłego dnia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 08:33

    arturowa lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po malu sie przymierzam.do nowweny p.

    Poki vo zapoznaje.sie.ze.sw.Rita i sw.Dominikiem. ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA zaczęłam wczoraj i co od razu cios ale się nie poddam damy radę dalej dojść do końca.

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    JA zaczęłam wczoraj i co od razu cios ale się nie poddam damy radę dalej dojść do końca.
    :-* <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dzień nowenny zaliczony :)

    Basik83, vanessa, Lilah lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ