X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie twierdzę ze więcej jest księży pedofili niż innych. Więcej się mówi bo to jest nie do pomyslenia zeby ksiadz ktory poucza innych sam byl grzeszny i to jeszcze nieraz bardziej niz my. Oj tak to tacy samo grzesznicy jak my może nie wszyscy ale jednak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 11:10

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strawberry piękne słowa usłyszałaś ;)
    ja właśnie na Zwiastowanie zaszłam w ciążę, wtedy właśnie kiedy podjęłam duchową adopcję ;)

    Girl25, radzę to samo co Strawberry, dla Boga się modlisz a nie dla księży.
    nie nam jest oceniać ale mam wrażenie, Girl25, że bardzo powierzchownie traktujesz modlitwę, nowennę, msze z modlitwami o uzdrowienie... to nie jest pstryk czary mary i jest ciąża... to tak nie działa...ale mam nadzieje, że źle odczytałam Twoje wypowiedzi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 21:07

    strawberry, vanessa lubią tę wiadomość

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    vanessa, Dagn_ lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z checia sama bym wiecej sie dowiedziala o tych uzdrowieniach.oczyszczeniach na mszy wlasnie ostatnio jal mialam w pracy dwunastke nie mialam jak isc do kosciola

    W sb wieczorem bardzo zle sie czulam i tez nie poszlam
    W pracy w wolnych chwilach poprostu sie modlilam w biurze
    Weszlam tez na youtube zeby puscic sobie religijne piesni

    I trafilam na msze o uzdrowienie jak oni fajnie sie modlili kurcze chcialabym cos takiego przeYc.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    żonaAnia to wspaniale, też chcę właśnie podjąć duchową adopcję:) Możesz i coś więcej na ten temat napisać?
    .

    duchową adopcję możesz podjąc właściwie w każdym czasie, ale najczęściej zaczyna się ją na Zwiastowanie i odmawia codziennie przez 9 m-cy,jak zaczynasz na Zwiastowanie to konczy się wtedy na Boże Narodzenie.
    codziennie odmawiasz modlitwę:
    "Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen."

    do tego codziennie dziesiątek różańca (dowolna tajemnica) i jeszcze można podjąc jakieś dodatkowe postanowienie na czas duchowej adopcji.

    zaśnięcia w Duchu Św doświadczyłam na sobie podczas jednych z modlitw o uzdrowienie ;) za pierwszym razem się opierałam i tylko upadłam, nie chciałam się poddać ale za drugim razem (tego samego dnia, na tych samych modlitwach) poczułam "to", nie wiem ile czasu leżałam, dla mnie trwało to sekundę ;)

    strawberry lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak źle mnie rozumiecie to raz a dwa czytajcie uważniej bo to mąż nie wierzy w księży a nie ja , ja tylko mam o nich swoje zdanie widomo nie o każdym ale o tych co wiem co robią że nie udzielają pogrzebu bo ktoś nie ma wystarczająco pieniędzy żeby zapłacić ich śmieszną kwotę bo najpierw jest co laska a później nagle cennik maja i trzeba tyle dac

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msze o uzdrowienie na których byłam trwały ok 2,5 godziny i potwierdzam że dla mnie to był piękny czas i na koniec też mi się nie chciało wychodzić z Kościoła :-)
    Duchową adopcję podejmuję już od wielu lat. Aktualnie też modlę się za nienarodzone dziecko. Wierzę że taka modlitwa może zdziałać wiele dobrego.
    Strawberry oby te słowa księdza były o Tobie :-) oby Wasza modlitwa została wkrótce wysłuchana :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 08:07

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam że tam większość mszy śpiewa chur a takie msze uwielbiam a jeszcze jak są moje ulubione pieśni to już w ogóle :).

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Tak źle mnie rozumiecie to raz a dwa czytajcie uważniej bo to mąż nie wierzy w księży a nie ja , ja tylko mam o nich swoje zdanie widomo nie o każdym ale o tych co wiem co robią że nie udzielają pogrzebu bo ktoś nie ma wystarczająco pieniędzy żeby zapłacić ich śmieszną kwotę bo najpierw jest co laska a później nagle cennik maja i trzeba tyle dac

    nie twierdzę, że takich sytuacji nie ma ale uważam, że to nie jest miejsce na tego typu komentarze. a poza tym skoro nie zgadzasz się z opinią męża to po co powtarzasz? a jeśli znasz złych księży i przeszkadza Ci jacy są to módl się za nich by się zmienili, modlitwa działa cuda ;)

    Basik83, vanessa, Asiak lubią tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale mnie tak to drażni ze czasami muszę się wygadać. Ja chodzę nie dla księży tylko dla Boga i dla siebie .
    Strawbeery to mam wpisać konkretnie ? Bo jak wpisuje msza o uzdrowienie to tylko to wyskakuje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to bardziej temat o nowennie ale mam pytanie odnośnie mszy o uzdrowienie a konkretnej o spoczynku w Duchu Świętym, czy na mszach o. Witko też podchodzi się do księdza (widziałam na yt ) jeśli chce się doświadczyć spoczynku I wtedy upadają te osoby . Moja ciocia stwierdziła że się boi bo raz po takiej mszy jakiś sąsiad albo znajomy poszedl i się zabił

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Ojca Witko zaśnięcia zdarzają się kiedy on mówi, że jest pośród zgromadzenia Jezus i na znak swojej obecności dotknie niektóre osoby. Nie ma czegoś takiego jak "zaśnięcie na zamówienie". Decyduje siła wiary danej osoby, obecność Jezusa i Ducha św.

    Należy też pamiętać, że zaśnięcie może powodować zły duch. Niektórzy tak bardzo chcą tego doświadczyć, że i takie historie się zdarzają. Ale są i te na 100% pochodzące od Boga, kiedy dana osoba staje się radosna i nie może opanować śmiechu, który jest szczery.

    Jeśli chodzi o zaśnięcie, to po Mszy i wspólnej modlitwie uwielbienia Boga, chętni przed wyjściem z kościoła mogą stanąć do modlitwy błogosławieństwa z nałożeniem rąk na głowę. Robi to Ojciec Witko wraz z którymś z braci franciszkanów. Wtedy też zdarzają się zaśnięcia.

    żonaAnia lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, koleżanka mówiła że nasza znajoma była i też nie mogła przestać się śmiać. Orientujesz się czy po takim zasnieciu się coś pamięta?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 zaśnięcie w Duchu Św to nie jest jakieś omdlenie, czy tak jakbyś była w narkozie, tego nie da się tak opisać..
    przemyśl z jaką intencją chcesz iść na mszę, czy chcesz o coś prosić czy przeprosić czy podziękować i po prostu idź, ale nie nastawiaj się na nie wiadomo jakie "widowisko".. po prostu oddaj wszystko Panu Bogu a On Cię poprowadzi ;)

    strawberry, vanessa, Asiak lubią tę wiadomość

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    Basik83, żonaAnia, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz podjęłam sie duchowej adopcji dwójki dzieci tzn. nie teraz tylko juz 4 miesiące temu. Za jedno nienarodzone dziecko modlę się jako podziękowanie za nasze Maleństwo a adopcje drugiego ofiaruja jako prośbę o poczęcie dla wszystkich niepłodnych zwłaszcza tych których poznałam tutaj lub znam z otoczenia. Mam nadzieje że doda Wam to otuchy bo ta modlitwa jest także a szczególnie w Waszej intencji.

    strawberry, Yousee, Karoluś81, hipisiątko lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Wiem ze to bardziej temat o nowennie
    To nie jest temat o nowennie. Przejdz do pierwszego postu a tym wątku to sie dowiesz dlaczego on powstał :)
    Nazwa jest myląca ale wtedy nic mi innego do głowy nie przyszło a bardzo chciałam go załozyć i nie chciałam czekać na wymyslenie innej bardziej trafnej nazwy.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)Witam was wszystkie. Jestem tu nowa. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie.

    a wracając do nowenny... Ja jestem na 16 dniu. Nie jest lekko ale już widzę pierwsze efekty :)

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ