X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiam się na widowisko czyli nawet jak podejde do ojca po mszy i będę chciała to wtedy też mogę nie spocząć w duchu ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25, nie tak to nie działa. Przyjmij, że to działa Bóg, Jezus. Jeśli potrafisz Mu zaufać i masz ogromną wiarę, to kto wie, może zostaniesz obdarzona tym darem. Ale to nie jest coś w rodzaju hipnozy czy czarów, że odprawisz konkretny rytuał, Ojciec położy Ci rękę na głowie, powie dokładną formułkę modlitwy i bach leżysz.

    Często te osoby, które najbardziej chcą spoczynku w Duchu św., nie dostępują go.

    Te msze to jednak są widowiska, widowiska mocy bożej i wiary ludzkiej. Byłam kilkakrotnie, widziałam jak ludzie płaczą, jak zasypiają w Duchu sw., słyszałam radosny szczery niepowstrzymany śmiech młodej dziewczyny, słyszałam wycie, słyszałam śmiech nieludzki aż ciarki przechodziły, widziałam osoby krzyczące jak w opętaniu. Z takiej mszy wychodzi się innym, ale trzeba wierzyć.

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce tylko żeby uzdrowil mnie na tyle żebym mogła być w ciąży

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 idź na mszę, nie bój się. Otwórz się na Bożą Łaskę, módl się gorąco i uwierz w cuda. Ale pamiętaj, że najważniejsza jest wola Boża i my musimy umieć przyjąć ją z wiarą, bez względu na to czy nasze życzenia będą spełnione czy też nie. Bóg wie lepiej.

    Dziewczyny dzisiaj o 16:30 mam zabieg krioterapii szyjki macicy. Proszę o krótką modlitwę w intencji o dobry zabieg i szybki powrót do formy. Dziękuję :-)

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wyobrażam sobie życia bez wtedy moje życie będzie bez sensu....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ja chce tylko żeby uzdrowil mnie na tyle żebym mogła być w ciąży
    Tylko tyle??? Każdy człowiek przede wszystkim potrzebuje uzdrowienia duchowego. Bardzo czesto jest tak że puki nie zostaniemy uzdrowieni na duchu nie dostapi sie uzdrowienia na ciele. Ale żeby być uzrowionym na duchu trzeba tego chcieć i dać też coś od siebie. Nie tylko pójść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie.
    Ja proponuje abyś się troszkę zastanowiła nad sensem wiary i Mszy Św. KAŻDEJ Mszy Św nie tylko tej z modlitwą o uzdrowienie. Msza Św. to przede wszystkim spotkanie z Chrystusem Ukrzyżowanym i Zmartwychwstałym a nie wizyta jak na bazarze daje kasę i biore towar (czyli jestem, niby sie modlę i czekam na spełnienie prośby i ma być już).
    Może zamiast zastanawiać się jak co wygląda na takiej Mszy zrób porządny rachunek sumienia idz do spowiedzi abys mogła w pełni dostapić ogromnej łaki jaka jest spotkanie z Chrystusem w Komuni Św.
    Jeszcze masz duzo czasu do Mszy z modlitwą o uzdrowienia to może przygotuj sie do tego duchowo i więcej się módl o pogłębienie wiary i większe zrozumienie. Idz na Mszę Św. w niedzielę i jak możesz to wygospodaruj tez w tygodniu czas na Mszę Św.
    Uwierz mi modlitwa ma wielką moc a jeszcze większą ma Eucharystia :)

    Może te problemy z płodnością są po coś... np. żeby Was zblizyć do Boga...
    Ja przez swoje doświadczenia z niepłodnościa m.in. bardziej zrozumiałam czym jest modlitwa i relacja z Bogiem i może dlatego tak długo nie zaszłam w ciążę bo Bóg chciał abym lepiej rozumiała czym jest przyjaźń z Jezusem.

    strawberry, Karoluś81, edka85, żonaAnia, arturowa, Dagn_ lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    vanessa, żonaAnia lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    vanessa, Bibi_Ka, żonaAnia, arturowa lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już będę w ciąży i urodze to na mszę normalnie będę chodzić..

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ale właśnie dziewczyny piszą o tym że samo "chodzenie na mszę" nic nie daje trzeba uwierzyć że Bóg jest tam dla Ciebie dla każdego człowieka a nie na zasadzie a ok jestem w ciąży to pójdę odstoję co swoje i spokój uwierz to tak nie działa. Czytam od jakiegoś czasu Twoje wypowiedzi i ja je rozumiem tak że Ty chcesz iść bo wtedy zdarzy się cud i zajdziesz a co jak się tak nie stanie?? Obrazisz się na Boga bo nie spełnił tego co chciałaś?? A jak będziesz musiała poczekać nieco dłużej to co wtedy??

    żonaAnia, arturowa, vanessa, Dagn_ lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Twoje wypowiedzi pasują do takiej małej rozpieszczonej dziewczynki
    " OK tatusiu ja pójdę ale Ty mi to musisz dać, zrobić to dla mnie" Transakcja wymienna ja Tobie Ty mi.

    strawberry, żonaAnia, arturowa, vanessa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    żonaAnia, vanessa lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze co ? Skąd wzielyscie ze nie chodzę ? Nigdzie tak nie napisałam. ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA nie napisałam że nie chodzisz tylko że traktujesz mszę jak transakcje wymienną Ty chodzisz ale masz być za to w ciąży a to nie tak działa.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To coś źle rozumiesz. ..

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:36

    potforzasta, vanessa lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25, dziewczyny powiedziały Ci wiele mądrych rzeczy, warto się nad tym zastanowić..
    nie obrażaj się że tak odbieramy Twoje wypowiedzi, ale taka jest prawda.. w taki sposób zadajesz te pytania, tak je formułujesz.. mam wrażenie, że dla Ciebie najważniejsza jest oprawa zewnętrzna..
    ale polecam, idź na taką mszę, posłuchaj katechezy, może wtedy coś więcej zrozumiesz, warto też przygotować się do tej mszy, tak jak pisała Vanessa, idź wcześniej do spowiedzi, wycisz się i nie nastawiaj się na nie wiadomo co..
    znowu powtórzę za Vanessą, uzdrowienia można doświadczyć na każdej mszy św, jest powiedziane w Piśmie "..twoja wiara cię uzdrowiła.." tylko najczęściej przeszkodą w uzdrowieniu ciała jest chora dusza.. tak było w moim przypadku, sama tworzyłam przeszkody przez, które Bóg nie mógł mnie uzdrowić..
    trzeba się otworzyć na wolę Bożą i pogodzić się z nią, to jest jedyna droga.. nie zawsze dostajemy to co byśmy chcieli, czasem nam wydaje się, że coś jest dla nas najlepsze i tego chcemy, problem w tym, że nie zawsze to czego my chcemy jest zgodne z tym co chce dla nas Bóg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 17:10

    vanessa lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 19 listopada 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podjęłam decyzję o uczestnictwie w takiej mszy po raz pierwszy w życiu. Idę 14 grudnia do o. Witko. Początkowo miałam pójść w wiadomej intencji (zajście w ciążę), ale w końcu zmieniłam zdanie i pójdę jednak podziękować za to, co mam teraz.
    Kilka dni temu otrzymałam bowiem w prezencie od kogoś książkę "Moc uwielbienia" (i to pewnie nie jest przypadek). Przyznam, że wydawała mi się kontrowersyjna, bo jej przesłaniem była nauka wielbienia Boga za wszystko, co nas w życiu spotyka, a w szczególności za zło, choroby itp. W ten sposób okazuje się swoją pokorę, akceptację wszelkich zdarzeń i ufność, że On działa dla naszego dobra.
    Moje wątpliwości usunął fragment książki: "Bóg ma doskonały plan na nasze życie, ale nie może doprowadzić nas do następnego etapu swego planu, dopóki nie zaakceptujemy naszej obecnej sytuacji, jako części planu".
    W treści są też świadectwa ludzi, których prośby zostały wysłuchane dopiero po takim oddaniu. Nie można jednak traktować tego aktu jako karty przetargowej, bo "gdy uwielbiamy Boga z jednym okiem dyskretnie wypatrującym oczekiwanych efektów, to tylko siebie oszukujemy i możemy być pewni, że nie stanie się nic, co by zmieniło naszą sytuację".

    żonaAnia, vanessa, strawberry lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ