X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Hannah widząc twój opis wnioskuję że też wybierasz sobie co jest grzechem a co nie.

    Najczęściej stosowaną metodą pobierania próbki jest masturbacja niedopuszczalna z punktu widzenia etyki katolickiej. Można jej uniknąć, pobierając nasienie w trakcie stosunku małżeńskiego przy użyciu specjalnej prezerwatywy.

    Rozumiem że tak oddawał twój mąż nasienie?? Zgodnie z etyka kościoła bo inaczej to grzech.

    Niech rzuci kamieniem ta, która nie uprawiała sexu przed ślubem, nigdy nie stosowała antykoncepcji. A polegała jedynie na kalendarzyku akceptowanym przez Kościół.

    Nie skomentuje już faktu, że naganiasz ludzi i obgadujesz nas na innym wątku. Słabe to jest i mówi o Tobie bardzo dużo. Trudno, już nic więcej komentować nie będę, bo szkoda słów. Właśnie, że pobralismy nasienie w domu, na luzie, do specjalnej jalowej prezerwatywy do tego przeznaczonej. Mamy laboratorium 10 min od domu więc nasienie było zadane w ciągu 25 min.

    Luśka91 nie ma sensu dyskutować z ludźmi którzy nie zachowują kultury osobistej i nie maja zamiaru podyskutować, tylko linczować. Da się w fajny sposób dyskutować z osobami o innych poglądach, ale trzeba chcieć.

    Luśka91 lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Nie skomentuje już faktu, że naganiasz ludzi i obgadujesz nas na innym wątku. Słabe to jest i mówi o Tobie bardzo dużo. Trudno, już nic więcej komentować nie będę, bo szkoda słów. Właśnie, że pobralismy nasienie w domu, na luzie, do specjalnej jalowej prezerwatywy do tego przeznaczonej. Mamy laboratorium 10 min od domu więc nasienie było zadane w ciągu 25 min.

    Luśka91 nie ma sensu dyskutować z ludźmi którzy nie zachowują kultury osobistej i nie maja zamiaru podyskutować, tylko linczować. Da się w fajny sposób dyskutować z osobami o innych poglądach, ale trzeba chcieć.
    Jakbyś nie zauważyła to temat zamknięty.
    Nara.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie slowo ode mnie - chociaz pewnie zaraz mi sie oberwie ...

    Napisalam wam piekne swiadectwo na to, ze modlitwa dziala cuda. Nowenna pompejanska. Niestety przyczepilyscie sie jednego slowa i wbijacie je jak szpilki w szmaciane lalki. Dziewczyny zamiast skupic sie na tym ile dobra bylo w tym tekscie wolicie sie poklocic o jedno slowo.
    Jakie to polskie ...

    Pamietajcie - nic w zyciu nie jest zero jedynkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 20:35

  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 22:10

    fabcia lubi tę wiadomość

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    A moze mi ktoś wytłumaczyć dlaczego osoba która nie chodzi do kościoła nie może odmawiać nowenny ? Nie rozumiem.
    Co jak co ale każda modlitwa jest dla każdego.
    Wg mnie nie ma podziału w modlitwach na osoby chodzące do kościoła i te nie chodzące.
    Nie ma w żadnym etapie modlitwy punktu z uczestnictwem na mszy.
    Ja też nie rozumiem ale zapewne zaraz zostaniemy nazwane hipokrytkami.
    Bo już zdążyłam tu przeczytać, że to hipokryzja z kościoła się wypisac a odmawiać modlitwy.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska tak ja skasowalam swoje bo poczulam sie zdegustowana tym co sie dzieje po moim wpisie. Jesli chcesz napisze ci na priv

    Kryska lubi tę wiadomość

  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    Ostatnie slowo ode mnie - chociaz pewnie zaraz mi sie oberwie ...

    Napisalam wam piekne swiadectwo na to, ze modlitwa dziala cuda. Nowenna pompejanska. Niestety przyczepilyscie sie jednego slowa i wbijacie je jak szpilki w szmaciane lalki. Dziewczyny zamiast skupic sie na tym ile dobra bylo w tym tekscie wolicie sie poklocic o jedno slowo.
    Jakie to polskie ...

    Pamietajcie - nic w zyciu nie jest zero jedynkowe.
    Nie martw się jak też pisałam świadectwo że modlitwa działa cuda mimo, że jestem grzesznikiem a zostałam tutaj prawie zjedzona za odmienne zdanie.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska wrote:
    No prosze. Jednak sie troszke mnie czepiasz, bo to ja o hipokryzji napisalam. Ale spoko. Sama jestem niewierna hipokrytka. Mam rozwod cywilny, ale slub koscielny, ktory chyba tylko wypisanie sie z kosciola mi moze uniewaznic. Nie przeszkadza mi to w budowaniu nowego zwiazku. Modle sie, kiedy i jak chce. Smialo. Rzucajcie kamieniami.
    Można stwierdzić nieważność ślubu kościelnego jakby co. 🤗

    A ja zrobiłam ivf wbrew nauce KK i modlę się dalej o kolejny cud. I nawet do kościoła zaglądam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2020, 09:57

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska wrote:
    Niby mozna, ale po co? Zanim sie papieza doprosze, moze szybciej wdowa zostane? Drugiego slubu nie planuje, wiec szkoda zachodu.
    Co do ivf to tez mam je za soba i nawet mnievz tego ksiadz rozgrzeszyl.
    O to wcale nie trzeba prosić papieża tylko sąd biskupi przy diecezji.

    Widzicie dziewczyny nie tylko ja spotykam księży w porządku. Kryske też rozgrzeszył ksiądz a wg nauki kościoła chyba nie powinien tego czynić 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 21:23

    Kryska, werni lubią tę wiadomość

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • Luśka91 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie unieważnia się ślubów kościelnych tylko stwierdza ich nieważność ... ( stwierdza że nigdy tak naprawdę nie były zawarte). Mam nadzieję że rozumiecie różnice.

    Polecam cofnięcie się do wątków od kwietnia 2017 . Tam dziewczyny pisały naprawdę dużo mądrych rzeczy.

    cp (usunięcie prawego jajowodu) 01.2020
  • Luśka91 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 8 lipca 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Cześć,
    Ja w temacie :)
    Któraś teraz jest w Nowennie?
    Ja już na końcówce, zostało 10 dni, bywało różnie. ..czasem łatwiej czasem trudniej, ale wierzę że dotrwam do końca
    Teraz tylko czekac na efekty ;)
    Jestem właśnie w trakcie @, ale zauważyłam, że chyba mi się poprawia, bo z początku roku przez stresy miałam mikrą @ i plamienia przed, a teraz było mikra plamka przez @
    Dobrego dnia :)

    Ja się zastanawiam nad rozpoczeciem dopiero, bo jest bardzo wymagająca. Podziwiam Was za wytrwalosc. A dowiedziałam się o niej od koleżanki. Ona modliła się akurat w intencji swojej dwuletniego dziecka, które bardzo wolno się rozwija, jest prawdopodobne że będzie niepełnosprawne, jak kończyli odmawiać to zaczęło im raczkować, co dla nich było wielkim cudem.

    Zaimponowała mi ich postawa. Pięknie ich to spajalo w tym cierpieniu i celu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 23:24

    Pia88, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    cp (usunięcie prawego jajowodu) 01.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam odmawianie. To jednak cuda. Ja sie chwile przygotowywalam do jej odmawiania. I wszystko rozwazalam bardzo dokladnie podczas modlitwy. Naprawde dzieja sie cuda. Pierwszy przychodi spokoj. Przybajmniej u mnie. Pozdrawiam i sprobuj, naprawde warto.

    Pia88, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez polecam odmawianie, już drugi raz lecę w intencji dzieciątka i moc wierze, ze kiedyś się pojawi. A sama nowenna daje mi duży spokój, nie nakrecam się

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też odmawiałm dwa razy także Kasia <3 Kciuki !

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 lipca 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może koniec już tych dyskusji o nauce KK, grzesznikach, itp?
    Wątek powstał, żebyśmy się wspólnie za siebie modliły w intencji dziecka więc wróćmy do tego pięknego początku :)

    edka85, Kasiastaraczka, vanessa lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5341 6210

    Wysłany: 9 lipca 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odmawiajcie dziewczyny nowennę. Nie raz, nie dwa. Jak będzie trzeba to nawet dziesięć razy. Moje dzieci to zasługa wstawiennictwa Maryi. Nie mam co do tego wątpliwości. Paradokslnie mój niespełna dwuletni syn sam o tym wie. Zawsze gdy widzi wizerunek Matki Bożej uśmiecha się do niej :)

    Pia88, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 12 lipca 2020, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy kto wchodzi do tego wątku niech przeczyta najpierw pierwszy jego post i będzie wiedział po co jest ten wątek (m.in. nie o Nowennie Pompejańskiej ;) ) a jak Ktos chce pokrytykować osoby przeciwne ivf niech załozy sobie do tego celu specjalny wątek i tam wylewa pomyje...

    Żałuję że go inaczej nie zatytuowałam ale wtedy jak wpadłam na pomysł tego wątku nie miałam głowy do wymyślania nazwy bo chciałam aby jak najszybciej powstał i tytuł taki spontaniczny.

    Dziekuje dziewczyny za modlitwę... ja pamiętam o Was nawet jak mnie tu nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 01:04

    Pia88, Luśka91, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ale to sie zaczelo od krytykowania mnie ze podeszlam do in vitro odmawiajac nowenne. Wiec nie taka byla kolejnosc kochana. To wy zaczelyscie ta dyskusje i jak to mowisz wylewanie pomyj.
    Najpierw ocena ( wg swojej miary ovzywiscie ) zostala skierowana w moja strone, wiec to nie tak ze wszyscy sie skrzykneli aby atakowac dziewczyny tu na watku.

    Nie napidalam zlego slowa o was i nie napisze bo szanuje kazda z was. Ta cala burza wziela sie z nieodpartej pokisy oceniania innych. A mozna by tal bez ocen ? Z szacunkiem spokojem i tolerancja podchodzic do innych ?

    Jasne ze mozna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 15:31

    fabcia lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 lipca 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    Vanessa ale to sie zaczelo od krytykowania mnie ze podeszlam do in vitro odmawiajac nowenne. Wiec nie taka byla kolejnosc kochana. To wy zaczelyscie ta dyskusje i jak to mowisz wylewanie pomyj.
    Najpierw ocena ( wg swojej miary ovzywiscie ) zostala skierowana w moja strone, wiec to nie tak ze wszyscy sie skrzykneli aby atakowac dziewczyny tu na watku.

    Nie napidalam zlego slowa o was i nie napisze bo szanuje kazda z was. Ta cala burza wziela sie z nieodpartej pokisy oceniania innych. A mozna by tal bez ocen ? Z szacunkiem spokojem i tolerancja podchodzic do innych ?

    Jasne ze mozna.
    Jak widać nie przeczytałaś pierwszego posta tego wątku :) Napisałam "Każdy kto wchodzi do tego watku..." więc nie skierowałam tego do Ciebie tylko do KAŻDEGO :) Ja tu prawie nie wchodzę a Wy kłućcie się gdzie indziej o to mi chodziło. My modlimy sie tutaj za Każda staraczke więc za Ciebie m.in też :) Pozdrawiam wszystkich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 23:12

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 1 stycznia 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zachęcam do rozpoczęcia właśnie dziś kolejnej lub może pierwszej Nowenny!
    Jeśli macie Instagram to polecam zajrzeć na profil modlitwa o dziecko
    Ja rozpoczęłam kolejną Pompejanke o dar potomstwa
    Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 180 181 182 183 184
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ