X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cieszylabym sie nawet z tego wyjca :D

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja gdy mam chwile zwątpienia zamykam oczy i mówię "Panie Jezu Troszcz się Ty"
    to słowa z aktu oddania się Panu Bogu, mama mnie ich nauczyła.

    po zatym prawda jest taka że "niech wola Twoja - nie moja się stanie"

    proszę za nas wszystkie o łaskę, o dar macierzyństwa....
    jest pięknie:) też czuję jakiś wewnętrzny spokój:)

    Iownka, vanessa, ewelina27, julenka78, aga.just lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1, właśnie gdzieś trzy tygodnie temu czytałam artykuł o tym, że kiedy jest nam ciężko, to należy powiedzieć z przekonaniem to zdanie i zaczęłam to stosować! No i też często modlę się słowami modlitwy z Ogrójca- mól ulubiony fragment z resztą z całego pisma świętego.

    vanessa lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o fajnie LOWINKA że ktoś o tym słyszał:)
    mi to pomaga, wtedy odwracam całą swoją uwage od problemu i zajmuję się czymś innym, zazwyczaj wtedy problem się sam rozwiązuje:)

    8 lutego jadę na sesję dwudniową pt "walka duchowa" gdzie będę też gorąco się modlić w naszej intencji:)
    w wakacje byłam na tej sesji prowadzonej na stadnionie narodowym:) poświęconej modlitwie o uwolnienie....niesamowite przezycie....chcę to teraz powtórzyć a mam możliwość.

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam możliwość wybrania się w poniedziałek na mszę o uzdrowienie i wciąż się zastanawiam.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LOWINKA ja tez się zastanawiałam
    wtedy o warszawę to się z mamą pokłuciłam bo chciałam zrezygnować a ona mnie przekonywałą żebym pojechała....pojechałam i jestem jej wdzięczna za to że mnie namówiła.

    teraz też mam wahania ale mówię jej, zapisz mnie i nie bede miała już wyjścia-musze jechać;)

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Ja mam możliwość wybrania się w poniedziałek na mszę o uzdrowienie i wciąż się zastanawiam.

    Kochana jak masz możliwość to się nie zastanawiaj! Gwarantuję Ci że nie pożałujesz :) Ja od ponad roku chodzę co jakiś czas na taką Mszę i już po pierwszej takiej modlitwie poczułam wewnętrzne zmiany i mąż także stwierdził że już po tej pierwszej Mszy się zmieniłam m.in. byłam mniej smutna itd. a wierz mi naprawdę kiepsko było ze mną duchowo.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    w wakacje byłam na tej sesji prowadzonej na stadnionie narodowym:) poświęconej modlitwie o uwolnienie....niesamowite przezycie....chcę to teraz powtórzyć a mam możliwość.

    Masz na myśli te rekolekcje na stadionie prowadzone przez o. Józefa Witko?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Masz na myśli te rekolekcje na stadionie prowadzone przez o. Józefa Witko?
    nie nie, przez o.j. Bashobora

    to to dokładnie:
    http://www.youtube.com/watch?v=tCMdNErHOA0

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju mam ciarki jak do tego wracam:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdyby ktoś miał chwilę czasu to zapraszam:)
    http://www.youtube.com/watch?v=linv8moqgDA

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    gdyby ktoś miał chwilę czasu to zapraszam:)
    http://www.youtube.com/watch?v=linv8moqgDA

    Na pewno w wolnej chwili tam zaglądnę.
    Słyszałam właśnie o tych rekolekcjach na Mszy o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiadał o nich właśnie o. Witko bo on tam był i myślałam że je prowadził.
    Chciałabym uczestniczyć w takim wydarzeniu ale raczej nie będzie mi to dane.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Na pewno w wolnej chwili tam zaglądnę.
    Słyszałam właśnie o tych rekolekcjach na Mszy o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiadał o nich właśnie o. Witko bo on tam był i myślałam że je prowadził.
    Chciałabym uczestniczyć w takim wydarzeniu ale raczej nie będzie mi to dane.
    dlaczego?? mieszkasz za granicą??

    ja na prawdę stoczyłam z sobą bój o to czy tam jechać, miałąm tyle rzeczy na głowie....
    ale przysięgam, wybiła godzina 22 i trzeba było się pożegnać i byliśmy jednymi z ostatnich wychodzących ze stadionu.
    doświadczyłam zesłania Ducha Świętego na własnej skórze i zobaczyłam jak wygląda modlitwa o uwolnienie, to było moje pierwsze doświadczenie więc mało się w to włączyłam ale z przejętym tchem oglądałam co robili ludzie i jak sie zachowywali podczas takiej modlitwy....

    no i piękna modlitwa uzdrowienia....ksiądz mówił kto teraz z czego zostanie uzdrowiony....ludzie płakali, krzyczeli a przedwwszystko się gorąco modlili....ahhh piękne uczucie.dreszcze miałam cały czas na skórze.

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dlaczego?? mieszkasz za granicą??

    Nie, ale i tak to kawał drogi ode mnie zwłaszcza że musiałabym jechać sama pociągiem lub innym środkiem transportu i pytanie czy bym się nie zgubiła 01icon_lol2.gif bo w Warszawie byłam tylko raz i to jakieś 20 lat temu. Wiąże się to także z kosztami...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaneska ja mieszka prawie w górach:) w warszawie tez byłam raz:) a takie wyjazdy są zazwyczaj organizowane, no i mój też był organizowany:) zapłaciłam, i mnie autokar zawózł i przywiózł:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam ze się wtrącę a może jednak warto vanessa zebyś pojechała do wawy nie raz trzeba zaryzykować a owoce bedą wielkie ja zawsze kiedy mam doła modlę sie Jezusie synu dawida ulituj się nade mną grzesznikiem i to zawsze mi pomaga ładuje akumulatory

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Vaneska ja mieszka prawie w górach:) w warszawie tez byłam raz:) a takie wyjazdy są zazwyczaj organizowane, no i mój też był organizowany:) zapłaciłam, i mnie autokar zawózł i przywiózł:)

    No tylko że u na takiego wyjazdu nikt nie organizuje. Gdyby było inaczej to pewnie że bym pojechała.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    przepraszam ze się wtrącę a może jednak warto vanessa zebyś pojechała do wawy nie raz trzeba zaryzykować a owoce bedą wielkie ja zawsze kiedy mam doła modlę sie Jezusie synu dawida ulituj się nade mną grzesznikiem i to zawsze mi pomaga ładuje akumulatory

    Kochana ale tu nie chodzi o ryzyko z tym że się zgubię to było bardziej żartem. Wiem że owoce byłyby nie małe ale nie zawsze można co się chce i nie zawsze jest nam dane co chcemy. A po za tym ja wierzę że Msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na stadionie taką samą ma moc co Msza z modlitwą w tej samej intencji w małym kościółku do którego mam możliwość pojechać. Przecież tu nie chodzi tyle o miejsce co o wiarę a Jezus jest tak samo wszędzie obecny.
    Wiadomo w takim miejscu jak stadion w tłumie ludzi są inne przeżycia, emocje itd.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie masz Vanesko rację.
    ja bym chciała na taka mszę o uwolnienie pojechać do Czatachowej koło Częstochowy którą prowadzi ojciec Daniel....podobno niesamowite przeżycie z jego udziałem....
    no i obowiązkowo do Częstochowy w tym roku, jak nie podziękować za cud poczęcia to poprosić o łaski...
    bo zwlekam i zwlekam.....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w ciąży :-) dziękuję za modlitwę proszę wspomnijcie mnie czasami teraz będę dalej za was prosiła o łaskę i dar macierzyństwa a dla siebie o zdrową ciążę i dziecko

    AnBe, vanessa, aga.just, Strażaczka90, Drzwiona, olitka, ewelina27, Manieczka86, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ